Zolang GroenLinks-PvdA, PVV, SP, PvdD, JA21 en BBB tegen het afschaffen van de salderingsregels zijn weet ik niet meer wat links of rechts beleid is. Je moet je als al die partijen toch dood schamen dat je zo tegen bestaanszekerheid stemt…quote:Op dinsdag 27 februari 2024 18:59 schreef nostra het volgende:
[..]de klimaatwensen van D66 volledig inwilligen en zo kunnen we wel doorgaan.
Nou wordt door links ook dat kabinet veel tekort gedaan, PvdA heeft op zich best veel voor elkaar gekregen in dat kabinet. Dat kabinet puur links noemen is gek, maar dat negatieve over de PvdA in dat kabinet is minstens net zo gek.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:24 schreef -XOR- het volgende:
Sowieso is het het handelen van kabinet van Samsom, Dijsselbloem en Asscher die gedesorienteerd door de sonar van Rutte de neoliberale fuik inzwommen neerzetten als 'links beleid' een wel erg aparte beschouwing van dat tijdsgewricht.
Er is vooral ook veel gesloopt en afgeknepen. Het waren de hoogtijdagen van de burger als niet te vertrouwen klant en van het wereldbeeld van de mens als louter door onmiddellijk eigenbelang gedreven.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:28 schreef Hanca het volgende:
[..]
Nou wordt door links ook dat kabinet veel tekort gedaan, PvdA heeft op zich best veel voor elkaar gekregen in dat kabinet. Dat kabinet puur links noemen is gek, maar dat negatieve over de PvdA in dat kabinet is minstens net zo gek.
Blijkbaar wil het klootjesvolk graag twee banen werken om rond te komen. Liefst ook niks doen aan klimaat, na ons de zondvloed is natuurlijk ongeveer het credo van rechtse politiek.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:15 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Het klootjesvolk verdient eens vier jaar stevig rechts beleid.
Dat is niet meer dan logisch, op links kijken kiezers blijkbaar wel naar resultaten.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:28 schreef Hanca het volgende:
[..]
Nou wordt door links ook dat kabinet veel tekort gedaan, PvdA heeft op zich best veel voor elkaar gekregen in dat kabinet. Dat kabinet puur links noemen is gek, maar dat negatieve over de PvdA in dat kabinet is minstens net zo gek.
En als die zondvloed dan gebeurt dan is dat de schuld van de Timmermans van dienst.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:32 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Blijkbaar wil het klootjesvolk graag twee banen werken om rond te komen. Liefst ook niks doen aan klimaat, na ons de zondvloed is natuurlijk ongeveer het credo van rechtse politiek.
Een centrum-, of hooguit centrumrechts kabinet is geen rechts kabinet, erg lastig is dat ook weer niet. Kabinetten met de CU, D66 en de PvdA zijn precies die centrumkabinetten geweest.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:16 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
OMG ... krijgen we dat weer.. Ongenuanceerd radikaalrechts die zichzelf benoemt tot de ware rechtsheid en gematigd rechtse stromingen verkettert tot niet-rechts of links
De resultaten waren helemaal zo slecht niet, de PvdA is daar echt onterecht afgerekend.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:33 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dat is niet meer dan logisch, op links kijken kiezers blijkbaar wel naar resultaten.
Maar zelfs dat haalt het bij lange na niet bij wat Simons met Bij1 heeft weten te bereiken. Niet eens meer een zetel, maar toch nog steeds overal een enorme invloed. Met grote afstand de grootste effectiviteit per zetel ooit. Neo-conservatief Nederland is nog steeds als de dood voor haar invloed.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 16:30 schreef Hexagon het volgende:
Wat ben ik toch in mijn nopjes dat ik lid ben van zo'n machtige partij. Of het nou de politiek, de media, de rechters, de universiteiten of zelfs alle supermarkten is. Alles staat onder controle van Victor Everhardt en Rob Jetten.
Ja inderdaad. Volgens sommigen hier is D66 slechts een uitvoerende machtsmachine en staat daar boven een nog hogere baas. Maar Sylvana Simons is alleen maar bedrijfsleider voor die raad van hoeders. De machtige Gloria Wekker is het orakel dat alles in Nederland bepaalt.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:36 schreef Blastbeat het volgende:
[..]
Maar zelfs dat haalt het bij lange na niet bij wat Simons met Bij1 heeft weten te bereiken. Niet eens meer een zetel, maar toch nog steeds overal een enorme invloed. Met grote afstand de grootste effectiviteit per zetel ooit. Neo-conservatief Nederland is nog steeds als de dood voor haar invloed.
Rutte II heeft weten te bezuinigen en te nivelleren tegelijk, dat is echt lastig. Dat niet elke maatregel goed uit heeft gepakt klopt.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:35 schreef Hexagon het volgende:
Rutte II was achteraf gezien wel een vrij dramatisch kabinet. Had allemaal visieloze korte termijn paniek oplossingen waar we nog steeds de schade van aan het repareren zijn.
De schaduwkoningin van Nederland, zoals ze genoemd wordt bij het WEF.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:41 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ja inderdaad. Volgens sommigen hier is D66 slechts een uitvoerende machtsmachine en staat daar boven een nog hogere baas. Maar Sylvana Simons is alleen maar bedrijfsleider voor die raad van hoeders. De machtige Gloria Wekker is het orakel dat alles in Nederland bepaalt.
Als ze zou trouwen met Klaus Schwab zou het het ultieme koppel van het kwaad zijn.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:43 schreef Blastbeat het volgende:
[..]
De schaduwkoningin van Nederland, zoals ze genoemd wordt bij het WEF.
Eindbaas Jesse 'Yasser Feras' Klaver, een decennium schaduwkoning van Nederland.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:41 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ja inderdaad. Volgens sommigen hier is D66 slechts een uitvoerende machtsmachine en staat daar boven een nog hogere baas. Maar Sylvana Simons is alleen maar bedrijfsleider voor die raad van hoeders. De machtige Gloria Wekker is het orakel dat alles in Nederland bepaalt.
Het is al geknald op rechtsquote:Op dinsdag 27 februari 2024 18:50 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Nee, doel is uiteindelijk een middenkabinet maar daarvoor moet het eerst knallen met extreemrechts. Tot die tijd heeft die optie verkennen geen nut.
quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:35 schreef Hanca het volgende:
[..]
De resultaten waren helemaal zo slecht niet, de PvdA is daar echt onterecht afgerekend.
Ik zie hier twee tegenovergestelde perspectieven.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:35 schreef Hexagon het volgende:
Rutte II was achteraf gezien wel een vrij dramatisch kabinet. Had allemaal visieloze korte termijn paniek oplossingen waar we nog steeds de schade van aan het repareren zijn.
Willem-Alexander was wel het meest dramatischequote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:35 schreef Hexagon het volgende:
Rutte II was achteraf gezien wel een vrij dramatisch kabinet. Had allemaal visieloze korte termijn paniek oplossingen waar we nog steeds de schade van aan het repareren zijn.
Toch wel knap hoeveel mensen je weet te triggeren met deze postquote:Op dinsdag 27 februari 2024 16:13 schreef Gia het volgende:
[..]
Als een overwegend rechts kabinet, links beleid uitvoert, kun je niet spreken van regeren over rechts.
VVD heeft naar de pijpen van D66 gedanst de afgelopen jaren. Zonder D66 was er geen kabinet te vormen, dus moest men maar D66 beleid uitvoeren.
En dat is nu, hopelijk, afgelopen.
Allemaal bullshitquote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:48 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
[..]
Ik zie hier twee tegenovergestelde perspectieven.
Ben het eens met dat van Hexagon, zon beurs afschaffen om later weer in te voeren met pechgeneratie in de pocket is een mooi voorbeeld van de prestaties. Zo moet bij vrijwel alles wat ze gepresteerd hebben nu een 180 gedaan worden. Denk bijvoorbeeld ook aan de overheid die je als crimineel behandeld al maak je een administratief foutje. Nu komen zelfs VVDers met droge ogen zeggen dat de maat menselijk moet zijn.
Ja héél gek dat PVDA op dat kabinet extreem werd afgerekend door linkse kiezers. Het beleid was kut én rechts.
De situatie op de sociale woningmarkt, de aardbevingen in Groningen en ook de stikstofcrisis hebben een belangrijke oorsprong in die tijd liggen.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 19:48 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
[..]
Ik zie hier twee tegenovergestelde perspectieven.
Ben het eens met dat van Hexagon, zon beurs afschaffen om later weer in te voeren met pechgeneratie in de pocket is een mooi voorbeeld van de prestaties. Zo moet bij vrijwel alles wat ze gepresteerd hebben nu een 180 gedaan worden. Denk bijvoorbeeld ook aan de overheid die je als crimineel behandelt al maak je een administratief foutje. Nu komen zelfs VVDers met droge ogen zeggen dat de maat menselijk moet zijn.
Ja héél gek dat PVDA op dat kabinet extreem werd afgerekend door linkse kiezers. Het beleid was kut én rechts.
Gemeentes opzadelen met zorgtaken ook, dat is nu al best faal maar ik geloof dat 2026 grote tekorten bij gemeentes zijn voorspeld.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 20:00 schreef Hexagon het volgende:
[..]
De situatie op de sociale woningmarkt, de aardbevingen in Groningen en ook de stikstofcrisis hebben een belangrijke oorsprong in die tijd liggen.
De situatie in de (sociale) woningmarkt heeft zijn oorsprong onder Paars, de stikstofcrisis in 1998 toen de geplande verkleining van de veestapel onder druk van LTO en Rabobank werd in getrokken, de aarbevingen in Groningen zelfs nog voor Paars in de jaren 80.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 20:00 schreef Hexagon het volgende:
[..]
De situatie op de sociale woningmarkt, de aardbevingen in Groningen en ook de stikstofcrisis hebben een belangrijke oorsprong in die tijd liggen.
Er moest worden bezuinigd. Dat is gelukt zonder de laagste inkomens te raken en dat is gewoon knap werk, ook als je kijkt naar ons omringende landen waar de armsten wel de hardste klap kregen.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 20:17 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Gemeentes opzadelen met zorgtaken ook, dat is nu al best faal maar ik geloof dat 2026 grote tekorten bij gemeentes zijn voorspeld.
Maar volgens Hanca best lekker gepresteerd. Ja als je alleen naar de verbeterde inkomsten/uitgaven in het huishoudboekje kijkt en volledig voorbij gaat aan al het andere.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |