SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympir in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Nog triester is eigenlijk dat de internationale schermbond mee gaat met de Russische ipv de Oekransequote:Op zaterdag 29 juli 2023 12:20 schreef ExTec het volgende:
[..]
Optisch ben ik dat met je eens, ziet er raar uit, maar denk dat schermers zelf daar anders instaan. Voor hun is het gereedschap, geen wapen.
Voor de rest: je bent zelf volgens de regels niet verplicht handen te schudden, je moet elkaar groeten en dat kan op vele andere manieren.
Maar meest trieste is dat de orc in kwestie zich weer de slachtoffer rol aanmeet.
Ik had niet door dat ik de laatste had, geen probleemquote:Op zaterdag 29 juli 2023 14:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nog triester is eigenlijk dat de internationale schermbond mee gaat met de Russische ipv de Oekranse
---
Dit had ik gepost, maar door het slotje heen dacht ik, maar dat was dus niet zo, en toen vernaggelde ik het vorige topic blijkbaar. Excuses![]()
Waarom? Als het in de schermwereld een ongeschreven regel is dat je gediskwalificeerd wordt. Dan is het toch eerder gewoon een oliedomme actie?quote:Op zaterdag 29 juli 2023 14:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nog triester is eigenlijk dat de internationale schermbond mee gaat met de Russische ipv de Oekranse
---
Dit had ik gepost, maar door het slotje heen dacht ik, maar dat was dus niet zo, en toen vernaggelde ik het vorige topic blijkbaar. Excuses![]()
quote:Op zaterdag 29 juli 2023 14:48 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Waarom? Als het in de schermwereld een ongeschreven regel is dat je gediskwalificeerd wordt. Dan is het toch eerder gewoon een oliedomme actie?
Moet je niet gaan janken dat jouw politieke actie op sportief niveau wordt afgestraft.
Dat is typisch Russisch , die voelen zich ver verheven boven de vroegere SOVJET satellietstaten op een of andere manierquote:Op zaterdag 29 juli 2023 12:20 schreef ExTec het volgende:
Maar meest trieste is dat de orc in kwestie zich weer de slachtoffer rol aanmeet.
Hoe moet je op de hoogte zijn van spelregels die niet bij de spelregels staan?quote:Op zaterdag 29 juli 2023 14:48 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Waarom? Als het in de schermwereld een ongeschreven regel is dat je gediskwalificeerd wordt. Dan is het toch eerder gewoon een oliedomme actie?
Moet je niet gaan janken dat jouw politieke actie op sportief niveau wordt afgestraft.
Dat met haar wapen was de manier van groeten onder covid protocol meen ik gelezen te hebben en kon nog steeds. Kan even niet zo snel terugvinden waar ik het gelezen heb, NOS denk ik.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 11:39 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Bijzondere situatie was dat inderdaad. Het logische weigeren om de hand te schudden, maar ook het richten van haar wapen naar haar opponente....Tja.
Zeker vanuit sportief oogpunt maar goed dat Kharlan hierdoor niet de Spelen zal missen. Verder moeten Oekraners zelf weten of ze handen wel of niet schudden en moeten Russen, zoals die ene in het tennis, dat ook gewoon netjes accepteren (vaak ook wetende dat het niet persoonlijk is).
CNNquote:Ukrainian forces targeted a railroad between the southern Kherson region and Crimea overnight with 12 Storm Shadow long-range missiles, which were intercepted by air defenses, according to a Russia-backed local official.
"All the missiles were shot down by our air defense," Vladimir Saldo, the Russian-appointed acting head of the Kherson region administration, said in a Telegram post Saturday.
In one area, falling debris "from expensive foreign weapons" damaged a monitoring post and a cable that electrical locomotives connect to, he added. Saldo said the damage has already been repaired.
"Once again, it is the civilian infrastructure that is being struck by the enemies," he said.
Dan maar wat anders proberen? Benieuwd wat dit is....quote:Op zaterdag 29 juli 2023 16:09 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
CNN
Er was toch nauwelijks een, of zelfs geen, Storm Shadow neergehaald, en nu dan opeens alle 12Voor zover Oekraine uberhaupt zoveel tegelijk ervan afvuurt
Ja ze moeten eens niet steeds achter de feiten aanlopen maar leveren.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 16:36 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dan maar wat anders proberen? Benieuwd wat dit is....
[ twitter ]
quote:Putin says Russia withdrew army from Kyiv because it was "asked"
At a meeting with African leaders, Russian dictator Vladimir Putin has said that Russia withdrew its army from Kyiv last year because it was "asked to do so to create conditions" for signing a peace treaty.
https://news.yahoo.com/pu(...)-army-225903912.html
https://redd.it/15cu2mw
quote:Do we have footage of the room bursting into laughter like Lavrov in India?
Bereik > 500 km. volgens Wikipedia.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 16:36 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dan maar wat anders proberen? Benieuwd wat dit is....
[ twitter ]
Ik ga er van uit dat Rusland volgende week Kyiv inneemt.quote:
Oekrane krijgt gewoon het verzoek ze niet op Rusland af te schieten, net als bij vrijwel alle andere westerse wapens, dus wat is de toegevoegde waarde?quote:Op zaterdag 29 juli 2023 17:01 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Bereik > 500 km. volgens Wikipedia.
Dat zou een aardige gamechanger zijn.
Broertje van Storm Shadow.
https://de.m.wikipedia.org/wiki/Taurus_(Marschflugk%C3%B6rper)
Mogen ze hier ook wel doen.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 13:53 schreef Aether het volgende:
Russen vrezen Letland uitgezet te worden als ze taalexamen niet halen
https://nos.nl/l/2484689
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |