Sigme weet je post terug te vinden. Indien nodig.quote:Op woensdag 27 december 2023 19:53 schreef vlindertje89 het volgende:
Vorige week werd ik dus 34, en toen het uit ging met ex was dat eigenlijk de leeftijd die ik voor mezelf had gesteld om stappen te gaan zetten om alleen een kindje te krijgen als ik tegen die tijd nog geen partner zou hebben. Uitzoeken of ik via een Deense donorbank of via NL donorbank zou willen, indien laatste op wachtlijst zetten, dat soort stappen.
Mocht ik de komende maanden hier nog op terugkomen, kunnen jullie me dan aan deze post herinneren? Ik wil voorlopig géén baby alleen. Mn nichtje is een schatje hoor, maar ze wilde niet slapen en daarna was ze te moe om te gaan eten en nu ligt ze een uurtje te slapen en wacht ik tot ze weer wakker wordt voor een fles. Ik heb ook nog een uur met haar gewandeld buiten, tig keer huilende baby geprobeerd te troosten, gespeeld, met haar rondgelopen, etcetera. Ik had vlak voordat ze kwam ook al een uur krachttraining met personal trainer gedaan dus al mn spieren doen pijn en ik ben kapot
en ik zie mezelf dit zeker niet elke dag alleen doen haha.
Verder eens met wat @:Tele6 over je zei @:Yinnyhoe is het nu met jou?
Groter dan een c&a. Met 500 modemerken. Ook nog in Schijndel en Ravenstein. Ook groot.quote:Op woensdag 27 december 2023 20:17 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Ik heb wel eens ergens (FD?) een artikel gelezen over dat hele kledingimperium in Nistelrode. Toch wel apart, een dorp dat vooral bestaat uit één kledingzaak.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En vanavond de laatste kommetjes met limoncello tiramisu.![]()
Het klinkt allemaal zo heerlijk onbezorgdquote:Op woensdag 27 december 2023 20:37 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik heb eerste kerstdag vooral hard gewerkt tot 1700. Daarna uur in de auto naar mn ouders, eten, 1 glühwein en 1 bier, uur in de auto naar W., slapen.
Tweede kerstdag ook gewerkt tot 1600, omkleden, naar schoonouders.
Proost ook. Ik heb Tintelfris.quote:
quote:Op woensdag 27 december 2023 21:28 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik heb een glas siroop #livingthewildlife
Ja, enorm! Echt extra respect voor broertje en schoonzus nu, én voor mijn buren wiens baby nog veel onrustiger is dan nichtje en die zelf kampen met long-covid en herstel na burnout.. en voor alle anderen met baby natuurlijk, jou incluis! En bedankt voor het aanbodquote:Op woensdag 27 december 2023 20:00 schreef Clubsoda het volgende:
[..]baby's zijn topsport
wel tof dat ze bij je logeert, zowel voor je broer en schoonzus als voor jou en je nichtje
![]()
en mocht je toch ooit vragen hebben over Deense donorbanken, dan roep je maar
Ik vind dat ookquote:Op woensdag 27 december 2023 22:25 schreef Morgane89 het volgende:
Ik vind een kind opvoeden met z'n tweeën al vet zwaaren dan hebben we nog een relatief makkelijk kind dat goed slaapt enzo.
Kreeg ze niet op.quote:Op donderdag 28 december 2023 00:10 schreef fietsie het volgende:
Maar nu de gewetensvraag: zelf oliebollen bakken in 2023, of ze kopen ?
Wat lastigquote:Op donderdag 28 december 2023 08:24 schreef MadMaster het volgende:
Goedemorgen!
We beginnen de dag zo met een huisarts bezoek.
Mijn vingers houden er één voor één langzaam mee op.
Nadat eerder dit jaar mijn duim nog maar moeizaam wilde buigen (en nu helemaal niet meer) is het nu de beurt aan mijn ringvinger. Het knakt op de gewrichten en is dan pijnlijk.
Het verval is ingezet…
Die zijn vrij snel verplaatst toch. En anders nieuwjaarsdag de pakken al rijdend luchtenquote:Op donderdag 28 december 2023 01:00 schreef fietsie het volgende:
Ik ben er nog niet uit: mijn bakplek was voorheen zo dat stank niet uitmaakte, nu hangen daar de motorpakken enzo.
Dus het is ook minder praktisch.
Maar geen kraam verkoopt ze met stukjes appel en abrikoos en witte rozijnen...
Beetje bij beetje vallen alle functies uitquote:Op donderdag 28 december 2023 08:24 schreef MadMaster het volgende:
Goedemorgen!
We beginnen de dag zo met een huisarts bezoek.
Mijn vingers houden er één voor één langzaam mee op.
Nadat eerder dit jaar mijn duim nog maar moeizaam wilde buigen (en nu helemaal niet meer) is het nu de beurt aan mijn ringvinger. Het knakt op de gewrichten en is dan pijnlijk.
Het verval is ingezet…
Ik werk gewoon hoorquote:Op donderdag 28 december 2023 08:45 schreef Karzai het volgende:
De rest van nederland is nog wel vrij, het pontje is vrijwel leeg
Ik ga ze morgen kopen bij het stalletje in mijn werkstad.quote:Op donderdag 28 december 2023 00:10 schreef fietsie het volgende:
Maar nu de gewetensvraag: zelf oliebollen bakken in 2023, of ze kopen ?
Ja, dat is permanent.quote:Op donderdag 28 december 2023 09:33 schreef Kaatje1 het volgende:
Mogge
Ai, dat is lastig @:madmaster Blijft het ook de hele dag zo?
En dan naar de reumatoloog?quote:Op donderdag 28 december 2023 10:34 schreef MadMaster het volgende:
Ja, dat is permanent.
Mag er binnenkort weer ergens een echo voor laten maken...
Nu ik toch bij de huisarts was, meteen even gecheckt of mijn bezoekje aan jouw collega vastgelegd was.quote:Op donderdag 28 december 2023 10:30 schreef Blues het volgende:
[..]
Beetje bij beetje vallen alle functies uit
Wel naar!
Ik had gisteren een patiënt die absoluut niet bij deze dokter B. wilde, ze had er geen klik mee.quote:Op donderdag 28 december 2023 10:35 schreef MadMaster het volgende:
Nu ik toch bij de huisarts was, meteen even gecheckt of mijn bezoekje aan jouw collega vastgelegd was.
Dat bleek het geval te zijn...
Wat een raar en onhandig verschijnsel!quote:Op donderdag 28 december 2023 10:34 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ja, dat is permanent.
Mag er binnenkort weer ergens een echo voor laten maken...
Geen idee, dat moet de echo uitwijzen, denk ik.quote:
Huh?quote:Op donderdag 28 december 2023 10:36 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik had gisteren een patiënt die absoluut niet bij deze dokter B. wilde, ze had er geen klik mee.
Dat horen we niet vaak bij haar. (mijn 1e keer in ieder geval).
Slecht geslapen door de onderbrekingen?quote:Op donderdag 28 december 2023 10:35 schreef AnneX het volgende:
In de regio waren deze al eens de “beste” En goede logistiek met de drukte.
https://www.vroeg.nl/oliebollen/
FWIW
@:vlindertje89 hoe ging jouw nacht met nichtje? 😉
Mijnes kende wat onderbrekingen @:sigme
Laat je de boom met opzet liggen? Of is het wel meer complex als bij de al opgeruimde? Het hek is ook naar god.![]()
Is man terug vóor O&N ?
Er stonden 1e kerstdag onnoemelijk veel trucks op de P’s langs de snelwegen.
Kon niet zien waar die vandaan kwamen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar opruimen zal nog wel even een flinke klus worden. Het moet wel voor maart gedaan zijn, want dan moeten de schapen hier kunnen lopen en hun afrastering moet staan waar nu die boom dwarsligt.
Liefste is vanavond/vannacht weer thuis en vertrekt dan pas weer in het nieuwe jaar.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
De oorzaak is nog niet bekend.quote:Op donderdag 28 december 2023 10:38 schreef AnneX het volgende:
[..]
Wat een raar en onhandig verschijnsel!
Is het een vorm van reuma? Helpt warmte als water en handschoenen buiten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |