SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
Schijnbaar op de vlucht voor de vermeend onderdrukkende situatie in hun thuisland. Je zou alleen denken ga dan naar landen als Ethiopië, Jemen, Egypte, Kenia of Tanzania. Maar men kiest natuurlijk bewust Israël uit omdat dat een 'rijk' en 'Westers' land is. En in Tel-Aviv zullen er vast wel een aantal do-gooders zijn (uiteraard seculier en Ashkenazim) die deze mensen maar al te graag een helpende hand willen bieden.quote:Op zaterdag 2 september 2023 15:15 schreef Ali_boo het volgende:
Ik vraag me af hoe ze daar beland zijn?
Vond het al zo raar joh. Meestal zijn ze juist heel voorzichtig met wie ze daar binnenlaten. Dat ik daar nu migranten zie die met elkaar op de vuist gaan, was ook voor mij nieuwquote:Op zaterdag 2 september 2023 15:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Schijnbaar op de vlucht voor de vermeend onderdrukkende situatie in hun thuisland. Je zou alleen denken ga dan naar landen als Ethiopië, Jemen, Egypte, Kenia of Tanzania. Maar men kiest natuurlijk bewust Israël uit omdat dat een 'rijk' en 'Westers' land is. En in Tel-Aviv zullen er vast wel een aantal do-gooders zijn (uiteraard seculier en Ashkenazim) die deze mensen maar al te graag een helpende hand willen bieden.
Die feesten zijn nooit feestelijk. Ook niet in Nederland en Duitsland.quote:Op zaterdag 2 september 2023 15:13 schreef HowardRoark het volgende:
Eritreeërs zorgen op veel plekken voor overlast. Het blijft nog altijd de vraag wat zij in Israël denken te komen doen, meteen uitzetten dit illegale tuig. Helaas zal dit laatste wel weer bemoeilijkt worden voor bepaalde organisaties en instanties.
ClaudeAI:quote:Op zaterdag 2 september 2023 15:50 schreef Ali_boo het volgende:
Meestal zijn ze juist heel voorzichtig met wie ze daar binnenlaten.
En zo druk je dat dus de kop in. Niks mis mee.quote:
Israel is van : we moeten nog aan onze pr denken gegaan naar 'nah, we zijn vanaf nu helemaal een Midden-Oosters' land.quote:
Tsja, je kan natuurlijk ook gaan staan toekijken hoe die Afrikanen de hele boel afbreken en elkaar de hersens inslaan, maar dit lijkt me toch een beter antwoord.quote:Op zondag 3 september 2023 14:29 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Israel is van : we moeten nog aan onze pr denken gegaan naar 'nah, we zijn vanaf nu helemaal een Midden-Oosters' land.
Er is ook nogal een middenweg.quote:Op zondag 3 september 2023 14:33 schreef Hathor het volgende:
[..]
Tsja, je kan natuurlijk ook gaan staan toekijken hoe die Afrikanen de hele boel afbreken en elkaar de hersens inslaan, maar dit lijkt me toch een beter antwoord.
Eritrea, geen vrienden in het Midden-Oosten noch het Westen. Dat kan dus ook gewoon.quote:Op zondag 3 september 2023 14:29 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Israel is van : we moeten nog aan onze pr denken gegaan naar 'nah, we zijn vanaf nu helemaal een Midden-Oosters' land.
mwau. Een Lapid was hier wat anders mee omgegaan gok ik zo.quote:Op zondag 3 september 2023 14:43 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Eritrea, geen vrienden in het Midden-Oosten noch het Westen. Dat kan dus ook gewoon.
Ja dat klopt maar Netanyahu ziet de noodzaak niet voor zijdezachte handschoenen. En vanuit praktisch oogpunt heeft hij daarin gelijk. Of het het "juiste" is is een tweede natuurlijk.quote:Op zondag 3 september 2023 14:46 schreef theunderdog het volgende:
[..]
mwau. Een Lapid was hier wat anders mee omgegaan gok ik zo.
Sorry hoor maar het zijn ook net apenquote:Op zondag 3 september 2023 12:14 schreef HowardRoark het volgende:
Schijnbaar gisteren in Noorwegen ook al:
[ twitter ]
Dat soort omschrijvingen voegen natuurlijk niets toe. Dit zijn gewoon mensen, alleen het gedrag dat ze vertonen is gewoon belachelijk en moet niet getolereerd worden. Als dit volk zich zo besluit te gedragen in de landen waar ze te gast zijn, moeten ze er zonder pardon uit worden gezet.quote:Op zondag 3 september 2023 16:40 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Sorry hoor maar het zijn ook net apen
Dat gebeurd dus bijna nergens helaasquote:Op zondag 3 september 2023 17:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat soort omschrijvingen voegen natuurlijk niets toe. Dit zijn gewoon mensen, alleen het gedrag dat ze vertonen is gewoon belachelijk en moet niet getolereerd worden. Als dit volk zich zo besluit te gedragen in de landen waar ze te gast zijn, moeten ze er zonder pardon uit worden gezet.
Dat moeten ze ook gewoon doen. Die beelden uit Tel-Aviv gaan echte alle perken te buiten.quote:Op zondag 3 september 2023 14:23 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.jpost.com/israel-news/article-757365
Israel could change Basic Law to allow mass deportation of Eritreans
The proposed law seeks to establish provisions of the law on the treatment of illegal migrants and moving towards their deportation from Israel.
Dat klopt, omdat er altijd opnieuw wel weer een aantal social justice warriors zijn die dit soort mensen de hand boven het hoofd willen houden, medelijden met dit tuig hebben en vervolgens de verantwoordelijkheid bij externe factoren gaan zoeken. Ook in Israël heb je die, helaas ook met behoorlijk wat invloed.quote:Op zondag 3 september 2023 17:04 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dat gebeurd dus bijna nergens helaas
Makkelijk gezegd maar in de praktijk onmogelijk. Eritrea wilt ze niet, Egypte, het laatste land voordat ze Israel binnenkwamen wilt ze ook niet. Wat nu? Nu ben je met je opgescheept.quote:Op zondag 3 september 2023 17:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat soort omschrijvingen voegen natuurlijk niets toe. Dit zijn gewoon mensen, alleen het gedrag dat ze vertonen is gewoon belachelijk en moet niet getolereerd worden. Als dit volk zich zo besluit te gedragen in de landen waar ze te gast zijn, moeten ze er zonder pardon uit worden gezet.
Dat is dan maar zo, dit soort dingen moeten landen zich gewoon maar eens wat minder van aantrekken. Israël heeft alle reden deze mensen uit te zetten na dit soort gewelddadigheden. De meesten zijn ook nog eens illegaal in het land.quote:Op zondag 3 september 2023 17:09 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Makkelijk gezegd maar in de praktijk onmogelijk. Eritrea wilt ze niet, Egypte, het laatste land voordat ze Israel binnenkwamen wilt ze ook niet. Wat nu? Nu ben je met je opgescheept.
Het enige wat ik kan bedenken is dat je ze in internationale wateren op een opblaasbootje dumpt maar dan krijg je weer mensenrechten gezeik dus ook geen optie.
Israel deed 10 jaar geleden dus eerder dan de UK een deal met Rwanda om asielzoekers daar te dumpen. Er kwam internationale kritiek en daarna werd het afgeblazen. Misschien dat ze nu een nieuwe poging gaan doen.
In Noorwegen zitten veel meer Eritreeërs, dat is één van de grootste groepen migranten daar. En het beleid kennende in Noorwegen (uitgesproken progressief links) zullen ze dat soort relschoppers natuurlijk niet gaan aanpakken. In Israël mag je hopen dat men nog wat verstandiger is (helemaal met de huidige rechtse regering) en wél dit tuig buiten weet te krijgen.quote:Op zondag 3 september 2023 17:28 schreef Brussel het volgende:
Het feit dat ze zich zo misdragen in Israël toont aan dat Noorwegen al helemaal kansloos is.
Maar het toont ook aan dat deze lieden oprecht het regime in hun eigen land haten, ze worden natuurlijk niet teruggestuurd omdat het regime hen gaat executeren.
Niks is in de praktijk onmogelijk. Als jij ze daar wil krijgen dan krijg je ze daar als land.quote:Op zondag 3 september 2023 17:09 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Makkelijk gezegd maar in de praktijk onmogelijk. Eritrea wilt ze niet, Egypte, het laatste land voordat ze Israel binnenkwamen wilt ze ook niet. Wat nu? Nu ben je met je opgescheept.
Het enige wat ik kan bedenken is dat je ze in internationale wateren op een opblaasbootje dumpt maar dan krijg je weer mensenrechten gezeik dus ook geen optie.
Israel deed 10 jaar geleden dus eerder dan de UK een deal met Rwanda om asielzoekers daar te dumpen. Er kwam internationale kritiek en daarna werd het afgeblazen. Misschien dat ze nu een nieuwe poging gaan doen.
Ook in Canada gaan ze los.quote:Op zondag 3 september 2023 17:35 schreef HowardRoark het volgende:
In Noorwegen zitten veel meer Eritreeërs, dat is één van de grootste groepen migranten daar. En het beleid kennende in Noorwegen (uitgesproken progressief links) zullen ze dat soort relschoppers natuurlijk niet gaan aanpakken. In Israël mag je hopen dat men nog wat verstandiger is (helemaal met de huidige rechtse regering) en wél dit tuig buiten weet te krijgen.
Neuh. Netanyahu is een opportunist, die de low-IQ rechts-extremisten niet tegen zich wil keren.quote:Op zondag 3 september 2023 15:07 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ja dat klopt maar Netanyahu ziet de noodzaak niet voor zijdezachte handschoenen. En vanuit praktisch oogpunt heeft hij daarin gelijk. Of het het "juiste" is is een tweede natuurlijk.
Zal vast goed voor de verkiezingen zijn als ze een leider hebben die keihard optreed tegen dit tuig. Deze rellen zijn een geschenk uit de hemel voor rechte leidersquote:Op zondag 3 september 2023 14:29 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Israel is van : we moeten nog aan onze pr denken gegaan naar 'nah, we zijn vanaf nu helemaal een Midden-Oosters' land.
Uitstekend beleid van Bibi, zo pak je dat aan. Ophoepelen met dat gelukszoekende agressieve tuig. Als je je zo gaat gedragen in een land, waar je nota bene ook nog illegaal bent, moet het meteen klaar zijn met je verblijf. Noorwegen zal er vast nog wel een aantal willen opvangen, genoeg do-gooders daar.quote:Op maandag 4 september 2023 15:01 schreef Ali_boo het volgende:
Artikel is van 2018 maar relevant voor dit topic
Israel strikes U.N. deal to send thousands of African migrants to Western countries
In February, Israel started handing out notices to 20,000 male African migrants giving them two months to leave the country or risk being thrown in jail.
https://www.nbcnews.com/n(...)ants-western-n861956
Deze is van gisteren
[ afbeelding ]
Dus die Eritreeërs komen allemaal hier naartoe ?
quote:Portugal says nearly 21,000 Israelis applied for citizenship last year
Israel leads as country with most applicants for 2nd year running, after Portuguese government began allowing descendants of Sephardic Jews to seek passports
JTA — Portuguese authorities said Israelis applied for citizenship in Portugal more than any other foreign group, even though few choose to actually live in the country.
The number of Israelis seeking a Portuguese passport through a 2015 law passed for the descendants of Jews expelled during the Inquisition reached 20,975 in 2022, according to statistics from the Portuguese Immigration and Border Service (SEF).
That exceeded the 18,591 applicants from Brazil, whose population is over 20 times larger than Israel’s and has longstanding cultural ties to Portugal, including a shared language.
Israelis were also the largest group in 2021, when 21,263 people applied.
The surge of Israeli applicants began after Portugal passed its “law of return” in 2015, allowing the descendants of Portuguese Sephardic Jews who were affected by the 16th-century Inquisition to apply for nationality. The Portuguese government has announced plans to end this policy in December 2023, saying its purpose of reparation will be “fulfilled.”
The policy was plagued by scandal last year amid allegations of fraud and corruption in the Jewish Community of Porto, one of two Jewish authorities — alongside Lisbon’s community — that was certified to vet applications. The Porto community came under fire for approving the citizenship of Roman Abramovich, a Russian-Jewish billionaire who made his fortune in Russia’s energy sector and has been called a close ally of Vladimir Putin, although he has denied being part of the Russian president’s inner circle.
Abramovich’s naturalization came to light shortly after Russia invaded Ukraine, when it became apparent that he could live in Western Europe and challenge the European sanctions being imposed on Russian oligarchs. His case triggered a criminal probe into Porto’s vetting process, leading to the detainment of community rabbi Daniel Litvak and a bitter rift in Portugal’s Jewish communities.
Portuguese citizenship has wide-ranging appeal for Israelis, including the freedom of movement that comes with a European Union passport. Portugal has lower taxes and a lower cost of living than Israel, although its income levels are also proportionately lower. Some Israelis are attracted to the more relaxed acceptance rates at public universities in Europe and lower attendance costs for EU nationals.
There are likely also political motivations. Liberal-leaning Israelis have expressed growing interest in moving abroad as Prime Minister Benjamin Netanyahu’s far-right government pushes to undercut the judiciary’s power and independence. Others are galvanized by the fear and stress that come with living in a country continuously locked in deadly conflict with its neighbors.
But despite their spiking interest in nationality, most of the Israelis who applied have not moved to Portugal. While 60,000 Israelis had Portuguese citizenship in 2022, only 569 were residents, according to SEF data. In comparison, 239,744 Brazilians lived in Portugal last year.
Many Israelis, a country full of citizens who have endured past migrations, may be driven by the desire for a “plan B.” Amikam, an Israeli healthcare professional who did not provide his last name, told The Portugal News that he applied for nationality in 2017 even though he has no plans of emigrating.
“It’s always good to have a plan B in case things in Israel turn for the worst,” he said.
gaan we weer zielige foto's plaatsen van het niet bestaande land palestinaquote:Op maandag 4 september 2023 21:12 schreef Slayage het volgende:
Het verschil in conviction rate![]()
[ twitter ]
bangiequote:Op maandag 4 september 2023 16:10 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Uitstekend beleid van Bibi, zo pak je dat aan. Ophoepelen met dat gelukszoekende agressieve tuig. Als je je zo gaat gedragen in een land, waar je nota bene ook nog illegaal bent, moet het meteen klaar zijn met je verblijf. Noorwegen zal er vast nog wel een aantal willen opvangen, genoeg do-gooders daar.
En mocht het blok van GroenLinks/PvdA hier straks de verkiezingen winnen, zullen er helaas ook wel een aantal deze kant op gaan komen. Voor wat meer 'diversiteit' is altijd ruimte zo vinden velen aan de linkerkant van het politieke spectrum.
Pr is van internationaal belang. De mentaliteit binnen Israel is al jaren des Midden-Oosters.quote:Op maandag 4 september 2023 15:04 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Zal vast goed voor de verkiezingen zijn als ze een leider hebben die keihard optreed tegen dit tuig. Deze rellen zijn een geschenk uit de hemel voor rechte leiders
Tja. Settlers hebben na de moord op Rabin, nu eenmaal een belangrijke rol gekregen qua invloed.quote:Op maandag 4 september 2023 21:12 schreef Slayage het volgende:
Het verschil in conviction rate![]()
[ twitter ]
Tsja, vreedzaam samenleven met de Palestijnen is niet mogelijk, dus dan is dit het logische gevolg.quote:
Voor zover ik weet kwam dit allemaal voort uit Intifada 1 en 2 toen ze met zelfmoordaanslagen met als gevolg honderden slachtoffers kwamen. Als zelfbescherming heeft Israel overal camera's, checkpoints en hekken moeten neerzetten. Dat dit nu als apartheid wordt gezien, so be itquote:Op woensdag 6 september 2023 18:53 schreef Hathor het volgende:
[..]
Tsja, vreedzaam samenleven met de Palestijnen is niet mogelijk, dus dan is dit het logische gevolg.
In sommige gevallen is apartheid inderdaad geen overbodige luxe.quote:Op woensdag 6 september 2023 19:30 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Voor zover ik weet kwam dit allemaal voort uit Intifada 1 en 2 toen ze met zelfmoordaanslagen met als gevolg honderden slachtoffers kwamen. Als zelfbescherming heeft Israel overal camera's, checkpoints en hekken moeten neerzetten. Dat dit nu als apartheid wordt gezien, so be it
===========================
The two main Palestinian intifadas against Israel were:
First Intifada (1987-1993):
The First Intifada began in 1987 and lasted until the early 1990s. It was a widespread Palestinian uprising against Israeli occupation in the West Bank and Gaza Strip. Major events and acts of civil disobedience like general strikes, boycotts, tax resistance, and violent clashes occurred. Over 1,000 Palestinians and 250 Israelis were killed during this period. The uprising ended with the signing of the Oslo Accords in 1993.
Second Intifada (2000-2005):
The Second Intifada, also called the Al-Aqsa Intifada, began in late 2000 and lasted until around 2005. It was a more violent phase of the Israeli–Palestinian conflict, marked by many suicide bombings and deadly attacks against Israeli civilian centers by Palestinian militant groups. Over 1,000 Israelis, mostly civilians, were killed in bombings and shootings. The Israeli military conducted major military operations and reoccupied territories. An estimated 3,000 Palestinians were also killed in the uprising. Violence gradually declined after 2005.
So in summary, the First Intifada started in 1987 and lasted until the early 1990s, and the more violent Second Intifada erupted in 2000 and continued until being brought under control by around 2005 through major Israeli military action and security operations. Both uprisings marked significant periods of Palestinian resistance and unrest against Israeli occupation.
quote:Op woensdag 6 september 2023 20:33 schreef cherrycoke het volgende:
Sami Al-Nesf weet waar hij over praat
Dat is een goede uitspraak idd. Als je in het casino verliest kan je ook niet achteraf je geld terug claimen.quote:Arabs Have Lost Wars, Must Pay the Price
gevolg is dan wel dat nu nog meer palestijnen opstand willen. elke stap in een oorlog, van beiden kanten, maakt een oplossing verder weg.quote:Op woensdag 6 september 2023 23:41 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
[..]
Dat is een goede uitspraak idd. Als je in het casino verliest kan je ook niet achteraf je geld terug claimen.
Hetzelfde met de moslims die zeggen dat de Palestijnen even tijdelijk weg moeten gaan zodat de moslim legers de joden kunnen uitroeien waarna ze weer kunnen terugkeren.
Dat feest is mooi niet doorgegaan en nu gaan ze klagen dat ze hun land terug willen.
Jammer joh, verkeerd gegokt. Pech gehad.
De oplossing van de Palestijnen is de joden uitroeien. Maar ze weten dat dit een boodschap is dat sponsors wegjaagt dus noemen ze het 'hun rechtmatige land terugeisen en een eigen staat'.quote:Op donderdag 7 september 2023 00:45 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
gevolg is dan wel dat nu nog meer palestijnen opstand willen. elke stap in een oorlog, van beiden kanten, maakt een oplossing verder weg.
Het probleem is dat elke keer dat Israël concessies doet de Palestijnen deze tijd gebruiken om wapens te bouwen en aanvallen voor te bereiden. Fundamentalistische religieuzen zijn uit op duisternis, niet op vrede.quote:Op donderdag 7 september 2023 00:45 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
gevolg is dan wel dat nu nog meer palestijnen opstand willen. elke stap in een oorlog, van beiden kanten, maakt een oplossing verder weg.
nou beetje overdreven dit. hun land terug krijgen is het doel, toch. hun antisemitisme is een teken van hun haat naar de bezetters.quote:Op donderdag 7 september 2023 07:26 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
De oplossing van de Palestijnen is de joden uitroeien. Maar ze weten dat dit een boodschap is dat sponsors wegjaagt dus noemen ze het 'hun rechtmatige land terugeisen en een eigen staat'.
Fun fact: het was de USSR die Arafat adviseerde om de rollen om te draaien en in de slachtofferrol te duiken. Ipv dat het Goliath (alle moslimlanden samen) tegen David (Israel) was werd het Goliath (Israel) tegen David (Palestijnen die van hun land 'verdreven' zijn).
het probleem is net zo goed dat de palestijnen hun land, of wat zij vinden dat van hun is, voor alyijd kwijt zijn, tenzij ze het met geweld terug pakken.quote:Op donderdag 7 september 2023 08:34 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het probleem is dat elke keer dat Israël concessies doet de Palestijnen deze tijd gebruiken om wapens te bouwen en aanvallen voor te bereiden. Fundamentalistische religieuzen zijn uit op duisternis, niet op vrede.
Dat leeft natuurlijk onder veel Palestijnen. Men wil Israël ook helemaal niet erkennen, "vrede" voor deze mensen kan worden vertaald naar het van de kaart vegen van Israël. Dat zegt eigenlijk alles wat je moet weten.quote:Op donderdag 7 september 2023 08:34 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het probleem is dat elke keer dat Israël concessies doet de Palestijnen deze tijd gebruiken om wapens te bouwen en aanvallen voor te bereiden. Fundamentalistische religieuzen zijn uit op duisternis, niet op vrede.
Wat de Palestijnen natuurlijk ook zouden kunnen doen is gewoon hun 'verlies' erkennen in één van de vele andere Arabische en Islamtische landen gaan wonen. Voor Joodse Israëliërs is dit geen optie want er zijn geen andere Joodse landen.quote:Op donderdag 7 september 2023 09:50 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
het probleem is net zo goed dat de palestijnen hun land, of wat zij vinden dat van hun is, voor alyijd kwijt zijn, tenzij ze het met geweld terug pakken.
vrede betekend voor hun dat ze accepteren dat israel hun land voor altijd zal behouden voor zichzelf.
joden kunnen ook hun verlies erkennen. en er zijn zoveel landen waar joden kunnen gaan wonen.quote:Op donderdag 7 september 2023 10:23 schreef HowardRoark het volgende:
Wat de Palestijnen natuurlijk ook zouden kunnen doen is gewoon hun 'verlies' erkennen in één van de vele andere Arabische en Islamtische landen gaan wonen. Voor Joodse Israëliërs is dit geen optie want er zijn geen andere Joodse landen.
Een aanzienlijk deel van de Arabieren die tegenwoordig als 'Palestijnen' worden omschreven (een niet bestaande identiteit) waren voor de oprichting van Israël simpelweg een nomadisch volk dat van A naar B trok, en daarom ook geregeld buiten de huidige landsgrenzen van Israël en de Palestijnse gebieden waren te vinden. Kortom, het idee dat deze mensen überhaupt een binding zouden hebben met deze grond is al belachelijk te noemen.
quote:Op donderdag 7 september 2023 13:53 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
joden kunnen ook hun verlies erkennen.
de palestijnen hebben nog niet verlorenquote:Op donderdag 7 september 2023 14:19 schreef Cuendillar het volgende:
[..]![]()
Maar de joden hebben gewonnen...
niet overal, wel heel veel plekken.quote:Op donderdag 7 september 2023 14:24 schreef HowardRoark het volgende:
Ik snap ook niet zo goed welk verlies Joodse Israëliërs zouden moeten erkennen? En de geschiedenis heeft overigens ook wel uitgewezen dat Joden niet overal kunnen gaan wonen. Discriminatie, geweld en verdrijving is helaas de norm geweest.
ze hebben niet verloren, maar ook niet gewonnen. dat lijkt me wel duidelijk toch. er is geen vrede.quote:Op donderdag 7 september 2023 14:40 schreef Richestorags het volgende:
Welk verlies moeten de Joden erkennen? Ze hebben alleen maar verloren tot 1945 en daarna keihard gewonnen van falende Arabische regimes die een onvervalste tweede genocide op ze probeerden uit te voeren. Daarna zijn ze zeer humaan met de gebieden omgegaan en hebben ze zelfs de Sanaï teruggegeven aan Egypte.
Pas recent zijn ze zich als horken gaan gedragen met de settlers. Het is tijd dat de Arabieren hun verlies gaan erkennen en velen hebben dat al gedaan en gooien terecht de "Palestijnen" onder de bus voor zaken doen met Israël.
Als ze zich in Madagascar hadden gevestigd dan hadden ze nu vrede, maar ze hebben zich gevestigd naast een islamitisch heiligdom (al-Aqsa) waardoor ze tot het einde der tijden geen vrede zullen kennen, het land zal de 100 jaar waarschijnlijk niet halen, 200 al helemaal niet.quote:Op donderdag 7 september 2023 14:47 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
ze hebben niet verloren, maar ook niet gewonnen. dat lijkt me wel duidelijk toch. er is geen vrede.
Jep, er werden juist veel Joden uit Arabische landen getrapt.quote:Op donderdag 7 september 2023 14:24 schreef HowardRoark het volgende:
Ik snap ook niet zo goed welk verlies Joodse Israëliërs zouden moeten erkennen? En de geschiedenis heeft overigens ook wel uitgewezen dat Joden niet overal kunnen gaan wonen. Discriminatie, geweld en verdrijving is helaas de norm geweest.
Militair gezien hebben ze gewonnen. Humanitair gezien nog niet.quote:Op donderdag 7 september 2023 14:47 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
ze hebben niet verloren, maar ook niet gewonnen. dat lijkt me wel duidelijk toch. er is geen vrede.
De Islam is de laatste in de rij wat Jeruzalem betreft.quote:Op donderdag 7 september 2023 14:50 schreef Brussel het volgende:
[..]
Als ze zich in Madagascar hadden gevestigd dan hadden ze nu vrede, maar ze hebben zich gevestigd naast een islamitisch heiligdom (al-Aqsa) waardoor ze tot het einde der tijden geen vrede zullen kennen, het land zal de 100 jaar waarschijnlijk niet halen, 200 al helemaal niet.
Wát?quote:Op donderdag 7 september 2023 14:45 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
de palestijnen hebben nog niet verloren
Maar het zionisme is het kwaad hoor...quote:Op donderdag 7 september 2023 15:03 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Jep, er werden juist veel Joden uit Arabische landen getrapt.
ClaudeAI:
Here are the major Arab countries that expelled Jewish populations in the decades after Israel's founding:
Iraq - Over 125,000 Jews fled or were expelled between 1948-1951 amid growing anti-Zionism. Only about 100 remain today.
Syria - Around 20,000 Jews fled or were made stateless after Israel's founding. Only a small community remains.
Egypt - Around 75,000 Jews fled violence and statelessness decrees from 1948-1957. Fewer than 100 remain today.
Morocco - Around 265,000 Jews left or were forced out after Israel's founding between 1948-1972 due to discrimination. A small community remains.
Tunisia - Before 1967 over 100,000 Jews lived in Tunisia. Immigration pressure in the 1960s reduced that to around 1,500 today.
Libya - A once thriving Jewish community of 38,000 was reduced to about 100 after mass expulsions from 1967-1972.
Yemen - Around 49,000 Yemeni Jews fled or were airlifted to Israel in 1949-1950 "Operation Magic Carpet" due to violence.
Lebanon - Nearly all of Lebanon's small Jewish population departed by the late 1960s due to discrimination and instability.
Algeria - Over 130,000 Jews were expelled in 1962-1967 after Algeria gained independence from France.
So in the decades after 1948, rising Arab nationalism and antisemitism led to large scale deportations or migrations of longstanding Jewish communities from Arab nations.
ff afgezien van hoe realistisch dat was vind ik het ergens wel jammer want ik weet wel zeker dat ze er een goed draaiend land van zouden hebben gemaakt ipv de armoedige puinzooi met negers die dood gaan van de honger die Madagascar nu is.quote:Op donderdag 7 september 2023 14:50 schreef Brussel het volgende:
[..]
Als ze zich in Madagascar hadden gevestigd dan hadden ze nu vrede, maar ze hebben zich gevestigd naast een islamitisch heiligdom (al-Aqsa) waardoor ze tot het einde der tijden geen vrede zullen kennen, het land zal de 100 jaar waarschijnlijk niet halen, 200 al helemaal niet.
Leuk ook hoe het consent van de Malagasy een dingetje was, maar niet van de Palestijnen.quote:Op donderdag 7 september 2023 15:18 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
ff afgezien van hoe realistisch dat was vind ik het ergens wel jammer want ik weet wel zeker dat ze er een goed draaiend land van zouden hebben gemaakt ipv de armoedige puinzooi met negers die dood gaan van de honger die Madagascar nu is.
Net zoals de Europeanen van Zuid Afrika en Rhodesia (het huidige Zimbabwe) goed draaiende landen hadden gemaakt. Die nu onder het bewind van zwarte leiders weer vervallen zijn in een corrupte puinzooi.
ClaudeAI
=================
There was a proposal by some Nazi German leaders in 1940 to relocate Jews to Madagascar, but it was never a realistic plan for actually creating a Jewish state there. Some key reasons why:
Logistics - Transporting millions of European Jews across the Mediterranean and securing the large island of Madagascar would have been an immense logistic challenge beyond Nazi Germany's capabilities at the time.
Consent - The plan had no consent from Madagascar's French colonial rulers or indigenous Malagasy people. forcibly relocating millions of Jews there against the inhabitants' will would have led to conflict and humanitarian disaster.
Resources - The remote, underdeveloped island lacked the infrastructure, agricultural capacity, resources and economy to sustainably support a large settler population like millions of European Jews.
Sovereignty - Even if logistically possible, the Nazis had no ability or intention to establish a truly independent, self-governing Jewish state on Madagascar. It would have been an inhospitable penal colony at best.
Alternatives - Jewish Zionist leaders and later the Allies saw Palestine, not Madagascar, as the logical place for a future Jewish homeland due to historical, spiritual and practical reasons.
So while Madagascar was briefly discussed by some Nazis as a remote option to expel Jews, it was never a serious proposal and would not have led to the establishment of a viable, sovereign Jewish state. Palestine, with its historical and international support, remained the prime focus.
=========================
Here are some key details about famines that have impacted Madagascar:
1987-1989 Famine: Caused by droughts after cyclones struck crop-growing regions. Estimated 100,000 deaths occurred over the multi-year famine period.
Early 2000s Food Crisis: A series of tropical storms, cyclones and droughts from 2002-2003 destroyed rice harvests and led to malnutrition for over 1 million people.
2008 Food Crisis: Failed rains ruined crops in the south, leading to high food prices and shortages. Over 80,000 children were malnourished.
2020-2022 South Madagascar Famine: This ongoing crisis has been brought on by the most severe drought in 4 decades due to climate change impacts. Over 1.3 million people face severe hunger.
Factors Contributing to Famines: Madagascar is highly vulnerable due to over 90% relying on rain-fed agriculture, high poverty rates, and hunger exacerbated by extreme weather/climate variability like cyclones and droughts. Erosion is also degrading arable land.
Impact: Famines have led to deaths from starvation and malnutrition. They displace rural populations and negatively impact long-term development by undermining food security and health of affected communities.
Response: Assistance from NGOs, UN agencies and foreign donors provides emergency relief like food aid. But long term solutions tackling poverty, land degradation and climate adaptation are still needed in Madagascar.
Beter eruit trappen dan uitmoorden zoals in Europa (minus Nederland) + CIS me dunkt.quote:Op donderdag 7 september 2023 15:03 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Jep, er werden juist veel Joden uit Arabische landen getrapt.
Wat is CIS?quote:Op donderdag 7 september 2023 15:33 schreef Drxx het volgende:
[..]
Beter eruit trappen dan uitmoorden zoals in Europa (minus Nederland) + CIS me dunkt.
als ze zo doorgaan maakt het rechts extremisme het land vanzelf kapot.quote:Op donderdag 7 september 2023 14:50 schreef Brussel het volgende:
[..]
Als ze zich in Madagascar hadden gevestigd dan hadden ze nu vrede, maar ze hebben zich gevestigd naast een islamitisch heiligdom (al-Aqsa) waardoor ze tot het einde der tijden geen vrede zullen kennen, het land zal de 100 jaar waarschijnlijk niet halen, 200 al helemaal niet.
Voornamelijk voormalig USSR, Oekraine, Rusland en zulks. Nogal wat progroms plaatsgevonden aldaar.quote:
moet je ook wel meetellen dat een groot deel van die mensen gewoon naar israel zijn gekomen, omdat er nu een joodse staat was. en dat de haat naar joden vooral kwam omdat israel een staat uitriep en in de daarop volgende oorlog een groot grondgebied en jerusalem innam. de arabieren verloren en waren boos.quote:Op donderdag 7 september 2023 15:03 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Jep, er werden juist veel Joden uit Arabische landen getrapt.
ClaudeAI:
Here are the major Arab countries that expelled Jewish populations in the decades after Israel's founding:
Iraq - Over 125,000 Jews fled or were expelled between 1948-1951 amid growing anti-Zionism. Only about 100 remain today.
Syria - Around 20,000 Jews fled or were made stateless after Israel's founding. Only a small community remains.
Egypt - Around 75,000 Jews fled violence and statelessness decrees from 1948-1957. Fewer than 100 remain today.
Morocco - Around 265,000 Jews left or were forced out after Israel's founding between 1948-1972 due to discrimination. A small community remains.
Tunisia - Before 1967 over 100,000 Jews lived in Tunisia. Immigration pressure in the 1960s reduced that to around 1,500 today.
Libya - A once thriving Jewish community of 38,000 was reduced to about 100 after mass expulsions from 1967-1972.
Yemen - Around 49,000 Yemeni Jews fled or were airlifted to Israel in 1949-1950 "Operation Magic Carpet" due to violence.
Lebanon - Nearly all of Lebanon's small Jewish population departed by the late 1960s due to discrimination and instability.
Algeria - Over 130,000 Jews were expelled in 1962-1967 after Algeria gained independence from France.
So in the decades after 1948, rising Arab nationalism and antisemitism led to large scale deportations or migrations of longstanding Jewish communities from Arab nations.
militair ook niet, er is gewapend verzet.quote:Op donderdag 7 september 2023 15:07 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Militair gezien hebben ze gewonnen. Humanitair gezien nog niet.
de oorlog barst regelmatig weer los, dus..quote:Op donderdag 7 september 2023 15:09 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Wát?
Je houdt jezelf voor de gek. De Palestijnen hebben allang verloren...
Je bedoelt de raketaanvallen vanuit Gaza? Ik ben zeer benieuwd naar het post Iron Beam tijdperk waarin ze moeiteloos en spotgoedkoop allemaal uit de lucht worden geschoten.quote:Op donderdag 7 september 2023 15:41 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
de oorlog barst regelmatig weer los, dus..
Bah walgelijkquote:Op donderdag 7 september 2023 16:15 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Je bedoelt de raketaanvallen vanuit Gaza? Ik ben zeer benieuwd naar het post Iron Beam tijdperk waarin ze moeiteloos en spotgoedkoop allemaal uit de lucht worden geschoten.
Er komt geen Intifada 3 meer zoals voorheen. Er zijn hekken, muren en een heleboel camera's en Israel kan zonder problemen alle grenzen dichtgooien.
Interessante comment, Sadat moest het aan z'n volk verkopen als een victory zodat hij dat jaren later voor de peacedeal kon gebruiken (en alsnog werd ie door iemand afgeknald).quote:The warnings about the war were not dismissed by the Israeli establishment. Israel watched the mobilization. The US prevented Israel from pre-empting. It reached the point that the then ambassador to the US threatened to go to Congress unless the US let up. It did. The US next forced Israel to allow aid in to the trapped Egyptian third army so that it could go back and fight. Why? Because "Sadat needed a victory" (NY Times). After the war the Times published all of the forgoing.
Terreur, heet dat ook wel. Raketten afschieten op burgers is namelijk geen daad van verzet, maar van terreur.quote:Op donderdag 7 september 2023 15:40 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
militair ook niet, er is gewapend verzet.
Dus? Wat hebben Joden in Tunesië te maken met dat Israël de oorlog won? Wat hebben Tunesiërs te maken met Palestijnen? Het laat gewoon zien wat voor acties de Arabieren allemaal richting de Joden hebben gedaan en dat waren geen fraaie acties.quote:Op donderdag 7 september 2023 15:40 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
moet je ook wel meetellen dat een groot deel van die mensen gewoon naar israel zijn gekomen, omdat er nu een joodse staat was. en dat de haat naar joden vooral kwam omdat israel een staat uitriep en in de daarop volgende oorlog een groot grondgebied en jerusalem innam. de arabieren verloren en waren boos.
Voor de Pallies is elke Jood een legitiem doelwit natuurlijk, daarom schieten ze gewoon ongeleide raketten af.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:37 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Terreur, heet dat ook wel. Raketten afschieten op burgers is namelijk geen daad van verzet, maar van terreur.
De Palestijnen, en de Arabisch/Islamitische wereld, zitten vol haat, afgunst en frustratie maar dat is hun probleem. Deze oorlog is allang voorbij en dat is misschien nog wel het allerfrustrerendst voor ze. Ze worden gewoon niet serieus genomen.
Uitspraken als "Israël houdt het nog geen 100 jaar vol" zijn projectie van die frustratie, maar slaat eerder op Palestina zelf. Die haat kan alleen maar tot zelfvernietiging leiden, uiteindelijk.
Inderdaad. En toch is het gek genoeg voor sommigen een groot probleem dat er Joden wonen in de Palestijnse gebieden, dit terwijl Israël tegelijkertijd een toonbeeld van multiculturaliteit, democratie en gelijkheid moet vormen. Waarschijnlijk zal het ook wel weer tot ophef leiden mocht de regering in Israël inderdaad al die gewelddadige Eritreeërs het land uit weten te krijgen.quote:Op donderdag 7 september 2023 15:03 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Jep, er werden juist veel Joden uit Arabische landen getrapt.
ClaudeAI:
Here are the major Arab countries that expelled Jewish populations in the decades after Israel's founding:
Iraq - Over 125,000 Jews fled or were expelled between 1948-1951 amid growing anti-Zionism. Only about 100 remain today.
Syria - Around 20,000 Jews fled or were made stateless after Israel's founding. Only a small community remains.
Egypt - Around 75,000 Jews fled violence and statelessness decrees from 1948-1957. Fewer than 100 remain today.
Morocco - Around 265,000 Jews left or were forced out after Israel's founding between 1948-1972 due to discrimination. A small community remains.
Tunisia - Before 1967 over 100,000 Jews lived in Tunisia. Immigration pressure in the 1960s reduced that to around 1,500 today.
Libya - A once thriving Jewish community of 38,000 was reduced to about 100 after mass expulsions from 1967-1972.
Yemen - Around 49,000 Yemeni Jews fled or were airlifted to Israel in 1949-1950 "Operation Magic Carpet" due to violence.
Lebanon - Nearly all of Lebanon's small Jewish population departed by the late 1960s due to discrimination and instability.
Algeria - Over 130,000 Jews were expelled in 1962-1967 after Algeria gained independence from France.
So in the decades after 1948, rising Arab nationalism and antisemitism led to large scale deportations or migrations of longstanding Jewish communities from Arab nations.
Zionisme is 'racisme' volgens sommigen. Wat natuurlijk raar is, het streven voor het behoud van een Joodse staat is dus een probleem en inherent discriminerend, maar gek genoeg hoor je niemand over al die Islamtische landen waar de Islamitische identiteit van het land en het behoud hiervan net zo bepalend (als niet veel bepalender) is dan het Zionisme in Israël.quote:Op donderdag 7 september 2023 15:11 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Maar het zionisme is het kwaad hoor...
Turkije heeft ook Noord-Cyprus nog steeds niet teruggeven na een sowieso al illegale bezetting. Idem met Noord-Syrië. Israël heeft netjes de Sinaï teruggegeven aan Egypte.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Inderdaad. En toch is het gek genoeg voor sommigen een groot probleem dat er Joden wonen in de Palestijnse gebieden, dit terwijl Israël tegelijkertijd een toonbeeld van multiculturaliteit, democratie en gelijkheid moet vormen. Waarschijnlijk zal het ook wel weer tot ophef leiden mocht de regering in Israël inderdaad al die gewelddadige Eritreeërs het land uit weten te krijgen.
[..]
Zionisme is 'racisme' volgens sommigen. Wat natuurlijk raar is, het streven voor het behoud van een Joodse staat is dus een probleem en inherent discriminerend, maar gek genoeg hoor je niemand over al die Islamtische landen waar de Islamitische identiteit van het land en het behoud hiervan net zo bepalend (als niet veel bepalender) is dan het Zionisme in Israël.
No jews no newsquote:Op donderdag 7 september 2023 17:56 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Turkije heeft ook Noord-Cyprus nog steeds niet teruggeven na een sowieso al illegale bezetting. Idem met Noord-Syrië. Israël heeft netjes de Sinaï teruggegeven aan Egypte.
Marokko bezet en onderdrukt de Westelijke Sahara. Maar nee, Israël!!!!
precies, oorlog dus. geen vrede.quote:Op donderdag 7 september 2023 16:15 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Je bedoelt de raketaanvallen vanuit Gaza? Ik ben zeer benieuwd naar het post Iron Beam tijdperk waarin ze moeiteloos en spotgoedkoop allemaal uit de lucht worden geschoten.
Er komt geen Intifada 3 meer zoals voorheen. Er zijn hekken, muren en een heleboel camera's en Israel kan zonder problemen alle grenzen dichtgooien.
ze hebben niet veel meer te verliezen..quote:Op donderdag 7 september 2023 17:37 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Terreur, heet dat ook wel. Raketten afschieten op burgers is namelijk geen daad van verzet, maar van terreur.
De Palestijnen, en de Arabisch/Islamitische wereld, zitten vol haat, afgunst en frustratie maar dat is hun probleem. Deze oorlog is allang voorbij en dat is misschien nog wel het allerfrustrerendst voor ze. Ze worden gewoon niet serieus genomen.
Uitspraken als "Israël houdt het nog geen 100 jaar vol" zijn projectie van die frustratie, maar slaat eerder op Palestina zelf. Die haat kan alleen maar tot zelfvernietiging leiden, uiteindelijk.
arabie verrenigde zich toen om die oorlog(en) te voeren. je kan het niet even afdoen als anti semitisme.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:48 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dus? Wat hebben Joden in Tunesië te maken met dat Israël de oorlog won? Wat hebben Tunesiërs te maken met Palestijnen? Het laat gewoon zien wat voor acties de Arabieren allemaal richting de Joden hebben gedaan en dat waren geen fraaie acties.
quote:Op donderdag 7 september 2023 18:13 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
ze hebben niet veel meer te verliezen..
bedenk wel even dat ze vechten tegen de joden, die rond 700VC hun staat verloren. 2700 jaar hebben ze niet opgegeven. denk je werkelijk dat de palestijnen nu klaar zijn?
Stop maar, dit gaat nergens meer over.quote:en de tweede wereldoorlog is uigevochten met terruer, het bombarderen van steden.
ik zie het niet gebeuren. het tegenovergestelde, steeds meer steun voor extremisten en geweld.quote:Op donderdag 7 september 2023 21:37 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Net als de oorspronkelijke Amerikaanse bevolking (de "indianen"). Ze hebben hun geschiedenis, ze hebben nog een paar territoria om in te wonen, maar net als toen, is de strijd gestreden en moeten de Palestijnen daar uiteindelijk mee in het reine komen.
moet ik nou echt gaan opzoeken hoeveel mensen gedood zijn in hiroshima, nagasaki, berlijn, door de geallieerden? zo dwongen ze de overwinning af.quote:Stop maar, dit gaat nergens meer over.
quote:Abbas: Hitler killed Jews for money laundering, they are not Semites
Ashkenazi Jews stem from Europe, not the Middle East, and were murdered during the Holocaust due to hatred against them for their historic role as money lenders, Palestinian Authority President Mahmoud Abbas said in a speech that sparked an international furor.
“They say that [Nazi leader Adolph] Hitler killed the Jews for being Jews. Not true,” Abbas said.
Hitler, however, said “he fought the Jews because they were dealing with users and money,” Abbas told a meeting of Fatah’s Revolutionary Council on August 24th.
Reactions to Abbas' statements
United States Special Envoy to Monitor and Combat Antisemitism Deborah Lipstadt said she was “appalled” by the “hateful remarks.” “The speech maligned the Jewish people, distorted the Holocaust, and misrepresented the tragic exodus of Jews from Arab countries. I condemn these statements and urge an immediate apology,” Lipstadt stated.
Germany’s Ambassador to Israel Stephan Seibert said Abbas’ speech was “an insult to the memory of millions of murdered men, women and children. The Palestinians deserve to hear the historical truth from their leader, not such distortions.”
Nabil Abu Rudeineh, a spokesman for Palestinian Authority President Mahmoud Abbas, defended Abbas, explaining that his words had been taken out of context.
Abbas was describing the views of authors and historians of the Holocaust, including those who are Jewish and American, he said, according to the WAFA, the Palestine news agency.
“President Mahmoud Abbas's position on this matter is clear and unwavering, which is a full condemnation of the Nazi Holocaust and a rejection of anti-Semitism.”
“We express our strong condemnation and outrage at this frenzied campaign [against President Mahmoud Abbas] for just quoting academic and historical quotations,” Abu Rudeineh said. Abbas’s speech was translated into English and published by the US-based Middle East Media Research Institute.
Abbas in that August 24 speech claimed that European Jews had no historic ties to the land of Israel, as documented in the Bible, because they were descended from a Turkish-linked tribe known as the Khazars many of whose members had converted to Judaism.
Palestinians including Abbas have put forward this theory as part of an argument that they are the true Semites, who descended from those who lived in this area during the time of the Bible. They argue that European Jews can not, therefore, be the largest of antisemitism.
There is little evidence to back up the Khazari theory. Still, Abbas revived it, explaining that, “The truth that we should clarify to the world is that European Jews are not Semites. They have nothing to do with antisemitism.”
He accused Great Britain and the United States of inviting the idea of Jewish statehood, explaining that “I am saying this so we should know who we should accuse of being our enemy, who has harmed us and took our homeland away and gave it to the Israelis or the Jews.”
Abbas also blamed the forced expulsion of Jews from Arab countries in the aftermath of the creation of the state of Israel, on Israel’s first Prime Minister David Ben-Gurion and his British counterpart Winston Churchill.
The European Union condemned the speech, calling it “false and grossly misleading.”
“Such historical distortions are inflammatory, deeply offensive, can only serve to exacerbate tensions in the region and serve no one’s interests. They play into the hands of those who do not want a two-state solution, which President Abbas has repeatedly advocated for.
“Moreover, they trivialize the Holocaust and thereby fuel antisemitism and are an insult to the millions of victims of the Holocaust and their families,” the EU stated.
It noted that the “EU remains committed to combating antisemitism and racism in all its forms and will continue to strongly oppose any attempt to condone, justify or trivialize the Holocaust.”
The Foreign Ministry recalled that Abbas had written a doctoral thesis denying the Holocaust.
Israel’s Ambassador to the United Nations Gilad Erdan noted that Abbas was due to take the stage to address the high-level portion of the United Nations General Assembly in two weeks, despite his history of Holocaust denial.
“What a disgrace! Where is the outcry?! Where are the UN condemnations?! Where is the media?!,” Erdan asked.
“The hypocrisy and double standards truly know no bounds. Abbas’ dangerous hate and lies must be condemned!,” he stressed.
Past historical revisionism by Abbas
In August of last year, Abbas created an uproar when he accused Israel of executing 50 Holocausts against the Palestinians while delivering joint remarks with German Chancellor Olaf Scholz.
In May of this year during a speech at the UN he compared Israel’s rendition of its historical narrative to the kind of misinformation disseminated by Nazi propaganda minister Goebbels during World War II.
“The Israelis and Zionists continue their false claims that Israel made the desert bloom,” he said. “Palestine was a desert, and they made it blossom, a paradise. They can’t but lie. But what can we do? They lie and “lie just like Goebbels. They lie, lie and lie until people believe,” Abbas said.
Nope.quote:Op zondag 10 september 2023 03:26 schreef Brussel het volgende:
@:SpaceOddity Can't you feel the love?
[ twitter ]
Joodse Herrenvolk toont Christelijke fundamentalist zijn plekquote:Op zondag 10 september 2023 03:26 schreef Brussel het volgende:
@:SpaceOddity Can't you feel the love?
[ twitter ]
Wat is dit voor vreemde opmerking? Er is één fundamentalistische Jood die iets zegt tegen een fundamentalistische Christen en jij gebruikt een Nazi term over het hele Joodse volk? Verrassend zeg, dat je je antisemitisme niet los kan laten.quote:Op zondag 10 september 2023 17:48 schreef Slayage het volgende:
[..]
Joodse Herrenvolk toont Christelijke fundamentalist zijn plekdie Amerikaan zag die opmerking niet aankomen
https://www.encyclo.nl/begrip/herrenvolkquote:Naam die de Duitsers zichzelf graag gaven gedurende de nationaal-socialistische periode (1934-1945). Daarmee gaven zij aan dat zij zich verheven voelden boven de andere volken.
Fucking amateurs die nazi's.quote:Op zondag 10 september 2023 18:51 schreef Richestorags het volgende:
Naam die de Duitsers zichzelf graag gaven gedurende de nationaal-socialistische periode (1934-1945). Daarmee gaven zij aan dat zij zich verheven voelden boven de andere volken.
Stop je haat.quote:Op zondag 10 september 2023 19:52 schreef Brussel het volgende:
[..]
Fucking amateurs die nazi's.
Het jodendom is al hier sinds 600 voor Christus en leert hen om zich verheven te voelen boven andere volken.
Ik benoem feiten, dat is iets anders dan haat. Haat is wat jij hier schrijft?quote:
quote:Op donderdag 7 september 2023 17:37 schreef Cuendillar het volgende:
De Palestijnen, en de Arabisch/Islamitische wereld, zitten vol haat, afgunst en frustratie
Welke feiten benoem je dan? Dat het Jodendom zich verheven zou voelen boven andere volkeren of religies? Dat is geen feit maar een onjuiste claim zonder onderbouwing.quote:Op zondag 10 september 2023 20:10 schreef Brussel het volgende:
[..]
Ik benoem feiten, dat is iets anders dan haat. Haat is wat jij hier schrijft?
[..]
Wat doe jij eigenlijk in het verderfelijke Westen?quote:Op zondag 10 september 2023 20:10 schreef Brussel het volgende:
[..]
Ik benoem feiten, dat is iets anders dan haat. Haat is wat jij hier schrijft?
[..]
Terrorisme, zoals Hamas, wordt daar door velen gesteund. Tevens weigert men Israel te erkennen als staat. Iets dat natuurijk ook in de bredere Arabische/Islamtische wereld een probleem is. Helaas is het dus niet alleen Hamas, maar ook de houding van een relatief groot deel van het Arabische volk ('de Palestijnen') zelf.quote:Op zondag 10 september 2023 20:40 schreef havanagila het volgende:
Kan dit niet beter het israel-hamas conflict genoemd worden? De Palestijnse autoriteit en burgers lanceren namelijk geen raketten.
En laat die laatste geen keuze hebben in een dictatuur. Alsof Hamas het toestaat tegen hen te protesteren.quote:Op zondag 10 september 2023 21:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Terrorisme, zoals Hamas, wordt daar door velen gesteund. Tevens weigert men Israel te erkennen als staat. Iets dat natuurijk ook in de bredere Arabische/Islamtische wereld een probleem is. Helaas is het dus niet alleen Hamas, maar ook de houding van een relatief groot deel van het Arabische volk ('de Palestijnen') zelf.
De Palestijnse gebieden zijn in principe geen dictatuur. En ook de erkende beleidsbepalers slaan soms nogal bizarre teksten uit (zie bijvoorbeeld post #107). Het probleem zit dus echt een stuk dieper dan alleen Hamas.quote:Op zondag 10 september 2023 21:49 schreef havanagila het volgende:
[..]
En laat die laatste geen keuze hebben in een dictatuur. Alsof Hamas het toestaat tegen hen te protesteren.
Ben je zelf joods of een expert van het jodendom?quote:Op zondag 10 september 2023 20:25 schreef HowardRoark het volgende:
Welke feiten benoem je dan? Dat het Jodendom zich verheven zou voelen boven andere volkeren of religies? Dat is geen feit maar een onjuiste claim zonder onderbouwing.
Tenzij je een eigendomsakte van het Westen kunt overhandigen of ik ga daten met je dochter, moet je geen domme vragen stellen.quote:Op zondag 10 september 2023 21:00 schreef Richestorags het volgende:
Wat doe jij eigenlijk in het verderfelijke Westen?
Nee. Je benoemt wat je wil zien. Een eenzijdige blik vertroebeld door haat. Ik ken jullie types inmiddels lang genoeg.quote:
quote:Op zondag 10 september 2023 22:39 schreef Cuendillar het volgende:
Nee. Je benoemt wat je wil zien. Een eenzijdige blik vertroebeld door haat. Ik ken jullie types inmiddels lang genoeg.
Stop er gewoon mee.
Denk dat dit een vrij algemeen verschijnsel is als je mensen van sterk verschillende culturen mengt. Niet iets typisch voor Israël.quote:Op zondag 10 september 2023 23:07 schreef slashdotter3 het volgende:
Amerikaanse rassentoestanden in Israel
https://www.al-monitor.co(...)racism-over-policing
Israelis of Ethiopian origin suffer discrimination, racism, over-policing
Decades after arriving to the country, Israelis of Ethiopian origin still face distrust, discrimination and police brutality.
Altijd al een hekel aan gehad, launchers die mortieren afschieten.quote:Op maandag 11 september 2023 16:13 schreef slashdotter3 het volgende:
Vorig jaar bracht Elbit de Iron Sting, een laser guided mortar round uit, een uniek product
Nu komen ze met de Crossbow, een mobiele launcher om mortars af te schieten met een bereik van 10km.
Net op tijd voor de aankomende Azerbaijan vs Armenie oorlog
Dit is al jaren.quote:Op zondag 10 september 2023 23:07 schreef slashdotter3 het volgende:
Amerikaanse rassentoestanden in Israel
https://www.al-monitor.co(...)racism-over-policing
Israelis of Ethiopian origin suffer discrimination, racism, over-policing
Decades after arriving to the country, Israelis of Ethiopian origin still face distrust, discrimination and police brutality.
https://www.haaretz.com/2(...)22-a17f-ffff07ea0000quote:Op dinsdag 12 september 2023 11:59 schreef HowardRoark het volgende:
Het geciviliseerde volk waar menigeen in het Westen voor in de bres wil springen.
[ twitter ]
Hij levert geen bewijs dat tsurkov een spion is in het artikel. Hoewel het uiteraard zeker mogelijk is.quote:Op dinsdag 12 september 2023 09:12 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.jpost.com/diaspora/antisemitism/article-758558
Israeli abducted in Iraq is a Mossad spy, say disgraced UK academic, former MP
David Miller and Chris Williamson, both fired from their respective institutions for antisemitism, claimed Elizabeth Tsurkov was a spy.
Het is ook nogal van belang om een heldere definitie van 'spion' te geven.quote:Op dinsdag 12 september 2023 12:18 schreef Slayage het volgende:
[..]
Hij levert geen bewijs dat tsurkov een spion is in het artikel. Hoewel het uiteraard zeker mogelijk is.
oorlogen gaan vaak niet vanzelf over, toch..quote:Op maandag 11 september 2023 16:54 schreef Buikbrein het volgende:
Is het eigenlijk nog wel mogelijk om over dit conflict te praten :
- En volledig Neutraal te blijven
- Zonder dat de kwestie, maar jij plots centraal staat
- Zonder of de Joden, of Palestijnen te miskennen en beledigen
- Zonder moderators die (vaak terecht) de boel moeten sussen
- Zonder dat er een Godwin valt, is die al geweest?
- Zonder dat, als je mening te stellig is, jouw naam op de lijst van AIVD en NCAB en CIDI terecht komt(ok ik overdrijf misschien)
Hoe moet je je ertoe verhouden? Of een stap terug: Moet ik mij er uberhaupt toe verhouden en waarom? Ik heb deze Kronkel-in-het-Midden-Oosten niet verzonnen, om 2 rivaliserende, tribale clans, te scheiden zoals is gedaan.. dat is of waanzin, of een club wrede sadisten heeft aan het plan gewerkt. Had niemand dit kunnen voorzien, of was dit juist de bedoeling?
Begin onderhand het idee te krijgen dat normaal discussieren hierover niet meer kan. Hier niet, daar niet, nergens. Zolang Judaisme, Islam en Christendom buiten alle kritiek blijft, en niet op merites beoordeeld mag/kan worden, gaan we hier NOOIT uitkomen.. ever. Zolang "Abraham" beschermt blijft door de wet, en men oooh zo graag onder de rok van Vrouwe Justitia verdwijnt en zich beroept op justitie, omdat ze volledig door hun (ir)rationele argumenten heen zijn en niets meer hebben om zich mee te verdedigen.. dan zie ik het heel heel somber in.
Want zo gaat dat, dit kan je op TAL van discussies zien, zoals bijv. met Hitchens die in debat gaat met een Rabbijn. Je ziet het gewoon gebeuren, de Rabbijn komt aan het woord en het ALLER eerste wattie doet: Ad Hominem, Tu Cocque, Atheist-Attrocity drogreden, hij haalt ze allemaal uit de kast en brengt als redevoering.. niets!!
Ze verliezen de discussie keer, op keer, op keer.. het is gewoon te zielig voor woorden, dat ze nu bescherming zoeken van AIVD, CIDI, NCAB, NCTV, etc.. omdat ze simpelweg niets meer te melden hebben. Ze duiken constant weg voor discussies.
Als iemand mij een Link kan sturen van een TV-Fragment op Nederlandse televisie (ooit), waar een Rabbijn aan de tand wordt gevoeld, zoals in New-York met o.a. Christopher Hitchens.. graag! Ik meen dat dit in NL nog nooit is gebeurd, ze hoeven hier NIETS te verdedigen en krijgen volledige bescherming van (terechte) kritiek.
Zowel de Palestijnen als Israeliers, zowel de Moslims als Joden, hebben zo lang de retoriek bijgevijzeld: Ze hebben beiden op alles een "antwoord". Lijkt heel slim, maar is niet wijs, want ookal wint 1 van beiden de discussie.. ze komen geen steek verder.
Die keren dat we allen even opveerden "hej, volgens mij zijn er weer vredes-besprekingen in Israel-Palestine, zou het nu dan eindelijk?", gooiden 1 vd 2 direct roet in het eten. Er zijn kennelijk veel actoren, die ontzettend baat hebben bij voortduren van dit conflict. Het conflict speelt nu al zo gruwelijk lang, hebben we niet onderhand alle argumenten al gehoord? De een nog glibberiger en apologethischer dan de ander.. in mijn beleving zijn ze op.
Time for the GROWNUPS to take over?? hmm dat zou wat zijn![]()
"Democratie"quote:Op dinsdag 12 september 2023 18:31 schreef Cuendillar het volgende:
Israëlisch Hof buigt zich over Netanyahu's omstreden juridische hervorming: wat staat er op het spel?
https://www.nrc.nl/nieuws(...)op-het-spel-a4174213
Laatste kans om de democratie te redden daar.
Ik vraag mij altijd af wat je hebt aan dit soort beelden, in het perspectief van een conflict.quote:Op woensdag 13 september 2023 20:23 schreef Slayage het volgende:
Beelden van de situatie van mijn eerdere post vandaag
[ twitter ]
Welnee. De kolonist was hier helemaal niet van plan de Palestijn neer te schieten. Want als hij dat had gewild, dan had hij dat gewoon gedaan.quote:Op woensdag 13 september 2023 15:45 schreef Slayage het volgende:
Kolonist hoopt dat de Palestijn agressief reageert op zijn provocaties zodat hij een excuus heeft om hem af te knallen.
[ twitter ]
Hij is doodgeschoten tijdens een confrontatie tussen Palestijnse jongere en Israëlische soldaten.quote:
"Niet onschuldig"quote:Op zondag 17 september 2023 12:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hij is doodgeschoten tijdens een confrontatie tussen Palestijnse jongere en Israëlische soldaten.
Volgens meerdere bronnen werd hij in zijn rug geschoten, van ongeveer 20 m afstand. Kortom: hij was niet onschuldig op dat moment (want meedoen aan rellen), maar ik acht het neerschieten van iemand op 20 m afstand wel als buitenproportioneel.
Helaas zullen beide kanten tegenwerken, en een goed consequente uitspraak hierover frustreren.
Mja... als je dood wilt moet je vooral iets doen waardoor de tegenpartij jou als een bedreiging ziet...quote:As he left the house, Rafat saw Israeli special forces exiting three Palestinian licensed cars and surround the home of the father of a Palestinian man wanted for arrest. Rafat fled, yelling, ‘Special forces! Special forces!
Zie jij nog een realistische tweestatenoplossing dan?quote:
Nee, natuurlijk niet.quote:Op maandag 25 september 2023 20:21 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Zie jij nog een realistische tweestatenoplossing dan?
Dan is het toch niet zo'n raar kaartje?quote:
Nee. Maar pro-Palestina propagandisten gebruiken het meer als 'kijk wat netanyahu daadwerkelijk wil!'.quote:Op maandag 25 september 2023 20:33 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dan is het toch niet zo'n raar kaartje?
Hier hoort in principe ook de Sinaï en de gehele Golanhoogvlakte nog bij, die waren immers eerlijk gewonnen door Israël tijdens de Jom Kipoer-oorlog.quote:
Waaauwquote:Op dinsdag 26 september 2023 19:19 schreef slashdotter3 het volgende:
#BREAKING: A successful sabotage operation of #Israel Intelligence (#Mossad) has resulted in an explosion in the fuel storage facility of Imam Ali ballistic missile base of #IRGC Aerospace Force near #Khorramabad, West of #Iran. The attack is probably conducted by means of bomb-laden quadcopters flown by Mossad's drone teams in Iran.
[ twitter ]
[ afbeelding ]
Eigenlijk verwijs ik altijd naar dit soort berichten als iemand me vraagt waarom ik de Palestijnen niet steun...quote:Op dinsdag 26 september 2023 15:58 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)soldier_badmouths_a/
Why is it when an Israeli soldier badmouths a Palestinian, the global media is outraged by it, but when entire Palestinian towns are celebrating the death of Israeli CIVILIANS, it is only reported on Israeli media (+ reuters)?
[ afbeelding ]
Dit is toch allang bekend?quote:Op woensdag 27 september 2023 23:02 schreef Slayage het volgende:
Klootjesvolk heeft niks te willen[ twitter ]
De Turkse staat is 100% gestolen land. Het gehele Amerikaanse continent trouwens ook, net als een groot deel van China en Rusland. Wat is je punt?quote:
Je dacht: het is de 19de reeks. Ik gooi er nog even wat doodsaaie hasbara propaganda tegenaan?quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:29 schreef Richestorags het volgende:
Het is van de zotte dat de Joden een klein stukje historisch land wordt misgund terwijl de Arabieren miljoenen vierkante kilometers aan land hebben. Daarnaast hebben de Arabieren meerdere malen een genocide gepoogd te plegen en gegokt en verloren. Israël is there to stay en terecht.
Zijn punt is dat hij zich het lot van de Palestijnen aantrekt. Dat is toch helder?quote:Op donderdag 28 september 2023 23:54 schreef Richestorags het volgende:
[..]
De Turkse staat is 100% gestolen land. Het gehele Amerikaanse continent trouwens ook, net als een groot deel van China en Rusland. Wat is je punt?
Het was dan ook niet mijn bedoeling iets intelligents op te schrijven.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:32 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je dacht: het is de 19de reeks. Ik gooi er nog even wat doodsaaie hasbara propaganda tegenaan?
Dit is allemaal op geen enkele manier intelligenter dan pallywood.
Stoer man.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:37 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het was dan ook niet mijn bedoeling iets intelligents op te schrijven.
Tsja, dat kan. Maar dan is het wel zo eerlijk om te erkennen dat het land van je voorouders gestolen grond is. Een stuk groter land ook nog.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:34 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Zijn punt is dat hij zich het lot van de Palestijnen aantrekt. Dat is toch helder?
Het was ook niet mijn bedoeling om stoer te doen. Afgaande op jouw reacties, is het ook niet jouw intentie om vriendelijk te doen.quote:
Je wil de user in kwestie nogal graag in verband brengen met zijn voorouders. Hij is gewoon een individu, hoor.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:38 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Tsja, dat kan. Maar dan is het wel zo eerlijk om te erkennen dat het land van je voorouders gestolen grond is. Een stuk groter land ook nog.
Je bent een bijzonder figuur,quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:39 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het was ook niet mijn bedoeling om stoer te doen. Afgaande op jouw reacties, is het ook niet jouw intentie om vriendelijk te doen.
Tsja, wat moet ik hiermee.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:40 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je bent een bijzonder figuur,
Haha, letterlijk vier mensen, waarvan 3 kinderen die een spuuggebaar maken? Maar poeh hé, zulk beeldmateriaal is natuurlijk meteen koren op de molen van individuen die (religieuze) Joden hekelen. Dit blijft bijzonder om te aanschouwen.quote:
Misschien kan Israel beter ook een Nagorno-Karabakje doen, dan is het ook meteen opgelost.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 00:15 schreef Slayage het volgende:
“Gaza is a prison, an open prison. Two million people packed inside there with a very difficult economic and social perspective for the future,” he said.
The Christian community in Gaza ironically complains the least, because they are “very well united, maybe because of the situation,” he said, and called the political and social situation of Gaza “something shameful.”
[ twitter ]
Israel heeft hen nu vooral juist de stok gegeven.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 13:57 schreef slashdotter3 het volgende:
Ben niet bekend met het standpunt van de andere 2 maar van Ireland is bekend dat die anti Israel is en nu dus op zoek zal zijn naar een stok om mee te slaan. Lijkt me begrijpelijk dat Israel hun daar niet bij helpt.
https://www.timesofisrael.com/liveblog-october-3-2023/
Israel blocked 3 European foreign ministers from visiting Palestinian towns in Area C
Foreign Ministry says decision was made to restrict access to visiting FMs from UK, Ireland and Norway in recent weeks ‘after consulting with security officials’
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |