Zie Nederland.quote:Op maandag 20 november 2023 11:25 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Ik zou graag een Europese federale recherche zien, zoals de FBI in de States die oa belast is met corruptiebestrijding op alle niveaus. In veel landen is connecties hebben met de juiste partij zeer gunstig is voor mensen.
Niet alleen, Duitsland net zo goed. En ook niet alleen bij christen democraten in de provincie, ook bij groenen in Berlijn.quote:
Dat weet ik maar we doen altijd alsof dit soort zaken alleen in Oost-Europa voorkomen.quote:Op maandag 20 november 2023 11:29 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Niet alleen, Duitsland net zo goed. En ook niet alleen bij christen democraten in de provincie, ook bij groenen in Berlijn.
Jep, we willen gewoon geloven dat corruptie hier niet voorkomt.quote:Op maandag 20 november 2023 11:31 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat weet ik maar we doen altijd alsof dit soort zaken alleen in Oost-Europa voorkomen.
Nee, dat doen we niet. Maar er zijn gewoon onafhankelijke corruptie-indexen en daarop staat Bulgarije gewoon veel lager dan Nederland.quote:Op maandag 20 november 2023 11:31 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat weet ik maar we doen altijd alsof dit soort zaken alleen in Oost-Europa voorkomen.
Welk buitenland heb jij het over? Noord-Korea?quote:Op maandag 20 november 2023 11:49 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Overigens begreep ik dat in het buitenland peilingen simpelweg verboden zijn. Wat is het voor idioterie dat dit in Nederland nog niet gebeurd is?
Beïnvloedt de verkiezingen enorm.
In sommige landen zijn ze verboden in de laatste week of de laatste dag, maar ik ken geen democratie waar peilingen helemaal verboden zijn.quote:Op maandag 20 november 2023 11:49 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Overigens begreep ik dat in het buitenland peilingen simpelweg verboden zijn. Wat is het voor idioterie dat dit in Nederland nog niet gebeurd is?
Beïnvloedt de verkiezingen enorm.
Duitsland en Frankrijk.quote:Op maandag 20 november 2023 11:50 schreef Momo het volgende:
[..]
Welk buitenland heb jij het over? Noord-Korea?
Duitsland en Frankrijk een maand van te voren al.quote:Op maandag 20 november 2023 11:51 schreef Hanca het volgende:
[..]
In sommige landen zijn ze verboden in de laatste week of de laatste dag, maar ik ken geen democratie waar peilingen helemaal verboden zijn.
Nee, dat is alleen Luxemburg: https://nos.nl/video/4167(...)rkiezingen-in-italiequote:Op maandag 20 november 2023 11:51 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Duitsland en Frankrijk een maand van te voren al.
Vanmorgen besproken op de podcast Campagne Stemming met Joost Vullings en Xander van der Wulp op NPO radio 1.quote:Op maandag 20 november 2023 11:50 schreef Momo het volgende:
[..]
Welk buitenland heb jij het over? Noord-Korea?
Laatste parlementsverkiezingen in D was er een Allensbach peiling (24.09.21) en de verkiezingen op 26.09.21 (een zondag).quote:Op maandag 20 november 2023 11:51 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Duitsland en Frankrijk een maand van te voren al.
In plaats van naar zulke "experts" te luisteren gewoon ff feiten checkenquote:Op maandag 20 november 2023 11:58 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Vanmorgen besproken op de podcast Campagne Stemming met Joost Vullings en Xander van der Wulp op NPO radio 1.
Lekker verhaal dan van Joost en Xander.quote:Op maandag 20 november 2023 11:58 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Vanmorgen besproken op de podcast Campagne Stemming met Joost Vullings en Xander van der Wulp op NPO radio 1.
Het kwam gewoon ter sprake en bovendien zijn Joost en Xander professionele politiek verslaggevers dus doe maar niet zo bijdehand he.quote:Op maandag 20 november 2023 12:03 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
In plaats van naar zulke "experts" te luisteren gewoon ff feiten checken
Maar ze zitten er op zulke feiten wel heel vaak naast in hun podcast, is me al vaker opgevallen. Zodra ze zulke dingen uit hun hoofd zonder het van te voren te checken gaan vermelden, blijkt hun feitenkennis toch steeds erg mager.quote:Op maandag 20 november 2023 12:05 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Het kwam gewoon ter sprake en bovendien zijn Joost en Xander professionele politiek verslaggevers dus doe maar niet zo bijdehand he.
Los dat dit niet helemaal klopt, blijven in alle landen de partijen zelf wel peilen natuurlijk. En wordt dat in debatten weer wel gebruikt.quote:Op maandag 20 november 2023 11:58 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Vanmorgen besproken op de podcast Campagne Stemming met Joost Vullings en Xander van der Wulp op NPO radio 1.
Die dus gewoon uit hun nek lullen. Net als andere Duitsland experts en verslaggevers die het verschil niet weten tussen de Deutsche Bank en de Bundesbank om maar wat te noemen, of het kiesstelsel niet begrijpen met directe en indirecte mandaten, kiesdrempel etcquote:Op maandag 20 november 2023 12:05 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Het kwam gewoon ter sprake en bovendien zijn Joost en Xander professionele politiek verslaggevers dus doe maar niet zo bijdehand he.
Daar hadden ze het dus over.quote:Op maandag 20 november 2023 12:09 schreef capricia het volgende:
[..]
Los dat dit niet helemaal klopt, blijven in alle landen de partijen zelf wel peilen natuurlijk. En wordt dat in debatten weer wel gebruikt.
Dus of je daar nou zoveel mee opschiet?
Doe mij dan ons systeem maar.![]()
Ook dat. En RTL (gevestigd in Luxemburg) zou wel gewoon peilingen mogen publiceren. Denk niet dat het ook maar iets helpt. Nog los van het feit dat je dus wel campagne zou mogen voeren, maar deze ook voor kiezers relevante informatie (wat voor coalities zijn er mogelijk) weg zou houden bij de kiezers. Wat mij betreft zou dat al discutabel zijn.quote:Op maandag 20 november 2023 12:09 schreef capricia het volgende:
[..]
Los dat dit niet helemaal klopt, blijven in alle landen de partijen zelf wel peilen natuurlijk. En wordt dat in debatten weer wel gebruikt.
Dus of je daar nou zoveel mee opschiet?
Doe mij dan ons systeem maar.![]()
Je lult zelf uit je nek. Is me al vaker opgevallen. Als het zo moet krijg je gewoon een koekje van me terug he.quote:Op maandag 20 november 2023 12:10 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Die dus gewoon uit hun nek lullen. Net als andere Duitsland experts en verslaggevers die het verschil niet weten tussen de Deutsche Bank en de Bundesbank om maar wat te noemen, of het kiesstelsel niet begrijpen met directe en indirecte mandaten, kiesdrempel etc
Ja. Ze hadden beter kunnen zeggen dat in sommige buitenlanden er niet vlak voor de verkiezingen peilingen openbaar gedeeld mogen worden.quote:Op maandag 20 november 2023 12:10 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Daar hadden ze het dus over.
Wel mee eens ja. Al mag dan ook wel iedereen het doen behalve Maurice de fucking Hond van mij.quote:Op maandag 20 november 2023 12:13 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Ze hadden beter kunnen zeggen dat in sommige buitenlanden er niet vlak voor de verkiezingen peilingen openbaar gedeeld mogen worden.
Maar indirect dus weer wel.
Dan heb ik liever ons systeem. Lekker open.
Ik zei al, zelf je feiten checken.quote:Op maandag 20 november 2023 12:12 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Je lult zelf uit je nek. Is me al vaker opgevallen. Als het zo moet krijg je gewoon een koekje van me terug he.
Op twitter zie ik regelmatig van die peilingen voorbijkomen van Jan met een anker, een tractor en een omgekeerde Nederlandse vlag in zijn handle. Meestal komt daar 95% FvD uit.quote:Op maandag 20 november 2023 12:15 schreef Janneke141 het volgende:
Ik zou niet tegen een peilingenverbod in de laatste weken zijn, maar je houdt het zoals gezegd toch niet tegen. Dus laat dan maar gaan.
En als we allemaal zo'n probleem hebben met de peilingen van Maurice, niemand die je tegenhoudt om je eigen peilingen te publiceren hè.
Ik zei alleen maar dat iets was besproken. Hou verder je mond maar tegen me. Ik heb een grafhekel aan betweters.quote:Op maandag 20 november 2023 12:15 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Ik zei al, zelf je feiten checken.
Ach kijk zijn boze bolletjequote:Op maandag 20 november 2023 12:18 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Ik zei alleen maar dat iets was besproken. Hou verder je mond maar tegen me. Ik heb een grafhekel aan betweters.
Vorige keer is PVV dus 5 zetels te hoog gepeild. Laten we hopen dat dit nu weer zo is.quote:Op maandag 20 november 2023 12:18 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Hier trouwens de correlatie tussen peiling en resultaat van de laatste verkiezingen
Ja zelfs met een verbod voor officiële instanties om te peilen een week voor de verkiezingen zal je dit soort dingetjes hebben ja. Altijd wel leuk dat het juist FvD stemmers zijn die pure bubbel peilingen altijd zo letterlijk nemenquote:Op maandag 20 november 2023 12:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Op twitter zie ik regelmatig van die peilingen voorbijkomen van Jan met een anker, een tractor en een omgekeerde Nederlandse vlag in zijn handle. Meestal komt daar 95% FvD uit.
Ja, precies. Dus wat maakt nu dat de peilingen van Maurice de Hond toch zo'n belangrijker rol spelen?quote:Op maandag 20 november 2023 12:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Op twitter zie ik regelmatig van die peilingen voorbijkomen van Jan met een anker, een tractor en een omgekeerde Nederlandse vlag in zijn handle. Meestal komt daar 95% FvD uit.
Dit was 2017quote:Op maandag 20 november 2023 12:21 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Vorige keer is PVV dus 5 zetels te hoog gepeild. Laten we hopen dat dit nu weer zo is.
In zijn algemeenheid nogal een discutabel figuur van wie je zou moeten willen dat die geen rol meer mag spelen in zo'n publiek debat. Daarmee zeg ik overigens niet dat zijn peilingen verkeerd zijn of suggestief.quote:Op maandag 20 november 2023 12:21 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, precies. Dus wat maakt nu dat de peilingen van Maurice de Hond toch zo'n belangrijker rol spelen?
Ja, dat ben ik wel met je eens, maar dat is geen antwoord op mijn vraag. Kennelijk is Maurice niet de eerste de beste koekwaus die een peiling uit zijn duim zuigt waarvan iedereen ziet dat het gelul is, want ieder zichzelf respecterend nieuwsmedium neemt zijn voorspellingen over. Waarom zou dat zijn?quote:Op maandag 20 november 2023 12:25 schreef Caland het volgende:
In zijn algemeenheid nogal een discutabel figuur van wie je zou moeten willen dat die geen rol meer mag spelen in zo'n publiek debat.
Omdat Nederland een smakeloos land is waar patjepeeërs ruim baan krijgen, al zijn ze aantoonbaar fout.quote:Op maandag 20 november 2023 12:28 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, dat ben ik wel met je eens, maar dat is geen antwoord op mijn vraag. Kennelijk is Maurice niet de eerste de beste koekwaus die een peiling uit zijn duim zuigt waarvan iedereen ziet dat het gelul is, want ieder zichzelf respecterend nieuwsmedium neemt zijn voorspellingen over. Waarom zou dat zijn?
Het hele land?quote:Op maandag 20 november 2023 12:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Omdat Nederland een smakeloos land is waar patjepeeërs ruim baan krijgen, al zijn ze aantoonbaar fout.
Ik denk het niet. Hoor in mijn omgeving van veel mensen dat ze op de PVV gaan stemmen. En degenen die zich daar voor zouden schamen, stemmen op Omtzigt. Ik verwacht dat PVV echt heel groot wordt. Ik vind het ook grappig hoe dit onderwerp overal gemeden wordt. En maar focussen op Dilan, Omtzigt en Timmermans. Want als we het niet over Wilders hebben, gaan mensen er ook niet op stemmen. Right!quote:Op maandag 20 november 2023 12:21 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Vorige keer is PVV dus 5 zetels te hoog gepeild. Laten we hopen dat dit nu weer zo is.
Je bevindt je waarschijnlijk in een PVV bubbel, dus niet zo gek da je dat in je omgeving veel hoort.quote:Op maandag 20 november 2023 13:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Hoor in mijn omgeving van veel mensen dat ze op de PVV gaan stemmen. En degenen die zich daar voor zouden schamen, stemmen op Omtzigt. Ik verwacht dat PVV echt heel groot wordt. Ik vind het ook grappig hoe dit onderwerp overal gemeden wordt. En maar focussen op Dilan, Omtzigt en Timmermans. Want als we het niet over Wilders hebben, gaan mensen er ook niet op stemmen. Right!
Nee, dat valt eigenlijk heel erg mee. Hier in de blok zal het geen PVV zijn, bijvoorbeeld, met 60% moslims. En mijn directe vrienden stemmen Omtzigt en sommigen ook SP, hoewel die ook sterk twijfelen.quote:Op maandag 20 november 2023 13:03 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je bevindt je waarschijnlijk in een PVV bubbel, dus niet zo gek da je dat in je omgeving veel hoort.
Bijzondere bandbreedte bij PVV en VVD wel. PVV met 24 zetels bij velen en 16 bij I&O. En EenVandaag zat gruwelijk scheef bij VVD ook.quote:Op maandag 20 november 2023 12:23 schreef Momo het volgende:
Andere instanties die peilde in 2017
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb eerlijk gezegd nog nooit een PVV stemmer gesproken. FvD stemmers wel, SP stemmers, PvdD stemmers,SGP stemmers, vanalles. Maar een PVVer denk ik nog nooit. Tenminste, nooit over politiek. Al schat ik een aantal mensen wel als PVVer in.quote:Op maandag 20 november 2023 13:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Hoor in mijn omgeving van veel mensen dat ze op de PVV gaan stemmen. En degenen die zich daar voor zouden schamen, stemmen op Omtzigt. Ik verwacht dat PVV echt heel groot wordt. Ik vind het ook grappig hoe dit onderwerp overal gemeden wordt. En maar focussen op Dilan, Omtzigt en Timmermans. Want als we het niet over Wilders hebben, gaan mensen er ook niet op stemmen. Right!
Nou, stel je voor. Het zullen je vrienden maar zijn zeg.quote:Op maandag 20 november 2023 13:06 schreef Gia het volgende:
Maar ik ken niemand die PvdA/GL stemt, gelukkig.
Dan is het wel duidelijk in welke bubbel je je begeeft hequote:Op maandag 20 november 2023 13:06 schreef Gia het volgende:
Maar ik ken niemand die PvdA/GL stemt, gelukkig.
Ik heb ook niet idee dat er echt een achterliggende politieke discussie is bij PVV-ers, enkel ja maar buitenlanders.quote:Op maandag 20 november 2023 13:09 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd nog nooit een PVV stemmer gesproken. FvD stemmers wel, SP stemmers, PvdD stemmers,SGP stemmers, vanalles. Maar een PVVer denk ik nog nooit. Tenminste, nooit over politiek. Al schat ik een aantal mensen wel als PVVer in.
Die durven daar niet voor uit te komen?quote:Op maandag 20 november 2023 13:09 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd nog nooit een PVV stemmer gesproken. FvD stemmers wel, SP stemmers, PvdD stemmers,SGP stemmers, vanalles. Maar een PVVer denk ik nog nooit. Tenminste, nooit over politiek. Al schat ik een aantal mensen wel als PVVer in.
Geen idee, ik kom ze denk ik ook gewoon nauwelijks tegen. Degene die ik denk dat ze het zouden kunnen stemmen, zijn totaal politiek ongeïnteresseerd.quote:Op maandag 20 november 2023 13:17 schreef Gia het volgende:
[..]
Die durven daar niet voor uit te komen?
Ik zeg dat gewoon. En als mensen mij daarom dan niet moeten, zegt dat meer over hun dan over mij. Zijn vooral SP-ers die daar moeite mee hebben, want die menen de waarheid in pacht te hebben. VVD-ers en ook de Omtzigt kiezers doen er niet moeilijk over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |