quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 00:35 schreef _mido het volgende:
Mag ik ook een poging wagen?
[ afbeelding ]
Mijn gedachten:
- knip aanbouw visueel los van hoofdgebouw. Denk aan zoiets:[ afbeelding ]
Oud aan nieuw vastkoeken vind ik mwah. Wellicht kan je hiervoor de bestaande fundering van het bestaande pukkeltje daarvoor gebruiken? Hoe liggen de vloeren van de garage en woning te opzichte van elkaar qua hoogte? Is dat gelijk, wordt gelijk getrokken of kom er een overgangszone?
- Zicht vanuit keuken naar vogelvijver blijft want dat is inderdaad een mooie zichtlijn die de ruimte logisch indeelt.
- een inloopkast is leuk als je niet in een rolstoel zit. Nu moet je achteruit rijdend er weer uit. Rolstoelgebruik verdient nog wel wat aandacht denk ik. Let op dat je op goeie plekken een draaicirkel hebt van ø1500mm en dat je bij deuren aan de trekzijde plek hebt om je een beetje naast de kruk op kunt stellen en de deur langs je heen kunt trekken:
[ afbeelding ]
Ik las eerder volgens mij dat jullie deuren nu 1000mm waren? Je hoeft er toch niet met een bed doorheen te kunnen? Ik zou oppassen dat het niet teveel op een ziekenhuis gaat lijken met zulke lellen deuren. een deur van 850 of 900 is meer dan prima. Breedte voor en achter de deur is belangrijker.
Zorg in je slaapkamer dat je kasten mooi genoeg zijn en doe die aan weerskanten van het bed.
- Voor een aanpasbare badkamer zijn allerlei richtlijnen. Om eerlijk te zijn vind ik jullie badkamer wel heel groot. Je wilt toch niet het gevoel hebben dat je in een mindervalidentoilet je tanden staat te poetsen. Dat kan volgens mij wel wat compacter, zeker nu het bad daar verdwenen is. Dit is een fragmentje uit woonkeur:
[ afbeelding ]
Hier een link naar de hele pdf, staat nog veel meer handige info in bijvoorbeeld hoeveel ruimte je moet hebben voor een wasmachine (1200mm).
Het hoekje boven bij het zitje/garderobe zit nog niet zo lekker in mijn plattegrond, dat moet nog beter kunnen. Zoals er vast nog wel meer geschaafd kan worden.
Je eigen foto’s doen het huis veel vriendelijker overkomen. Video geeft wel echt een hele goede indruk van het huis.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 08:08 schreef Seven. het volgende:
Ons huis staat op Funda sinds vanmorgen! Stuur maar een DM voor het linkje. Met name de video is leuk om te zien. We vragen ons wel af wat ze nou gedacht hebben met Colin's kamer (ik zeg er vast bij: ik was niet thuis)
We lezen de feedback graag weer terug in het topic.
Er waren gistermiddag al 2 bezichtigingen ingepland.
Ja, de video voegt in dit geval echt wat toe.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 09:50 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Je eigen foto’s doen het huis veel vriendelijker overkomen. Video geeft wel echt een hele goede indruk van het huis.
Wij waren zwaar ontevreden over onze makelaarfoto’s, gelukkig maakte de video alles goed.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 10:38 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ja, de video voegt in dit geval echt wat toe.
Ik vind de meeste foto's prima. Hier en daar wat dingen die we beter ff opgeruimd haddenquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 10:41 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Wij waren zwaar ontevreden over onze makelaarfoto’s, gelukkig maakte de video alles goed.
Was me nog niet opgevallen!quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 10:54 schreef Leandra het volgende:
Prima eerste foto, dan zien mensen gelijk dat een extra verdieping ook nog een optie is.
Beetje jammer dat er op de plattegrond van de bovenste verdieping een CV staat ingetekend, dat zal WP moeten zijn, je bent immers gasloos.
Het is verwarrend icm de tekst.
Haha, misschien laat ik er wel een poll op losquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 11:07 schreef Leandra het volgende:
Ik ga er vanuit dat je het zo kwijt bent, los van het feit dat alles vrijwel nieuw is en iemand er dus zo in kan, zijn er ook mensen die vanaf januari tegen een energierekening van ¤ 450 per maand aankijken, en dat is niet zo fantastisch.
Ik schat dat het hoogste bod in de buurt van de 12% boven de vraagprijs zit, Apeldoorn is immers door het intercitystation ook goed bereikbaar.
We hopen natuurlijk op overbiedenquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 12:50 schreef Tegan het volgende:
Ik vind het scherp geprijst voor het afwerkingsniveau.
Werkplakquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 12:56 schreef flipsen het volgende:
Ieuw, "helemaal verbouwt"Ik durf de video nu al niet verder te kijken...
Edit: Toch even verder gekeken natuurlijk, want ik speel graag voor gluurbuur. Erg leuk om op deze manier even door dit topic jullie huis te te lopen
Ik zie nergens helemaal verbouwt staan, of ligt dat aan mij?quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 12:56 schreef flipsen het volgende:
Ieuw, "helemaal verbouwt"Ik durf de video nu al niet verder te kijken...
Edit: Toch even verder gekeken natuurlijk, want ik speel graag voor gluurbuur. Erg leuk om op deze manier even door dit topic jullie huis te te lopen
In de ondertiteling bij de video, aan het begin. Op 28 seconden, ook "gas loos", dat moet volgens mij toch echt "gasloos" zijn. Maar wie ben ikquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:34 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik zie nergens helemaal verbouwt staan, of ligt dat aan mij?
Oei.. was mij nog niet opgevallen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:37 schreef flipsen het volgende:
[..]
In de ondertiteling bij de video, aan het begin.
Ik heb een d/t trauma aan de middelbare school overgehouden, daar zal het mee te maken hebben. Aan de hoeveelheid reacties te zien, maakt het voor de verkoop niet uitquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:40 schreef Seven. het volgende:
[..]
Oei.. was mij nog niet opgevallen.
flipsen tochquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:37 schreef flipsen het volgende:
[..]
In de ondertiteling bij de video, aan het begin. Op 28 seconden, ook "gas loos", dat moet volgens mij toch echt "gasloos" zijn. Maar wie ben ik
Oei, dan kijk je beter nietquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:46 schreef Morgane89 het volgende:
Kan de ondertiteling nog aangepast worden?
Ik ga maar niet kijken (en had ook niet om een link gevraagd); ik werk in de ondertitelbranche
En je hebt een prachtige werkplak.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:40 schreef Seven. het volgende:
[..]
Oei.. was mij nog niet opgevallen.
quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:51 schreef Seven. het volgende:
Ondertussen 2000x bekeken. Hoeveel FOK! nieuwsgierigen zijn dat geweest?
Dankjewelquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:53 schreef Morgane89 het volgende:
Wauw, jullie hebben echt heel veel talent voor woninginrichtingPrachtig, is vast zo verkocht!
quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:46 schreef Morgane89 het volgende:
Kan de ondertiteling nog aangepast worden?
Ik ga maar niet kijken (en had ook niet om een link gevraagd); ik werk in de ondertitelbranche
Nou, laat mij dan ook eens meegenieten van ondertitels en video.quote:
Als je de topicreeks een beetje hebt gevolgd, hoef je niet om de link te bedelen. Ik ging gewoon naar Funda en typte "Six. God" en het was de eerste hitquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 15:21 schreef AnneX het volgende:
[..]
Nou, laat mij dan ook eens meegenieten van ondertitels en video.
Verkoop komt wel goed, vermoed ik.
quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 15:25 schreef flipsen het volgende:
[..]
Als je de topicreeks een beetje hebt gevolgd, hoef je niet om de link te bedelen. Ik ging gewoon naar Funda en typte "Six. God" en het was de eerste hit
quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 15:25 schreef flipsen het volgende:
[..]
Als je de topicreeks een beetje hebt gevolgd, hoef je niet om de link te bedelen. Ik ging gewoon naar Funda en typte "Six. God" en het was de eerste hit
Ik typte 'Apeldoorn' en 'laatste 24 uur geplaatst' op funda. Van de 11 was er een drive-in woning. Herkende enkele foto's dus gelijk bingo.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:51 schreef Seven. het volgende:
Ondertussen 2000x bekeken. Hoeveel FOK! nieuwsgierigen zijn dat geweest?
Dit dusquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 15:44 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Ik typte 'Apeldoorn' en 'laatste 24 uur geplaatst' op funda. Van de 11 was er een drive-in woning. Herkende enkele foto's dus gelijk bingo.
Prachtige woning voor een zeer redelijk 'bieden vanaf'.
Ow…ik was vergeten Six. eraan toe te voegen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 15:25 schreef flipsen het volgende:
[..]
Als je de topicreeks een beetje hebt gevolgd, hoef je niet om de link te bedelen. Ik ging gewoon naar Funda en typte "Six. God" en het was de eerste hit
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 16:58 schreef AnneX het volgende:
[..]
Ow…ik was vergeten Six. eraan toe te voegen.
Wat een lage vanaf prijs trouwens! Zijn dat verkoopprijzen in die regio?Vind ik ook! Ik denk dat hier in de regio voor zo'n huis voor een ton meer kan worden gevraagd (en zover zitten we niet van Apeldoorn afSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.)
Shine bright like a diamond.
Present!quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:51 schreef Seven. het volgende:
Ondertussen 2000x bekeken. Hoeveel FOK! nieuwsgierigen zijn dat geweest?
Six van God losquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 15:25 schreef flipsen het volgende:
[..]
Als je de topicreeks een beetje hebt gevolgd, hoef je niet om de link te bedelen. Ik ging gewoon naar Funda en typte "Six. God" en het was de eerste hit
quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 16:58 schreef AnneX het volgende:
[..]
Ow…ik was vergeten Six. eraan toe te voegen.
Wat een lage vanaf prijs trouwens! Zijn dat verkoopprijzen in die regio?Apeldoorn valt wel mee qua huizenprijzen en dit is bewust scherp geprijsd. Ik had 'm ook wel voor 360 vraagprijs in de markt willen zetten maar met 350 krijg je meer kijkers. En dan laten we het huis zelf de rest doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kijkend naar het energielabel en de vierkante meters: elk ander vergelijkbaar huis zal de potentiële koper minstens 425k kosten. Dus wat dat betreft kan de koper aan deze woning ook een hele voordelige deal overhouden.
Uiteindelijk blijft het een drive-in woning. Wie wil weten wat onze directe concurrenten zijn:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zelfde woningen aan de andere kant van de weg. In die wijk zijn ze altijd al wat goedkoper. De wijk is net wat minder. Daarmee vergeleken is onze woning ineens best aan de prijs.
Maar evengoed: het is en blijft echt wel een hele leuke prijs voor een huis dat zoveel te bieden heeft. Ik kan me voorstellen dat andere drive-in eigenaren in de buurt het wel met interesse volgen.Resistance is futile.
Hah! Uiteraard zullen we dat onder spoiler delen als er een voorlopig koopcontract getekend is met 3 dagen bedenktijd.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 18:03 schreef NicolasJoy het volgende:
Heel benieuwd hoe het bieden uit gaat pakken, hoop dat de kijkers allemaal serieus geïnteresseerd zijn!
Het zijn er ondertussen 17. En bezichtigingen worden allemaal gepland op donderdag, vrijdag, zaterdag en maandag.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 17:17 schreef pmponer het volgende:
Het is bieden vanaf he, dus mogelijk komen er 20 geinteresserden op 1 a 2 dagen en kunnen dan een envelopje bij de makelaar indienen.
Goede zaak, lekker strak op elkaar plannen, en je hebt er maar 1 nodig.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 20:59 schreef Seven. het volgende:
[..]
Het zijn er ondertussen 17. En bezichtigingen worden allemaal gepland op donderdag, vrijdag, zaterdag en maandag.
Ik zou wachten tot die 3 dagen voorbij zijnquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 20:58 schreef Seven. het volgende:
[..]
Hah! Uiteraard zullen we dat onder spoiler delen als er een voorlopig koopcontract getekend is met 3 dagen bedenktijd.
Eh, dat jaquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 21:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik zou wachten tot die 3 dagen voorbij zijn
Hebben jullie ook al aangekocht?quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 21:09 schreef Rene het volgende:
Vroeg net aan mn man. Het lijkt erop dat wij geen filmpje hebben! Onze woning komt vrijdag op funda
! Nu al spannend.
quote:[b]Op
Vergeleken met die huizen is jullie huis echt een koopje! Als je alleen al naar de afwerking van het huis en de tuin kijkt is jullie huis echt fantastisch!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zelfde woningen aan de andere kant van de weg. In die wijk zijn ze altijd al wat goedkoper. De wijk is net wat minder. Daarmee vergeleken is onze woning ineens best aan de prijs.
Ik wil verhuizen.
Maar ik wil niet naar Apeldoorn
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
Ja, ik vind dat best jammerquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 23:56 schreef Mrs.Peel het volgende:
Wat is dat filmpje leuk! De belangrijke dingen worden aangestipt, je krijgt volgens mij een goede indruk van het huis. Leuke complimenten krijgen jullie op de verbouwing! Heb je niet een beetje spijt dat je er niet langer zelf van kan genieten? Ik heb dat zelfs al een beetje, ik heb de verbouwing via jullie topic gevolgd, en nu gaan jullie weg. Doet toch een beetje pijn ofzo...
Die makelaar lijkt ontzettend op juf Helma uit de serie De Luizenmoeder![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Succes ermee!
🤣🤣quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 20:48 schreef _mido het volgende:
Ik zit eigenlijk nog te wachten op een post in het 'opmerkelijke foto's van funda-topic' in de trant van "best een leuke keuken hoor maar die greepjes kunnen echt niet" ofzo.
Yes. Vrijdag funda > week erop vier dagen vrij voor kijken wegens een korte vakantie. November krijgen we de sleutel en we hopen december deze deur dicht te trekkenquote:
quote:Op woensdag 30 augustus 2023 00:41 schreef Sport_Life het volgende:
Leuk huis.
Dat zou mooi zijn! Ik maak er een poll voor zoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Succes ermee!.
Resistance is futile.
Spannend! Heel veel succesquote:Op woensdag 30 augustus 2023 06:43 schreef Rene het volgende:
[..]
Yes. Vrijdag funda > week erop vier dagen vrij voor kijken wegens een korte vakantie. November krijgen we de sleutel en we hopen december deze deur dicht te trekken!
Het is hier best gezellig.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 23:40 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Vergeleken met die huizen is jullie huis echt een koopje! Als je alleen al naar de afwerking van het huis en de tuin kijkt is jullie huis echt fantastisch!
Ik wil verhuizen.
Maar ik wil niet naar Apeldoorn
Je zit als verkoper pas vast aan de verkoop zodra jouw handtekening is gezet op het voorlopige koopcontract.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 11:27 schreef flipsen het volgende:
Even voor mij als newbie (of eigenlijk oldbie), dat "Bieden vanaf". Zit je dan ook vast aan het hoogste bod of hoef je dat niet te accepteren? Dus, als het naar jullie idee te laag is, kan je dan nee zeggen en het huis opnieuw in de verkoop zetten met een gewenste vraagprijs?
Hehe, het is dan ook bieden vanaf!quote:Op woensdag 30 augustus 2023 12:48 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Onder de vraagprijs komt niet voor in je woordenboek?
Nee, dat hoeven we niet te accepteren. Maar het moet wel raar lopen als we niet het hoogste bod accepteren want dat heeft direct impact op het budget voor de verbouwing.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 11:27 schreef flipsen het volgende:
Even voor mij als newbie (of eigenlijk oldbie), dat "Bieden vanaf". Zit je dan ook vast aan het hoogste bod of hoef je dat niet te accepteren? Dus, als het naar jullie idee te laag is, kan je dan nee zeggen en het huis opnieuw in de verkoop zetten met een gewenste vraagprijs?
Die stop zou ik niet zo gelukkig mee zijn. En bij een bizar hoog aantal oke, maar na 24. Hebben jullie daar iets over afgesproken met de makelaar? Gezien jullie strategie zijn jullie juist uit op veel kijkers.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 18:07 schreef Seven. het volgende:
De teller staat op 24 bezichtigingen, er is al een stop ingesteld. En we hebben een brief binnen van een jong stel dat héél graag hier wil wonen.
Dat lijkt me in dit geval zeer onrealistisch.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 12:48 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Onder de vraagprijs komt niet voor in je woordenboek?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |