ftfyquote:
Ik kwam er dus achter dat ie niets had gedaan omdat alles nog droog was. Pas de volgende dag zag ik dat ie op de verkeerde stand stond.quote:Op maandag 5 juni 2023 16:38 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Maar.. voorwas dan is je wasje toch nat geworden? En sindsdien al zo lang erin laten zitten?
quote:
quote:
Ze wast zich niet meer?quote:
Das iig duidelijkerquote:Op maandag 5 juni 2023 16:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het idee is: 16:30 zet ik hem aan en 20:00 hangt de beddenzooi buiten te drogen. Als ik dan een beetje mazzel heb, is het droog genoeg als ik weer thuis kom. Met die wind moet dat wel goed komen, ik had alleen achteraf beter gebruik kunnen maken van de zon.
Uhm.. waarom wordt mij deze vraag gesteld?quote:Op maandag 5 juni 2023 16:38 schreef Nattekat het volgende:
Ik las overigens op het internet dat voorwas gewoon water moet gebruiken, dat doet deze wasmachine niet
@:Monique___ hoe zit dat?
quote:Op maandag 5 juni 2023 16:38 schreef mario390 het volgende:
deze idiooten man man zo
gaat onze land onder![]()
Misschien is deze wasmachine wel slim genoeg om door te hebben dat het bakje leeg is.quote:Op maandag 5 juni 2023 16:40 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Uhm.. waarom wordt mij deze vraag gesteld?![]()
Maar zonder gekheid.. bij een voorwas wordt altijd water gebruikt?
Normaal gesproken, voor zover ik weet.. heb je een bakje in de la van je machine zitten voor een beetje wasmiddel voor de voorwas.. dan een bakje voor de hoofdwas en een bakje voor wasverzachter.
En.. als het goed is.. wat gebruikelijk is zeg maar.. aan het begin van het programma spuit er water in het voorwasmiddelbakje.
Dus.. ja.. ik heb er nog nooit van gehoord dat er geen water gebruikt zou worden bij voorwas?
*Vraagt zich nu af of jij mij hier voor de gek zit te houden en ik dit zit uit te leggen allemaal?
Zie mijn antwoord hierboven.quote:Op maandag 5 juni 2023 16:39 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik kwam er dus achter dat ie niets had gedaan omdat alles nog droog was. Pas de volgende dag zag ik dat ie op de verkeerde stand stond.
Hmm dan heb je wel een hele hele moderne wasmachine..quote:Op maandag 5 juni 2023 16:42 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Misschien is deze wasmachine wel slim genoeg om door te hebben dat het bakje leeg is.
Of de kraan staat dichtquote:Op maandag 5 juni 2023 16:43 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Hmm dan heb je wel een hele hele moderne wasmachine..
Dat is het 100% zeker weten nietquote:Op maandag 5 juni 2023 16:43 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Hmm dan heb je wel een hele hele moderne wasmachine..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |