Dat stond in de mail dat Toto verstuurdequote:Op zaterdag 8 juli 2023 16:48 schreef Nattekat het volgende:
DRS weghalen om RB dwars te zitten. Dat is mijn nieuwe complottheorie.
Zijn er ooit wel goede auto's geweest?quote:Op zaterdag 8 juli 2023 16:48 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Zeker niet met de huidige generatie auto's
Voor Piastriquote:
HAM.quote:
Iets vollere tank dan de restquote:
Vergeten dat hij al eens bij Toro Rosso en Red Bull heeft gereden?quote:Op zaterdag 8 juli 2023 16:45 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Hij wordt ook bij RB genoemd omdat hij Thai is en de mede-eigenaren van RB het willen
(ook even duit in het zakje - en ook @Nattekat )quote:Op zaterdag 8 juli 2023 16:46 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik vind het gewoon simpelweg niet te geloven dat het niveau in Formule E blijkbaar zo extreem veel lager is dat je daar wereldkampioen kunt worden en vervolgens in F1 chronisch niet mee kunt komen, ook in rondjes waarin je niemand van je af hoeft te houden.
Jaquote:Op zaterdag 8 juli 2023 16:52 schreef Evenstar het volgende:
DRS nog steeds disabled? Is dat de manier om RB te stoppen?
Live Timing aanzetten, en vinkje/schuifje Boorradio aan zetten. Commentaar dan uit, of op Mute zettenquote:Op zaterdag 8 juli 2023 16:48 schreef HiDiHo het volgende:
Zou mooi zijn als ze een kanaal maken met alleen de boordradio's
Anders is de spanning wegquote:
Op de brommerquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |