Ik gooi 'm er graag nog een keer inquote:Op woensdag 1 maart 2023 16:57 schreef Em31 het volgende:
Heb dat hele optreden denk ik vanaf 2015 niet eens meer gezien, alleen al plaatsvervangende schaamte als ik eraan denk
Jammer dat het Voice of Holland YouTube kanaal wel in de prullenbak gegaan na de vieze handjes van Ali B., Marco B. en vieze jeroentje. Nu staan als die optredens van Duncan toen niet meer op YouTube.quote:Op woensdag 1 maart 2023 16:54 schreef Cee het volgende:
[..]
Trijntje liet live Walk Along horen in de Voice uitzending waarin Duncan naar huis werd gestemd.
Oké ik heb gekekenquote:Op woensdag 1 maart 2023 16:59 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik gooi 'm er graag nog een keer in
Ik kijk er altijd even naar als ik even wil lachen![]()
Die paniek ook als die cameraman instapt bij die close-shots (het aan- en afstoten op zijn Pannecoucks) Je ziet haar schrikken terwijl je toch zou denken dat ze weet dat ie komt
Yup, maar gewoon keurig 5e bij de jury's he... wij klagen altijd wel over Zweden maar NL wordt ook altijd wel een tikkeltje overgewaardeerdquote:Op woensdag 1 maart 2023 17:07 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oké ik heb gekekendat naast de camera kijken op 2:45 blijft ook mooi.
Ik was helemaal vergeten dat dit één shot was. Dat was ook echt zo’n Hans P. ding he, gewoon onzinnig hier.
quote:Op woensdag 1 maart 2023 16:54 schreef Cee het volgende:
[..]
Trijntje liet live Walk Along horen in de Voice uitzending waarin Duncan naar huis werd gestemd.
Ze zong het gewoon goed. Daar viel verder weinig op aan te merken. Verder was het helemaal kut (liedje, staging, uitstraling, kleding).quote:Op woensdag 1 maart 2023 17:08 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Yup, maar gewoon keurig 5e bij de jury's he... wij klagen altijd wel over Zweden maar NL wordt ook altijd wel een tikkeltje overgewaardeerd
Dat zou bij een jury ook wel mee mogen wegenquote:Op woensdag 1 maart 2023 17:11 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ze zong het gewoon goed. Daar viel verder weinig op aan te merken. Verder was het helemaal kut (liedje, staging, uitstraling, kleding).
Die achtergrondzangeressen stonden verkeerd om, waardoor er EVOL stond ipv LOVEquote:Op woensdag 1 maart 2023 17:11 schreef NailQueen het volgende:
Was er bij een repetitie van Trijntje niet zo dat er nog iets op de achtergrond gebeurde? Iets met schaduwen staat me bij.
En waarschijnlijk klonk het lied zoals het op de plank van Anouk lag (met haar stem) best aardig.quote:Op woensdag 1 maart 2023 16:57 schreef TheVulture het volgende:
Trijntjes aanpak was na die van de 3J's echt de meest beroerde sinds 2008. Zelfs De Toppers wisten hun act nog beter te verkopen.
Ik vind het ergens wel een mooie traditie dat we, sinds 1975, elk jaar eindigend op 5 niet naar de finale gaan.quote:Op woensdag 1 maart 2023 17:13 schreef NailQueen het volgende:
Ik schaam me nog steeds een beetje dat in zo'n sterk jaar wij met Trijntje kwamen aanzetten
Dat heb ik dus nooit meegekregenquote:Op woensdag 1 maart 2023 17:15 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die achtergrondzangeressen stonden verkeerd om, waardoor er EVOL stond ipv LOVE
Nog steeds gieren.quote:Op woensdag 1 maart 2023 17:15 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die achtergrondzangeressen stonden verkeerd om, waardoor er EVOL stond ipv LOVE
In 2025 kunnen we gerust een jaartje overslaan. Om een jaar daarop een banger terug te komenquote:Op woensdag 1 maart 2023 17:18 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ik vind het ergens wel een mooie traditie dat we, sinds 1975, elk jaar eindigend op 5 niet naar de finale gaan.
Ja, de ‘hoofden’ op de stream merkten op dat er drie minuten geen hol gebeurde op het podiumquote:Op woensdag 1 maart 2023 17:16 schreef Em31 het volgende:
We dachten ook dat ze augmented reality ging gebruiken, omdat het zo matig was en we dat blijkbaar niet konden geloven.
Over het algemeen zijn onze staging-ideeën zo slecht nog niet (Hoi Waylon)quote:Op woensdag 1 maart 2023 17:21 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, de ‘hoofden’ op de stream merkten op dat er drie minuten geen hol gebeurde op het podium![]()
Wij vulden die leegte wel even in...
Toen we nog niet konden geloven dat Hans Pannecoucke geen staging God was.quote:Op woensdag 1 maart 2023 17:21 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, de ‘hoofden’ op de stream merkten op dat er drie minuten geen hol gebeurde op het podium![]()
Wij vulden die leegte wel even in...
Ja, nu wordt de lat door Nederland meestal ook niet zo hoog gelegdquote:Op woensdag 1 maart 2023 17:22 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Over het algemeen zijn onze staging-ideeën zo slecht nog niet (Hoi Waylon)
Anouk is best een overschatte songwriter, ze heeft vrij veel heel matige liedjes. Bij haar lijkt het alsof ze alles wat in haar opkomt ook uitbrengt (behalve Walk Along danquote:Op woensdag 1 maart 2023 17:18 schreef Greys het volgende:
[..]
En waarschijnlijk klonk het lied zoals het op de plank van Anouk lag (met haar stem) best aardig.
Do It For Your Loba-genotquote:Op woensdag 1 maart 2023 17:23 schreef Em31 het volgende:
[..]
Toen we nog niet konden geloven dat Hans Pannecoucke geen staging God was.
quote:Op vrijdag 15 mei 2015 11:44 schreef Kinga het volgende:
Nevermind, WEL een netje, I repeat WEL een netje!
Ja als Anouk het bewust op haar PC laat staan moet je daar al genoeg mee weten...quote:Op woensdag 1 maart 2023 17:24 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Anouk is best een overschatte songwriter, ze heeft vrij veel heel matige liedjes. Bij haar lijkt het alsof ze alles wat in haar opkomt ook uitbrengt (behalve Walk Along dan)
Anouk had haar volgens mij ook al gewaarschuwd, maar Trijntje zag het al helemaal voor zich. Lekker feesten in Wenen en dan ergens in de Top 10 eindigen, want de rest van Europa loopt nog 30 jaar achter.quote:Op woensdag 1 maart 2023 17:32 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja als Anouk het bewust op haar PC laat staan moet je daar al genoeg mee weten...
Ik moest even terug naar dat topic, want geen idee waar dit over gingquote:Op woensdag 1 maart 2023 17:27 schreef Greys het volgende:
Terugleesgenot in de oude topics tijdens de repetities.
[..]
Trok ze eigenlijk wel op met de andere landen? Had ze daar wel contact mee?quote:Op woensdag 1 maart 2023 17:38 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Anouk had haar volgens mij ook al gewaarschuwd, maar Trijntje zag het al helemaal voor zich. Lekker feesten in Wenen en dan ergens in de Top 10 eindigen, want de rest van Europa loopt nog 30 jaar achter.
quote:Op woensdag 1 maart 2023 17:38 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Anouk had haar volgens mij ook al gewaarschuwd, maar Trijntje zag het al helemaal voor zich. Lekker feesten in Wenen en dan ergens in de Top 10 eindigen, want de rest van Europa loopt nog 30 jaar achter.
quote:Op woensdag 1 maart 2023 17:46 schreef Kinga het volgende:
[..]
Ik moest even terug naar dat topic, want geen idee waar dit over ging
Zoiets zou wel de finale halen denk ik en dat is toch het minste waar we op moeten mikkenquote:Op woensdag 1 maart 2023 18:17 schreef grazz het volgende:
Ik weet niet waarom, maar zelf verwacht ik iets in de richting van Electric life. Goed lied, maar voor mij geen wow-factor. Ik zie zo'n soort lied wel bij die 2. Ik hoop op iets veel sterkers.
Ja dat denk ik ook wel en dan wéér 11equote:Op woensdag 1 maart 2023 18:23 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Zoiets zou wel de finale halen denk ik en dat is toch het minste waar we op moeten mikken
Ja, en dat we dan goed scoren bij de jury, maar de score bij het publiek wat tegenvalt. Dat zou zomaar een keer kunnen gebeuren inderdaadquote:Op woensdag 1 maart 2023 18:33 schreef grazz het volgende:
[..]
Ja dat denk ik ook wel en dan wéér 11eIk hoop op een top 5 inzending
Ja, als het de nieuwe Arcade was, zou de hype wel wat meer opgebouwd zijn natuurlijk.quote:Op woensdag 1 maart 2023 18:41 schreef Guanabana het volgende:
Ik verwacht zelf iets dat er prima mee door kan en kwaliteit is maar ook niet wow. Beetje zelfde als met S10 vorig jaar.
Ik had daar echt helemaal niks meequote:Op woensdag 1 maart 2023 18:41 schreef Guanabana het volgende:
Ik verwacht zelf iets dat er prima mee door kan en kwaliteit is maar ook niet wow. Beetje zelfde als met S10 vorig jaar.
Zonde. Ik vond het prachtig. Maar die staging kon beter.quote:Op woensdag 1 maart 2023 18:42 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik had daar echt helemaal niks meeNiet met het liedje en ik vond haar stemgeluid ook niet fijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |