Niet gekregen ?quote:
Wat een karig diner.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 20:54 schreef tong80 het volgende:
[..]
Niet gekregen ?
Ik wit bolletje smeerkaas.
Ik eet wanneer ik trek heb en at vanmiddag al heerlijk warm.quote:
quote:
Laat @els_rechts het maar niet horen.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:19 schreef Caland het volgende:
Stemwijzer ingevuld
Ik word met het jaar linkser blijkbaar
Zit je al bij de SP?quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:19 schreef Caland het volgende:
Stemwijzer ingevuld
Ik word met het jaar linkser blijkbaar
Jezus kwam bij mij boven.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:19 schreef Caland het volgende:
Stemwijzer ingevuld
Ik word met het jaar linkser blijkbaar
Dat wordt dan makkelijk.quote:
Houwe zo. Zo extreem mogelijk. Vooruit LINKS!quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:19 schreef Caland het volgende:
Stemwijzer ingevuld
Ik word met het jaar linkser blijkbaar
Lastig, wel allemaal partijen waar ik weinig mee heb, al kan ik op het moment geen partij bedenken die er voor mij bovenuit stijgt.quote:
D66 onderaan. Je verdient een duimpje.quote:
Nee, PVV en FvD maar die passen niet op het screenshotquote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:28 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
D66 onderaan. Je verdient een duimpje.
Die zouden bij mij ook wel onderaan komen lijkt me.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee, PVV en FvD maar die passen niet op het screenshot
Dat is ook een partij waar weinig van overgebleven is.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:31 schreef Pisces29 het volgende:
Ik had als tweede PVDA. Ik geef het gemeentelijke aspect wel de schuld en het feit dat ik niet kan aanstippen wat ik belangrijk vind.
Helaas. Desolaat leiderschap, en Rutte profiteerde er van.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:35 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Dat is ook een partij waar weinig van overgebleven is.
ik vind het erg moeilijk om op een partij te stemmen waarvan Frans Timmermans de bekendste vertegenwoordiger is.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:37 schreef tong80 het volgende:
[..]
Helaas. Desolaat leiderschap, en Rutte profiteerde er van.
Nee ik stem SP, voor alle mensen op een kratje bier in de voortuin.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:36 schreef tong80 het volgende:
Iemand die na 15 jaar wan-regeren nog rechts stemt spoort niet. Als je door je stem mede verantwoordelijk bent voor de laatste kabinetten moet zich achter de oren krabben.
Dan bedoel je PVV.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:43 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee ik stem SP, voor alle mensen op een kratje bier in de voortuin zitten.
Geert kijkt niet 24/7 zuur, itt Marijnissen.quote:
Waarom zou je immers stemmen op een Limburger die 7 talen vloeiend spreekt, terwijl er een Limburger voor handen is die één opruiende taal perfect beheerst.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:39 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
ik vind het erg moeilijk om op een partij te stemmen waarvan Frans Timmermans de bekendste vertegenwoordiger is.
Mijn moeder is dol op Frans. Gelukkig mag ze niet stemmen.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:39 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
ik vind het erg moeilijk om op een partij te stemmen waarvan Frans Timmermans de bekendste vertegenwoordiger is.
Wat een intens domme redenatie.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:46 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waarom zou je immers stemmen op een Limburger die 7 talen vloeiend spreekt, terwijl er een Limburger voor handen is die één opruiende taal perfect beheerst.
Ik wantrouw mensen die altijd lachen. Apen lachen ook als ze bang zijn.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:45 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Geert kijkt niet 24/7 zuur, itt Marijnissen.
quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:45 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Geert kijkt niet 24/7 zuur, itt Marijnissen.
Aan je stuitend domme antwoord valt maar één conclusie te trekken.....Ga de politiek in.quote:
Lilian is een leuke vrouw, maar die eeuwig zure mond, met een zure mindset naar de wereld, daar kan ik weinig mee.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:47 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik wantrouw mensen die altijd lachen. Apen lachen ook als ze bang zijn.
Geef mij maar een zuurpruim. Die zijn beter te pruimen.
Ja, dat is buiten de politiek.quote:
quote:
Buiten dat ze uit Oss komt, is dit haar tweede schoonheidsfoutje. Dat maakt haar lief.quote:
Alsof je gelijk op de PVV stemt als je niet op de PvdA stemt, dit slaat echt nergens op.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:48 schreef tong80 het volgende:
[..]
Aan je stuitend domme antwoord valt maar één conclusie te trekken.....Ga de politiek in.
Mijn God.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:48 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Lilian is een leuke vrouw, maar die eeuwig zure mond, met een zure mindset naar de wereld, daar kan ik weinig mee.
Nu doe je weer hetzelfde.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:50 schreef tong80 het volgende:
[..]
Mijn God.Succes met het toneelspelende Erica Terpstra monster. Lekker alles weglachen.
Iemand moet het vuile werk opknappen.quote:
Als je uit Oss komt...quote:Op vrijdag 17 februari 2023 21:49 schreef tong80 het volgende:
[..]
Buiten dat ze uit Oss komt, is dit haar tweede schoonheidsfoutje. Dat maakt haar lief.
Maak je een bom sinaasappel in 1987 en gooit die tijdens Nederland-Cyprus op het veld.quote:
Wat vind jij van Lilian @onlogischquote:
Stond ooit een keer achter haar in de rij bij de Kuip.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 22:19 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat vind jij van Lilian @:onlogisch
Mooie diepteanalyse maat!quote:Op vrijdag 17 februari 2023 22:29 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Stond ooit een keer achter haar in de rij bij de Kuip.
Ze heeft een uitstekende kont.
Tot zover mijn review over Lilian.
@:AFCNiels
@:Littlerabbit
quote:Op vrijdag 17 februari 2023 22:29 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Stond ooit een keer achter haar in de rij bij de Kuip.
Ze heeft een uitstekende kont.
Tot zover mijn review over Lilian.
@:AFCNiels
@:Littlerabbit
Precies, gelukkig zou ik nooit stemmen op basis van iemands kont!quote:Op vrijdag 17 februari 2023 22:38 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Verder moeten mensen gewoon werken voor een minimum loon voordat ze mogen janken over alles krijgen.
De SP stikt er maar in.
Zo.
Kan niet wachten om stemmen te werven voor Splinter.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 22:39 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Precies, gelukkig zou ik nooit stemmen op basis van iemands kont!
Dat is pas een partij met idealen!quote:Op vrijdag 17 februari 2023 22:40 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Kan niet wachten om stemmen te werven voor Splinter.
Oprecht wel overigens de extra pluspunten zijn meegenomen.quote:Op vrijdag 17 februari 2023 22:42 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Dat is pas een partij met idealen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |