Heel erg jammer.quote:Op donderdag 27 juli 2023 10:09 schreef Sjoerd102 het volgende:
Volgend jaar geen Herman meer:
https://nos.nl/artikel/24(...)oor-nieuwe-uitdaging
Tom Egbersquote:Op donderdag 27 juli 2023 11:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Tom Egbers zou kunnen maar die is al over de 60.
Nee joh je moet iemand nemen die wielrennen snaptquote:Op donderdag 27 juli 2023 11:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Tom Egbers zou kunnen maar die is al over de 60.
Leg het verband tussen Tom Egberts en fietsen eens uit.quote:Op donderdag 27 juli 2023 11:10 schreef Momo het volgende:
[..]
Nee joh je moet iemand nemen die wielrennen snapt
Dan kan je net zo goed de Martosaurus weer afstoffen en de Avondetappe vanuit de leestafel van rusthuis Avondrood plaats laten vinden.quote:Op donderdag 27 juli 2023 11:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Tom Egbers zou kunnen maar die is al over de 60.
Het gaat Rivkah worden hè?quote:Op donderdag 27 juli 2023 12:24 schreef Chiappucci het volgende:
Kunnen ze niet een constructie bedenken waarin hij die 3 weken in juli nog kan blijven bijklussen voor de NOS?
Anders zou ik het erg jammer vinden. Herman was de laatste jaren een van de redenen om toch nog regelmatig op de NOS af te stemmen tijdens de Tour.
Dumoulin als presentator zou een beetje gek zijn hèquote:Op donderdag 27 juli 2023 14:13 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Zo dit is heul slecht nieuws. Beter gooien ze Tom Dumoulin voor de leeuwen, die heeft mij extreem verrast afgelopen weken. Loopt verder ook niemand bij de NOS rond waarvan ik het zie zitten dat die dit ff gaat doen.
Als dit echt Rivkah ofzo gaat worden, word ik gillend gek.
Gewoon een beetje aan elkaar lullen langs het parcours over de koers met een wielermaatje.quote:Op donderdag 27 juli 2023 19:17 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dumoulin als presentator zou een beetje gek zijn hè.
Kan me voorstellen dat de NOS helemaal geen vervanger naar Frankrijk stuurt volgend jaar vanwege de drukte (het EK en de Tour lopen immers 2 weken synchroon, plus 5 dagen na de laatste etappe beginnen de OS al).quote:Op donderdag 27 juli 2023 14:13 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Zo dit is heul slecht nieuws. Beter gooien ze Tom Dumoulin voor de leeuwen, die heeft mij extreem verrast afgelopen weken. Loopt verder ook niemand bij de NOS rond waarvan ik het zie zitten dat die dit ff gaat doen.
Als dit echt Rivkah ofzo gaat worden, word ik gillend gek.
Met het oog op het EK 2024 is het niet eens zo gek gedacht dat de NOS buiten de eigen poule moet gaan zoeken voor vervanging van Herman.quote:Op donderdag 27 juli 2023 19:23 schreef Abrikozentaart het volgende:
Tijd om Twan from Pepperstreet terug te halen. Die mag bij ESPN toch alleen maar C-wedstrijden doen
Ja, maar dat is gewoon minder leuk.quote:Op donderdag 27 juli 2023 19:35 schreef Jason22 het volgende:
[..]
Kan me voorstellen dat de NOS helemaal geen vervanger naar Frankrijk stuurt volgend jaar vanwege de drukte (het EK en de Tour lopen immers 2 weken synchroon, plus 5 dagen na de laatste etappe beginnen de OS al).
Je kunt die 1 op 1 gesprekjes met 'de renner van de dag' die Herman altijd deed in de Avondetappe prima overlaten aan Han Kock. Het item 'de dag van morgen' kan je ook simpel een andere invulling geven. De nabeschouwing met een analist kan Dione wellicht ook doen, desnoods op de plek waar de avondetappe wordt gehouden mocht die te ver van de finish liggen. En anders kan je gewoon nabeschouwen in de studio in Hilversum of gewoon de reguliere Franse feed uitzenden met de podium ceremonies (net zoals ze op de VRT doen).
En iemand die kan interviewenquote:Op donderdag 27 juli 2023 11:10 schreef Momo het volgende:
[..]
Nee joh je moet iemand nemen die wielrennen snapt
Jean ga je tot leven wekken?quote:Op donderdag 27 juli 2023 21:30 schreef Van_Poppel het volgende:
Zonde, hopelijk keren Mart en Jean terug.
quote:Vervanger Herman van der Zandt
Het antwoord is simpel, want niemand gaat Van der Zandt vervangen. ''Herman kan je niet vervangen. Toch gaan we het wel op dezelfde manier invullen zoals altijd'', aldus Dione de Graaff over het presenteren van De Avondetappe.
De Graaff staat er niet helemaal alleen voor, want ex-wielrenners Roxane Knetemann en Stef Clement gaan voor het NOS-programma op pad om verschillende reportages te maken en verslag te doen op diverse locaties. Ze nemen ook plaats aan tafel bij Dione als analisten. Roxane Knetemann laat weten 'het stiekem erg spannend te vinden om zulke grote schoenen te vullen'.
Presentator Jeroen Stomphorst staat, net als Herman altijd deed, bij de finish van iedere etappe.
Roxanne laat uwen pener zien @Zipportalquote:Op maandag 17 juni 2024 12:12 schreef tong80 het volgende:
Dit wordt hem niet.Ik trek die Roxanne niet. Ik houd van Dione als ze het bij het presenteren van Studio Sport laat.
Was het nog maar zo als op de foto's in de OP.quote:
Het accent en inhoudelijk niet om aan te horen idd.quote:Op maandag 17 juni 2024 22:10 schreef golfer het volgende:
Ik krijg ook een allergische uitslag van de stem van Roxanne.
Clement is wel te pruimen.
Maakt me niks uit hoe het klink. Clement heeft ook een rare stem.quote:Op maandag 17 juni 2024 22:10 schreef golfer het volgende:
Ik krijg ook een allergische uitslag van de stem van Roxanne.
Clement is wel te pruimen.
Het inhoudelijke idd en haar eenzijdigheid.quote:Op maandag 17 juni 2024 22:44 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Het accent en inhoudelijk niet om aan te horen idd.
Als de start in Spanje was had je Edwin Winkels gehad.quote:Op zaterdag 29 juni 2024 15:46 schreef Chiappucci het volgende:
en de onvermijdelijke Renate Verhoofstad.
Ik hoop toch echt dat ze die oude generatie eens thuis laten.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 10:31 schreef Boezeidekoe het volgende:
Jaja, met interessante analyses van Henk Lubberding en Rob Harmeling. Bij voorbaat iets om je op te verheugen.
Dat is hetzelfde als met voetballen. Eén keer met jebakkes op tv of als trainer bij een grote club en je zit 30/40 jaar er mee opgescheept.quote:Op zaterdag 29 juni 2024 19:57 schreef Abrikozentaart het volgende:
[..]
Ik hoop toch echt dat ze die oude generatie eens thuis laten.
Voetballen hèquote:Op zaterdag 29 juni 2024 20:09 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
[..]
OepsKeek in de tv gids bij NPO 1
Zijn beiden primaquote:Op maandag 17 juni 2024 22:10 schreef golfer het volgende:
Ik krijg ook een allergische uitslag van de stem van Roxanne.
Clement is wel te pruimen.
Inderdaad ja.quote:Op zaterdag 29 juni 2024 22:15 schreef Momo het volgende:
Tom brengt wat realiteit bij NOS Sporza modus
Gelukkig, ik begrijp die verontwaardiging ook niet zo voor het vlaggetje.quote:Op zaterdag 29 juni 2024 22:15 schreef Momo het volgende:
Tom brengt wat realiteit bij NOS Sporza modus
Mwa, dat doet hij zeker niet altijd. Zijn eerste zin bij de voorbeschouwing van de Amstel Gold Race was: “We zitten bij de NOS dus we hopen natuurlijk dat Mathieu van der Poel wint.”quote:Op zaterdag 29 juni 2024 22:15 schreef Momo het volgende:
Tom brengt wat realiteit bij NOS Sporza modus
Suikerspinquote:
Herman, Andries, Dumoulin, Boogerd.quote:Op zaterdag 29 juni 2024 22:20 schreef H.Vviv het volgende:
Wat een downgrade met de interviews. Vorig jaar nog Herman en nu Roxane.
Dat komt zo wel als het over Italië gaat.quote:Op zaterdag 29 juni 2024 22:24 schreef DiegoFuser het volgende:
Wat doet die andere vrouw aan tafel behalve zitten te zwijgen?
Ff de EPO jaren ‘90 romantiseren haha.quote:Op zaterdag 29 juni 2024 22:25 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dat komt zo wel als het over Italië gaat.
Nou is Vingegaard natuurlijk wel een fysiologisch monster en freak of nature, maar dit gaat er bij mij nog steeds niet in. Het is nog geen 3 maanden geleden dat de beste man 2 weken plat lag op de IC en een week lang een drain in zijn longen had.quote:Op zaterdag 29 juni 2024 22:53 schreef Dale__Cooper het volgende:
Tussen neus en lippen door zegt Frans eigenlijk dat Vingegaard 100% is.
Inderdaad en Tom schroomt ook niet om ergens tegenin te gaan/ zijn eigen mening te geven en dromers met beide benen op de grond te zettenquote:Op zondag 30 juni 2024 11:18 schreef Remco het volgende:
Wat een ontdekking is Tom Dumoulin op tv ook, het is te hopen dat die er elke avond zit. Stelt nuttigerer vragen aan gasten dan Dione en kan haar nationalisme en eeuwige zoektocht naar valse romantiek temperen vooral toen ze vroeg hoe mooi Tom Italië vond(gewoon een leuk vakantieland dus) en hoe Tom vroeger altijd naar de koers keek(ja nooit dus wat in alle boekjes staat).
Ik vind haar verhalen wel leuk, probleem is alleen dat het elk jaar terugkeert en dan ken je die verhalen wel.quote:Op zondag 30 juni 2024 11:33 schreef maxi-mus het volgende:
Ik vind Tom ook een fijne prater ja.
Renate met haar eeuwige gesop op Italië ja, niet.
Oké Jan.quote:Op zondag 30 juni 2024 16:47 schreef JanGroen het volgende:
Voor het eerst in alle jaren dat ik niet mee doe met de rebus. Een tas hoef ik niet. Ik wil een wielershirt winnen bij de Avondetappe, geen handtas.
Kan heel leuk imitaties doen in de Dikvoormekaar podcastquote:
Kennerquote:Op zaterdag 29 juni 2024 22:59 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Nou is Vingegaard natuurlijk wel een fysiologisch monster en freak of nature, maar dit gaat er bij mij nog steeds niet in. Het is nog geen 3 maanden geleden dat de beste man 2 weken plat lag op de IC en een week lang een drain in zijn longen had.
Heel erg benieuwd naar morgen. Zelfs een Vingegaard in absolute topvorm zou het lastig krijgen tegen Pogacar op zo'n steile muur. Als hij morgen ook maar een beetje in de buurt kan blijven zou ik al heel erg verbaasd zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |