Wat voor energiecrisisquote:De jongeren hebben zorgen over de klimaatcrisis, energiecrisis en woningcrisis.
Ik erger me daar dood aan.quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:04 schreef bijdehand het volgende:
Op nu.nl zijn de reacties van de boomers een genot om te lezen.
Die kinderen waarschijnlijk ook en dan de gedachte dat je waarschijnlijk ergens tot je dertigste vast aan huis zit omdat er amper iets te krijgen is aan woonruimte.quote:
quote:De jongeren hebben zorgen over de klimaatcrisis, energiecrisis en woningcrisis. Ook hebben scholieren minder plezier in school dan voorheen.
quote:Bijna de helft van alle ondervraagde meisjes zegt aandachtsproblemen te hebben.
Ach het is nog even wachten en dan beginnen die boomers toch dood neer te vallen of dement te raken.quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:06 schreef Tijn het volgende:
Als ik een jongere was zou ik ook niet zo blij zijn met deze verneukte wereld.
Ik denk dat de crisis van de jaren 80 compleet in het niet valt bij de problematiek rondom klimaatverandering.quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:21 schreef grimselman het volgende:
In de jaren 80 hadden we ook een flinke crisis. Die was heftiger dan de huidige maar wel korter.
Hoelang geef jij de mensheid nog?quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:27 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk dat de crisis van de jaren 80 compleet in het niet valt bij de problematiek rondom klimaatverandering.
quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:22 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ach het is nog even wachten en dan beginnen die boomers toch dood neer te vallen of dement te raken.
Ik denk niet dat de mens binnen afzienbare tijd uitsterft, hoor. Daar zijn we met teveel voor.quote:
In de jaren 80 pakte men wel aan. Nu nietquote:Op woensdag 28 juni 2023 11:21 schreef grimselman het volgende:
In de jaren 80 hadden we ook een flinke crisis. Die was heftiger dan de huidige maar wel korter. Persoonlijk geen last van gehad. Ik denk dat het verschil is dat er nu door de (social) media veel meer aandacht aan geschonken wordt.
Tot de zon ontploftquote:
Dit is wel beetje een boomerreactie hoor, "vroeger was alles beter! de jeugd van tegenwoordig is waardeloos!!"quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:39 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
In de jaren 80 pakte men wel aan. Nu niet
Ik denk dat de invloed van een verklote jeugd/studietijd groter is dan een aantal kutte jaren als volwassene. Bijv je studietijd krijg je nooit meer terug, waar je jezelf ontdekt en je belangrijke sociale contacten legt. Als je die net had tijdens de corona shit, dan is dat wel erg zuur.quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:45 schreef Fok-it het volgende:
Ik heb absoluut te doen met de jongere generaties maar het wordt wel eens tijd dat de mentale gesteldheid van iedereen aan de kaak wordt gesteld zonder generatie-uitzondering. Het is namelijk echt niet beter gesteld met jongvolwassenen tov gen z
Nou ja. Ik bedoel niet zozeer de omstandigheden waarin generaties opgroeien vergelijken met elkaar. Ik bedoel meer gewoon het feit dat we als samenleving steeds individualistischer worden en daardoor meer kampen met eenzaamheid, isolatie, depressie. Dat is iets wat elke generatie raakt en toch blijven alleen studenten en ouderen eruit gepikt worden als het om deze themas gaat. Wat prima is, want zij hebben het ook moeilijk. Maar de rest ookquote:Op woensdag 28 juni 2023 11:55 schreef Farenji het volgende:
[..]
Ik denk dat de invloed van een verklote jeugd/studietijd groter is dan een aantal kutte jaren als volwassene. Bijv je studietijd krijg je nooit meer terug, waar je jezelf ontdekt en je belangrijke sociale contacten legt. Als je die net had tijdens de corona shit, dan is dat wel erg zuur.
Nou dat weet ik niet hoor.quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:27 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk dat de crisis van de jaren 80 compleet in het niet valt bij de problematiek rondom klimaatverandering.
Je kunt het wel bagatelliseren, maar daar wordt het allemaal niet beter van. Feit is dat dat gat in de ozonlaag vrij snel kleiner werd nadat CFKs werden verboden. Nu zou zoiets ook moeten gebeuren met CO2-uitstoot, maar in plaats daarvan neemt het nog elk jaar toe. De grens van 1,5 graad opwarming is inmiddels al niet meer te halen en ook 2 graden komt rap op losse schroeven te staan. Kortom, dit is iets waar jongeren gedurende hun hele leven mee te maken gaan krijgen. En hun kinderen ook. En diens kinderen ook.quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:06 schreef Elan het volgende:
[..]
Oh ja en vergeet het gat in de ozonlaag niet. Dat was wel iets ernstiger dan het geneuzel over biodiversiteit aangaande stikstof dat we nu hebben, of die problematische 2 graden opwarming over 150 jaar die jongeren van nu sowieso niet meer gaan meemaken.
En wat is de meerwaarde om er zoveel over te lullen en doemdenken en zo hun mentale welzijn te vergallen? Wat dat is wat er constant gebeurt, er gebeurt niks maar we lullen ons letterlijk misselijk.quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:12 schreef Tijn het volgende:
[..]
Je kunt het wel bagatelliseren, maar daar wordt het allemaal niet beter van. Feit is dat dat gat in de ozonlaag vrij snel kleiner werd nadat CFKs werden verboden. Nu zou zoiets ook moeten gebeuren met CO2-uitstoot, maar in plaats daarvan neemt het nog elk jaar toe. De grens van 1,5 graad opwarming is inmiddels al niet meer te halen en ook 2 graden komt rap op losse schroeven te staan. Kortom, dit is iets waar jongeren gedurende hun hele leven mee te maken gaan krijgen. En hun kinderen ook. En diens kinderen ook.
Ja je hebt zeker wel gelijk hoor, het is voor ons allemaal kutter geworden. Maar het is logisch om dan te focussen op de groepen die daar het hardst door worden getroffen.quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:58 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nou ja. Ik bedoel niet zozeer de omstandigheden waarin generaties opgroeien vergelijken met elkaar. Ik bedoel meer gewoon het feit dat we als samenleving steeds individualistischer worden en daardoor meer kampen met eenzaamheid, isolatie, depressie. Dat is iets wat elke generatie raakt en toch blijven alleen studenten en ouderen eruit gepikt worden als het om deze themas gaat. Wat prima is, want zij hebben het ook moeilijk. Maar de rest ook
Omdat de eerste stap om een probleem op te lossen het onderkennen ervan is. Met de boel maar negeren schiet je niks op, he.quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:19 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
En wat is de meerwaarde om er zoveel over te lullen en doemdenken en zo hun mentale welzijn te vergallen? Wat dat is wat er constant gebeurt, er gebeurt niks maar we lullen ons letterlijk misselijk.
Bagatelliseer niets, zeg alleen dat dat in retrospectief dat ook best een serieuze kwestie was waar men stress van had kunnen ondervinden. Dat het herstel relatief snel optrad was destijds ook niet helemaal zo vanzelfsprekend. Naast de andere shitload aan problemen waar men dus mee te maken had. Jaren 80 was qua wereldproblemen echt niet minder stressvol dan de realiteit waarin we nu leven. Alleen de samenleving was veel minder individualistisch. We gaan een beetje Japan achterna.quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:12 schreef Tijn het volgende:
[..]
Je kunt het wel bagatelliseren, maar daar wordt het allemaal niet beter van. Feit is dat dat gat in de ozonlaag vrij snel kleiner werd nadat CFKs werden verboden. Nu zou zoiets ook moeten gebeuren met CO2-uitstoot, maar in plaats daarvan neemt het nog elk jaar toe. De grens van 1,5 graad opwarming is inmiddels al niet meer te halen en ook 2 graden komt rap op losse schroeven te staan. Kortom, dit is iets waar jongeren gedurende hun hele leven mee te maken gaan krijgen. En hun kinderen ook. En diens kinderen ook.
Je lees in de OP wat de gevolgen zijn, wees er maar trots op.quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:21 schreef Tijn het volgende:
[..]
Omdat de eerste stap om een probleem op te lossen het onderkennen ervan is. Met de boel maar negeren schiet je niks op, he.
De overheid pakte toen door, sorry als je wat anders dachtquote:Op woensdag 28 juni 2023 11:46 schreef Farenji het volgende:
[..]
Dit is wel beetje een boomerreactie hoor, "vroeger was alles beter! de jeugd van tegenwoordig is waardeloos!!"
In de jaren 80 had je het doemdenken, veel mensen deden niks meer, "want de bom valt toch wel". Maar ja toen had je nog geen sociale media om alles te vertekenen en uit te vergroten.
En hoe bedoel je, men pakt niet meer aan? De actiebereidheid is nog nooit zo groot geweest. Je had in de jaren 80 natuurlijk ook de protesten tegen kernenergie etc maar nu hebben we oa ER die enorme mensenmassa's op de been weet te brengen.
Die zieke klimaatsekte, en de constante bemoeizucht van mensen met een overbodig beroep. Iedereen die constant en overal ongevraagd zijn mening geeft.quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:22 schreef Jaeger85 het volgende:
Denk dat de hoofdoorzaak social media is. Ze worden de hele dag doodgegooid met en doemberichten over de toekomst en ze volgen influencers met zogenaamd het perfecte leven dat de jongeren dan weer vergelijken met hun eigen leven.
Individueel heb je gelijk. Collectief niet, dan ligt de sleutel bij de leidersquote:Op woensdag 28 juni 2023 12:21 schreef Tijn het volgende:
[..]
Omdat de eerste stap om een probleem op te lossen het onderkennen ervan is. Met de boel maar negeren schiet je niks op, he.
Voir mij was het constante herhalen hierdoor wat bij mij de druppel was. Nu doe ik dar niet meer.quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:29 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Die zieke klimaatsekte, en de constante bemoeizucht van mensen met een overbodig beroep. Iedereen die constant en overal ongevraagd zijn mening geeft.
Daar ben ik het wel mee eens. Dit is een probleem op systeemniveau dat geen enkel individu kan oplossen.quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:29 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Individueel heb je gelijk. Collectief niet, dan ligt de sleutel bij de leiders
Wat valt er precies aan te pakken? Denk dat de meeste gewoon hun studie afmaken en gaan werken, zoveel meer kan je niet doen.quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:39 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
In de jaren 80 pakte men wel aan. Nu niet
Welke 18-jarige kan precies een woning betalen?quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:54 schreef Elan het volgende:
Los van crisissen die zijn van alle tijden en zal lang niet voor elke jongere gelden maar er zijn er genoeg die het thuis helemaal gehad hebben al ruim voor hun 18e verjaardag. Het idee dat je dan nergens heen kan kan wel frustreren/deprimeren.
Op het vlak van co2 uitstoot wordt er in de EU wel degelijk iets gedaan. De uitstoot daalt namelijk. Het probleem zit hem er in dat die daling volledig teniet wordt gedaan door de stijging in de rest van de wereld. Ook al gaan wij naar 0 dan zal het mondiaal blijven stijgen.quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:39 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
In de jaren 80 pakte men wel aan. Nu niet
Niemand daarom moeten ze dus noodgedwongen langer thuis wonen en/of thuis studeren in plaats van op kamers. Op zich niks mis mee behalve als je thuis in een kut situatie zit. Stel je bent een pubermeisje van 15 die elke dag ruzie heeft met haar ouders en dan de gedachte dat je waarschijnlijk nog wel 10 jaar aan huis gekluisterd zit lijkt me vrij deprimerend.quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Welke 18-jarige kan precies een woning betalen?
Via internet en vanachter het toetsenbord bedoel je dan waarschijnlijk.quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:46 schreef Farenji het volgende:
[..]
En hoe bedoel je, men pakt niet meer aan? De actiebereidheid is nog nooit zo groot geweest.
Ik erger me dan weer dood aan dertigers en veertigers - zonder twijfel de meest materialistische, individualistische en rendementsdenkende generatie ooit - die de bek volheeft over 'de arme jongeren' en om zelf buiten schot te blijven maar de pijlen richt op de boomers.quote:
O ja vandaar alle recente wilde stakingen in het OV, onderwijs en ziekenhuizen en vliegveldenquote:Op woensdag 28 juni 2023 13:09 schreef quo_ het volgende:
[..]
Via internet en vanachter het toetsenbord bedoel je dan waarschijnlijk.
Lid worden van een vakbond om zo betere arbeidsvoorwaarden af te dwingen of de huidige te behouden is uit de tijd zegt men. Dat is voor de boomers zegt men, huidige generatie kan wel voor zicht zelf zorgen, zegt men.......
Gebrek aan betaalbare woningen is kennelijk de schuld van mensen die hun woning hebben afbetaald en twee lege slaapkamers in huis hebben. Ik heb nog geen enkele demonstratie gezien van 30-minners die de kneuzen in Den Haag het vuur aan de schenen legt.
lol, wat zouden ze willen bereiken daarmee?quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:09 schreef quo_ het volgende:
[..]
Via internet en vanachter het toetsenbord bedoel je dan waarschijnlijk.
Lid worden van een vakbond om zo betere arbeidsvoorwaarden af te dwingen of de huidige te behouden is uit de tijd zegt men. Dat is voor de boomers zegt men, huidige generatie kan wel voor zicht zelf zorgen, zegt men.......
Gebrek aan betaalbare woningen is kennelijk de schuld van mensen die hun woning hebben afbetaald en twee lege slaapkamers in huis hebben. Ik heb nog geen enkele demonstratie gezien van 30-minners die de kneuzen in Den Haag het vuur aan de schenen legt.
Precies daarom moet de overheid aanpakken en daar zut het verschil met de jaren 80quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:44 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Wat valt er precies aan te pakken? Denk dat de meeste gewoon hun studie afmaken en gaan werken, zoveel meer kan je niet doen.
Dat men dan depressief blijft omdat je doodgegooid wordt met crisissen, inflatie en huizen die duur zijn, kan je zelf weinig mee.
De klimaatcrisis is een bedenksel van linkse milieugekkies die een hele samenleving gegijzeld houden met hun waanideen en de enrgiecirisis is daar een logisch gevolg van.quote:Op woensdag 28 juni 2023 10:46 schreef slashdotter3 het volgende:
De jongeren hebben zorgen over de klimaatcrisis, energiecrisis en woningcrisis. Ook hebben scholieren minder plezier in school dan voorheen.
Ik wel, al 3xquote:Op woensdag 28 juni 2023 13:09 schreef quo_ het volgende:
[..]
Via internet en vanachter het toetsenbord bedoel je dan waarschijnlijk.
Lid worden van een vakbond om zo betere arbeidsvoorwaarden af te dwingen of de huidige te behouden is uit de tijd zegt men. Dat is voor de boomers zegt men, huidige generatie kan wel voor zicht zelf zorgen, zegt men.......
Gebrek aan betaalbare woningen is kennelijk de schuld van mensen die hun woning hebben afbetaald en twee lege slaapkamers in huis hebben. Ik heb nog geen enkele demonstratie gezien van 30-minners die de kneuzen in Den Haag het vuur aan de schenen legt.
De eu wel, niet de nlse overheidquote:Op woensdag 28 juni 2023 12:59 schreef grimselman het volgende:
[..]
Op het vlak van co2 uitstoot wordt er in de EU wel degelijk iets gedaan. De uitstoot daalt namelijk. Het probleem zit hem er in dat die daling volledig teniet wordt gedaan door de stijging in de rest van de wereld. Ook al gaan wij naar 0 dan zal het mondiaal blijven stijgen.
Links bewind?quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:15 schreef DeVerzamelaar het volgende:
Gaaf land. Waar je als jongere geen toekomstperspectief hebt zonder jezelf in grote schulden te werken, je minimaal tot je 30e bij je ouders moet wonen omdat de overheid sinterklaas speelt bij woningtoewijzing aan buitenlanders, je als 18 jarig meisje niet meer normaal over straat kunt zonder bejegend te worden door "jongeren", je op jonge leeftijd wordt doodgegooid met klimaathysterie en genderwaanzin gefinancierd door het linkse bewind voor politiek gewin.
5 oktober gaat het onderwijs weer massaal staken.quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:10 schreef Elan het volgende:
[..]
O ja vandaar alle recente wilde stakingen in het OV, onderwijs en ziekenhuizen en vliegvelden
Ik ook hoorquote:
Ook in Nederland daalt de CO2 uitstoot en worden er maatregelen genomen. Of je dat voldoende vindt is een tweedequote:Op woensdag 28 juni 2023 13:19 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
De eu wel, niet de nlse overheid
DeVerzamelaar is iemand die alles 1 cm links van de uiterste rechterflank links vindt. Snap dat dan.quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Links bewind?
De euvelen van deze tijd zijn het gevolg van maar ้้n ding: geloof in oneindige economische groei. Een typisch rechts trekje. Daaruit vloeien alle problemen voort die we thans hebben.
Wil je het dus nog kutter maken, stem rechts.
Misschien een goed idee om als EU geen goederen te importeren uit landen die hun CO2-uitstoot niet aan het verminderen zijn.quote:Op woensdag 28 juni 2023 12:59 schreef grimselman het volgende:
[..]
Op het vlak van co2 uitstoot wordt er in de EU wel degelijk iets gedaan. De uitstoot daalt namelijk. Het probleem zit hem er in dat die daling volledig teniet wordt gedaan door de stijging in de rest van de wereld. Ook al gaan wij naar 0 dan zal het mondiaal blijven stijgen.
Je kunt niet ontkennen dat de instituties die het beleid deels bepalen, be๏nvloeden en uitvoeren vrijwel allemaal links geori๋nteerd zijn. Van het medialandschap tot de instanties tot de rechters tot de universiteiten. Dan kun je wel een "rechts" kabinet hebben, van die uitvoering komt totaal niks terecht. Daarnaast zijn de partijen op economisch vlak wel rechts, op sociaal vlak zijn ze allemaal links qua beleid.quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Links bewind?
De euvelen van deze tijd zijn het gevolg van maar ้้n ding: geloof in oneindige economische groei. Een typisch rechts trekje. Daaruit vloeien alle problemen voort die we thans hebben.
Wil je het dus nog kutter maken, stem rechts.
Er zijn tig onderzoeken waaruit blijkt dat social media, vooral bij kinderen en jongeren, zorgt voor allerlei mentale problemen. Social media speelt hier wel degelijk een rol in.quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:30 schreef Noek het volgende:
Social media hierop aanwijzen is niet terecht. We zitten daar zelf immers ook op.
Zelfs FOK! is een social media platform imo. Wat doet dit met je mentale gesteldheid?
De wereld is anders en daar hebben we allemaal een aandeel in. De mensen zijn anders, de tijden zijn anders. Ook boomers komen niet beter uit op deze huidige wereld want zij hebben straks nog flink wat zorg nodig bijv. Ik hou mn hart vast met de wachttijden en het gebrek aan zorgplekken en personeel.
Iedereen komt op de koffie deze ronde en niemand wordt overgeslagen.
Schiphol om de dag dicht, op zondag geen vrachtvervoer zoals in Duitsland.quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:37 schreef Tijn het volgende:
[..]
Misschien een goed idee om als EU geen goederen te importeren uit landen die hun CO2-uitstoot niet aan het verminderen zijn.
Zo is het leven nu eenmaal...quote:
Wat kunnen dertigers er nou weer aan doen?quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:10 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik erger me dan weer dood aan dertigers en veertigers - zonder twijfel de meest materialistische, individualistische en rendementsdenkende generatie ooit - die de bek volheeft over 'de arme jongeren' en om zelf buiten schot te blijven maar de pijlen richt op de boomers.
Tja als je al geen normale woning meer kan krijgen omdat er asielzoekers in gepropt worden en vrijwel alle nieuwe woningen of onbetaalbaar of 50+ gemaakt worden is je positiviteit snel weg..quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:10 schreef Oud_student het volgende:
De jongeren zijn vaak al verpest tijdens de opvoeding door ze als prinsen en princessen te behandelen. Alles moet kunnen, elke wens wer vervuld.
Dit staat in schril contrast met wat ze te verwachten staat;
- slecht betaalde banen, uitgezonderd voor een enkeling
- geen perspectief op promotie of verbetering
- door verdergaande automatisering (AI) zullen ook nog eens veel banen verdwijnen
- het levensonderhoud wordt onbetaalbaar
- vanaf 2030 moeten alle schulden die de EU heeft gemaakt (lees het uitdelen van geld) worden terug betaald
via extra belastingen
- bezit van een huis of auto is straks alleen voor de elite
- energie gaat nog duurder worden door onzinnige heffingen
- en zo kan ik nog wel even doorgaan
Hun opvoeding was zo slecht dat ze niet met teleurstellingen of moeilijke tijden kunnen omgaan, daardoor veel psychische klachten en burn outs
Alleen de sterksten zullen het overleven en succesvol zijn
Bij gebrek aan perspectief ...quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:43 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Er zijn tig onderzoeken waaruit blijkt dat social media, vooral bij kinderen en jongeren, zorgt voor allerlei mentale problemen. Social media speelt hier wel degelijk een rol in.
Zoals recent nog dit : https://scientias.nl/enor(...)blijer-met-zichzelf/
Het is ook logisch. Het is mens eigen om jezelf met anderen te vergelijken en bij social media zie vrijwel alleen de hoogtepunten waardoor je negatiever wordt over je eigen leven.
Ik word volgende maand 33. Ik kon geen huis kopen voordat ze gigantisch in prijs stegen, ik kon heel lang geen geschikte baan vinden adhv de kredietcrisis, ik zat midden in de enorme flopshow die mavo-vmbo transformatie heette, ga zo maar door. Het is geen wedstrijdje vooruithuilen ofzo want evengoed zie ik namelijk dat veel de jongeren van nu het nog veel zwaarder hebben.quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:10 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik erger me dan weer dood aan dertigers en veertigers - zonder twijfel de meest materialistische, individualistische en rendementsdenkende generatie ooit - die de bek volheeft over 'de arme jongeren' en om zelf buiten schot te blijven maar de pijlen richt op de boomers.
Damn ik had jou ouder verwachtquote:
Ja ik schijn hier door het leven te gaan als een boomer ofzo.quote:
quote:Op woensdag 28 juni 2023 14:20 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja ik schijn hier door het leven te gaan als een boomer ofzo.
Is ook wel echt een boomeruitspraak ofcquote:Het begon al met "eerst het zuur, dan het zoet" en dat zoete moet nog steeds komen.
Nou ja, ik was al vroeg in politiek ge๏nteresseerd en die uitspraak is me bij gebleven.quote:Op woensdag 28 juni 2023 14:21 schreef Elan het volgende:
[..]
[..]
Is ook wel echt een boomeruitspraak ofc
Luie donderquote:Op woensdag 28 juni 2023 14:24 schreef Tengano het volgende:
Wat deze jongeren nodig hebben is een stabiel en volwassenen forum waar men begrip en respect voor elkaar toont en waar empathie het belangrijkste goed is.
Wat bedoelen ze hier, dat ze niet genoeg aandacht krijgen? Misschien kunnen ze nog wat dansjes doen op tiktok of een onlyfans beginnen.quote:Bijna de helft van alle ondervraagde meisjes zegt aandachtsproblemen te hebben.
Nou, dan weet ik wel een forum waar ze vooral nํet moeten komen 🤣quote:Op woensdag 28 juni 2023 14:24 schreef Tengano het volgende:
Wat deze jongeren nodig hebben is een stabiel en volwassenen forum waar men begrip en respect voor elkaar toont en waar empathie het belangrijkste goed is.
Mensen zoals jij zijn het probleem. Maar dat zul jij nooit gaan inzien. Vooral lekker je diarree online blijven gooienquote:Op woensdag 28 juni 2023 14:31 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Wat bedoelen ze hier, dat ze niet genoeg aandacht krijgen? Misschien kunnen ze nog wat dansjes doen op tiktok of een onlyfans beginnen.
In het hele onderzoek staat het woordje perspectief niet. Dat is een verzonnen conclusie door nu.nl.quote:Op woensdag 28 juni 2023 14:11 schreef Noek het volgende:
[..]
Bij gebrek aan perspectief ...
Het staat zelfs in de titel maar het is social media. whatever.
Je hebt al die demo's en bezettingen van de A12 door ER gemist?quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:09 schreef quo_ het volgende:
[..]
Via internet en vanachter het toetsenbord bedoel je dan waarschijnlijk.
De vakbonden groeien weer. En veel grote werkgevers zijn er als de dood voor. Union busting is de laatste jaren echt een ding. Dat zegt ook wel iets.quote:Lid worden van een vakbond om zo betere arbeidsvoorwaarden af te dwingen of de huidige te behouden is uit de tijd zegt men. Dat is voor de boomers zegt men, huidige generatie kan wel voor zicht zelf zorgen, zegt men.......
Je hebt serieus ook al die woonprotesten gemist?quote:Gebrek aan betaalbare woningen is kennelijk de schuld van mensen die hun woning hebben afbetaald en twee lege slaapkamers in huis hebben. Ik heb nog geen enkele demonstratie gezien van 30-minners die de kneuzen in Den Haag het vuur aan de schenen legt.
Ik ben bang dat in de grote stroom dagelijks nieuws, dit soort protesten niet tot nauwelijks blijven hangen. Mensen zijn even boos omdat ze niet door kunnen rijden, maar zijn het 3 dagen later ook alweer vergeten. Netto resultaat hiervan is 0,0.quote:Op woensdag 28 juni 2023 15:31 schreef Farenji het volgende:
[..]
Je hebt al die demo's en bezettingen van de A12 door ER gemist?
[..]
Je hebt serieus ook al die woonprotesten gemist?
Nee dat niet maar dit clubje bestaat uit linkse idioten die helemaal niets op hebben met het verbeteren van de situatie waar dit topic over gaat.quote:Op woensdag 28 juni 2023 15:31 schreef Farenji het volgende:
[..]
Je hebt al die demo's en bezettingen van de A12 door ER gemist?
[..]
Ik hoop dat dit door zet.quote:De vakbonden groeien weer. En veel grote werkgevers zijn er als de dood voor. Union busting is de laatste jaren echt een ding. Dat zegt ook wel iets.
[..]
Ja, hebben kennelijk geen indruk gemaakt. Ik ben blijven hangen op het niveau van "geen woning - geen kroning".quote:Je hebt serieus ook al die woonprotesten gemist?
Gewoon geheel autoloze zondagen, zoals vroegah. Toen alles beter was.quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:44 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Schiphol om de dag dicht, op zondag geen vrachtvervoer zoals in Duitsland.
Aandacht ja.. in de media met opgeklopte verhalen en zogenaamde aandacht voor al die issues. In de praktijk is het kommer en kwel en staan mensen soms jaren op de wachtlijst om geholpen te worden.quote:Op woensdag 28 juni 2023 16:06 schreef HowardRoark het volgende:
Ook is er nooit zoveel aandacht geweest voor 'mental health' en begrip voor de subjectieve gevoelens van het individu,
Kun je eens een link plaatsen? Ben als boomer wel benieuwd wat mijn leeftijdgenoten hiervan vinden, kan ik meegenieten.quote:Op woensdag 28 juni 2023 11:04 schreef bijdehand het volgende:
Op nu.nl zijn de reacties van de boomers een genot om te lezen.
Al tig jaren een rechtse regering, en Rutte heeft ze nodig als goedkope werkpaarden.quote:Op woensdag 28 juni 2023 13:17 schreef quo_ het volgende:
[..]
De klimaatcrisis is een bedenksel van linkse milieugekkies die een hele samenleving gegijzeld houden met hun waanideen en de enrgiecirisis is daar een logisch gevolg van.
En iedereen die kan rekenen begrijpt dat de woningcrisis noooit opgelost wordt zolang er onder druk van diezelfde linkse gekkies iedere week duizend onrendabelen worden geimporteerd die met voorrang een woning krijgen.
Als je passief op de bank depressief gaat zitten worden in plaats van actief verzet tegen bovengenoemd mainstream denken is het nog een verdomd lang eind van je 20ste tot je 80ste.
Zie link in de OP.quote:Op woensdag 28 juni 2023 16:27 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Kun je eens een link plaatsen? Ben als boomer wel benieuwd wat mijn leeftijdgenoten hiervan vinden, kan ik meegenieten.
Ik heb mijn mening al klaar.
Probleem is inderdaad het perspectief. Als ik kijk naar mijn ouders generatie, boomers. Arm opgegroeid, hadden maar weinig, maar het werd geleidelijk aan steeds beter. Alsmaar beter, en als het een tijdje slecht ging, werden ze het minst getroffen.quote:Op woensdag 28 juni 2023 14:17 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik word volgende maand 33. Ik kon geen huis kopen voordat ze gigantisch in prijs stegen, ik kon heel lang geen geschikte baan vinden adhv de kredietcrisis, ik zat midden in de enorme flopshow die mavo-vmbo transformatie heette, ga zo maar door. Het is geen wedstrijdje vooruithuilen ofzo want evengoed zie ik namelijk dat veel de jongeren van nu het nog veel zwaarder hebben.
Maar ergens volop geprofiteerd hebben?vergeet het maar. Het begon al met "eerst het zuur, dan het zoet" en dat zoete moet nog steeds komen.
Doen ze Sao Paulo ook, bevalt de mensen goed daar.quote:Op woensdag 28 juni 2023 16:09 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Gewoon geheel autoloze zondagen, zoals vroegah. Toen alles beter was.
33? Wat ben jij voor broekie?quote:Op woensdag 28 juni 2023 14:17 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik word volgende maand 33. Ik kon geen huis kopen voordat ze gigantisch in prijs stegen, ik kon heel lang geen geschikte baan vinden adhv de kredietcrisis, ik zat midden in de enorme flopshow die mavo-vmbo transformatie heette, ga zo maar door. Het is geen wedstrijdje vooruithuilen ofzo want evengoed zie ik namelijk dat veel de jongeren van nu het nog veel zwaarder hebben.
Maar ergens volop geprofiteerd hebben?vergeet het maar. Het begon al met "eerst het zuur, dan het zoet" en dat zoete moet nog steeds komen.
Oh vast maar niet zoals in de jaren80. Toenwas de nlse overheid doortastenderquote:Op woensdag 28 juni 2023 13:26 schreef grimselman het volgende:
[..]
Ook in Nederland daalt de CO2 uitstoot en worden er maatregelen genomen. Of je dat voldoende vindt is een tweede
Goed omschrevenquote:Op woensdag 28 juni 2023 17:28 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Probleem is inderdaad het perspectief. Als ik kijk naar mijn ouders generatie, boomers. Arm opgegroeid, hadden maar weinig, maar het werd geleidelijk aan steeds beter. Alsmaar beter, en als het een tijdje slecht ging, werden ze het minst getroffen.
De mensen die in de jaren 90-2000 zijn opgegroeid hebben toentertijd ook nog even die positieve vibe geproefd. Daarna is het bergafwaarts gegaan.
De jonge generatie van nu heeft vanaf hun jeugd enkel te maken gehad met een dalende lijn. Met het vooruitzicht dat deze enkel verder daalt in de toekomst. En dan nog die 2-3 jaar coronashit er bovenop, echt zuur als je dan rond de 14-22 bent. Ik kan goed begrijpen dat je dan depressief raakt.
quote:Op woensdag 28 juni 2023 17:28 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Probleem is inderdaad het perspectief. Als ik kijk naar mijn ouders generatie, boomers. Arm opgegroeid, hadden maar weinig, maar het werd geleidelijk aan steeds beter. Alsmaar beter, en als het een tijdje slecht ging, werden ze het minst getroffen.
De mensen die in de jaren 90-2000 zijn opgegroeid hebben toentertijd ook nog even die positieve vibe geproefd. Daarna is het bergafwaarts gegaan.
De jonge generatie van nu heeft vanaf hun jeugd enkel te maken gehad met een dalende lijn. Met het vooruitzicht dat deze enkel verder daalt in de toekomst. En dan nog die 2-3 jaar coronashit er bovenop, echt zuur als je dan rond de 14-22 bent. Ik kan goed begrijpen dat je dan depressief raakt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |