SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hele goede reden om dinsdag niet te komen. "Veiligheid is daar overduidelijk niet te garanderen"quote:Op zondag 24 september 2023 17:09 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dat die jongens nu vast zitten in dat stadion vind ik ook maar triest en eng.
Dit. Je kunt je niet eens fatsoenlijk voorbereiden. Nooit akkoord gaan met hervatting.quote:Op zondag 24 september 2023 17:10 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Hele goede reden om dinsdag niet te komen. "Veiligheid is daar overduidelijk niet te garanderen"
Lekker ergens op neutraal terrein laten uitspelen dan (en de locatie anoniem houden, niet dat dat lukt waarschijnlijk, maar dat terzijde).quote:Op zondag 24 september 2023 17:10 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Hele goede reden om dinsdag niet te komen. "Veiligheid is daar overduidelijk niet te garanderen"
Ik ken nog wel een veldje in Rotterdam...quote:Op zondag 24 september 2023 17:14 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Lekker ergens op neutraal terrein laten uitspelen dan.
In Zwitserlandquote:Op zondag 24 september 2023 17:14 schreef Tomatenboer het volgende:
Lekker ergens op neutraal terrein laten uitspelen dan
Beverwijk?quote:Op zondag 24 september 2023 17:14 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Lekker ergens op neutraal terrein laten uitspelen dan (en de locatie anoniem houden, niet dat dat lukt waarschijnlijk, maar dat terzijde).
In elk fatsoenlijk protocol staat dat er in extreme situaties afgeweken kan worden van het protocol.quote:Op zondag 24 september 2023 17:16 schreef Scrummie het volgende:
Het beste zou zijn niet uitspelen en Ajax weer op 0 punten zetten. Maar ja, zo staat het niet in het protocol. Zonde.
Type Szymanskiquote:Op zondag 24 september 2023 17:21 schreef bbuddybb het volgende:
Jongons, laten we het even over de wedstrijd hebben. Wat waren we slecht he? Voetballend kwamen we er totaal niet uit. Dan zie je toch het gemis van een type als Kokcu.
Volgens de ding-dong net, wel. Nog ff de verplichte interviews met Hansie doen & pleitequote:Op zondag 24 september 2023 17:19 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Hopelijk kunnen ONZE jongens snel naar huis.
Wat ongekend amateuristisch geregeld in Amsterdam.
Het was niet zo goed nee al waren we op de counter wel heel gevaarlijk. Gelukkig heeft Ajax ook maar 1 echte kans gehad. Verder nauwelijks in de problemen gekomen.quote:Op zondag 24 september 2023 17:21 schreef bbuddybb het volgende:
Jongons, laten we het even over de wedstrijd hebben. Wat waren we slecht he? Voetballend kwamen we er totaal niet uit. Dan zie je toch het gemis van een type als Kokcu.
Hoe was de sfeer buiten het stadion?quote:Op zondag 24 september 2023 17:22 schreef Caland het volgende:
Wat een anticlimax. Dit had gewoon 0-7 moeten eindigen.
Ontzettend gezellig, joden kunnen maar moeilijk verliezen. @Wotte mening over Gimenez?quote:Op zondag 24 september 2023 17:22 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hoe was de sfeer buiten het stadion?
quote:Op zondag 24 september 2023 17:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Ontzettend gezellig, joden kunnen maar moeilijk verliezen. @:wotte mening over Gimenez?
Feyenoord speelde gewoon prima joh. Wel redelijk op de counter inderdaad, maar je speelde tactisch uitstekend in op de bekende zwaktes van Ajax.quote:Op zondag 24 september 2023 17:22 schreef fetX het volgende:
[..]
Het was niet zo goed nee al waren we op de counter wel heel gevaarlijk. Gelukkig heeft Ajax ook maar 1 echte kans gehad. Verder nauwelijks in de problemen gekomen.
We stonden gewoon 0-3 voor na 30 minuten en alsnog heb ik niet dat verlossende gevoel van een overwinningquote:Op zondag 24 september 2023 17:25 schreef TweedeKlum het volgende:
Unieke middag verkloot door trieste staatsmongolen.
Speelde een goede pot grote vriend.quote:Op zondag 24 september 2023 17:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Ontzettend gezellig, joden kunnen maar moeilijk verliezen. @:wotte mening over Gimenez?
En terechtquote:Op zondag 24 september 2023 17:31 schreef Bezsen het volgende:
Arne zinspeelt op een reglementaire winst!
Godver, stond net bij de oven. Samenvatting?quote:Op zondag 24 september 2023 17:31 schreef Bezsen het volgende:
Arne zinspeelt op een reglementaire winst!
Tja, als je het zo cadeau krijgt. Wat was hun verdediging slecht zeg. Voorin waren ze wel dreigend maar het was meer blaffen dan bijten. Alleen Berghuis was echt gevaarlijk maar die gedroeg zich wel echt walgelijk de hele tijd.quote:Op zondag 24 september 2023 17:21 schreef bbuddybb het volgende:
Jongons, laten we het even over de wedstrijd hebben. Wat waren we slecht he? Voetballend kwamen we er totaal niet uit. Dan zie je toch het gemis van een type als Kokcu.
Dat was zo'n beetje wel de samenvatting. Elke andere optie zou competitievervalsing zijn, waar Arne 100% gelijk in heeftquote:Op zondag 24 september 2023 17:32 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Godver, stond net bij de oven. Samenvatting?
AM vindt het competitievervalsing, sowieso, omdat zij donderdag hebben gespeeld zou nu hun fysiek zwakke fase aanbreken bijvoorbeeld.quote:Op zondag 24 september 2023 17:32 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Godver, stond net bij de oven. Samenvatting?
Nee.quote:Op zondag 24 september 2023 17:33 schreef Slobeend het volgende:
Arne had off the record nog iets te melden over de arbitrage?
Hun fysiek moeilijke periode zou nu aanbreken dus is het al competitievervalsing al had hij begrip voor de beslissing. Verder twijfels bij vandaag of morgen uitspelen omdat er spelers zijn die minstens 2 dagen nodig hebben om te herstellen van een wedstrijd. Reglementaire nederlaag zou voor hem een optie zijn.quote:Op zondag 24 september 2023 17:32 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Godver, stond net bij de oven. Samenvatting?
Ja hij begon nog met ‘Alhoewel…’quote:Op zondag 24 september 2023 17:33 schreef Slobeend het volgende:
Arne had off the record nog iets te melden over de arbitrage?
Kenneth Perez liep ook weer te haten op Minteh bij ESPN.quote:Op zondag 24 september 2023 17:33 schreef WethouderHekking het volgende:
Minteh speelde ook weer een puike partij. Die gaat er wel komen.
WIJ GAAN STAKEN ALLEEN MET HOEVEEL IS DE VRAAG.quote:Op zondag 24 september 2023 17:44 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
FEYENOORD FEYENOORD WAT GAAN WIJ DOEN VANDAAAG
0 3 houden is nog wel het minst vervalsing.quote:Op zondag 24 september 2023 17:35 schreef fetX het volgende:
[..]
Hun fysiek moeilijke periode zou nu aanbreken dus is het al competitievervalsing al had hij begrip voor de beslissing. Verder twijfels bij vandaag of morgen uitspelen omdat er spelers zijn die minstens 2 dagen nodig hebben om te herstellen van een wedstrijd. Reglementaire nederlaag zou voor hem een optie zijn.
Dat was het wel zo’n beetje.
Mss starten we wel gewoon met 3-3!!!!quote:Op zondag 24 september 2023 17:49 schreef klaasweetalles het volgende:
De knvb kennende gaan ze dit zo gunstig mogelijk maken voor 020 en hopen ze in zeist dat 020 in die 30 minuten die nog te spelen 4 keer gaan scoren
Als ze dit in november gaan doen word ik wel witheet.quote:Op zondag 24 september 2023 17:51 schreef fetX het volgende:
Graag even tempo met die beslissing @:knvb
je bedoelt 0-0 dat die wedstrijd in zijn geheel overgespeeld moet worden...quote:Op zondag 24 september 2023 17:51 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Mss starten we wel gewoon met 3-3!!!!
Joris zal wel even warm draaien.quote:Op zondag 24 september 2023 17:51 schreef fetX het volgende:
Graag even tempo met die beslissing @:knvb
Dat zou echt een grove schande zijn inderdaad.quote:Op zondag 24 september 2023 17:52 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Als ze dit in november gaan doen word ik wel witheet.
Sterker zelfs, het staken van de wedstrijd was natuurlijk gewoon de intentie van die gekken omdat ze het niet konden hebben dat ze vernederd werden.quote:Op zondag 24 september 2023 17:41 schreef Document1 het volgende:
Overwinning en die neuzen drie wedstrijden zonder uitpubliek. Dat staken is allemaal wel leuk voor de bühne maar dat schrikt Sjonnie en z’n maten niet af. Drie zondagen bij Anita op de bank wel.
quote:Op zondag 24 september 2023 17:51 schreef fetX het volgende:
Graag even tempo met die beslissing @:knvb
Exact en die macht moet je ze niet geven. Niet uitspelen, flinke boetes en de F-side en aanverwante vakken 10 potjes leeg laten.quote:Op zondag 24 september 2023 17:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Sterker zelfs, het staken van de wedstrijd was natuurlijk gewoon de intentie van die gekken omdat ze het niet konden hebben dat ze vernederd werden.
Uiteraard. Dat is toch ook wat er mis is met dit systeem. Iets wat maanden geleden al is voorspeld wat ooit zou gebeuren. Dit werkt zo niet.quote:Op zondag 24 september 2023 17:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Sterker zelfs, het staken van de wedstrijd was natuurlijk gewoon de intentie van die gekken omdat ze het niet konden hebben dat ze vernederd werden.
Dit was bij het bedenken van de regel al voorspeld & Groningen heeft bewezen dat het ook zo werkt.quote:Op zondag 24 september 2023 17:56 schreef fetX het volgende:
[..]
Uiteraard. Dat is toch ook wat er mis is met dit systeem. Iets wat maanden geleden al is voorspeld wat ooit zou gebeuren. Dit werkt zo niet.
Erg jammer want ik denk echt dat het 0-5 was geworden
Altijd de eerste.quote:Op zondag 24 september 2023 17:57 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
En jullie maar denken dat jullie patent hadden op het bestormen van het stadion als het effe tegenzit.
Ha, mooi niet dus!
KNVB en goed beleidquote:Op zondag 24 september 2023 17:57 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Dit was bij het bedenken van de regel al voorspeld & Groningen heeft bewezen dat het ook zo werkt.
Maar goed, dat was Groningen, nu is het ajax. Mss dat dát het zetje is dat de knvb nodig heeft om met effectief beleid te komen? Al geloof ik dat voor geen seconde.
100% gelijk heb je.quote:Op zondag 24 september 2023 17:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Sterker zelfs, het staken van de wedstrijd was natuurlijk gewoon de intentie van die gekken omdat ze het niet konden hebben dat ze vernederd werden.
En dus moet de straf hiervoor zwaarder zijn dan alleen de wedstrijd verliezen.quote:Op zondag 24 september 2023 17:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Sterker zelfs, het staken van de wedstrijd was natuurlijk gewoon de intentie van die gekken omdat ze het niet konden hebben dat ze vernederd werden.
Eens.quote:Op zondag 24 september 2023 17:58 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
En dus moet de straf hiervoor zwaarder zijn dan alleen de wedstrijd verliezen.
Rest van het seizoen zonder publiek doe je ze alleen maar een plezier mee, dus dan maar punten aftrek.
Je bent dus hoe dan ook genaaid. Ajax moet echt een heel zware straf krijgen, anders gaat dit soort shit vaker gebeuren. Het kan niet zijn dat wij sportief het slachtoffer zijn van hun wangedrag.quote:Op zondag 24 september 2023 17:56 schreef fetX het volgende:
[..]
Uiteraard. Dat is toch ook wat er mis is met dit systeem. Iets wat maanden geleden al is voorspeld wat ooit zou gebeuren. Dit werkt zo niet.
Erg jammer want ik denk echt dat het 0-5 was geworden.
Dinsdag uiterlijk inhalen en anders gewoon een reglementaire nederlaag.
Ik begin inmiddels ook steeds meer boos te worden.quote:
Ik geloof het meteenquote:Op zondag 24 september 2023 17:58 schreef fetX het volgende:
[..]
KNVB en goed beleid![]()
Let maar op, ze gaan dat potje nog in november laten inhalen ook.
Gaat de lokale driehoek natuurlijk nooit mee akkoord.quote:Op zondag 24 september 2023 18:01 schreef De_Kraam het volgende:
Bij staken in het vervolg de wedstrijd op dezelfde dag uitspelen in een leeg stadion zou op zich niet zo'n heel slecht idee zijn. @:knvb
Dan is de selectie woensdag pas terug.quote:Op zondag 24 september 2023 18:01 schreef De_Kraam het volgende:
Bij staken in het vervolg de wedstrijd op dezelfde dag uitspelen in een leeg stadion zou op zich niet zo'n heel slecht idee zijn. @:knvb
Direct ontruimen en doorspelen inderdaad. Dat is het eerlijkste.quote:Op zondag 24 september 2023 18:01 schreef De_Kraam het volgende:
Bij staken in het vervolg de wedstrijd op dezelfde dag uitspelen in een leeg stadion zou op zich niet zo'n heel slecht idee zijn. @:knvb
Gewoon helemaal niet staken behalve in extreme omstandigheden. Niet als er wat bekertjes, vuurwerk of een batterij (@GGMM ) op het veld wordt gegooid.quote:Op zondag 24 september 2023 18:01 schreef De_Kraam het volgende:
Bij staken in het vervolg de wedstrijd op dezelfde dag uitspelen in een leeg stadion zou op zich niet zo'n heel slecht idee zijn. @:knvb
quote:Op zondag 24 september 2023 18:06 schreef fetX het volgende:
[..]
Gewoon helemaal niet staken behalve in extreme omstandigheden. Niet als er wat bekertjes, vuurwerk of een batterij (@:ggmm ) op het veld wordt gegooid.
Supporter uit het stadion halen, rest van zijn leven stadionverbod en door.
Dat is ook het ironische. Wij zijn de afgelopen 20 jaar in de Kuip vaak afgedroogd. Nooit een staken, niet na een dubbele bekerfinale, niet na weer een kansloze 0-4 nederlaag. Gaat het altijd goed, nee, helaas ook kanslozen bij ons.quote:Op zondag 24 september 2023 17:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Sterker zelfs, het staken van de wedstrijd was natuurlijk gewoon de intentie van die gekken omdat ze het niet konden hebben dat ze vernederd werden.
Eens.quote:Op zondag 24 september 2023 18:06 schreef fetX het volgende:
[..]
Gewoon helemaal niet staken behalve in extreme omstandigheden. Niet als er wat bekertjes, vuurwerk of een batterij (@:ggmm ) op het veld wordt gegooid.
Supporter uit het stadion halen, rest van zijn leven stadionverbod en door.
Fakkels en bekertjes kunnen nog wel, batterijen die spelers raken niet natuurlijk.quote:Op zondag 24 september 2023 18:06 schreef fetX het volgende:
[..]
Gewoon helemaal niet staken behalve in extreme omstandigheden. Niet als er wat bekertjes, vuurwerk of een batterij (@:ggmm ) op het veld wordt gegooid.
Supporter uit het stadion halen, rest van zijn leven stadionverbod en door.
En als een bekertje een speler raakt?quote:Op zondag 24 september 2023 18:08 schreef GGMM het volgende:
[..]
Fakkels en bekertjes kunnen nog wel, batterijen die spelers raken niet natuurlijk.
Maar blijkbaar is dat een hele vreemde mening.
En een fakkel die een speler raakt?quote:Op zondag 24 september 2023 18:08 schreef GGMM het volgende:
[..]
Fakkels en bekertjes kunnen nog wel, batterijen die spelers raken niet natuurlijk.
Maar blijkbaar is dat een hele vreemde mening.
Als het een plastic beker is dan moet dat kunnenquote:Op zondag 24 september 2023 18:09 schreef fetX het volgende:
[..]
En als een bekertje een speler raakt?
Opnieuw spelen als in het restant uitspelen neem ik toch aan?quote:Op zondag 24 september 2023 18:08 schreef Slobeend het volgende:
[ twitter ]
Volgens @:ZKA hep dat op Whatsapp gestaan.
Dat je het nog steeds nodig vindt om zo vermoeiend te doen. Manman. En dan maar niet begrijpen dat het halve forum je uitspuugtquote:Op zondag 24 september 2023 18:08 schreef GGMM het volgende:
[..]
Fakkels en bekertjes kunnen nog wel, batterijen die spelers raken niet natuurlijk.
Maar blijkbaar is dat een hele vreemde mening.
Nee overnieuwquote:Op zondag 24 september 2023 18:10 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Opnieuw spelen als in het restant uitspelen neem ik toch aan?
Wie bedoelt hij hiermee? Het bestuur van Ajax?quote:Op zondag 24 september 2023 18:08 schreef Slobeend het volgende:
[ twitter ]
Volgens @:ZKA hep dat op Whatsapp gestaan.
Die zijn in staat om te vragen om de wedstrijd weer op 0-0 te laten beginnen.quote:Op zondag 24 september 2023 18:10 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Opnieuw spelen als in het restant uitspelen neem ik toch aan?
Mention me dan niet als je m'n mening niet wil horenquote:Op zondag 24 september 2023 18:10 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat je het nog steeds nodig vindt om zo vermoeiend te doen. Manman. En dan maar niet begrijpen dat het halve forum je uitspuugt
GGMM is een act waar je maar beter vrede mee kunt sluiten want je komt er toch nooit vanaf.quote:Op zondag 24 september 2023 18:10 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat je het nog steeds nodig vindt om zo vermoeiend te doen. Manman. En dan maar niet begrijpen dat het halve forum je uitspuugt
Ja. Dat ze weer op 0-0 willen beginnen.quote:Op zondag 24 september 2023 18:11 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
Wie bedoelt hij hiermee? Het bestuur van Ajax?
quote:Op zondag 24 september 2023 18:10 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee overnieuw
Waarom zou Ajax nadeel moeten ondervinden van deze ongelukkige situatie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |