quote:Op dinsdag 27 februari 2024 09:27 schreef StateOfMind het volgende:
Zon
Blauwe lucht
Droog
Krokussen
Sneeuwklokjes
Narcisten
Wat een schitterende dag
Ja, de narcissen hier hebben flinke kapsonesquote:
Maar dat was niet vorig jaar. Iets mis met geheugen? Vorig jaar begon qua weer de lente ongeveer half mei, duurde 2 weken en toen gelijk zomer. De zomer verving de lente niet. Eerder de kou van de herfstquote:Op dinsdag 27 februari 2024 07:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Liever niet nog een keer het nieuwe normaal, namelijk een gebrek aan lente doordat de zomer het vervangt, nee.
In het oosten blijft het hardnekkig grijs inderdaad.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:17 schreef bloodymary1 het volgende:
Er klopt iets niet. Iedereen heeft het hier over zon. Maar hier is het grijs. Wel droog. Maar zo'n koud novembergevoel.
Echt he, vanmorgen leek de zon nog door te komen. Veel ruimte daarvoor. Maar eigenlijk is het gewoon grijs. En het zongebied lijkt ook niet hard deze kant op te schuivenquote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:17 schreef bloodymary1 het volgende:
Er klopt iets niet. Iedereen heeft het hier over zon. Maar hier is het grijs. Wel droog. Maar zo'n koud novembergevoel.
Blaas eens wat naar zuidelijke richting.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:21 schreef StateOfMind het volgende:
Hier net onder Nijmegen is de zon toch regelmatig te zien, met blauwe lucht, afgewisseld met wat bewolking.
quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:17 schreef bloodymary1 het volgende:
Er klopt iets niet. Iedereen heeft het hier over zon. Maar hier is het grijs. Wel droog. Maar zo'n koud novembergevoel.
quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:17 schreef bloodymary1 het volgende:
Er klopt iets niet. Iedereen heeft het hier over zon. Maar hier is het grijs. Wel droog. Maar zo'n koud novembergevoel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@dick_laurent
@Mammietje
@Oriente"The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.
Winterdepressie be likequote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:08 schreef Stefanovich het volgende:
van de lange termijn op buienradar word je ook niet goed, elke keer staat er veel zon in getekend maar het schuift steeds verderop in de toekomst. Duur lang.
ik heb sinds kort zo'n zonlicht bril, doe ik het wel zelfquote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:13 schreef Salina het volgende:
[..]
Winterdepressie be like
[ afbeelding ]
Me in winter in NL looking at the weather forecast be likequote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:13 schreef Salina het volgende:
[..]
Winterdepressie be like
[ afbeelding ]
Altijd kutweer man, zon schijnt nauwelijksquote:
Zonnepanelen niet ophangen in je anus maar gewoon op het dak.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 16:48 schreef Djeez het volgende:
[..]
Altijd kutweer man, zon schijnt nauwelijks
quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:51 schreef Salina het volgende:
[..]![]()
Je moet ook niet in de spiegel, maar naar buiten kijken hé.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@:dick_laurent
@:Mammietje
@:OrienteEn bedankt. Zit net een nieuwe spoeling in hoor.
Hier heeft ie het inmiddels weer opgegevenquote:Op woensdag 28 februari 2024 09:46 schreef Mark-Hgl het volgende:
Oosten van het land grijs en koud, geen zon te bekennen hier.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 28 februari 2024 10:26 schreef INViCTuS het volgende:
De zon liet het afweten
Het was een sombere winter en de zon scheen duidelijk minder dan gebruikelijk. Vooral december was wat zonneschijn betreft een hele sombere maand. De zon scheen gemiddeld over het land 35 uur tegen 58 normaal. Vooral in het oosten scheen de zon slechts 20-25 uur.
Januari maakte een hoop goed wat betreft zonneschijn. Het was een zonnige maand met gemiddeld 86 uur tegen 68 normaal. Daarmee kwam de maand zelfs in de top-10 van zonnigste januarimaanden, maar februari stelde wat zonuren weer duidelijk teleur. Gemiddeld scheen de zon in de laatste wintermaand 55 uur tegen 96 normaal. Over alle maanden is het aantal zonuren uitgekomen op 176 uur tegen 222 normaal.
[ x ]
Ja, sneu! Toch ook logisch dat mensen klagen. 20/25 uur zon in december. G'dummequote:Op woensdag 28 februari 2024 12:27 schreef dick_laurent het volgende:
[..]![]()
Dios mio... Dat getal aan zonuren halen wij hier dus alleen al in December met gemak.
Gelukkig klopt de lente ook bij jullie nu langzaam op de deur
In Nederland is dit nog niet aan de orde momenteel. 7-9 graden lente noemen, dat lijkt me nietquote:
Vast niet overal, hier is het echt een heerlijke lentedag. Of nou ja, op het moment van schrijven vanmorgen, het is nu wat dicht getrokken. Twee uur geleden nog een lekker zonnetje waarbij 9 graden echt niet meer als 9 aanvoelde, windstil, buiten niks anders dan het geluid van heel veel vogels overal, een perfecte lentevibequote:Op woensdag 28 februari 2024 13:33 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
In Nederland is dit nog niet aan de orde momenteel. 7-9 graden lente noemen, dat lijkt me niet
Zou wel weer eens tijd worden. Zoiets als juni vorig jaar.quote:Op woensdag 28 februari 2024 15:52 schreef bloodymary1 het volgende:
Inderdaad. Even wat zon gehad vandaag, maar voornamelijk grijs. Had er meer van verwacht.
Kan die fucking zon nog eens een keer een paar dagen achter elkaar volle bak schijnen? Of wa?
Nou inderdaad. Gristus, was effe paar dagen voor een werktrip naar het zonnige Malaga. Dan is thuiskomen wel weer echt geen shock.quote:Op donderdag 29 februari 2024 07:41 schreef Djeez het volgende:
Wat een grafweer, op deze gratis werkdag voor de werkgever
Het is een beetje hoe je tegen het voorjaar aankijkt, maar ik hoor overal de vogels weer zingen zodra de zon even doorbreekt.quote:Op woensdag 28 februari 2024 13:33 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
In Nederland is dit nog niet aan de orde momenteel. 7-9 graden lente noemen, dat lijkt me niet
Februari is dan ook 4-5 graden warmer dan normaal geweest.quote:Op donderdag 29 februari 2024 11:14 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Het is een beetje hoe je tegen het voorjaar aankijkt, maar ik hoor overal de vogels weer zingen zodra de zon even doorbreekt.
Ja, dus? Die hoor ik in de winter ook wel eens. Nog niet bepaald voorjaarsweer ofzo. Paar dagen kwam het in de buurt, maar verder was het nog niet echt chill.quote:Op donderdag 29 februari 2024 11:14 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Het is een beetje hoe je tegen het voorjaar aankijkt, maar ik hoor overal de vogels weer zingen zodra de zon even doorbreekt.
En dan zijn de laatste twee dagen nog niet eens ingekleurd, waarop het ook geregend heeft (28 en 29).quote:Op donderdag 29 februari 2024 11:12 schreef ondeugend het volgende:
En februari is (zo goed als compleet) alweer te nat.
5 droge dagen in de bilt.
[ afbeelding ]
Het is qua temperatuur eerder voorjaarsweer dan winterweer, zelfs met al die regen.quote:Op donderdag 29 februari 2024 12:49 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Ja, dus? Die hoor ik in de winter ook wel eens. Nog niet bepaald voorjaarsweer ofzo. Paar dagen kwam het in de buurt, maar verder was het nog niet echt chill.
Boeien die temperatuur.quote:Op donderdag 29 februari 2024 13:02 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Het is qua temperatuur eerder voorjaarsweer dan winterweer, zelfs met al die regen.
Holy shit, bloodymary1 die begint te klinken als Djeez.quote:Op donderdag 29 februari 2024 13:05 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Boeien die temperatuur.
Bovendien noem ik 8 graden niet echt voorjaarsweer. Dat is gewoon een wintertemperatuur. Maar laat je maar lekker opkloten door de media die allemaal hetzelfde roepen.
Als ik om mij heen kijk naar planten en dieren, komt er van alles uit de winterslaap of in bloei.quote:Op donderdag 29 februari 2024 13:05 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Boeien die temperatuur.
Bovendien noem ik 8 graden niet echt voorjaarsweer. Dat is gewoon een wintertemperatuur. Maar laat je maar lekker opkloten door de media die allemaal hetzelfde roepen.
7-11 graden is zelfs verre van voorjaarsweer. Echt hoe dan?quote:Op donderdag 29 februari 2024 13:05 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Boeien die temperatuur.
Bovendien noem ik 8 graden niet echt voorjaarsweer. Dat is gewoon een wintertemperatuur. Maar laat je maar lekker opkloten door de media die allemaal hetzelfde roepen.
Ik weet niet of er gisteren in de bilt regen is gevallen. Dus die heb ik als droge dag geteld. Vandaag is nat. Mocht je gelijk hebben dan is het nog erger idd. Dan zijn er maar 4 droge dagen geweest.quote:Op donderdag 29 februari 2024 12:52 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
En dan zijn de laatste twee dagen nog niet eens ingekleurd, waarop het ook geregend heeft (28 en 29).
Waarom denk je dat die planten in bloei komen, dat gebeurt ieder jaar vroeg in het voorjaar.quote:Op donderdag 29 februari 2024 13:16 schreef bloodymary1 het volgende:
Hier begint de magnolia en de forsythia te bloeien. Net als elk jaar eind februari. Verder wat crocusjes, narcisten etc. Zie niks geks. In de vijver is alles nog in winterslaap. Paarden zijn nog niet in de rui.
Daar heb ik zondag weer eens tijd voor. Hoop dat het ongelofelijk kloteweer is danquote:Op donderdag 29 februari 2024 14:11 schreef StateOfMind het volgende:
Mooie game dag, dat dan weer wel
Het is wel echt vroeger dan het eigenlijk hoort. Alleen lijkt dat steeds meer normaal te worden. Het gevaar zit hem er vooral in dat planten die niet tegen vorst kunnen, in maart een flinke opdoffer kunnen krijgen als het weer gaat vriezen. Ik heb hier hortensia's royaal in blad staan, daar moet geen fikse vorst overheen komen. Anders zijn ze weer verkloot voor het jaar. Ik ben in maart veel te vaak bezig met planten inpakken en fruitbomen 's nachts besproeien.quote:Op donderdag 29 februari 2024 13:16 schreef bloodymary1 het volgende:
Hier begint de magnolia en de forsythia te bloeien. Net als elk jaar eind februari. Verder wat crocusjes, narcisten etc. Zie niks geks. In de vijver is alles nog in winterslaap. Paarden zijn nog niet in de rui.
Vandaag wel vriendelijk weer toch?quote:Op vrijdag 1 maart 2024 07:09 schreef INViCTuS het volgende:
Zo, maart! Meteorologische lente is begonnen. Nu het weer nog
Walgelijk.quote:Op donderdag 29 februari 2024 22:02 schreef Momo het volgende:
Naast recordwarm was februari enorm nat: 'Grond is als een spons volgezogen'
Soppige grond @:Paul
quote:Op donderdag 29 februari 2024 22:02 schreef Momo het volgende:
Naast recordwarm was februari enorm nat: 'Grond is als een spons volgezogen'
Soppige grond @:Paul
Een herhaling van 2020 zou best eens fijn zijn: maart, april en mei waren toen geweldig.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 08:52 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Het gaat beginnen, vanaf nu tot eind november its showtime.
[ afbeelding ]
Ja, hoe ironisch was dat idd.... lockdown, je kon vrijwel niks doen, behalve wat blokjes om lopen in je buurt of beetje door het lokale parkje wandelen, en het was wekenlang onafgebroken stralend voorjaarsweerquote:Op vrijdag 1 maart 2024 08:55 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Een herhaling van 2020 zou best eens fijn zijn: maart, april en mei waren toen geweldig.
Toen was het uiteraard anders tijdens de pandemie, maar toch..
Wat doe jij zoal met mooi weer?quote:Op vrijdag 1 maart 2024 08:59 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ja, hoe ironisch was dat idd.... lockdown, je kon vrijwel niks doen, behalve wat blokjes om lopen in je buurt of beetje door het lokale parkje wandelen, en het was wekenlang onafgebroken stralend voorjaarsweer![]()
Dit natuurlijk.quote:
En in den avond lekker feessie.quote:Op woensdag 29 november 2023 13:21 schreef dick_laurent het volgende:
Ok vooruit, van het weekend wel met mn wijffie nog effe over de boulevard gecruised. 'They see me rollin, they hatin!'![]()
afbeelding
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.
Bedankt, ga meteen even kijken.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 10:01 schreef Nattekat het volgende:
Lekker ochtendje hoor.
Ik raad jullie aan om niet te kijken naar de verwachting voor vanmiddag als je het niet reeds weet.
En dan mij straks de schuld geven zekerquote:Op vrijdag 1 maart 2024 10:02 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Bedankt, ga meteen even kijken.
Het blijft hier de hele middag zoals het nu isquote:Op vrijdag 1 maart 2024 10:01 schreef Nattekat het volgende:
Lekker ochtendje hoor.
Ik raad jullie aan om niet te kijken naar de verwachting voor vanmiddag als je het niet reeds weet.
Je mocht vrijwel niks doenquote:Op vrijdag 1 maart 2024 08:59 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ja, hoe ironisch was dat idd.... lockdown, je kon vrijwel niks doen, behalve wat blokjes om lopen in je buurt of beetje door het lokale parkje wandelen, en het was wekenlang onafgebroken stralend voorjaarsweer![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |