SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De mensen die roepen dat we noeks uitlokken door Rusland zijn zin niet te geven kunnen dus rustig slapen!quote:Moscow slams ‘cynical speculation’ on use of nukes
“Our enemies are cynically speculating on this issue and trying to attribute to Russia non-existent intentions to use nuclear weapons in connection with what is happening in Ukraine,” Ryabkov said.
Heb op Twitter gestaan Bep.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 23:29 schreef Nebelwerfer het volgende:
[ twitter ]
Een noodsituatie simuleren in een Oekraense kerncentrale. What could go wrong?!
Oekrane zal binnenkort bij de EU horen volgens Medvedev!quote:In the first scenario, parts of Western Ukraine will come under the control of neighboring European Union states and eventually be annexed by them, Medvedev claimed. The remaining “no man’s land” wedged between Russia and the EU protectorate will become the “new Ukraine,” still striving to join NATO and posing a threat to Russia. In that case, he believes, the armed conflict will shortly reignite, likely becoming permanent with a risk of quickly escalating into a full-blown world war.
In the second scenario, Ukraine would get a government-in-exile but de-facto cease to exist, with control over its entire territory split between the EU and Russia. In that case, according to Medvedev, the risk of world war is “moderate,” but the “terrorist activity by Ukrainian neo-Nazis” on the territories annexed by the EU neighbors would drag on.
Medvedev said he would prefer the third scenario, in which Ukraine’s Western territories voluntarily join their EU neighbors, while the Eastern and some central regions exercise their “right for self-determination sealed in Article 1 of the UN Charter.”
Veel kogels moet je erdoorheen jagen hequote:Op vrijdag 26 mei 2023 23:28 schreef oheng het volgende:
Vrijdagavond matinee:
Kek promo filmpje van de 3e Assault Brigade, die nu ten zuiden van Bakhmut zit.
[ twitter ]
The Tank Museum video over de T-14 Armata:
Wat drinkt/rookt/snuift/injecteert die gast man?quote:Op vrijdag 26 mei 2023 23:37 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Oekrane zal binnenkort bij de EU horen volgens Medvedev!
"Wat zet de directeur van een debatcentrum (56) ertoe aan om een random persoon die iemand urenlang lastig valt `aan te vallen`."quote:
Ach, het was een zwak optreden van die man. Dat kan je lastig ontkennen toch?quote:Op zaterdag 27 mei 2023 00:04 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
"Wat zet de directeur van een debatcentrum (56) ertoe aan om een random persoon die iemand urenlang lastig valt `aan te vallen`."
Nog knap hoeveel geduld hij heeft.
Dat kan ik wel. Ik zie een geknipte versie uit handen van de urenlang treiterende doorgesnoven idioot.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 00:13 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Ach, het was een zwak optreden van die man. Dat kan je lastig ontkennen toch?
Daar gaan we niet van verlost zijn. Het levert namelijk een hele hoop geld op voor de mensen die succesvol zijn en dus zullen we er meer van zien. Om maar niet te spreken dat dit soort gemaakte controverse een stuk goedkoper is dan een MrBeast die X duizend dollar geeft aan een random persoon.quote:En zuig youtubers... tja, zodra we van die aids verlost zijn. Dank ik als athest, God op mijn knietjes.
Ja man, je hebt het net gemist.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 08:52 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Is dat tegenoffensief nou al begonnen?
Niet iedereen met een microfoon is een journalist. De interviewer is een radicale communist. Zie de website: https://leftlaser.com/quote:
"Historisch Russisch gebied-claim" /squote:
Heb je die versie voor mij? De uncut versie die ik ken laat dat beeld niet zien namelijk (wat betreft urenlang iig.)quote:Op zaterdag 27 mei 2023 00:23 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Dat kan ik wel. Ik zie een geknipte versie uit handen van de urenlang treiterende doorgesnoven idioot.
[..]
Niet. Sterker nog, ik zou Duitsland adviseren om Oekrane binnen te vallen en het Amerikaanse regime aldaar te vervangen.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 09:28 schreef Fietsenrek het volgende:
https://www.hln.be/buiten(...)%2Fwww.google.com%2F
Stel dat Oekrane het wel was, hoe graag wil je zo'n land bij de EU hebben die niet te vertrouwen is?
West-Duitsland en Itali werden 6 jaar na beindigen Tweede Wereldoorlog al lid van de EGKS.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 09:28 schreef Fietsenrek het volgende:
https://www.hln.be/buiten(...)%2Fwww.google.com%2F
Stel dat Oekrane het wel was, hoe graag wil je zo'n land bij de EU hebben die niet te vertrouwen is?
Ja maar niet met Hitler en Mussolini nog aan het roer.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 09:54 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
West-Duitsland en Itali werden 6 jaar na beindigen Tweede Wereldoorlog al lid van de EGKS.
zelfs rusland roept dat Oekraine dit niet heeft gedaan. Alle tekenen wijzen op rusland zelf (russiche boten voor de aanslag etc). Want nu ga je geloven dat oekraine de middelen heeft om dit soort missie ongezien te kunnen doen. Poetin zelf roept op dat het complete onzin is dat oekraine dit kan doen (waarom geloof ik Poetin hierin, omdat het een extreme vernedering zou zijn voor rusland als oekraine dit kon doen, en alle westerse leiders zouden dit zo zien, en dit prima kunnen herkennen, want gas was al afgesloten via dekanalen).quote:Op zaterdag 27 mei 2023 09:28 schreef Fietsenrek het volgende:
https://www.hln.be/buiten(...)%2Fwww.google.com%2F
Stel dat Oekrane het wel was, hoe graag wil je zo'n land bij de EU hebben die niet te vertrouwen is?
Die ''journalist'' zet ook de volledige versie online, van 7 minuten, maar je ziet duidelijk dat daarin geknipt is.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 00:04 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
"Wat zet de directeur van een debatcentrum (56) ertoe aan om een random persoon die iemand urenlang lastig valt `aan te vallen`."
Nog knap hoeveel geduld hij heeft.
die man (Boris?) Werd in begin van de oorlog ook een keer ter ordeg geroepen, door iemand van Doema in dat programma, hij verwoorde vaak de opositie stem. maar twijfel of hij dit meent of is geacteerd, in de hoop om druk van eventuele onrusten in het binnenland te halen.quote:
quote:
Die reakties op die tweetsquote:
Gelukkig zie je wel dat elk van die wappiereacties, zelf een lading reacties krijgt van mensen die wel snappen hoe het zit.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 10:37 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Die reakties op die tweets
Eigenlijk is het triestig dat die wappies zo gruwelijk diep in de fabeltjesfuik zitten
Nog erger is dat dat stemrecht heeft.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 10:37 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Die reakties op die tweets
Eigenlijk is het triestig dat die wappies zo gruwelijk diep in de fabeltjesfuik zitten
Als het een complete vernedering is voor Rusland, zou je Poetin juist niet moeten geloven wanneer hij ontkent dat Oekrane betrokken is.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 10:03 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Poetin zelf roept op dat het complete onzin is dat oekraine dit kan doen (waarom geloof ik Poetin hierin, omdat het een extreme vernedering zou zijn voor rusland als oekraine dit kon doen,
Het staat tussen aanhalingstekens, het is letterlijk een vertaalde quote uit de tweet eronder.quote:
Alle sociale media verbieden, dan is het leven een stuk beter. En rustiger.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 10:37 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Die reakties op die tweets
Eigenlijk is het triestig dat die wappies zo gruwelijk diep in de fabeltjesfuik zitten
Ik zie ook aardig wat accounts die de hele dag door dit soort reakties plaatsen en/of retweeten. Dan ben je of een soort twitterbot of psycho.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 10:47 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Gelukkig zie je wel dat elk van die wappiereacties, zelf een lading reacties krijgt van mensen die wel snappen hoe het zit.
Medvedev is een parodie op een idioot.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 23:37 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Oekrane zal binnenkort bij de EU horen volgens Medvedev!
Tja ik sta nergens van te kijken. Oekrane zelf is niet vies van een beetje corruptie, en dus kan alles waarheid of fictie zijn wat ze zeggen. Op het moment vertrouw ik beide kanten niet. Ik geloof wel dat Oekrane de VS en Europa in iets groters willen meetrekken, met nadelige gevolgen.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 10:03 schreef Korenfok het volgende:
[..]
zelfs rusland roept dat Oekraine dit niet heeft gedaan. Alle tekenen wijzen op rusland zelf (russiche boten voor de aanslag etc). Want nu ga je geloven dat oekraine de middelen heeft om dit soort missie ongezien te kunnen doen. Poetin zelf roept op dat het complete onzin is dat oekraine dit kan doen (waarom geloof ik Poetin hierin, omdat het een extreme vernedering zou zijn voor rusland als oekraine dit kon doen, en alle westerse leiders zouden dit zo zien, en dit prima kunnen herkennen, want gas was al afgesloten via dekanalen).
Op moment je denkt dat er andere partijen bij betrokken zijn, wordt de kans al weer kleiner, aangezien dit soort zaken dan niet stil gehouden kunnen worden, binnen democratieen, zie het vele lekken in het westen.
quote:Op zaterdag 27 mei 2023 09:42 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Niet. Sterker nog, ik zou Duitsland adviseren om Oekrane binnen te vallen en het Amerikaanse regime aldaar te vervangen.
Je legt hier juist uit waarom Rusland motief heeft om het als onzin af te doen.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 10:03 schreef Korenfok het volgende:
Poetin zelf roept op dat het complete onzin is dat oekraine dit kan doen (waarom geloof ik Poetin hierin, omdat het een extreme vernedering zou zijn voor rusland als oekraine dit kon doen
2022:quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:14 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Die kleine opgefokte pompbediende heeft een flink grote waffel voor iemand wiens leger helemaal naar de klote zal worden geschoten. Die bunkerbitch heeft behoorlijk wat kapsones. Mafkees.
Waarom zouden ze dat nog willen doen? Ze zijn nu prima in staat de Russen helemaal tot puinpoeder te slaan. De Russen krijgen binnenkort zo'n enorm pak slaag dat daarbij vergeleken de Slag bij Tushima een gloreuze overwinning was. Dus Europese landen het conflict intrekken hoeft niet meer. Oekrane heef alleen de middelen nodig. Dan krijgen ze die toch?quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:38 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Tja ik sta nergens van te kijken. Oekrane zelf is niet vies van een beetje corruptie, en dus kan alles waarheid of fictie zijn wat ze zeggen. Op het moment vertrouw ik beide kanten niet. Ik geloof wel dat Oekrane de VS en Europa in iets groters willen meetrekken, met nadelige gevolgen.
Slechts de belangrijkste 15% waar 20 trillion aan olie, gas, schaarse metalen voor de EV revolutie en supervruchtbare landbouwgrond zit waarmee we de wereld kunnen chanterenquote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:50 schreef PluggieOD het volgende:
- als we 15% van de Ukraine mogen behouden is het vrede.
Dit is stompzinnige russische propaganda.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 09:28 schreef Fietsenrek het volgende:
https://www.hln.be/buiten(...)%2Fwww.google.com%2F
Stel dat Oekrane het wel was, hoe graag wil je zo'n land bij de EU hebben die niet te vertrouwen is?
Nu ben ik geen fan van Piers Morgan.quote:
Iedereen met een beetje inzicht zei maanden geleden al dat het grondoffensief op zijn allervroegst in mei zou plaatsvinden, maar hoogstwaarschijnlijk later.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 08:52 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Is dat tegenoffensief nou al begonnen?
Ze zullen zeker wachten tot alles wat ze nodig hebben ook gebruiksklaar is. Dat Rusland zwakker is blijkt wel uit het gesmeek om een wapenstilstand. Ze beginnen daar door te krijgen wat er gaat gebeuren.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 12:16 schreef oheng het volgende:
Oekraine wordt sinds het begin van de oorlog met de dag sterker, rusland wordt zwakker.
Er is absoluut geen haast.
2024:quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:50 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
2022:
- we gaan Kiev innemen, Ukraine inlijven, erna Polen, de Baltische staten, Moldavie. Heel Europa zal in de kou zitten.
2023:
- als we 15% van de Ukraine mogen behouden is het vrede.
Behoorlijke stap terug al.
Wat is er stompzinnig aan het verhaal in Der Spiegel?quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:53 schreef oheng het volgende:
[..]
Dit is stompzinnige russische propaganda.
Als Oekraine een russische leiding wil opblazen, dan zijn er meerdere russische olie en gas leidingen op Oekrainsch grondgebied die betere kandidaten zijn.
quote:[...]the erosion of the average Russian soldier's confidence is becoming contagious and is leading to fear. Like Ukrainian golden sunflower seeds being planted against the backdrop of a crisp blue Spring sky, seeds of doubt are being planted deep into the Russian's psyche be it in Moscow, border staging areas or in Bakhmut and Crimea.
The brilliance of Belgorod was in the daring. Daring to bravely challenge the Western-imposed rules of the war. Daring to audaciously deny Putin and his generals any sanctuary. Daring to win at all costs. Zelensky and his generals are masterfully keeping Gerasimov and the Kremlin off-balance, while seeking out an array of new Russian weaknesses to exploit alongside strategic and tactical targets to interdict.
Russia's day of reckoning is coming and will soon arrive. When it does, the smoldering fires of Bakhmut and Ukraine's heroic defense thereof, will be fully atoned for because of the critical time the 'City of Wine and Roses' gave Kyiv to prepare for its long anticipated counter offensive.
Excuus, ik dacht dat iedereen wel een beetje de tijdlijn van verdachten weet;quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:45 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Je legt hier juist uit waarom Rusland motief heeft om het als onzin af te doen.
Jij kijkt naar het Oekrainsche moreel.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 12:23 schreef Ulx het volgende:
[..]
Zoiets publiceren en dan vervolgens weken gaan wachten lijkt me niet best voor het moreel.
Russische propaganda op een Belgische nieuwssite. Klinkt interessant.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:53 schreef oheng het volgende:
[..]
Dit is stompzinnige russische propaganda.
Als Oekraine een russische leiding wil opblazen, dan zijn er meerdere russische olie en gas leidingen op Oekrainsch grondgebied die betere kandidaten zijn.
Ik heb ergens het gevoel dat, zodra dat offensief komt, Russische soldaten massaal vluchten/overgeven, simpelweg omdat ze niet eens de wapens en achterliggende support hebben om zich te kunnen verdedigen. Wat ga je doen met je AK tegen een tank of IFV?quote:Op zaterdag 27 mei 2023 12:44 schreef oheng het volgende:
[..]
Jij kijkt naar het Oekrainsche moreel.
Ik denk dat je moet kijken naar het moreel van Ivan uit Blyatistok, die voor onbeperkte tijd in een loopgraaf zit te wachten op het Zwaard van Damocles dat boven zijn hoofd hangt. Of ie betaald krijgt, of bevoorraad wordt is nog maar de vraag.
Ik hoop dat je gelijk hebt. Maar het is natuurlijk nu de vraag: wie heeft de langste adem? Europa en de VS kan ook niet oneindig materieel/munitie/financin blijven sponsoren. Het gesprek aangaan is natuurlijk het beste, maar dat zal niks worden voorlopig.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:52 schreef Ulx het volgende:
[..]
Waarom zouden ze dat nog willen doen? Ze zijn nu prima in staat de Russen helemaal tot puinpoeder te slaan. De Russen krijgen binnenkort zo'n enorm pak slaag dat daarbij vergeleken de Slag bij Tushima een gloreuze overwinning was. Dus Europese landen het conflict intrekken hoeft niet meer. Oekrane heef alleen de middelen nodig. Dan krijgen ze die toch?
Bovendien: Rusland zelf krijgt ook genoeg van Iran. En van Noord-Korea. Zeuren die dat ze ergens in mee worden gesleurd? Ik heb nog geen Noord-Koreaan zien protesteren.
Omdat een simpele kosten baten analyse uitwijst dat met zo'n aanval Oekraine de support uit het westen kan verliezen, en daarmee de hele oorlog.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 12:31 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Wat is er stompzinnig aan het verhaal in Der Spiegel?
Dat idee heb ik ookquote:Op zaterdag 27 mei 2023 12:52 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik heb ergens het gevoel dat, zodra dat offensief komt, Russische soldaten massaal vluchten/overgeven, simpelweg omdat ze niet eens de wapens en achterliggende support hebben om zich te kunnen verdedigen. Wat ga je doen met je AK tegen een tank of IFV?
Rusland is vandaag weer om een wapenstilstand aan het smeken. Het lijkt me dat Rusland naar adem hapt.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 12:57 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Ik hoop dat je gelijk hebt. Maar het is natuurlijk nu de vraag: wie heeft de langste adem?
Met journalistiek onderzoek is niets mis. Maar ieder gerucht aangrijpen als strohalm om Oekraine in een kwaad daglicht te zetten omdat je een aanhanger bent van een megalomane fascist, wel.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 12:50 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Russische propaganda op een Belgische nieuwssite. Klinkt interessant.
Ze hoeven zich alleen maar terug te trekken uit Oekrane en ze hebben hun wapenstilstand en vrede.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:03 schreef Ulx het volgende:
[..]
Rusland is vandaag weer om een wapenstilstand aan het smeken. Het lijkt me dat Rusland naar adem hapt.
Yep. Daarom is het ook zo'n gelul dat de westerse landen willen dat de oorlog blijft voortduren. Nee. n kleine kraalogige hakkendragende kutsmurf in het Kremlin bepaalt dat.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:09 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ze hoeven zich alleen maar terug te trekken uit Oekrane en ze hebben hun wapenstilstand en vrede.
Veel simpeler wordt het niet.
En het is ook een Rusland dat zich de laatste jaren nogal stevig bezighoudt met wat er op de zeebodem ligt en daar allerlei schepen en zelfs duikboten voor bouwt en dat allemaal loopt te kutten in de buurt van belangrijke leidingen en installaties, versus een vaag verhaal over Oekraners die vanaf een zeilbootje duiken. Rara politiepetje...quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:07 schreef oheng het volgende:
[..]
Met journalistiek onderzoek is niets mis. Maar ieder gerucht aangrijpen als strohalm om Oekraine in een kwaad daglicht te zetten omdat je een aanhanger bent van een megalomane fascist, wel.
Ik ben geen fervent aanhanger van Poetin noch van Oekrane/Zelensky. Ik bekijk dingen vanaf de zijkant. Oekrane is een corrupt land, en sinds de inval van Rusland is iedereen ineens pro-Oekrane. En dat is ook niet erg, maar vergeet niet dat er niet super lang geleden een referendum is gehouden over de associatie-overeenkomst tussen EU en Oekrane in Nederland. En daar waren de meeste tegen.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:07 schreef oheng het volgende:
[..]
Met journalistiek onderzoek is niets mis. Maar ieder gerucht aangrijpen als strohalm om Oekraine in een kwaad daglicht te zetten omdat je een aanhanger bent van een megalomane fascist, wel.
2/3 van de Nederlandse stemgerechtigden gingen niet eens naar de stembus, because they couldn't give a damn.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:19 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
En dat is ook niet erg, maar vergeet niet dat er niet super lang geleden een referendum is gehouden over de associatie-overeenkomst tussen EU en Oekrane in Nederland. En daar waren de meeste tegen.
Aldus Isa.quote:Vice-minister van Buitenlandse Zaken van Rusland, Mikhail Galuzin benoemt de voorwaarden om de oorlog te stoppen:
1) Oekrane legt wapens neer
2) Het Westen stopt met wapens leveren
3) Oekrane weigert lid te worden van de EU en de NAVO.
4) De wereld accepteert de nieuwe territoriale realiteit: nieuwe gebieden van Rusland worden zodanig erkend.
Delusional piece of shits daar in Moskou.
En dat was dat neppe referendum door notabene de organisatoren zelf zo gekaapt dat het meer over de populariteit van de toen zittende regering ging dan over Oekrane.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:22 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
[..]
2/3 van de Nederlandse stemgerechtigden gingen niet eens naar de stembus, because they couldn't give a damn.
Precies de redenen waarom europa voorzichtig is met het leveren van steun.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:19 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Ik ben geen fervent aanhanger van Poetin noch van Oekrane/Zelensky. Ik bekijk dingen vanaf de zijkant. Oekrane is een corrupt land, en sinds de inval van Rusland is iedereen ineens pro-Oekrane. En dat is ook niet erg, maar vergeet niet dat er niet super lang geleden een referendum is gehouden over de associatie-overeenkomst tussen EU en Oekrane in Nederland. En daar waren de meeste tegen.
Wat ik met het bericht wou aantonen is dat niet altijd Oekrane het liefste jongetje in de klas is in deze oorlog en dat Zelensky ons, de EU, zo de oorlog mee ik kan trekken.
Nogmaals, wat klopt er niet aan dan? En dan specifiek het gedeelte van mijn quote dat je weggeknipt hebt?quote:Op zaterdag 27 mei 2023 12:57 schreef oheng het volgende:
[..]
Omdat een simpele kosten baten analyse uitwijst dat met zo'n aanval Oekraine de support uit het westen kan verliezen, en daarmee de hele oorlog.
Je kunt dit ook duidelijk zien aan het feit dat ze Belarus niet aangevallen hebben, ondanks dat dat land geholpen heeft met de invasie.
En ondertussen laten ze alle andere russische pijpleiding op Oekrainsch grondgebied met rust?
Dit is niets meer dan stompzinnige conspiracy shit van figuren die niks van strategie snappen.
Nice try.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:19 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Ik ben geen fervent aanhanger van Poetin noch van Oekrane/Zelensky. Ik bekijk dingen vanaf de zijkant. Oekrane is een corrupt land, en sinds de inval van Rusland is iedereen ineens pro-Oekrane. En dat is ook niet erg, maar vergeet niet dat er niet super lang geleden een referendum is gehouden over de associatie-overeenkomst tussen EU en Oekrane in Nederland. En daar waren de meeste tegen.
Wat ik met het bericht wou aantonen is dat niet altijd Oekrane het liefste jongetje in de klas is in deze oorlog en dat Zelensky ons, de EU, zo de oorlog mee ik kan trekken.
Dat referendum was inderdaad verschrikkelijk. Naast het feit dat nederland procentueel uit meer mensen bestaat die niet best zijn in bestuurlijke beslissingen nemen, is het ook raar een referendum doorslaggevend te laten zijn bij een lage opkomst.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:22 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
[..]
2/3 van de Nederlandse stemgerechtigden gingen niet eens naar de stembus, because they couldn't give a damn.
Europa heeft begin dit jaar de leiding genomen in het leveren van zware en langeafstandswapens. In het Witte Huis zitten ze nog steeds te dubben of ATACMS die 300 km kunnen vliegen misschien escalerend zouden kunnen zijn. Europa levert Stormshadows en SCALP kruisraketten met 250km bereik en ik denk dat Duitsland geen nee gaat zeggen op het verzoek de Taurus te leveren. Da's een kruisraket met 500km bereik voor de gewone versie. En 400km voor de lichtere versie voor Zuid-Korea.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:28 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Precies de redenen waarom europa voorzichtig is was met het leveren van steun.
Zwitserland is inderdaad een armenhuis en bouwval. Het bakt er niets van met al die referenda.quote:
Als Oekrane de F16's krijgt en ze zouden op Russisch grondgebied aanvallen (wat ik hoop en aanneem van niet), zou Rusland anders kunnen gaan reageren. Tot nu allemaal loze dreigingen wat ze uiten, maar wanneer gaan ze wel over tot andere acties?quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:29 schreef Ulx het volgende:
[..]
Nice try.
Europa gaat helemaal de oorlog niet in. Hoe zou dat moeten gebeuren? Zelf troepen sturen doen we niet. Oekrane vraagt daar ook niet om. Dus die optie kun je wegstrepen. Blijft de andere over: Rusland zorgt daarvoor. Maar Rusland gaat niks doen, die zijn op. Die kunnen niet meer. Die zitten er militair helemaal doorheen. Ze smeken om een wapenstilstand. En dan gaan ze er ineens voor zorgen dat Europese landen mee gaan vechten met Oekrane? Zo geschift zijn ze in het Kremlin nou ook niet.
Nederland Noorwegen Denemarken zijn natuurlijk wel allemaal bouwvallen. Referenda ja of nee heeft niets te maken met 'bouwval'quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:39 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Zwitserland is inderdaad een armenhuis en bouwval. Het bakt er niets van met al die referenda.
Ik weet niet of je hebt opgelet, maar er worden door Oekrane al tijden aanvallen in Rusland gedaan. Van strategische bommenwerpers opblazen op vliegvelden tot drones op het dak van het Kremlin laten ploffen, doodleuk op klaarlichte dag de grens over scheuren en wat dorpen bezetten en het neerhalen van vliegtuigen en helikopters op 50km van de grens tot gewone artilleriebeschietingen.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:41 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Als Oekrane de F16's krijgt en ze zouden op Russisch grondgebied aanvallen (wat ik hoop en aanneem van niet), zou Rusland anders kunnen gaan reageren. Tot nu allemaal loze dreigingen wat ze uiten, maar wanneer gaan ze wel over tot andere acties?
De aanvallende partij eist staking van vijandelijkheden?quote:
Rusland is corrupter, dus moet je daar beginnen met bombarderen.quote:
(ik was benieuwd naar de achtergrond van het 1984 boek)quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:52 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
De aanvallende partij eist staking van vijandelijkheden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |