Wijn koffie is handig omdat dat grote bedragen zijn en als je het vergeet weg te halen komt het toch wel op, zullen ze misschien gedacht hebben.quote:Op zondag 30 april 2023 11:42 schreef Dotteke het volgende:
[..]
De slimmerds kunnen er dan beter dingen inzetten die ze kunnen etendaar hebben ze meer aan dan aan koffie
Maar ze hebben nu geen geld voor etenquote:Op zondag 30 april 2023 11:48 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wijn koffie is handig omdat dat grote bedragen zijn en als je het vergeet weg te halen komt het toch wel op, zullen ze misschien gedacht hebben.
Maar nog wel eten, en morgen zal het alarm wel weer afgaan.quote:Op zondag 30 april 2023 11:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Maar ze hebben nu geen geld voor eten
Ja hello Fresh hadden ze nog.quote:Op zondag 30 april 2023 11:50 schreef spapaars het volgende:
[..]
Maar nog wel eten, en morgen zal het alarm wel weer afgaan.
Maar wel koffiequote:Op zondag 30 april 2023 11:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Maar ze hebben nu geen geld voor eten
quote:
En daar komen die lange lijnen weer !quote:Op zondag 30 april 2023 11:59 schreef engine het volgende:
Ah nu gumt ze het weer uit....dat verklaard
Die heeft geen kleuren op nummer nodigquote:
Die gaat klagen tot ze een ons weegtquote:Op zondag 30 april 2023 12:03 schreef engine het volgende:
We hebben nul euro. Succes Zoë!...maar wel koffie!
De taart voor zijn dochter?quote:Op zondag 30 april 2023 12:05 schreef engine het volgende:
Benieuwd waar Isaac een hele klont boter voor gaat gebruiken.
Achter zullen ze een barbecue ook wel leuk vindenquote:Op zondag 30 april 2023 12:05 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Die gaat klagen tot ze een ons weegt![]()
Maar ik vermoed dat ze wel een opdracht krijgen
Leuk shirt heeft hij aan.quote:
Dat zou kunnen. Hopelijk maakt hij dat wel af dan.quote:
quote:Op zondag 30 april 2023 12:07 schreef engine het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Hopelijk maakt hij dat wel af dan.
O ja die wil Wendy ook nog geven als haar afscheid als managerquote:Op zondag 30 april 2023 12:06 schreef engine het volgende:
[..]
Achter zullen ze een barbecue ook wel leuk vinden
Precies datquote:Op zondag 30 april 2023 12:01 schreef Flow3r het volgende:
Wat heeft Babette dan voor vreselijks gezegd over andere bewoners ? Iemand filmpje ? @:Hoempah @:DGK_tegengas?
Dat ze heeft gezegd dat ze met Wen eigenlijk geen gesprekken kan voeren vind ik niet zo erg, dat is ook wel zo, ze kan met Wen wel veel lol maken, ook niet onbelangrijk
De ene vriendin heb je voor serieuze gesprekken, de ander om mee te stappen, weer een ander om bij uit te huilen etc etc
Ic wilde eigenlijk al om 24.00 uur stoppen. Hij had het al uren moeilijk. Maar Babs wilde doorgaan en zo hebben ze er nog 5.00 uurtjes bijgelopen.quote:Op zondag 30 april 2023 11:46 schreef Dotteke het volgende:
TT verklaring:
ISaac en Babette hebben 18 uur gelopen, ze hebben op 6 uur na het doel van Isaac om 24 uur te lopen niet gehaald.
Al met al wel een hele prestatie
Hij zal het idee hebben dat hij er dan toch een beetje bij isquote:Op zondag 30 april 2023 12:09 schreef spapaars het volgende:
[..]
En wat heeft ze daaraan?
Kijken hoe pappie het opvreet?
Echt hè die markiezen als wimpers is geen smoelwerk, maakt haar ogen kleiner dan ze zijn.quote:
Is idd voor zijn dochter maar ze eten hem wel zelf opquote:
quote:Op zondag 30 april 2023 12:07 schreef engine het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Hopelijk maakt hij dat wel af dan.
ja ik ookquote:Op zondag 30 april 2023 12:10 schreef lojanda het volgende:
[..]
Precies datik heb dat zelf ook.. heel verschillende vriendinnen en vrienden. Ik zie het probleem niet.
Gelukkig hebben de lopers niet veel last van gisteren en zijn weer fris en fruitig
Ja ik las het, het is ook heel wat zo lange rondjes in de tuin lopen.quote:Op zondag 30 april 2023 12:11 schreef maryo55 het volgende:
[..]
Ic wilde eigenlijk al om 24.00 uur stoppen. Hij had het al uren moeilijk. Maar Babs wilde doorgaan en zo hebben ze er nog 5.00 uurtjes bijgelopen.
Dat is het shirt wat Babette voor hem heeft geschilderd. Volgens sommige zat Babette op kantoor een kinder kleurplaten te schilderen maar dat deed ze voor de dochter van Isaacquote:
Geen idee, maar misschien kan @Aardbeienmoes er meer over vertellenquote:Op zondag 30 april 2023 12:12 schreef Flow3r het volgende:
[..]
ja ik ook
Daarom ben ik zo benieuwd wat voor lelijks ze dan gezegd zou hebben, dat vind ik nergens terug
De zoveelste verjaardag.quote:Op zondag 30 april 2023 12:11 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Hij zal het idee hebben dat hij er dan toch een beetje bij is![]()
Not Isaac, je dochter viert haar verjaardag zonder jou.
Precies en van Jeff zei ze dat ze het niet snapte dat hij weer zo negatief bezig was en dat hij het nu gooide dat het negatieve voor het spel was.en dat ze dat niet geloofde Het zat in zijn karakter was haar mening. En daar heeft ze zeker gelijk in.quote:Op zondag 30 april 2023 12:01 schreef Flow3r het volgende:
Wat heeft Babette dan voor vreselijks gezegd over andere bewoners ? Iemand filmpje ? @:Hoempah @:DGK_tegengas?
Dat ze heeft gezegd dat ze met Wen eigenlijk geen gesprekken kan voeren vind ik niet zo erg, dat is ook wel zo, ze kan met Wen wel veel lol maken, ook niet onbelangrijk
De ene vriendin heb je voor serieuze gesprekken, de ander om mee te stappen, weer een ander om bij uit te huilen etc etc
Volgens mij niet veel bijzonders maar wat je al zei. Ik noem dat niet iemand voor de bus gooien..quote:Op zondag 30 april 2023 12:12 schreef Flow3r het volgende:
[..]
ja ik ook
Daarom ben ik zo benieuwd wat voor lelijks ze dan gezegd zou hebben, dat vind ik nergens terug
Als dat het lelijkste is wat ze in 8 maanden gezegd heeft......quote:Op zondag 30 april 2023 12:14 schreef maryo55 het volgende:
[..]
Precies en van Jeff zei ze dat ze het niet snapte dat hij weer zo negatief bezig was en dat hij het nu gooide dat het negatieve voor het spel was.en dat ze dat niet geloofde Het zat in zijn karakter was haar mening. En daar heeft ze zeker gelijk in.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |