tsja als je de verdachte ziet dan krijg ik wel een 'je verwacht het niet' reactiequote:Op donderdag 28 september 2023 17:34 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hoe wil je het anders noemen?
quote:Op donderdag 28 september 2023 17:34 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hoe wil je het anders noemen?
Dit dusquote:Op donderdag 28 september 2023 17:34 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Maak daar maar calamiteiten van ja.
quote:Op donderdag 28 september 2023 17:36 schreef xzaz het volgende:
Waar is Abutaleb? Zit die in Marokko?
quote:Op donderdag 28 september 2023 17:36 schreef xzaz het volgende:
Waar is Abutaleb? Zit die in Marokko?
Leuke discussie, wanneer wordt een incident een calamiteit.quote:Op donderdag 28 september 2023 17:37 schreef Molo het volgende:
[..]
[..]
Dit dus
Incident is doorgaans iets kleins, dit is toch gewoon behoorlijk heftige omvang inclusief enorme impact
Waarom niet op NPO1?quote:Persconferentie driehoek Rotterdam om 18.45 uur
De Rotterdamse burgemeester Aboutaleb geeft samen met het Openbaar Ministerie en de politie om 18.45 uur een persconferentie. Deze persconferentie is live te volgen via nos.nl, de NOS-app en via de NOS-accounts op Facebook en YouTube. Vervolgens is er om 18.55 uur op NPO1 een extra NOS Journaal.
True. Bijzaakquote:Op donderdag 28 september 2023 17:38 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Leuke discussie, wanneer wordt een incident een calamiteit.
Dat is alleen als Ajax betrokken isquote:
Ben straks bij stadhuis makkerquote:Op donderdag 28 september 2023 17:37 schreef KingRoland het volgende:
we hebben op dit moment duiding nodig van de Rotterdamse leiders Gommers en Abougod
Sven is de dader?quote:Op donderdag 28 september 2023 17:39 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat is alleen als Ajax betrokken is
Gelukkig is X zo betrouwbaar als nieuwstoko.quote:Op donderdag 28 september 2023 17:38 schreef MissButterflyy het volgende:
Er wordt op Twitter een Nederlandse naam genoemd van de dader.
ik heb de verdachte gezien. is geen nederlanderquote:Op donderdag 28 september 2023 17:38 schreef MissButterflyy het volgende:
Er wordt op Twitter een Nederlandse naam genoemd van de dader.
Nee.quote:
Dat is niet echt te zien op de beelden van de arrestatie.quote:Op donderdag 28 september 2023 17:40 schreef KingRoland het volgende:
[..]
ik heb de verdachte gezien. is geen nederlander
bron: snapchat, instagram, X
Weet ook wel dat er in nws wat strengere eisen zijn als het gaat om bronvermeldingquote:Op donderdag 28 september 2023 17:34 schreef Momo het volgende:
[..]
Ok dan![]()
Vaak genoeg dat namen bij andere zaken werden genoemd, gewoon random door mensen die zelf aandacht wouden op internet. En dat kan ook nog eens schadelijk zijn. Stel als andere mensen denken dat iemand zwaargewond of dood is. Of dat iemand zo maar als dader wordt aangewezen.
-edit-quote:
Sinds 1941quote:Op donderdag 28 september 2023 17:42 schreef KingRoland het volgende:
eerder vandaag (of gisteravond) 71-jarige omgekomen bij lombardijen ook.. ergste dag in Rotterdam sinds een hele lange tijd
Is 32quote:
quote:Op donderdag 28 september 2023 17:38 schreef MissButterflyy het volgende:
Er wordt op Twitter een Nederlandse naam genoemd van de dader.
Oei ik weet nu niet hoe erg ik de schietpartij vindt. Ik blijf in spanning afwachtenquote:Op donderdag 28 september 2023 17:40 schreef KingRoland het volgende:
[..]
ik heb de verdachte gezien. is geen nederlander
bron: snapchat, instagram, X
Ik zit op twitter te kijken en heb 2 verschillende namen lezen van een mogelijke dader. Dat betekend dat tenminste 1 daarvan dus zo maar een beschuldig krijgt. Denk ook wat er precies gebeurd is nog niet echt te zeggen is. Denk dat alleen echt de mensen dicht bij dader en slachtoffers misschien weten wat er gebeurd is, en dan is nog maar de vraag of hun wel precies weten wat er speelt.quote:Op donderdag 28 september 2023 17:43 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Weet ook wel dat er in nws wat strengere eisen zijn als het gaat om bronvermelding
Speculeren blijft hier onwenselijk, maar dit blijft ook lastig aangezien we niet echt veel weten om dit moment
Vandaar dat ik het van tevoren vroeg ipv dit topic nu ff vol te spammen met berichten die idd, met terugwerkende kracht, onzin blijken te zijn
Maar goed, zand erover zou ik zeggen en ik ga ondertussen op zoek naar de '' echte bronnen''
Hoe kom je nou tot deze conclusie?quote:Op donderdag 28 september 2023 17:46 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik vermoed dat er misschien ook patiënten om het leven zijn gekomen in de chaos. Je zou maar op de operatietafel liggen of de IC op zo’n moment.
las het op insta net jaquote:Op donderdag 28 september 2023 17:47 schreef Wereldgozer het volgende:
Dijkzigt gesloten @:KingRoland
Tegen die tijd komt het voetbal en soms andereSportjournaal en voetbalnieuws is bijna per definitie belangrijker dan wat dan ook.quote:
Iedere burger is weleens in zijn leven patiënt. Dan kan die theorie wel uitquote:Op donderdag 28 september 2023 17:48 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hoe kom je nou tot deze conclusie?
Lol whut? Maak het drama even groter dan dat het al is met wat we nu wetenquote:Op donderdag 28 september 2023 17:46 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik vermoed dat er misschien ook patiënten om het leven zijn gekomen in de chaos. Je zou maar op de operatietafel liggen of de IC op zo’n moment.
En terecht.quote:Op donderdag 28 september 2023 17:48 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Tegen die tijd komt het voetbal en soms andereSportjournaal en voetbalnieuws is bijna per definitie belangrijker dan wat dan ook.
Je komt de IC of OK echt niet zo maar inquote:Op donderdag 28 september 2023 17:49 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Lol whut? Maak het drama even groter dan dat het al is met wat we nu weten
Hou op hoor
Maar daar ging deze theorie echt niet vanuitquote:Op donderdag 28 september 2023 17:49 schreef Molo het volgende:
[..]
Iedere burger is weleens in zijn leven patiënt. Dan kan die theorie wel uit
Dijkzigt is een naamquote:Op donderdag 28 september 2023 17:47 schreef Wereldgozer het volgende:
Dijkzigt gesloten @:KingRoland
De OK sowieso niet. Op de IC heb ik in Februari en Maart en volgens mij ook April zo'n beetje geleefd. Pies of koekie.quote:Op donderdag 28 september 2023 17:49 schreef Molo het volgende:
[..]
Je komt de IC of OK echt niet zo maar in
Ter geruststelling
Helemaal weg zelfsquote:Op donderdag 28 september 2023 17:47 schreef Wereldgozer het volgende:
Dijkzigt gesloten @:KingRoland
Ohhh je komt er trouwens ook niet zomaar uitquote:Op donderdag 28 september 2023 17:49 schreef Molo het volgende:
[..]
Je komt de IC of OK echt niet zo maar in
Ter geruststelling
Ik denk dat mensen het verkeerd begrijpen. Ik bedoel niet dat de dader daar heeft geschoten, maar dat tijdens het evacueren misschien kwetsbare patiënten zijn overleden, in de chaos.quote:Op donderdag 28 september 2023 17:49 schreef Molo het volgende:
[..]
Je komt de IC of OK echt niet zo maar in
Ter geruststelling
IC is 9 van de 10 keer toch gewoon een afgesloten deur die open gaat met een pasje? Zo moeilijk moet het niet zijn om in te trappenquote:Op donderdag 28 september 2023 17:49 schreef Molo het volgende:
[..]
Je komt de IC of OK echt niet zo maar in
Ter geruststelling
Gelukkig kon hij niet bij de MRI komen met zijn pistool.quote:Op donderdag 28 september 2023 17:46 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik vermoed dat er misschien ook patiënten om het leven zijn gekomen in de chaos. Je zou maar op de operatietafel liggen of de IC op zo’n moment.
Het kunnen ook meerdere daders zijn he. Eentje hebben ze gearresteerd, maar de speciale unit zoek verder maar mogelijk andere handlangersquote:Op donderdag 28 september 2023 17:47 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik zit op twitter te kijken en heb 2 verschillende namen lezen van een mogelijke dader. Dat betekend dat tenminste 1 daarvan dus zo maar een beschuldig krijgt. Denk ook wat er precies gebeurd is nog niet echt te zeggen is. Denk dat alleen echt de mensen dicht bij dader en slachtoffers misschien weten wat er gebeurd is, en dan is nog maar de vraag of hun wel precies weten wat er speelt.
Gelukkig wel zeg, zo leuk vond ik het daar nietquote:Op donderdag 28 september 2023 17:52 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ohhh je komt er trouwens ook niet zomaar uit
Hoe komt je binnen een pas en een soort OV poortje? Kan je naar binnen stormen?quote:Op donderdag 28 september 2023 17:55 schreef Bosbeetle het volgende:
Mensen het erasmusmc is enorm hè de gebouwen waar de boel zich afspeelde is niet in de buurt van 'het ziekenhuis'. Schietincident zou in het GK gebouw zijn geweest, brand in het onderwijscentrum, aanhouding is onder heli platform bij een nooduitgang van het onderwijscentrum.
Allemaal niet direct plekken waar patiënten komen.
Ik gok lopend, dit zijn onderwijsgedeelten waar gewoon vrij toegang is. Denk aan klaslokalen, en studieruimten.quote:Op donderdag 28 september 2023 17:56 schreef Momo het volgende:
[..]
Hoe komt je binnen een pas en een soort OV poortje? Kan je naar binnen stormen?
Sorry, vond het wel bijzonder trouwens er ging geen (brand)alarm en dat we naar buiten moesten vernam ik van een collega via whatsapp, die de nos had gelezen.quote:Op donderdag 28 september 2023 17:58 schreef mascara-klodder het volgende:
Jullie posten door mijn veegslotje door![]()
Slotje schmotjequote:
Ah dit zijn wel beelden van de hoofdingang die politie renden waarschijnlijk naar het onderwijscentrum aan het einde van die gang.quote:
Hopelijk horen we dit om 18:45 bij de perscoquote:Op donderdag 28 september 2023 18:04 schreef Lospedrosa het volgende:
Wat was dit nou?
Lonely shooter?
Fuck de privacy van patiënten.quote:Op donderdag 28 september 2023 18:05 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een gedoe ook, met patiënten naar buiten.
Das zo’n verschil met Amerika.quote:Op donderdag 28 september 2023 18:06 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Hopelijk horen we dit om 18:45 bij de persco
Plaatjes staan op NOS frontpagequote:Op donderdag 28 september 2023 18:07 schreef superniger het volgende:
[..]
Fuck de privacy van patiënten.
Hoeft niet hequote:Op donderdag 28 september 2023 18:04 schreef Zorro het volgende:
Het schijnt dat de statistieken mbt de aanrijtijd van de ambulances in Rotterdam vandaag significant verbeterd zijn
Daar is het dan ook aan de orde van de dag.quote:Op donderdag 28 september 2023 18:08 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Das zo’n verschil met Amerika.
Daar doet gelijk een sheriff een presco met nationaliteit en waarschijnlijke toedracht.
Als dat niet binnen een uur gebeurt breekt de pleuris daar uit.
Ik was je net voorquote:
Kan je een brandalarm per (deel) gebouw aanzetten? Of zelfs per afdeling? De schade was misschien wel echt groot geworden als alle verpleegafdelingen ineens gingen evacueren. Of de IC? OK?quote:Op donderdag 28 september 2023 18:00 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Sorry, vond het wel bijzonder trouwens er ging geen (brand)alarm en dat we naar buiten moesten vernam ik van een collega via whatsapp, die de nos had gelezen.
Ach welnee, er was om eerste instantie sprake van in totaal 3 (zwaar) gewonden in totaal.quote:Op donderdag 28 september 2023 17:46 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik vermoed dat er misschien ook patiënten om het leven zijn gekomen in de chaos. Je zou maar op de operatietafel liggen of de IC op zo’n moment.
GK gebouw niet; die heeft een dubbele deur, een hal met wat ruimtes, en vervolgens nog twee keer een deur wil je daar op de kantoren komen. Die gaan tijdens kantooruren gewoon open, maar je stormt er niet zomaar naar binnen (of naar buiten).quote:Op donderdag 28 september 2023 17:56 schreef Momo het volgende:
[..]
Hoe komt je binnen een pas en een soort OV poortje? Kan je naar binnen stormen?
De richting van die politie klopt, en dat het de hoofdingang is ook. Verder geen idee was daar toen niet, maar aan de andere kant van het gebouw.quote:Op donderdag 28 september 2023 18:08 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Zit je nu te speculeren?
Nee toch?
Ja ik ook daarom dacht ik in het begin ook dat die brand niets met het schieten van doen had.quote:Op donderdag 28 september 2023 18:10 schreef zatoichi het volgende:
[..]
GK gebouw niet; die heeft een dubbele deur, een hal met wat ruimtes, en vervolgens nog twee keer een deur wil je daar op de kantoren komen. Die gaan tijdens kantooruren gewoon open, maar je stormt er niet zomaar naar binnen (of naar buiten).
Het onderwijs gebouw is totaal op een andere plek, en ook daarvoor moet je door de hoofdingang via een draaideur. Ik reken zelf altijd een kwartier om van dat GK gebouw naar een plek in het hoofdgebouw te komen.
wat moet je anders?quote:Op donderdag 28 september 2023 18:08 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Zit je nu te speculeren?
Nee toch?
weet ik niet!quote:Op donderdag 28 september 2023 18:11 schreef ESF1Gamer het volgende:
Hebben ze live op CNN er al over?
Mja korrel zout enzo..quote:Op donderdag 28 september 2023 18:09 schreef loveli het volgende:
Eerst vriendin neergeschoten, huis in brand gestoken, daarna naar EMC gegaan en hoofddocent neergeschoten molotovcoctails gegooid. Doorgedraaide student geneeskunde volgens twitter, dus garantie tot de volgende tweet.
Flinke brand.
Brand geblust.
Klopt wel denk ikquote:
Wachten op de persconferentie van Aboutaleb natuurlijkquote:
kan beidenquote:Op donderdag 28 september 2023 18:14 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Klopt wel denk ik
[..]
Wachten op de persconferentie van Aboutaleb natuurlijk
Het is net aan 10 minuten lopen.quote:Op donderdag 28 september 2023 18:14 schreef Freak666 het volgende:
[..]
Mja korrel zout enzo..
Maar het is natuurlijk wel een heel vaag verhaal. Eerst gaan lopen schieten in een huis en dan kilometers verderop in het EMC.. Dat is geen vlaag van verstandsverbijstering meer. Dus dan gaat het richting psychose of echt gericht met voorbedachte rade (evt kan het nog een combinatie zijn)….
welja, fouilleren bij de ingang.. doe normaal, echt hoorquote:Op donderdag 28 september 2023 17:23 schreef Janneke141 het volgende:
Waarom kun je met een vuurwapen een ziekenhuis in?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |