Zoals bijvoorbeeld de grenzen openen zodat ze Palestijnse moslimbroeders kunnen opvangen?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 01:16 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Geschiedenis is een terugblik, maar vooral een les op vooruitblik. De situatie in het midden-oosten hebben de Arabieren vanwege het verraad dat zij destijds gepleegd hebben, aan henzelf te danken. Voor de rest heet de Arabische Liga niet voor niets Arabische Liga. Een organisatie die de gemeenschappelijke belangen van Arabieren behartigt. Het zou dus als organisatie van 22 landen, natuurlijkerwijs de eerste stap moeten zetten om de belangen van Palestijnen te behartigen en daarop actie te ondernemen. 22 landen bij elkaar hebben een vele sterkere economie en militaire macht dan Turkije alleen. Turkije behoort niet tot een organisatie.
Wel lekker duidelijk.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 06:50 schreef Scorpie het volgende:
Hamas geeft dus niks om de Palestijnen:
Hoog tijd voor een TR. Stelselmatig verspreiden van propganda / fake news. Daarom volg ik het hier niet meer, die randdebielen krijgen veel teveel ruimte voor kwaadaardige troep.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 00:55 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Het irriteert me dat je de genocide in Srebrenica even erbij haalt (middels het plaatsen van die tweet), verder niet reageert op kritiek maar wel stug doorgaat met hier tweets dumpen.
quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 00:00 schreef Slayage het volgende:
The people of light be like
[ twitter ]
quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 00:26 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Waarom zou ik dat niet moeten willen?
Terwijl de hele wereld aan het mierenneuken is over allerlei definities en termen, loopt de dodental van kleine kinderen steeds verder op in Gaza. De pijnlijke beelden zijn niet meer te verdragen.
Isral als losgeslagen dolle hond die alleen maar zwart voor de ogen heeft kan alleen nog maar tegengehouden worden door een militaire actie.
Gewoon op negeer zetten, iedereen weet dat het propaganda en fake News is.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:10 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Hoog tijd voor een TR. Stelselmatig verspreiden van propganda / fake news. Daarom volg ik het hier niet meer, die randdebielen krijgen veel teveel ruimte voor kwaadaardige troep.
Ik snap dit wel, maar ik vind het zelf wel belangrijk om die posts van o.a. Slayer te blijven lezen. Het geeft toch inzicht in hoe die mensen (blijven) denken.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:10 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Hoog tijd voor een TR. Stelselmatig verspreiden van propganda / fake news. Daarom volg ik het hier niet meer, die randdebielen krijgen veel teveel ruimte voor kwaadaardige troep.
Denken? Je bedoelt propaganda consumeren.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:28 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Ik snap dit wel, maar ik vind het zelf wel belangrijk om die posts van o.a. Slayer te blijven lezen. Het geeft toch inzicht in hoe die mensen (blijven) denken.
Noem het hoe je het noemen wilt.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Denken? Je bedoelt propaganda consumeren.
Kom op je kunt beter. Wat is er in deze tijd geen propaganda?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Denken? Je bedoelt propaganda consumeren.
Dat ben ik wel met je eens, waarbij het dan wel belangrijk is dat het ook echt een gesprek of discussie is en niet die overvloed aan contextloze linkdumps van soms totaal ongerelateerde of zelfs fake informatie.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:31 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Noem het hoe je het noemen wilt.
Maar dat staat los van mijn punt. Iedereen moet kunnen zeggen wat hij/zij denkt (tot bepaalde hoogte uiteraard) en iedereen moet dat kunnen lezen. Anders krijg je een eenzijdige echokamer waar niemand wat aan heeft.
Heb je de VN-speech van Isral al bekeken die hierboven meermaals verlinkt is? Isral is niet de dolle hond, dat zijn de Islam-fundamentalisten.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 00:26 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Waarom zou ik dat niet moeten willen?
Terwijl de hele wereld aan het mierenneuken is over allerlei definities en termen, loopt de dodental van kleine kinderen steeds verder op in Gaza. De pijnlijke beelden zijn niet meer te verdragen.
Isral als losgeslagen dolle hond die alleen maar zwart voor de ogen heeft kan alleen nog maar tegengehouden worden door een militaire actie.
Vooral inzicht aan welke propagandariolen hij gekoppeld is. Er zit overigens wel een aanspreekbaar persoon achter hoor, als hij in een wat kalmere bui is.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:28 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Ik snap dit wel, maar ik vind het zelf wel belangrijk om die posts van o.a. Slayer te blijven lezen. Het geeft toch inzicht in hoe die mensen (blijven) denken.
Heeft iemand toevallig een linkje naar Iran's speech over dezelfde resolutie?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:02 schreef Pleun2011 het volgende:
Geweldige speech. Reactie van Isral op de VN-resolutie
Geenstijl is een veel betere nieuwsbron. Ik weet ondertussen wel hoe het gros van de islamieten denkt, daar heb ik dit draadje niet voor nodig.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:28 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Ik snap dit wel, maar ik vind het zelf wel belangrijk om die posts van o.a. Slayer te blijven lezen. Het geeft toch inzicht in hoe die mensen (blijven) denken.
Feiten, zoals het door Hamas aangerichte bloedbad op 7 oktober?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:35 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Kom op je kunt beter. Wat is er in deze tijd geen propaganda?
Ook nieuws over die feiten is vaak gekleurd.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:04 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Feiten, zoals het door Hamas aangerichte bloedbad op 7 oktober?
GeenStijlquote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:02 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Geenstijl is een veel betere nieuwsbron. Ik weet ondertussen wel hoe het gros van de islamieten denkt, daar heb ik dit draadje niet voor nodig.
Ik heb nog nooit iemand op negeer gezet, weet ook niet hoe dat moet. Kennelijk erger ik mij niet snel aan posts op een forum. Leven en laten leven, denk ik meestal. Daar kom ik op terug m.b.t. de islamitische 5e colonne en hun meelopers. Duitsland, Zweden en andere landen zijn inmiddels wakkergeschud. Nu Nederland nog..quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:12 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Gewoon op negeer zetten, iedereen weet dat het propaganda en fake News is.
Haha natuurlijk heb je daar een hekel aan omdat ze Turkije uit de klauwen van de religie van de middeleeuwen wilden halen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 00:58 schreef Slayage het volgende:
[..]
Dat zijn met name de Kemalistische Turken. Atatrk verheerlijkers.
[ twitter ]
[ twitter ]
Ik weet niet in welk parallel universum jij zit, maar niets van wat je opnoemt is van toepassing.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:08 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
GeenStijl![]()
Ik hoor nou werkelijk nergens anders dat GeenStijl zo’n goede nieuwsbron is. Never. Misschien als je op zoek bent naar sensatie, drama en spanning en wel houdt van een relletje.
Dit is dus het heilige boek wat het laatste woord van God is en waar de moslims in moeten geloven.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 01:52 schreef Gehrman het volgende:
[ twitter ]
[ afbeelding ]
Kijk dit is waar jodenhaat echt vandaan komt. Die verzen waren er al lang voor dit hele conflict.
Mensen zien wat zij willen zien. Velen willen het bloedbad van 7 oktober niet zien. Wat velen wel graag wilden zien is dat Isral dat ziekenhuis had gebombardeerd.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:05 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Ook nieuws over die feiten is vaak gekleurd.
De kunst is het kunnen zien zoals het is. Welk kleurtje het heeft.
Oh die Russische soldaten die Oekraiense vrouwen aan de lopende band liepen/lopen te verkrachten en vluchtende/onschuldige Oekrainers lopen te bombarderen. Heel zielig hoor. Maar van mij mogen ze stuk voor stuk hard sterven. Net als de Hamas strijder.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:58 schreef Rollo het volgende:
[..]
Heb je de VN-speech van Isral al bekeken die hierboven meermaals verlinkt is? Isral is niet de dolle hond, dat zijn de Islam-fundamentalisten.
Ja het is verschrikkelijk dat er ook kleine kinderen omkomen, maar de wereld is nou eenmaal niet eerlijk. Het is ook verschrikkelijk dat er (honderd)duizenden Russen in Oekrane omkomen die daar alleen maar zijn omdat ze door het Russische regime zijn gebrainwashed, maar uiteindelijk is het toch te hopen dat Oekrane wint en die Russische soldaten dus in meerderheid omkomen.
Ik denk dat niemand ontkent dat er een bloedbad heeft plaats gevonden 7 oktober.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:16 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Mensen zien wat zij willen zien. Velen willen het bloedbad van 7 oktober niet zien. Wat velen wel graag wilden zien is dat Isral dat ziekenhuis had gebombardeerd.
Technisch gezien is het uit de Hadith, verhaaltjes over die kindervriend. Niet de Koran zelf.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:14 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dit is dus het heilige boek wat het laatste woord van God is en waar de moslims in moeten geloven.
De filmpjes spreken voor zich gozer. Dat het je niet raakt is duidelijk.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:18 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Ik denk dat niemand ontkent dat er een bloedbad heeft plaats gevonden 7 oktober.
De propaganda van Isralische zijde kleurt het extreem gruwelijk.
Was voor dat extreem gruwelijke propaganda nodig? je bent wel afgestompt als je dat niet extreem gruwelijk vindt, het gaat om het af of goedkeuren ervan, waarvan het laatste net zo walgelijk is.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:18 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Ik denk dat niemand ontkent dat er een bloedbad heeft plaats gevonden 7 oktober.
De propaganda van Isralische zijde kleurt het extreem gruwelijk.
De propaganda van Islamitische zijde bagatelliseert het.
Dat is wat propaganda is.
Is inmiddels toch ook tot autoriteit verklaard door diverse geleerden, de Hadith?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
Technisch gezien is het uit de Hadith, verhaaltjes over die kindervriend.
Geen idee, ik vind de term 'geleerd' in combinatie een fictieboek altijd wat lastig serieus te nemen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:22 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Is inmiddels toch ook tot autoriteit verklaard door diverse geleerden, de Hadith?
Maar vertel nou eens waarom Turken zwichten voor een Arabische doctrine.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 00:58 schreef Slayage het volgende:
[..]
Dat zijn met name de Kemalistische Turken. Atatrk verheerlijkers.
Klopt. De waarheid is dat er al heel veel doden aan beide zijden zijn gevallen en er nog velen zullen volgen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:18 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Ik denk dat niemand ontkent dat er een bloedbad heeft plaats gevonden 7 oktober.
De propaganda van Isralische zijde kleurt het extreem gruwelijk.
De propaganda van Islamitische zijde bagatelliseert het.
Dat is wat propaganda is.
Natuurlijk raakt het me wel, waar haal je dat vandaan?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:21 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
De filmpjes spreken voor zich gozer. Dat het je niet raakt is duidelijk.
Die blijven gewoon in Gaza hoor. Als Hamas weg is zal de Westerse gemeenschap ook wel weer helpen om die stad op te bouwen. Van hun Arabische broedervolken hoef je dat minder snel te verwachten.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:24 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Klopt. De waarheid is dat er al heel veel doden aan beide zijden zijn gevallen en er nog velen zullen volgen.
Het einde is nog lang niet in zicht.
Ben er bang voor dat Isral nog lang niet klaar is als Hamas is ‘uitgeroeid’
Misschien voor even, maar de rekening komt op de lange termijn vast weer.
En waar die 2 miljoen vluchtelingen uiteindelijk naartoe moeten is ook maar de vraag.
Zoals ik net ook al zei. Natuurlijk is het extreem gruwelijk.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
Was voor dat extreem gruwelijke propaganda nodig? je bent wel afgestompt als je dat niet extreem gruwelijk vindt, het gaat om het af of goedkeuren ervan, waarvan het laatste net zo walgelijk is.
Ah..je doet of je genuanceerd bent maar ik zie vooral islamitische propaganda. Noem maar wat voorbeelden van de joodse propaganda.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:30 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Natuurlijk raakt het me wel, waar haal je dat vandaan?
We hebben het hier over propaganda.
De kleur van de berichtgeving en begeleidende teksten.
Dat heb ik in post #143 gedaan.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:33 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ah..je doet of je genuanceerd bent maar ik zie vooral islamitische propaganda. Noem maar wat voorbeelden van de joodse propaganda.
Hou toch op manquote:Op dinsdag 31 oktober 2023 07:58 schreef Rollo het volgende:
[..]
Heb je de VN-speech van Isral al bekeken die hierboven meermaals verlinkt is? Isral is niet de dolle hond, dat zijn de Islam-fundamentalisten.
Ja het is verschrikkelijk dat er ook kleine kinderen omkomen, maar de wereld is nou eenmaal niet eerlijk. Het is ook verschrikkelijk dat er (honderd)duizenden Russen in Oekrane omkomen die daar alleen maar zijn omdat ze door het Russische regime zijn gebrainwashed, maar uiteindelijk is het toch te hopen dat Oekrane wint en die Russische soldaten dus in meerderheid omkomen.
Dat weten we niet. Er circuleren berichten op internet waarin de Palestijnen in Gaza worden weggejaagd naar Egypte en vervolgens neemt Israel Gaza over. Voorlopig moeten ze naar het zuiden maar blijft het daarbij?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:31 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Die blijven gewoon in Gaza hoor. Als Hamas weg is zal de Westerse gemeenschap ook wel weer helpen om die stad op te bouwen. Van hun Arabische broedervolken hoef je dat minder snel te verwachten.
Dan hebben ze geen kinderwagens en rollators meer om zich achter te verschuilen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:37 schreef Mylene het volgende:
Hamas kan de tunnels ook benutten om in ieder geval de kwetsbaren te laten vluchten, vrouwen, kinderen en bejaarden.
Extreem simpel gedacht natuurlijk. De allermakkelijkste, snelste, simpelste en minst dodelijke oplossing is Hamas die zich overgeeft.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 00:26 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Waarom zou ik dat niet moeten willen?
Terwijl de hele wereld aan het mierenneuken is over allerlei definities en termen, loopt de dodental van kleine kinderen steeds verder op in Gaza. De pijnlijke beelden zijn niet meer te verdragen.
Isral als losgeslagen dolle hond die alleen maar zwart voor de ogen heeft kan alleen nog maar tegengehouden worden door een militaire actie.
Opgave zal sowieso geen optie zijn omdat Israel ook geen Palestijnse staat wil op dit moment onder Netanyahu.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:40 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Extreem simpel gedacht natuurlijk. De allermakkelijkste, snelste, simpelste en minst dodelijke oplossing is Hamas die zich overgeeft.
Als Hamas zich overgeeft is binnen 2 uur de oorlog gestopt en kan hulp het land binnen komen. Aangezien Hamas zegt voor de Palestijnse zaak op te komen zou je juist moeten pleiten voor een onvolledige overgave van Hamas.
Zolang Hamas nog vrij rondloopt gaat Isral natuurlijk niet stoppen, en zal geen enkel land ingrijpen aangezien Isral tegen een terroristische organisatie vecht, die dankbaar gebruik maakt van de Palestijnse burger om achter te verschuilen.
De kolonisten op de Westelijke Jordaanoever gebruiken ook de kans om helemaal los te gaan. Ik las ergens dat ze eerst een Palestijn hadden vermoord en vervolgens ook nog eens de boel gingen terroriseren toen deze begraven werd. Ik zal het artikel eens zoeken. Ook ziek is dat die lui waterbronnen van Palestijnen vol gooien met beton met goedkeuring van het IDF.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:37 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat weten we niet. Er circuleren berichten op internet waarin de Palestijnen in Gaza worden weggejaagd naar Egypte en vervolgens neemt Israel Gaza over. Voorlopig moeten ze naar het zuiden maar blijft het daarbij?
Tevens heb je uiteraard ook Israeliers die roepen dat Gaza helemaal uitgeroeid moeten worden, zeker zijn er ook Israeliers die geen oorlog willen. Voorlopig weten we niet wat strategische einddoel van Israel is (al dan niet icm VS).
Ja, steeds meer haatzaaiende lieden die met hun anti-semitisme boven komen drijven. Nederland doet er goed aan dit met wortel en tak uit te roeien.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:10 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit iemand op negeer gezet, weet ook niet hoe dat moet. Kennelijk erger ik mij niet snel aan posts op een forum. Leven en laten leven, denk ik meestal. Daar kom ik op terug m.b.t. de islamitische 5e colonne en hun meelopers. Duitsland, Zweden en andere landen zijn inmiddels wakkergeschud. Nu Nederland nog..
Is een beetje te laat nu want die tunnels worden nu volop aangepakt door Isral.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:37 schreef Mylene het volgende:
Hamas kan de tunnels ook benutten om in ieder geval de kwetsbaren te laten vluchten, vrouwen, kinderen en bejaarden.
Dan is het de schuld van Hamas waardoor deze oorlog voort blijft gaan, niet die van Isral natuurlijk. Hamas verbergt zich tussen de burgers. Hamas laat burgers niet gaan. Hamas slacht 1400 mensen af waarvan ze wisten dat de reactie zou komen. Hamas neemt gijzelaars gevangen als pressiemiddel.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:41 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Opgave zal sowieso geen optie zijn omdat Israel ook geen Palestijnse staat wil op dit moment onder Netanyahu.
https://nos.nl/collectie/(...)met-steun-van-israelquote:In het dorp Sa'ir, vlak bij Hebron, vielen kolonisten een herdersfamilie met zeven kinderen aan en staken hun tenten in brand. De schapen namen ze mee.
In het dorp Qusra, niet ver van Nablus, schoten kolonisten drie mensen dood. De dag erna, tijdens de begrafenis, vermoordden ze nog een vader en zoon. In Al-Tawani schoot een kolonist een Palestijn dood die op weg was naar de moskee voor het vrijdaggebed. Een Isralische soldaat stond erbij en greep niet in.
Bewapend door regering
Kolonisten worden vaak vergezeld door militairen die hen beschermen. Bovendien worden ze nu bewapend door de uiterst rechtse en ultranationalistische minister Ben Gvir van Nationale Veiligheid. Sinds de start van de oorlog heeft hij duizenden automatische vuurwapens, helmen en uniformen uitgedeeld.
Waarom zou Isral door gaan als Hamas verslagen is?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:24 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Klopt. De waarheid is dat er al heel veel doden aan beide zijden zijn gevallen en er nog velen zullen volgen.
Het einde is nog lang niet in zicht.
Ben er bang voor dat Isral nog lang niet klaar is als Hamas is ‘uitgeroeid’
Misschien voor even, maar de rekening komt op de lange termijn vast weer.
En waar die 2 miljoen vluchtelingen uiteindelijk naartoe moeten is ook maar de vraag.
Die Arabische broedervolken die uit protest alles slopen maar weigeren de grenzen open te doen. Heel sympathiek inderdaad.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:31 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Die blijven gewoon in Gaza hoor. Als Hamas weg is zal de Westerse gemeenschap ook wel weer helpen om die stad op te bouwen. Van hun Arabische broedervolken hoef je dat minder snel te verwachten.
Je beseft hopelijk wel dat deze tunnels niet vanuit humanitair oogpunt zijn aangelegd?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:43 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Is een beetje te laat nu want die tunnels worden nu volop aangepakt door Isral.
Ze zijn ook niet echt gemaakt om tientallen of honderd duizenden mensen door te laten vluchten. Het moet echt een spinnenweb aan tunnels zijn, waarvan heel Hamas zelf niet eens weet waar alle gangen toe leiden. Ze schijnen in stukken opgedeeld te zijn en dat niet 1 persoon alle tunnels kent, maar meerdere personen steeds stukjes. Las er laatst een interessant artikel over.
Door juist de gruwelijkheden niet te benoemen laat je de gruweldaden toe.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:32 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Zoals ik net ook al zei. Natuurlijk is het extreem gruwelijk.
Het gaat om de berichtgeving eromheen. Is het nodig om te vertellen dat er 40 baby's zijn onthoofd of een baby gebakken is in de oven.
Vanuit Isrealisch perspectief wel.
Een Hamas news outlet zou het beschrijven als dat er mensen zijn overleden.
Dat doet niets af aan de feiten. We hebben het hier over wat de definitie van propaganda is.
Lees het stuk nog eens en dan vooral mijn laatste zin:quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:46 schreef Scorpie het volgende:
We hebben het hier over wat de definitie van propaganda is.
Dit is dus een vooroordeel. Ik snap je, maar je zou echt even moeten kijken.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:08 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
GeenStijl![]()
Ik hoor nou werkelijk nergens anders dat GeenStijl zo’n goede nieuwsbron is. Never. Misschien als je op zoek bent naar sensatie, drama en spanning en wel houdt van een relletje.
Omdat iedereen wel weet dat dat geen optie meer is voor hun. Zij gaan nu zich niet terugtrekken en de witte vlag hijsen. De strijd die al tientallen jaren woedt heeft nu helaas een kookpunt bereikt en er zal geen weg meer terug zijn voor Hamas. Over hoe en wat kunnen we discussieren maar het is sowieso dieptreurig dat er zoveel slachtoffers vallen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dan is het de schuld van Hamas waardoor deze oorlog voort blijft gaan, niet die van Isral natuurlijk. Hamas verbergt zich tussen de burgers. Hamas laat burgers niet gaan. Hamas slacht 1400 mensen af waarvan ze wisten dat de reactie zou komen. Hamas neemt gijzelaars gevangen als pressiemiddel.
Hamas Hamas Hamas. Zij kunnen zo makkelijk de oorlog stoppen, maar doen het niet.
Maar daar hoor je werkelijk niemand over.
Heey jij, met je IQ van 150, lees even waar ik iemand op quote.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:46 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Je beseft hopelijk wel dat deze tunnels niet vanuit humanitair oogpunt zijn aangelegd?
Dat er geen eenhoorns met regenboogstralen uit de bips op de muren zijn getekend.
Ik denk dat er wel meer dan n artikel is over dat soort ongein vrees ik. Ik herinner me een geval waarbij het huis van een Palestijnse familie in brand is gezet waarbij meerdere gezinsleden, waaronder zeer jonge kinderen, om het leven kwamen. Bij de rechtszaak stonden kolonisten naar familieleden te lachen en dingen te roepen als: "Waar is Ali? Ali ligt op de grill!" over een van de kinderen van een jaar of 1 als ik het me goed herinnerquote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:41 schreef Mylene het volgende:
[..]
De kolonisten op de Westelijke Jordaanoever gebruiken ook de kans om helemaal los te gaan. Ik las ergens dat ze eerst een Palestijn hadden vermoord en vervolgens ook nog eens de boel gingen terroriseren toen deze begraven werd. Ik zal het artikel eens zoeken. Ook ziek is dat die lui waterbronnen van Palestijnen vol gooien met beton met goedkeuring van het IDF.
Kijk maar war voor smerige ratten er op de jordaanoever wonen, puur landje pik, terroriseren van de oorspronkelijke bewoners, mensen verjagen, idd wat hierboven staat, water bronnen vullen met beton.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Waarom zou Isral door gaan als Hamas verslagen is?
Ik hoor vooral heel veel redenen die als smoesjes klinken. Hamas heeft schijt aan de Palestijnse bevolking en laat ze doodgaan.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:43 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Is een beetje te laat nu want die tunnels worden nu volop aangepakt door Isral.
Ze zijn ook niet echt gemaakt om tientallen of honderd duizenden mensen door te laten vluchten. Het moet echt een spinnenweb aan tunnels zijn, waarvan heel Hamas zelf niet eens weet waar alle gangen toe leiden. Ze schijnen in stukken opgedeeld te zijn en dat niet 1 persoon alle tunnels kent, maar meerdere personen steeds stukjes. Las er laatst een interessant artikel over.
quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:41 schreef Mylene het volgende:
[..]
De kolonisten op de Westelijke Jordaanoever gebruiken ook de kans om helemaal los te gaan. Ik las ergens dat ze eerst een Palestijn hadden vermoord en vervolgens ook nog eens de boel gingen terroriseren toen deze begraven werd. Ik zal het artikel eens zoeken. Ook ziek is dat die lui waterbronnen van Palestijnen vol gooien met beton met goedkeuring van het IDF.
Jup, ze maken helaas gebruik van de chaos in Gaza. Het zou Israel sieren om daar wat aan te doen maar dat zal laag op hun prioriteitenlijstje staan. Ik las wel opmerkingen van EU/VS dat dit niet mag maar ik denk niet dat het veel helpt.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:44 schreef Mylene het volgende:
[..]
https://nos.nl/collectie/(...)met-steun-van-israel
Dan moeten we dus ook stoppen met Isral aankijken hierin. Beiden gaan niet toegeven totdat de ander verslagen is.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Omdat iedereen wel weet dat dat geen optie meer is voor hun. Zij gaan nu zich niet terugtrekken en de witte vlag hijsen. De strijd die al tientallen jaren woedt heeft nu helaas een kookpunt bereikt en er zal geen weg meer terug zijn voor Hamas. Over hoe en wat kunnen we discussieren maar het is sowieso dieptreurig dat er zoveel slachtoffers vallen.
Het liefst leggen ze beide hun wapens neer en komen tot een oplossing maar ik zie het helaas niet gebeuren.
Het cynisme.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:37 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hou toch op man
De VN-speech? Van dat figuur met een enorme plaat voor zijn kop?
De joden-fundamentalisten zorgen voor vele vele vele duizenden onnodige en onschuldige slachtoffers en jij gaat alles weer afschuiven bij moslims
En dan heeft de wereld het over antisemitisme, nou anti-moslims is een groter probleem.
Hamas wil 1 wereld en dat is zonder Joden.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:49 schreef 111210 het volgende:
[..]
Kijk maar war voor smerige ratten er op de jordaanoever wonen, puur landje pik, terroriseren van de oorspronkelijke bewoners, mensen verjagen, idd wat hierboven staat, water bronnen vullen met beton.
En de overheid keurt het allemaal goed en de rest van de “beschaafde” wereld kijkt netjes toe.
Israel wil 1 staat en dat is zonder Palestina.
Daar zou zeker veel harder tegenop getreden moeten worden, aangezien het 1 van de instigators is van de agressie.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
[..]
Jup, ze maken helaas gebruik van de chaos in Gaza. Het zou Israel sieren om daar wat aan te doen maar dat zal laag op hun prioriteitenlijstje staan. Ik las wel opmerkingen van EU/VS dat dit niet mag maar ik denk niet dat het veel helpt.
Nope.quote:
Ja, dat zou Hamas kunnen doen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:37 schreef Mylene het volgende:
Hamas kan de tunnels ook benutten om in ieder geval de kwetsbaren te laten vluchten, vrouwen, kinderen en bejaarden.
Je zegt van alles maar geen enkel scenario is geloofwaardig. Egypte wil de Palestijnen niet, daar houdt het al op. Isral wil niet meer de verantwoordelijkheid over Gaza, misschien ligt er een rol voor de VN..geen idee. Eerst Hamas maar eens uitroeien.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:37 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat weten we niet. Er circuleren berichten op internet waarin de Palestijnen in Gaza worden weggejaagd naar Egypte en vervolgens neemt Israel Gaza over. Voorlopig moeten ze naar het zuiden maar blijft het daarbij?
Tevens heb je uiteraard ook Israeliers die roepen dat Gaza helemaal uitgeroeid moeten worden, zeker zijn er ook Israeliers die geen oorlog willen. Voorlopig weten we niet wat strategische einddoel van Israel is (al dan niet icm VS).
Voor de terroristische aanval moeten we zeker 100% kijken naar Hamas. De aanval komt echter niet uit het niets denk ik, daar zit wel een hele historie achter en een voedingsbodem die Israel wel mede heeft gecreerd.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:50 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dan moeten we dus ook stoppen met Isral aankijken hierin. Beiden gaan niet toegeven totdat de ander verslagen is.
Dat weet ik. Er zijn hier allerlei oplossingen aangedragen, van heel vredelievend tot heel gruwelijk. Alles is voorlopig geen optie omdat geen van de partijen mee wil werken. Het zal van verloop van oorlog afhangen denk ik welke oplossing op termijn haalbaar is, al dan niet met politieke druk vanuit VS/EU/....quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:52 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Je zegt van alles maar geen enkel scenario is geloofwaardig. Egypte wil de Palestijnen niet, daar houdt het al op. Isral wil niet meer de verantwoordelijkheid over Gaza, misschien ligt er een rol voor de VN..geen idee. Eerst Hamas maar eens uitroeien.
Misschien kan Nederland het restant van de Gazanen opvangen?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:52 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Je zegt van alles maar geen enkel scenario is geloofwaardig. Egypte wil de Palestijnen niet, daar houdt het al op. Isral wil niet meer de verantwoordelijkheid over Gaza, misschien ligt er een rol voor de VN..geen idee. Eerst Hamas maar eens uitroeien.
Liever niet. Ivm risico op Hamas.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:55 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Misschien kan Nederland het restant van de Gazanen opvangen?
Is er toevallig geen rijk land in de buurt daar dat ze op kan vangen?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:56 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Liever niet. Ivm risico op Hamas.
Gelachen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:52 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nope.
En dat jij dat niet kan onderbouwen zegt al genoeg.
Een land dat zelf vele duizenden bombardeert en uithongert mag niets tegen anderen gaan zeggen.
En dan ook nog heel kinderachtig het WO2 kaartje spelen
Wij mogen alles en iedereen uitmoorden en genocide plegen! Want kijk wat ons is overkomen!
Wanneer de aanval zich had beperkt tot militaire doelen had ik er in mee kunnen gaan. Maar geen enkele 'historie' rechtvaardigt het afslachten van burgers. Zo redeneer je alleen als het je niet kan schelen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Voor de terroristische aanval moeten we zeker 100% kijken naar Hamas. De aanval komt echter niet uit het niets denk ik, daar zit wel een hele historie achter en een voedingsbodem die Israel wel mede heeft gecreerd.
https://www.timesofisrael(...)own-up-in-our-faces/
In dit stuk staat ook hoe beleid van Israel invloed heeft gehad op de Gaza, dus ik zou ze niet helemaal vrij pleiten. Ik weet dat dit relatief gevoelig is hier.
Waarom zouden ze dat doen? het risico dat je Hamas-terroristen aan het binnen halen bent, is aanzienlijk.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:57 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Is er toevallig geen rijk land in de buurt daar dat ze op kan vangen?
Het is vooral onzinnig omdat je de terreurdaad aan het goedpraten bent met een “ja maar” constructie.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Voor de terroristische aanval moeten we zeker 100% kijken naar Hamas. De aanval komt echter niet uit het niets denk ik, daar zit wel een hele historie achter en een voedingsbodem die Israel wel mede heeft gecreerd.
https://www.timesofisrael(...)own-up-in-our-faces/
In dit stuk staat ook hoe beleid van Israel invloed heeft gehad op de Gaza, dus ik zou ze niet helemaal vrij pleiten. Ik weet dat dit relatief gevoelig is hier.
Het is geen rechtvaardiging maar een uitleg. Dat betekent niet dat je daarmee het goedkeurt. Ik lees jouw opmerking wel vaker hier maar ik ben het er niet mee eens.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:59 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Wanneer de aanval zich had beperkt tot militaire doelen had ik er in mee kunnen gaan. Maar geen enkele 'historie' rechtvaardigt het afslachten van burgers. Zo redeneer je alleen als het je niet kan schelen.
Gelijk heeft hijquote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:56 schreef theunderdog het volgende:
https://www.france24.com/(...)rs-yellow-star-at-un
Hahaha wat.
Dat valt Isral zeker te verwijten. Die lui sporen niet.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:48 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik denk dat er wel meer dan n artikel is over dat soort ongein vrees ik. Ik herinner me een geval waarbij het huis van een Palestijnse familie in brand is gezet waarbij meerdere gezinsleden, waaronder zeer jonge kinderen, om het leven kwamen. Bij de rechtszaak stonden kolonisten naar familieleden te lachen en dingen te roepen als: "Waar is Ali? Ali ligt op de grill!" over een van de kinderen van een jaar of 1 als ik het me goed herinner
Die kolonisten zijn echt strontvolk en de moeilijkste situatie om op te lossen voor Isral (dat het zelf zo ver heeft laten komen).
Hoe is het 'goedpraten' als je gewoon een analyse maakt van waar het vandaan komt? welke achterliggende historie, context erachter zit?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:01 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het is vooral onzinnig omdat je de terreurdaad aan het goedpraten bent met een “ja maar” constructie.
Hamas of Isral gaat eraan, en tijdens dat proces gaan heel veel (onschuldige) mensen dood. Oproepen naar Hamas of Isral om te stoppen gaan niks uitmaken.
Ik zou niet weten hoe 75 jaar “onrechtvaardig behandeld” worden kan leiden tot het verbranden van babies in een oven terwijl je de moeder verkracht.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Het is geen rechtvaardiging maar een uitleg. Dat betekent niet dat je daarmee het goedkeurt. Ik lees jouw opmerking wel vaker hier maar ik ben het er niet mee eens.
jij slaat mij, ik sla jouquote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:05 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik zou niet weten hoe 75 jaar “onrechtvaardig behandeld” worden kan leiden tot het verbranden van babies in een oven terwijl je de moeder verkracht.
Kan je die link misschien uitleggen?
Ok voor jou hetzelfde. Wat is de relatie tussen 75 jaar incidenten en het in een oven stoppen van een baby, die laten verbranden voor de ogen van zijn moeder terwijl je haar aan het verkrachten bent?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:05 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hoe is het 'goedpraten' als je gewoon een analyse maakt van waar het vandaan komt? welke achterliggende historie, context erachter zit?
Dat zelfde dien je te doen met Israel.
Die kolonisten zijn gewoon het gevolg van dehumanisering van de tegenpartij. Historie laat toch wel zien dat relatief veel van ons zo worden, als wij ervan overtuigd zijn dat de tegenpartij toch maar bestaat uit on-mensen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:04 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat valt Isral zeker te verwijten. Die lui sporen niet.
Dit heeft natuurlijk niks met “slaan” te maken, dit zijn martelingen van het ergste soort, dus dat is geen antwoord op de vraag die ik stelde. Hoe rechtvaardig je het levend verbranden van babies terwijl je de moeder aan het verkrachten bent met alles wat er in die 75 jaar gebeurt zou zijn?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:06 schreef sp3c het volgende:
[..]
jij slaat mij, ik sla jou
en wie ooit begonnen is met slaan weet niemand meer
ik rechtvaardig helemaal niksquote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:08 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dit heeft natuurlijk niks met “slaan” te maken, dit zijn martelingen van het ergste soort, dus dat is geen antwoord op de vraag die ik stelde. Hoe rechtvaardig je het leven verbranden van babies terwijl je de moeder aan het verkrachten bent met alles wat er in die 75 jaar gebeurt zou zijn?
Heel makkelijk. Je bent al heel jong opgegroeid in een omgeving waarin je is wijs gemaakt dat ook de baby's van de andere partij niet onschuldig zijn. Maar potentiele bezetters, die je volk gaan onderdrukken.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:05 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik zou niet weten hoe 75 jaar “onrechtvaardig behandeld” worden kan leiden tot het verbranden van babies in een oven terwijl je de moeder verkracht.
Kan je die link misschien uitleggen?
En wie heeft ze dat precies wijsgemaakt denk je ?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Heel makkelijk. Je bent al heel jong opgegroeid in een omgeving waarin je is wijs gemaakt dat ook de baby's van de andere partij niet onschuldig zijn. Maar potentiele bezetters, die je volk gaan onderdrukken.
En dit zelfde gaat op voor die Israelische kolonisten. Alleen denken zij dat elke palestijn een potentiele terrorist is. Wreedheden verrichten is dan vrij gemakkelijk, hoor.
Geantwoordquote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:06 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ok voor jou hetzelfde. Wat is de relatie tussen 75 jaar incidenten en het in een oven stoppen van een baby, die laten verbranden voor de ogen van zijn moeder terwijl je haar aan het verkrachten bent?
De groep waarin ze zijn opgegroeid. Dus een Hamas terrorist is dat wijsgemaakt door mede Hamas-terroristen, en de kolonist die een Palestijns gezin verbrand en daar blij om doet, is het wijs gemaakt dat dat goed is door mede-kolonisten.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:10 schreef Scorpie het volgende:
[..]
En wie heeft ze dat precies wijsgemaakt denk je ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |