Unicum = nooit eerder voorgekomen.quote:Op zondag 7 mei 2023 23:30 schreef PS. het volgende:
[..]
Ehhh ja zeker wel. Zeker sinds het digitaal gaat, denk niet dat we dat de afgelopen jaren veel hebben gezien.
Alle kampioenen hebben tijden van heethoofdje zijn gehad.quote:Op zondag 7 mei 2023 23:29 schreef Sally het volgende:
[..]
Keeps Max on his toes![]()
En geen gezeik met teamorders - of elkaar van de baan rammen![]()
I like Alonso, maar het is wel ooit een heethoofdje geweestInmiddels wat verstandiger en kalmer geworden, maar van binnen...?
Ik ook hoor, zeker!quote:Op zondag 7 mei 2023 23:31 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Zou het fantastisch vinden als hij mee doet om een kampioenschap
Behalve de immer koele Finnen natuurlijk.quote:Op zondag 7 mei 2023 23:32 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Alle kampioenen hebben tijden van heethoofdje zijn gehad.
Alonso was volgens mij toen nog geen kampioen geweestquote:Op zondag 7 mei 2023 23:32 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Alle kampioenen hebben tijden van heethoofdje zijn gehad.
quote:Op zondag 7 mei 2023 23:33 schreef beantherio het volgende:
Amerikanen en Formule 1: het blijft cringe.
Hoop dat er zeker nog wat eerste plekken in het verschiet zittenquote:Op zondag 7 mei 2023 23:31 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Zou het fantastisch vinden als hij mee doet om een kampioenschap
Haha touchequote:Op zondag 7 mei 2023 23:33 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Behalve de immer koele Finnen natuurlijk.
Heb ik gezegd dat dit na hun Kampioenschap was?quote:Op zondag 7 mei 2023 23:33 schreef Sally het volgende:
[..]
Alonso was volgens mij toen nog geen kampioen geweest
Nee.quote:Op zondag 7 mei 2023 23:32 schreef Sally het volgende:
[..]
Ik ook hoor, zeker!
En gaaf dat Fernando nu een auto heeft die ook mee kan, en niet eens een midfield team blijkt te zijn![]()
(mss wat geflatteerd doordat MERC in het begin zo slecht was? En Ferrari zo lijkt te klungelen - plus crashen)
en terechtquote:Op zondag 7 mei 2023 23:26 schreef Nattekat het volgende:
Ik weet nog dat @:peterselieman me voor gek verklaarde toen ik dacht dat Mercedes boven Ferrari ging staan.
Nee hoor, had je niet!quote:Op zondag 7 mei 2023 23:34 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Haha touche
[..]
Heb ik gezegd dat dit na hun Kampioenschap was?
Nope!
Yeah, als ze de f1 naar de vs willen halen kunnen ze beter 1 nieuw circuit aanleggen waar de kans op spektakel groot is.quote:Op zondag 7 mei 2023 23:33 schreef Sodemieters het volgende:
Prachtige race van Verstappen, maar wat een overhyped kutcircuit is dit toch. Al die speciale Miami-helmen, hoedjes, petjes, alsof het iets heel bijzonders is om er te zijn. Het is een rondje op de fucking parkeerplaats.
Zie dat met deze Red Bull dominantie niet gebeurenquote:Op zondag 7 mei 2023 23:34 schreef D. het volgende:
[..]
Hoop dat er zeker nog wat eerste plekken in het verschiet zitten
Monaco 2021 nogquote:Op zondag 7 mei 2023 23:30 schreef PS. het volgende:
[..]
Ehhh ja zeker wel. Zeker sinds het digitaal gaat, denk niet dat we dat de afgelopen jaren veel hebben gezien.
Niks mis met COTA, één van de beste toevoegingen aan de kalender in recente geschiedenis.quote:Op zondag 7 mei 2023 23:35 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Yeah, als ze de f1 naar de vs willen halen kunnen ze beter 1 nieuw circuit aanleggen waar de kans op spektakel groot is.
dat Cota is gewoon een hobbelpaardquote:Op zondag 7 mei 2023 23:35 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Yeah, als ze de f1 naar de vs willen halen kunnen ze beter 1 nieuw circuit aanleggen waar de kans op spektakel groot is.
Nu 1 de grootste actie van de coureur waar ze nog boo tegen gillen ook nog.
Naja, hij heeft gewoon goed gereden. En bij dat gevecht wat het ook gewoon fair verdedigen van m.quote:Op zondag 7 mei 2023 23:31 schreef Mickytjuh het volgende:
Perez is een hele fijne tweede rijder.
Hij haalt de punten binnen voor red bull, hij brengt Max niet in gevaar maar is wel gretig.
Dit is wat we nodig hebben
En natuurlijk wil hij kampioen worden! Als je dat niet wil, dan moet je een andere hobby gaan zoeken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |