Als je in Utrecht kijkt, ook daar is Timmermans niet heel populair, maar 30% van de stemmen, de rest ging naar anderen op de lijst.quote:
Opvallend statistiekjes ja. Zegt wat. Tegelijkertijd met is het een blanke man van 62 op links. Ik zou dit dus met de nodige voorzichtigheid interpreteren.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:49 schreef GlennQuagmire het volgende:
Vorige post:
[..]
Als je in Utrecht kijkt, ook daar is Timmermans niet heel populair, maar 30% van de stemmen, de rest ging naar anderen op de lijst.
[ afbeelding ]
Doe ik ook altijd.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:50 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ik stem maar zelden op de lijsttrekker sowieso. Meestal zoek ik de meest lokale kandidaat, kijk ik daar even naar of het geen kut of lul is en dan stem ik daar op
NCO-NCW en het MKB en grote bedrijven hebben al van zich laten horen, ja.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:48 schreef Hexagon het volgende:
De ene rechtse kiezer is de andere niet natuurlijk. De werkgeverslobby zal vast niet heel blij met premier Geert zijn.
Dat kan. Het heeft ook niet heel erg veel zin. Maar ik vind het gewoon leuk.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:53 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik ga altijd voor de lijsttrekker.
Consequenties voor wiens verdere carriere?quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:24 schreef Tijger_m het volgende:
Maar nogmaals, wie gaat er namens de VVD in een Wilders regering zitten? Of namens de NSC?
Wie denkt dat dit geen consequenties heeft voor een verdere carriere staat buiten de realiteit naar mijn mening.
Idem. Kandidaat waar ik op gestemd heb deze keer maakt geen enkele kans om in de kamer te komen geloof ik maar ik ben principieel voor zoveel mogelijk lokale vertegenwoordiging dus dan stem ik daar ook naar.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:54 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat kan. Het heeft ook niet heel erg veel zin. Maar ik vind het gewoon leuk.
In die hoek stemt toch iedereen 'bewust op een vrouw'. Zegt geen reet.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:50 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Opvallend statistiekjes ja. Zegt wat. Tegelijkertijd met is het een blanke man van 62 op links. Ik zou dit dus met de nodige voorzichtigheid interpreteren.
Zegt veel over we leiding van die partijen.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:53 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
NCO-NCW en het MKB en grote bedrijven hebben al van zich laten horen, ja.
Dat dus.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:55 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
In die hoek stemt toch iedereen 'bewust op een vrouw'. Zegt geen reet.
Is ook niets mis mee, ik doe het vooral uit gewoonte.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:54 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat kan. Het heeft ook niet heel erg veel zin. Maar ik vind het gewoon leuk.
Die behartigen de belangen van hun leden, ja. En die zijn niet gebaat bij restricties op migratie. Zo moeilijk is dat niet, lijkt mij.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:55 schreef ludovico het volgende:
[..]
Zegt veel over we leiding van die partijen.
Mwoah, ik heb op Westerveld gestemd vanwege haar werk in de kamer, niet vanwege 'stemmen op een vrouw'. Ben ook geen typische GL of PvdA stemmer, maar ik zat niet per se te wachten op weer een centrumrechts kabinet.quote:
Als ik zie dat het een sausage party dreigt te worden doe ik dat nog steeds idd.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:55 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
In die hoek stemt toch iedereen 'bewust op een vrouw'. Zegt geen reet.
Nou, DAAR hoef je iig niet bang voor te zijn want centrum rechts gaat het niet wordenquote:Op vrijdag 24 november 2023 15:57 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mwoah, ik heb op Westerveld gestemd vanwege haar werk in de kamer, niet vanwege 'stemmen op een vrouw'. Ben ook geen typische GL of PvdA stemmer, maar ik zat niet per se te wachten op weer een centrumrechts kabinet.
Wilders is tegen hoogopgeleide westerse kennis"migranten"?quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:56 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Die behartigen de belangen van hun leden, ja. En die zijn niet gebaat bij restricties op migratie. Zo moeilijk is dat niet, lijkt mij.
Philips, ASML en anderen ditto.
Ik ben mijn vertrouwen in de (landelijke) politiek al zo lang kwijt dat ik er vooral heel erg hard om moet lachen.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:57 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Merk wel dat ik me dit gezeik allemaal veel te zwaar aantrek. Op persoonlijk niveau slaat dat eigenlijk nergens op.
Tja ieder zo zijn keuze. Ik vind het vrij belachelijk dat het zou moeten uitmaken wat er in iemands broek zit.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Als ik zie dat het een sausage party dreigt te worden doe ik dat nog steeds idd.
Ik 'beloon' meestal een goed kamer- of raadslid. Dit keer heb ik bewust op de nr 5 gestemd, omdat ik het wel vervelend vond dat daar voor allemaal juristen en fiscalisten stonden. Nummer 5 kwam uit de zorg en is nu een hele goede wethouder, ik zie graag wat meer mensen met die achtergrond in de Kamer.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:54 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat kan. Het heeft ook niet heel erg veel zin. Maar ik vind het gewoon leuk.
Heb het idee dat de linkse kiezer vandaag wat harder lacht dan de rechtse.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:58 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik ben mijn vertrouwen in de (landelijke) politiek al zo lang kwijt dat ik er vooral heel erg hard om moet lachen.
*goedquote:Op vrijdag 24 november 2023 15:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik heb ook op Westerveld gestemd. Goeie kamerlid. Had ook niets uitgemaakt want stond hoog genoeg net als Fransie.
Geen idee. maar er is al een ruime mogelijkheid voor de VVD als Liberale partij. NSC + VVD hebben al samen 44 zetels, doe CDA erbij zit je op 50 zetels. Voor de VVD is prima samen werken D66 en hebben veel overeenkomsten. Dus bij nieuwe verkiezingen zal de zevende kiezer misschien ook denken, kan beter VVD stemmen want 76 zetels halen de pvvers sowieso niet. En dan maar hopen dat we om timmermans heen kunnen. Want als iedereen nu op de VVD had gestemd, dan kon je overrechts, en Timmermans buitenhouden.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:37 schreef Grrrrrrrr het volgende: [..] Wat is het belang van de VVD om een rechts meerderheidskabinet onmogelijk te maken vraag ik me af? Is dat in het belang van de partij? De kans dat dat backfired lijkt me levensgroot.
Dat herinner ik me, Geert is ondanks zijn geschreeuw een van de politici die je een echte beroepspoliticus mag noemen en denk ook dat hij liever bij de VVD was gebleven als deze meer zijn standpunten toen der tijd hadden overgenomen over de radicale Islam (zoals hij het toen nog noemde).... maar dat ter zijdequote:En Geert is nog steeds dezelfde Geert als hij altijd was, daar maak ik me geen illusies over en dat zou niemand moeten doen. Maar hij is absoluut bereid om zijn meest zotte plannen in de ijskast te zetten. Bij de gedoogconstructie destijds sprak hij op verkiezingsdag nog dat het verhogen van de AOW een absoluut breekpunt was om vervolgens binnen 24 uur dat breekpunt achteloos uit het raam te slingerenGeert kan sneller draaien dan wie dan ook.
Daar is eventueel nog wel uit te komen. Leuke uitzondering voor goed verdienende expats e.d.. ze hebben vooral geen belang bij politieke instabiliteit en onbetrouwbaarheid in een tijd vol crises.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:56 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Die behartigen de belangen van hun leden, ja. En die zijn niet gebaat bij restricties op migratie. Zo moeilijk is dat niet, lijkt mij.
Philips, ASML en anderen ditto.
Komt natuurlijk ook doordat een een combinatie is. Veel Groenlinks stemmers zullen op een GL kandidaat hebben gestemd. Maar dan nog......quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:49 schreef GlennQuagmire het volgende:
Vorige post:
[..]
Als je in Utrecht kijkt, ook daar is Timmermans niet heel populair, maar 30% van de stemmen, de rest ging naar anderen op de lijst.
[ afbeelding ]
Mijn ervaring is dat werkomgevingen waarin de verhoudingen wat in balans zijn vaak de meest productieve en prettige omgevingen zijn. Dat geldt niet alleen voor sekseverhoudingen maar ook bijvoorbeeld voor leeftijd.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:58 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Tja ieder zo zijn keuze. Ik vind het vrij belachelijk dat het zou moeten uitmaken wat er in iemands broek zit.
quote:Deal sluiten met Wilders? ‘Tel je vingers na, je voelt je altijd bekocht’
Gerd Leers | voormalig minister Migratie en Asiel De voormalige minister Migratie tijdens Rutte I weet wat regeren met de PVV betekent. „Wilders is een wolf in schaapskleren”, zegt CDA-coryfee Gerd Leers tijdens de verkiezingsavond.
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ijd-bekocht-a4182062
Ik stem altijd feministisch en chauvinistisch tegelijk, het eerste lekkere wijf op de lijst.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:50 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ik stem maar zelden op de lijsttrekker sowieso. Meestal zoek ik de meest lokale kandidaat, kijk ik daar even naar of het geen kut of lul is en dan stem ik daar op
Niet-westerse allochtonen? Oh, je bedoelt Nederlanders?quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:01 schreef ludovico het volgende:
Het gaat voornamelijk over niet-westerse allochtonen, die niet meedoen en illiberaal Islam aanhangen.
Dat lijkt mij een lulverhaal, de mensen die beslissen over die positie, en dat is geen verkiezing en niet transparant, weten allang wie hier de verkiezingen gewonnen heeft.quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:01 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Ah kijk eens aan. De hogere machten grijpen in @:hanca
Ja, met niet regeren van de VVD heeft Rutte meer kans? Hoe wordt het beter voor Rutte als er (in theorie) een PVV-BBB-JA21 kabinet zit oid?quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:01 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Ah kijk eens aan. De hogere machten grijpen in @:hanca
Restzetelgenot.quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:00 schreef GlennQuagmire het volgende:
De restzetelverdeling gaat wellicht ook nog wel verschuiven. https://wiekrijgtderestzetel.nl/index.html laat zien dat de laatste restzetel nu naar D66 gaat, maar GL/PvdA en PVV hoeven maar iets van terrein te winnen en zij krijgen die. De SP is ook nog niet zeker van hun 5de zetel, die hebben ze maar net binnen. Van Amsterdam moet nog 15% van de stemmen binnenkomen, Amsterdam is 33% GL/PvdA, D66 en PVV hebben 9,9% resp. 9,5%. SP zelfs maar 3%. Ik zie het zomaar gebeuren dat GL/PvdA nog een zetel wint en de SP er een verliest.
Kan me wel prima voorstellen dat de VVD baat heeft bij het vertragen van het proces. Ook dat helpt Rutte.quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:03 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ja, met niet regeren van de VVD heeft Rutte meer kans? Hoe wordt het beter voor Rutte als er (in theorie) een PVV-BBB-JA21 kabinet zit oid?
Lijkt me totaal uit dr lucht gegrepen nonsens.
De problematiek van Wilders gaat over:quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:02 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Niet-westerse allochtonen? Oh, je bedoelt Nederlanders?
En niet westerse immigranten die immigreren in dit land zullen ook niet-westerse allochtoon worden als je ze laat immigreren dus daar gaat het ook over.quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:01 schreef ludovico het volgende:
Het gaat voornamelijk over niet-westerse allochtonen, die niet meedoen en illiberaal Islam aanhangen.
Is een iets andere discussie toch? Verder afhankelijk van het domein denk ik.quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:00 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Mijn ervaring is dat werkomgevingen waarin de verhoudingen wat in balans zijn vaak de meest productieve en prettige omgevingen zijn. Dat geldt niet alleen voor sekseverhoudingen maar ook bijvoorbeeld voor leeftijd.
Dat zou kunnen, maar vertragen doe je niet op zo'n verschrikkelijk domme manier.quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:05 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Kan me wel prima voorstellen dat de VVD baat heeft bij het vertragen van het proces. Ook dat helpt Rutte.
Zowel Wilders als Omtzigt staan het reduceren van het aantal arbeidsmigranten voor. Dat is natuurlijk best lastig als je in een unie zit met vrij verkeer van personen. Wat je vaak ook ziet is dat ondanks dat het in de retoriek vaak gaat over asielzoekers, in de praktijk de makkelijkste groepen de lul zijn, namelijk kennismigranten van buiten de unie in dit geval.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:58 schreef ludovico het volgende:
[..]
Wilders is tegen hoogopgeleide westerse kennis"migranten"?
quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:02 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik stem altijd feministisch en chauvinistisch tegelijk, het eerste lekkere wijf op de lijst.
Behalve deze keer, deze keer heb ik gestemd op een bekende. Wel een lekker wijf, maar dat is toeval.
Mensen met een onsje verstand kijken met milde verbijstering naar de shitshow die is ontstaan door de woede en haat van de verontwaardigde minions bedoel je?quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:59 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Heb het idee dat de linkse kiezer vandaag wat harder lacht dan de rechtse.
Nee.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:55 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
In die hoek stemt toch iedereen 'bewust op een vrouw'. Zegt geen reet.
Zeker is dat in het belang van de partij, de VVD geeft nu net genoeg touw aan PVV en NSC om zichzelf te verhangen. Als die twee het gaan doen gaat het geheid mis (zeker omdat de VVD als gedoogkandidaat de macht heeft de boel te laten klppen). Resultaat: mensen verliezen hun geloof in daadkrachtige firebrands en stemmen weer vertrouwd op de traditionele partijen.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:37 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Wat is het belang van de VVD om een rechts meerderheidskabinet onmogelijk te maken vraag ik me af? Is dat in het belang van de partij? De kans dat dat backfired lijkt me levensgroot.
Die niet zelden niet blank en niet christelijk zijn.quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:06 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zowel Wilders als Omtzigt staan het reduceren van het aantal arbeidsmigranten voor. Dat is natuurlijk best lastig als je in een unie zit met vrij verkeer van personen. Wat je vaak ook ziet is dat ondanks dat het in de retoriek vaak gaat over asielzoekers, in de praktijk de makkelijkste groepen de lul zijn, namelijk kennismigranten van buiten de unie in dit geval.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |