SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hele goede reden om dinsdag niet te komen. "Veiligheid is daar overduidelijk niet te garanderen"quote:Op zondag 24 september 2023 17:09 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dat die jongens nu vast zitten in dat stadion vind ik ook maar triest en eng.
Dit. Je kunt je niet eens fatsoenlijk voorbereiden. Nooit akkoord gaan met hervatting.quote:Op zondag 24 september 2023 17:10 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Hele goede reden om dinsdag niet te komen. "Veiligheid is daar overduidelijk niet te garanderen"
Lekker ergens op neutraal terrein laten uitspelen dan (en de locatie anoniem houden, niet dat dat lukt waarschijnlijk, maar dat terzijde).quote:Op zondag 24 september 2023 17:10 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Hele goede reden om dinsdag niet te komen. "Veiligheid is daar overduidelijk niet te garanderen"
Ik ken nog wel een veldje in Rotterdam...quote:Op zondag 24 september 2023 17:14 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Lekker ergens op neutraal terrein laten uitspelen dan.
In Zwitserlandquote:Op zondag 24 september 2023 17:14 schreef Tomatenboer het volgende:
Lekker ergens op neutraal terrein laten uitspelen dan
Beverwijk?quote:Op zondag 24 september 2023 17:14 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Lekker ergens op neutraal terrein laten uitspelen dan (en de locatie anoniem houden, niet dat dat lukt waarschijnlijk, maar dat terzijde).
In elk fatsoenlijk protocol staat dat er in extreme situaties afgeweken kan worden van het protocol.quote:Op zondag 24 september 2023 17:16 schreef Scrummie het volgende:
Het beste zou zijn niet uitspelen en Ajax weer op 0 punten zetten. Maar ja, zo staat het niet in het protocol. Zonde.
Type Szymanskiquote:Op zondag 24 september 2023 17:21 schreef bbuddybb het volgende:
Jongons, laten we het even over de wedstrijd hebben. Wat waren we slecht he? Voetballend kwamen we er totaal niet uit. Dan zie je toch het gemis van een type als Kokcu.
Volgens de ding-dong net, wel. Nog ff de verplichte interviews met Hansie doen & pleitequote:Op zondag 24 september 2023 17:19 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Hopelijk kunnen ONZE jongens snel naar huis.
Wat ongekend amateuristisch geregeld in Amsterdam.
Het was niet zo goed nee al waren we op de counter wel heel gevaarlijk. Gelukkig heeft Ajax ook maar 1 echte kans gehad. Verder nauwelijks in de problemen gekomen.quote:Op zondag 24 september 2023 17:21 schreef bbuddybb het volgende:
Jongons, laten we het even over de wedstrijd hebben. Wat waren we slecht he? Voetballend kwamen we er totaal niet uit. Dan zie je toch het gemis van een type als Kokcu.
Hoe was de sfeer buiten het stadion?quote:Op zondag 24 september 2023 17:22 schreef Caland het volgende:
Wat een anticlimax. Dit had gewoon 0-7 moeten eindigen.
Ontzettend gezellig, joden kunnen maar moeilijk verliezen. @Wotte mening over Gimenez?quote:Op zondag 24 september 2023 17:22 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hoe was de sfeer buiten het stadion?
quote:Op zondag 24 september 2023 17:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Ontzettend gezellig, joden kunnen maar moeilijk verliezen. @:wotte mening over Gimenez?
Feyenoord speelde gewoon prima joh. Wel redelijk op de counter inderdaad, maar je speelde tactisch uitstekend in op de bekende zwaktes van Ajax.quote:Op zondag 24 september 2023 17:22 schreef fetX het volgende:
[..]
Het was niet zo goed nee al waren we op de counter wel heel gevaarlijk. Gelukkig heeft Ajax ook maar 1 echte kans gehad. Verder nauwelijks in de problemen gekomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |