quote:Op zaterdag 16 december 2023 12:40 schreef Hexagon het volgende:
En die ook allerlei dingen wil die mensen zorgwekkend vinden voor de rechtstaat, economie en ons leefmilieu
quote:Op zaterdag 16 december 2023 13:56 schreef Hexagon het volgende:
Mijn dierbaren wens ik ook een goed leefmilieu. De PVV niet want die vind dat onzin. Dus genoeg om voor te vrezen.
Wat is het nou, klimaat of milieu?quote:Op zaterdag 16 december 2023 14:00 schreef Hexagon het volgende:
Nou door bijvoorbeeld milieuproblemen te ontkennen en dus geen beleid wensen die de verslechtering van het leefklimaat kunnen voorkomen. Dus wordt de toekomst daarvoor beschadigd.
Ze heeft gewoon gelijk.quote:Op zaterdag 16 december 2023 09:58 schreef Red_85 het volgende:
Je wordt zelfs al moe van het gezever van haar als je het leest.
ik praat utrechsquote:Op zaterdag 16 december 2023 17:03 schreef christmastsunami het volgende:
[..]
Ze spreekt 6 talen vloeiend, dat doe jij haar niet na.
Hou eens op met dit soort onzin, het is zo doorzichtig. Je weet best wat er bedoeld wordt, maar probeert er een semantische discussie van te maken, zodat je het niet meer hoeft te hebben over het eigenlijke onderwerp. Op dat eigenlijke onderwerp heb je immers geen verhaal, dus dan maar deze tactiek.quote:Op zaterdag 16 december 2023 17:47 schreef AchJa het volgende:
[..]
[..]
[..]
Wat is het nou, klimaat of milieu?
@Hexagon grossiert in hypocriete doelpaal verzettende crap. Dus het is aan hem om eea duidelijk te maken, nu niet de boel gaan omdraaien he.quote:Op zaterdag 16 december 2023 18:17 schreef Sodemieters het volgende:
Hou eens op met dit soort onzin, het is zo doorzichtig. Je weet best wat er bedoeld wordt, maar probeert er een semantische discussie van te maken, zodat je het niet meer hoeft te hebben over het eigenlijke onderwerp. Op dat eigenlijke onderwerp heb je immers geen verhaal, dus dan maar deze tactiek.
Inderdaad, alsof iemand ooit het idee had dat ze zoveel om Nederland gaf dat ze niet bij de eerste de beste tegenslag deze carrierestap zou opgeven.quote:Op zaterdag 16 december 2023 16:25 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Jeetje joh, denk je dat echt? Dat zou wel bijzonder verrassend zijn, nadat ze overal haar afscheid heeft aangekondigd en ook niet meer op de kandidatenlijst stond.
Eerste protest in Utrecht kwam vanuit de GroenLinks hoek, Antifa kwam later pas.quote:Op zaterdag 16 december 2023 13:52 schreef Sodemieters het volgende:
Je bedoelt die demonstratie in Utrecht? Dat was georganiseerd door Antifa, er kwamen een paar honderd mensen op af. Dat heeft weinig te maken met 'links' in het algemeen, laat staan met Kaag of D66.
Grappig genoeg zag ik je dit niet posten in het topic van Baudet toen hij werd gemept. Tot 2 keer toe.quote:Op zaterdag 16 december 2023 10:57 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Dit topic heeft nogal een hoog 'korte-rokjes-gehalte', als je begrijpt wat ik bedoel. We praten het geweld niet goed, MAAR.... Dan had ze ook maar niet zo moeten vitten, had ze maar niet zo elitair moeten doen, had ze maar zus, had ze maar zo. Eigenlijk heeft ze het wel een beetje aan zichzelf te danken. Had ze maar niet 's avonds in een kort rokje over straat moeten gaan. Dan vraag je er ook wel een beetje om.
quote:Op zaterdag 16 december 2023 09:52 schreef schommelstoel het volgende:
Het baart Kaag zorgen dat "de medemens niet als mens wordt gezien, maar als varken, door radicale moslims". Dat is volgens haar "de nagel aan de doodskist van een tolerante, inclusieve samenleving."
Voor kerstman spelen. Of kerstvrouw . De rekening komt over 3 jaar.quote:Op zaterdag 16 december 2023 19:30 schreef Het_Bokje het volgende:
Ik heb zelden een Minister van Financiën gezien die zich zo zelden liet zien in die functie.
Ik vermoed dat we dat snel vergeten zijn. 'ja, ze was van D66 toch?, maar wat deed ze eigenlijk?' (wie was dat mens?)
Ik ben voor het afschaffen van al het bijzondere onderwijs. Gewoon één vorm van openbaar, gemengd onderwijs. Speciaal onderwijs mag uiteraard wel blijven.quote:Op zaterdag 16 december 2023 15:38 schreef probeer het volgende:
[..]Hardop gelachen.
[..]
En wat vinden die islamitische vrienden van je er van dat jij hun gebedshuizen en islamitische scholen wilt sluiten en (de verspreiding van) korans wilt verbieden? En dan alleen bij hun geloof. Niet bij Christenen of Joden.
[..]
Of heb je ze wijs gemaakt dat dat voor jou heus de puntjes zijn waarop je het niet eens bent met wat de PVV wilt? Wellicht hebben ze zich dat zelf wijs gemaakt, a la een 'nou zo heet zal de soep vast niet opgediend worden'?
Dat je de PVV alleen maar de macht hebt gegeven om ook die punten na te streven, maar het er toch echt niet mee eens bent hoor?
...en tegen die tijd zit ze met d'r kloten weer in een zandlandquote:Op zaterdag 16 december 2023 19:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Voor kerstman spelen. Of kerstman. De rekening komt over 3 jaar.
Laten het alles bij elkaar een paar duizend mensen geweest zijn dan, uit vooral erg linkse hoek. Heeft nog steeds niks te maken met Kaag of D66.quote:Op zaterdag 16 december 2023 19:08 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Eerste protest in Utrecht kwam vanuit de GroenLinks hoek, Antifa kwam later pas.
Daarnaast waren er nog meer plekken, waaronder Amsterdam en Leiden.
Zou goed kunnen. Heb ik überhaupt wel in die topics gereageerd? Ik reageer lang niet in elk topic. In dit topic heb ik al wel een paar keer gezegd dat het net zo goed voor Baudet, Wilders en Van der Plas geldt. Niet alleen voor Kaag.quote:Op zaterdag 16 december 2023 19:14 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Grappig genoeg zag ik je dit niet posten in het topic van Baudet toen hij werd gemept. Tot 2 keer toe.
Bijzonder hoe dit werkt.
Ja je bent daar lekker de toffe peer gaan uithangen:quote:Op zaterdag 16 december 2023 20:26 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Zou goed kunnen. Heb ik überhaupt wel in die topics gereageerd? Ik reageer lang niet in elk topic. In dit topic heb ik al wel een paar keer gezegd dat het net zo goed voor Baudet, Wilders en Van der Plas geldt. Niet alleen voor Kaag.
Oh oh oh wat was je daar grappig. Niks qua veroordeling over de haat die Baudet en co over zich heen gestort krijgen, wat zich zelfs uit in fysiek geweld, maar wel ff lekker de grapjurk uithangen.quote:Op dinsdag 21 november 2023 18:33 schreef Sodemieters het volgende:
Wel bizar dat één politicus drie keer een flinke klap krijgt. Nu met een bierflesje, daarvoor met een paraplu en hij had ook al een klap van de molen gehad.
wat is de natuurlijke staat van orde?quote:Op zaterdag 16 december 2023 14:41 schreef grrrrg het volgende:
[..]
https://historiek.net/fas(...)594/#google_vignette
[..]
Ah ja, die was wel goed gevonden hè?quote:Op zaterdag 16 december 2023 20:40 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja je bent daar lekker de toffe peer gaan uithangen:
[..]
Oh oh oh wat was je daar grappig. Niks qua veroordeling over de haat die Baudet en co over zich heen gestort krijgen, wat zich zelfs uit in fysiek geweld, maar wel ff lekker de grapjurk uithangen.
Nou en?quote:Op zaterdag 16 december 2023 20:53 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Ah ja, die was wel goed gevonden hè?
In deel 4, zie ik. Toen was inmiddels alles al wel gezegd.
Klopt. Ik heb daar geen respect voor. Boeit me verder niet wanneer iemand er op stemt hoor, ik zal ze niet anders behandelen. Maar vrienden zullen we dan niet worden.quote:Op zaterdag 16 december 2023 19:53 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik ben voor het afschaffen van al het bijzondere onderwijs. Gewoon één vorm van openbaar, gemengd onderwijs. Speciaal onderwijs mag uiteraard wel blijven.
Ik ben tegen het sluiten van gebedshuizen. Maar geloven is privé; daar val je geen andere mensen mee lastig. Je hebt ook geen speciale rechten gebaseerd op je geloof. Alleen de Nederlandse wetten en regels zijn leidend.
Mensen mogen gerust een Koran hebben, maar die is niet heiliger dan, bijvoorbeeld, een vlag of een voetbalsjaaltje. Een koran verbranden om iemand te kwetsen, is niet erger dan het verbranden van een landsvlag of voetbalsjaal. Dit geldt, overigens, voor elk religieus geschrift.
Uiteraard kan ik niet overal vertellen dat ik PVV heb gestemd, door de obvious reasons, hier in dit topic besproken en die ook blijken uit jouw post, waar ik nu op reageer. Het wordt niet gerespecteerd.
Klopt. En toch steun je met je stem óók dat deel van het PVV beleid.quote:Vrijwel niemand in Nederland staat 100 % achter het programma van de partij waarop hij/zij gestemd heeft, behalve, schijnbaar, PVV-stemmers.
ik denk dat iedere partij waar VV in staat gelijk al verdacht is en je daar niet op stemmen moetquote:Op zondag 17 december 2023 00:07 schreef probeer het volgende:
[..]
Klopt. Ik heb daar geen respect voor. Boeit me verder niet wanneer iemand er op stemt hoor, ik zal ze niet anders behandelen. Maar vrienden zullen we dan niet worden.
[..]
Klopt. En toch steun je met je stem óók dat deel van het PVV beleid.
Als de SP (waar ik op stem) het Christendom wilt zien verdwijnen en daarom alle kerken en bijbels wilt uitbannen, dan laten mijn christelijke vrienden me niet weg komen met een 'ja maar dat is een van die puntjes waar ik het niet mee eens ben hoor' en wijzen ze me er op dat ik met mijn stem op die partij toch óók die standpunten steun. Ik gok dat ze dan (imo terecht) een stuk minder met me om zouden willen gaan.
Stukje verantwoordelijkheid dragen voor je stem, en zulks.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |