Ja, je ziet weer "paniekerige" reacties? Bijzonder toch altijd hoe jij het zo anders ziet dan de restquote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:51 schreef Rnie het volgende:
Zeer vakkundig opgepikt door Musk. Dan maar eventjes een poosje detoxen.![]()
Wel grappig dat het grootste gros Muskhaters en zogenaamde Twitterverlaters als eerste op een paniekerige manier reageren binnen dit topic.
Ahhh, dat is het natuurlijk gewoon. Elon heeft weer eens de rekeningen niet betaald en nu probeert-ie Twitter zonder de servers van Google te runnen. Dat zou de rate limits wel verklaren, ja.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:35 schreef Perrin het volgende:
[..]
Zou best een deel van de verklaring kunnen zijn ja. Minstens van de timing.
[ afbeelding ]
Tuurlijk wel. 20 minuutjes scrollen en je zit aan de 600 tweets.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:57 schreef Heph844 het volgende:
Lijkt me ook sterk dat de gemiddelde user er veel last van heeft dat ie ‘maar’ 600 posts per dag kan zien. Ik haal dat zelf echt bij lange na niet iig.
Daarvoor waren APIs uitgevonden, zodat systemen onderling efficient kunnen koppelen. Als je dat redelijk beprijst dan is iedereen blij. Geen gezeik met websites scrapen en je verdient er als data-verkoper ook nog wat aan.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:57 schreef Heph844 het volgende:
Lijkt me sterk dat de gemiddelde user er veel last van heeft dat ie ‘maar’ 600 posts per dag kan zien. Ik haal dat zelf echt bij lange na niet iig.
En het issue met scrapen van content voor het trainen van AI modellen is wel een serieus probleem voor platforms. Ze betalen je er geen cent voor en achteraf valt natuurlijk nooit meer te achterhalen dat ze jouw content hebben gebruikt. Reddit heeft haar API ook uitgezet om vooral die reden.
Denk dat allerlei modellen nu ook Fok! aan het scrapen zijn. Die gaan daar een hoop geld mee verdienen, terwijl @:danny daar geen cent van ziet.
Waarom zou je 20 minuten door tweets scrollen zonder ze te lezen?quote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:58 schreef Tijn het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. 20 minuutjes scrollen en je zit aan de 600 tweets.
scrollen = lezenquote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:08 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Waarom zou je 20 minuten door tweets scrollen zonder ze te lezen?
Zal wel aan mij liggen, maar ik kom op een drukke dag echt niet verder dan 50.
Bedenk goed wat je met je dagelijkse tweetbudget doet.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:12 schreef Tijn het volgende:
Geen nood, straks kun je weer 5 minuten tweets lezen
[ twitter ]
Dooie musquote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:12 schreef Tijn het volgende:
Geen nood, straks kun je weer 5 minuten tweets lezen
[ twitter ]
Ik zie nietsquote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:20 schreef Felagund het volgende:
Kun je berhaupt zien hoe ver je van je limiet ziet?
Ah, bij mij doet het ook helemaal niets meer, ik kan ook mijn eigen account niet meer zien.quote:
Bijzonder hoe jij constant voor andere kan pratenquote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:52 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, je ziet weer "paniekerige" reacties? Bijzonder toch altijd hoe jij het zo anders ziet dan de rest
Bijzonder hoe jij altijd voor Elon Musk praat..quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:26 schreef Rnie het volgende:
[..]
Bijzonder hoe jij constant voor andere kan praten![]()
Op topic: 200/2000 tweets extra? In barre tijden is dit behoorlijk genereus van Musk.
Of hoe mensen altijd weer op zijn getrol reagerenquote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Bijzonder hoe jij altijd voor Elon Musk praat..
Je moet wat op een saaie zaterdagavondquote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:29 schreef Perrin het volgende:
[..]
Of hoe mensen altijd weer op zijn getrol reageren
Zonder twittertrolls?quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je moet wat op een saaie zaterdagavond
quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:37 schreef Perrin het volgende:
Binnenkort houden alle Tesla's er zonder bijbetalen ook mee op na elke 80 km.
Geen idee, maar de meeste Tweeps die ik volg zijn aan het uitwijken nu. We maken het einde van een groot sociaal mediaplatform mee.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:37 schreef Ali_boo het volgende:
Waar is die gek mee bezig?
Ik ben zo door die 600 tweets heen sinds ik standaard 20.000 tabs open heb staan
Ik gebruiker Twitter niet meer, dus ik zit ook niet aan die limiet. En ik kan daarom nog wel zoeken enzo. Alles werkt bij mij.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:31 schreef Perrin het volgende:
De search functie kan ik helemaal niet meer gebruiken op Twitter, mogelijk ondersteuning voor dat google-rekening verhaal.
Hopelijk blijven die dramaqueens dit keer lekker op Mastodon dan..quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:38 schreef Perrin het volgende:
[..]
Geen idee, maar de meeste Tweeps die ik volg zijn aan het uitwijken nu. We maken het einde van een groot sociaal mediaplatform mee.
Oh god, als het failliet gaat dan gaat hij natuurlijk claimen dat dat het plan was. Zie het nu al voor me.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:40 schreef Koffieplanter het volgende:
Dit is een goede ontwikkeling. Twitter is een van de grootste kankergezwellen in de huidige maatschappij. We zouden er allemaal beter van worden als het stopt te bestaan. Fijn dat Elon die verantwoordelijk op zich wenst te nemen.
Bijzonder dat dat werkt. Welk land?quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:41 schreef capricia het volgende:
Vpn op mn telefoon aangezet.
Kan nu weer alles lezen.
Je mag met je opmerking achteraan aansluiten.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Bijzonder hoe jij altijd voor Elon Musk praat..
Allemaal naar Mastodon!!quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:38 schreef Perrin het volgende:
[..]
Geen idee, maar de meeste Tweeps die ik volg zijn aan het uitwijken nu. We maken het einde van een groot sociaal mediaplatform mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |