Ow, ze zei gister iets van ; vandaag in de dbk overleg erover ook omdat ze het nog niet wisten bij de febo...quote:Op maandag 27 februari 2023 23:11 schreef suzi1 het volgende:
[..]
was duidelijk uitgesproken in de live
denk dat ze vaker iets verkeerd begrijpen in de dbk
domme febo. volgt de live niet ofzoquote:Op maandag 27 februari 2023 23:16 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Ow, ze zei gister iets van ; vandaag in de dbk overleg erover ook omdat ze het nog niet wisten bij de febo...
ze had het zelf gister gevraagd.Lieten haar nog weten of ze de nominatie kwijt kan krijgen
Nee Jason... jij ging verder dan wat Madurodam & Ali niet aandurfden !quote:Op maandag 27 februari 2023 23:20 schreef Monique___ het volgende:
jason: heb mezelf op tafel gegooid
respect
Ja. nu welquote:
Klopt, maar de kans is groot dat mimi en chi morgen weeer hierom lachen.. al vaker gedaanquote:Op maandag 27 februari 2023 23:24 schreef tassie127 het volgende:
Ik vind dat ze het alle 3 heel goed opnemen. Jason schaamt zich, Chiara voelt zich ongemakkelijk en MA begrijpt het wel enigszins. En nu proberen ze een middenweg te vinden. Vind dat best sterk!
Denk dat het haar meer om de levensfase gaat dan het getal.quote:Op maandag 27 februari 2023 23:23 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Ja. nu wel
nu zegt ze: rob met iemand van 16 jaar jonger
ze zegt ik heb gedate? met iemand van 36
maar jason wordt afgeserveerd want 20 jaar..
Madurodam zou beter zwijgenquote:Op maandag 27 februari 2023 23:22 schreef happyme28 het volgende:
Die MA doet alsof hij een bak ervaring heeft en Jason advies kan/mag geven.
Snap wel dat dat ff zeer doet.quote:Op maandag 27 februari 2023 23:25 schreef tassie127 het volgende:
Jason kijkt beteuterd maar denk dat hij morgen weer een hele nuchtere blik er op heeft
Dat is meer naar Jason toe dat hij zich niet druk moet maken dat hij gevoelens krijgt voor iemand die 7 jaar ouder is.quote:Op maandag 27 februari 2023 23:23 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Ja. nu wel
nu zegt ze: rob met iemand van 16 jaar jonger
ze zegt ik heb gedate? met iemand van 36
maar jason wordt afgeserveerd want 20 jaar..
Ik vind het wel bizar dat MA zich er in mengt. Alsof Chiara en Jason MA nodig hebben voor advies.quote:Op maandag 27 februari 2023 23:24 schreef tassie127 het volgende:
Ik vind dat ze het alle 3 heel goed opnemen. Jason schaamt zich, Chiara voelt zich ongemakkelijk en MA begrijpt het wel enigszins. En nu proberen ze een middenweg te vinden. Vind dat best sterk!
Ja dat klopt. Achterbaks hè. Maar Jason kan het wel aan <3quote:Op maandag 27 februari 2023 23:24 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Klopt, maar de kans is groot dat mimi en chi morgen weeer hierom lachen.. al vaker gedaan
Die bemoeit zich overal in hè. Kakkerlakquote:Op maandag 27 februari 2023 23:26 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Ik vind het wel bizar dat MA zich er in mengt. Alsof Chiara en Jason MA nodig hebben voor advies.
ze heeft hem 1 of 2x gezegd dat hij te jong is.. dat hij 20 is , zij 28..quote:Op maandag 27 februari 2023 23:25 schreef marky het volgende:
[..]
Dat is meer naar Jason toe dat hij zich niet druk moet maken dat hij gevoelens krijgt voor iemand die 7 jaar ouder is.
Ja hij moet gewoon stil liggen mondje houden?quote:Op maandag 27 februari 2023 23:26 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Ik vind het wel bizar dat MA zich er in mengt. Alsof Chiara en Jason MA nodig hebben voor advies.
Dat had Jason zelf ook al bedacht maar door aanmoedigingen van Ias en Mimi ging hij er toch voor.quote:Op maandag 27 februari 2023 23:25 schreef PunkieePie het volgende:
[..]
Denk dat het haar meer om de levensfase gaat dan het getal.
Wat dat betreft heeft ze wel gelijk.
weet ie wel wat het woord target betekendquote:Op maandag 27 februari 2023 23:26 schreef Monique___ het volgende:
ali: was ik de target?
linds : ja
ali: ahhhh
Is gewoon omdat MA ook al dikwijls tegen hem heeft gezegd dat er niets is tussen hem en Chiara.. dat het gewoon speels is... dus zowel MA en IAS moedigden Jason hierover aan... niet beseffende dat ie wel degelijk de ballen hiervoor hadquote:Op maandag 27 februari 2023 23:28 schreef Dutchgirl23 het volgende:
Kan er niks aan doen maar ik vind Jason toch een beetje social awkward.
Je ziet iemand met een andere gozer in bed liggen en dan roep je die uit bed om zoiets te vragen?
Het feit dat ze met een ander in bed ligt is toch al duidelijk genoeg?
Rare move.
quote:Op maandag 27 februari 2023 23:29 schreef odie22 het volgende:
[..]
weet ie wel wat het woord target betekend
Nee want MA had tegen hem gezegd dat het alleen maar spel was. Hij heeft juist lef om er zo direct op af te stappenquote:Op maandag 27 februari 2023 23:29 schreef Ptr67 het volgende:
[..]
Is gewoon omdat MA ook al dikwijls tegen hem heeft gezegd dat er niets is tussen hem en Chiara.. dat het gewoon speels is... dus zowel MA en IAS moedigden Jason hierover aan... niet beseffende dat ie wel degelijk de ballen hiervoor had
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |