Maar Misidjan was nergens meer na die wissel. Aanvallend prima van Bakayoko dat wel.quote:Op zondag 26 februari 2023 18:10 schreef tompsv18 het volgende:
Classic Ruud. Haalt ‘ie de veruit dreigendste speler eruit met Bakayoko. Voor een verdediger..
Volgens transfermarkt:quote:Op zondag 26 februari 2023 17:53 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Bij Arsenal: https://www.ed.nl/psv/don(...)or-de-goal~abae38df/
Bij PSV: https://www.ad.nl/nederla(...)ie-positie~a254971b/
Hij is spits, en hij is niet goed genoeg voor de spits positie bij een top club in Nederland, en al helemaal niet daar buiten, met zijn afrondings capaciteiten. Als je zelf roept vanaf je 18de dat je spits mag je daar echt wel op afgerekend worden, en is het ook zeker je eigen 'schuld' dat je daar speelt.
Waarom ik Saibari noem? Omdat jij aankomt met 'Jonge talentjes afbranden', en volgens mij hebben we er 2 die regelmatig spelen en vrij regelmatig (Bakayoko) tot vrijwel altijd (Saibari) door de mand vallen, dus ging ik er automatisch vanuit dat je meervoud op die 2 huidige spelers zou kunnen slaan. Ik ben het overigens wel met je eens dat die aankopen er moeten staan, maar ik vind het irrelevant of ze gekocht zijn of doorstromen uit de jeugd als ze niet renderen, als je niet goed genoeg bent moet je niet spelen. Dat het een stuk 'erger' is als een aankoop niet goed genoeg is staat buiten kijf natuurlijk.
Misschien verwacht ik inderdaad teveel van Bakayoko, en is dat niet geheel eerlijk. Maar tegen de lamme en de blinde in de Eredivisie vind ik ook vrij normaal dat je als vleugelspeler bij PSV, zelfs als talent, vaker bij doelpunten betrokken bent dan hij nu is.
Saibari en Bakayoko kun je toch niet op hetzelfde niveau inschalen? Bakayoko heeft veel meer talent, dat jij dat niet in hem ziet, wil niet zeggen dat hij dat niet heeft.quote:Favoriete positie:
Linksbuiten
Nevenpositie:
Centrumspits
Rechtsbuiten
Fijn voor hem dat hij vandaag 2 keer belangrijk was.quote:ja maar die dure speler staat de ontwikkeling van de eigen jeugd in de weg
Ik denk dat interviews met de speler waar het over gaat meer representatief zijn dan transfermarktquote:Op zondag 26 februari 2023 20:34 schreef tja77 het volgende:
[..]
Volgens transfermarkt:
https://www.transfermarkt.nl/donyell-malen/profil/spieler/326029
[..]
Saibari en Bakayoko kun je toch niet op hetzelfde niveau inschalen? Bakayoko heeft veel meer talent, dat jij dat niet in hem ziet, wil niet zeggen dat hij dat niet heeft.
Die jongen deed het heel behoorlijk bij jong PSV in de KKD, en doet het nu best redelijk in het eerste. Ja hij is druistig maar hij kan een man voorbij en hij kan een assist geven. En nogmaals, dit is je backup speler die dankzij transfers en blessures er nu volledige wedstrijden MOET staan.
Haal je als club een dure speler, dan krijg je weer de klacht
[..]
Fijn voor hem dat hij vandaag 2 keer belangrijk was.
Malen is gewoon een spits die doordat hij zo onrustig voor de goal is maar op de flank zetten.quote:Op zondag 26 februari 2023 20:34 schreef tja77 het volgende:
[..]
Volgens transfermarkt:
https://www.transfermarkt.nl/donyell-malen/profil/spieler/326029
[..]
Saibari en Bakayoko kun je toch niet op hetzelfde niveau inschalen? Bakayoko heeft veel meer talent, dat jij dat niet in hem ziet, wil niet zeggen dat hij dat niet heeft.
Die jongen deed het heel behoorlijk bij jong PSV in de KKD, en doet het nu best redelijk in het eerste. Ja hij is druistig maar hij kan een man voorbij en hij kan een assist geven. En nogmaals, dit is je backup speler die dankzij transfers en blessures er nu volledige wedstrijden MOET staan.
Haal je als club een dure speler, dan krijg je weer de klacht
[..]
Fijn voor hem dat hij vandaag 2 keer belangrijk was.
Staat hij open voor een nieuw contract zonder gekke PSG clausule?quote:Op zondag 26 februari 2023 22:27 schreef Lange_Lans het volgende:
Prima goals. Waarbij die laatste wat meer glans verdient. Prima pass van Sangare maar wat Simons er daarna mee doet is buitengewoon knap. Met zijn hoofd meenemen, daarvan rechts met zijn hak, een keer rechts meenemen en daarna met links een stukje naar buiten zodat die verdediger er niet meer bij kan. Prima afgerond. Wat een speler is dat zeg.
Ik denk dat we nog 11 wedstrijden eredivisie van hem mogen genieten want die zie ik niet blijven. Al zegt Rikgod Elfrinkgenot dat die er wel degelijk voor open staat.quote:Op zondag 26 februari 2023 22:34 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Staat hij open voor een nieuw contract zonder gekke PSG clausule?
In ruil voor 25% van zn eigen transferrechten zie ik hem best tekenen.quote:Op zondag 26 februari 2023 22:38 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik denk dat we nog 11 wedstrijden eredivisie van hem mogen genieten want die zie ik niet blijven. Al zegt Rikgod Elfrinkgenot dat die er wel degelijk voor open staat.
Maar als PSG 15 miljoen wil vergokken aan Bakayoko, dan tellen ze die 12 voor Simons blind neer. En dan hem in het vooruitzicht stellen dat hij verhuurd gaat met de zekerheid van spelen. Of hem voor het dubbele verkopen. Nee, ik a het de kans zeer klein dat die blijft.
PSV kan hem natuurlijk ook 25% tekengeld beloven bij een transfer na seizoen 2024. Dan kan hij zelf kiezen waar hij gaat spelen en is hij van PSG verlost. Want weet jij waar PSG hem wil gaan stallen? It takes 2 to tango, en als Simons niet verhuurd wil worden maar liever zichzelf een jaartje in de picture speelt, vervolgens een flink aantal miljoenen tekengeld ontvangt EN z’n nieuwe club zelf mag uitkiezen….quote:Op zondag 26 februari 2023 22:38 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik denk dat we nog 11 wedstrijden eredivisie van hem mogen genieten want die zie ik niet blijven. Al zegt Rikgod Elfrinkgenot dat die er wel degelijk voor open staat.
Maar als PSG 15 miljoen wil vergokken aan Bakayoko, dan tellen ze die 12 voor Simons blind neer. En dan hem in het vooruitzicht stellen dat hij verhuurd gaat met de zekerheid van spelen. Of hem voor het dubbele verkopen. Nee, ik a het de kans zeer klein dat die blijft.
Dat lijkt me vanuit PSV de beste optie. Krijg je waarschijnlijk wel weer gezeik van een groep supporters die niet snappen dat dat soort constructies de enige manier is om zo'n jongen nog een jaartje binnen te houden.quote:Op maandag 27 februari 2023 07:01 schreef tja77 het volgende:
[..]
PSV kan hem natuurlijk ook 25% tekengeld beloven bij een transfer na seizoen 2024. Dan kan hij zelf kiezen waar hij gaat spelen en is hij van PSG verlost. Want weet jij waar PSG hem wil gaan stallen? It takes 2 to tango, en als Simons niet verhuurd wil worden maar liever zichzelf een jaartje in de picture speelt, vervolgens een flink aantal miljoenen tekengeld ontvangt EN z’n nieuwe club zelf mag uitkiezen….
Wat zou jij doen?
quote:Op zondag 26 februari 2023 22:34 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Staat hij open voor een nieuw contract zonder gekke PSG clausule?
Moet PSV ook wel wat te bieden hebben en dan bedoel ik niet salaris maar sportief gezien, leuke taak voor Stewart.quote:Op maandag 27 februari 2023 09:23 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dat lijkt me vanuit PSV de beste optie. Krijg je waarschijnlijk wel weer gezeik van een groep supporters die niet snappen dat dat soort constructies de enige manier is om zo'n jongen nog een jaartje binnen te houden.
Simons kan als hij nog een jaartje zo ontwikkelt naar elke club ter wereld, daar ben ik echt van overtuigd. En dan gaat hij voor 50+ weg.
En als hij nog een jaar zo speelt als dit jaar gaat hij ook voor 35+, want dat is hij nu ook al wel waard met dit talent op die leeftijd.
Het pleit in elk geval voor hem dat hij gewoon wil voetballen en niet ergens bij een topclub op de bank wil zitten. Die gast komt er wel en sowieso wat Lange al zei hierboven: wat geweldig dat hij bij PSV is komen spelen, zelfs als dat maar een jaartje is geweest in een kutseizoen.
Gaan veel geruchten over die clausule, ik begreep dat alleen Simons zelf deze kan lichten en dan is het tussen hem en PSG wat ze ermee doen.quote:Op maandag 27 februari 2023 11:54 schreef Scrummie het volgende:
PSG mocht Simons toch niet verhuren/verkopen als ze hem terug zouden halen komende zomer? Of was dat niet waar?
Ah oke.quote:Op maandag 27 februari 2023 11:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
Gaan veel geruchten over die clausule, ik begreep dat alleen Simons zelf deze kan lichten en dan is het tussen hem en PSG wat ze ermee doen.
Simons is een verstandige jongen die ver gaat komen. Die blijft gewoon en wordt straks een hele grote Eindhovense meneerquote:Op maandag 27 februari 2023 11:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
Gaan veel geruchten over die clausule, ik begreep dat alleen Simons zelf deze kan lichten en dan is het tussen hem en PSG wat ze ermee doen.
Zou het iets wezenlijks uitmaken als ze hem ontslaan dan?quote:Op maandag 27 februari 2023 12:19 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ruud is gewoon nog trainer van PSV!![]()
Dat had ik dus aan het begin van de maand nooit gedacht.
Ja. Dan komt Fred de Verlosser op zijn plekquote:Op maandag 27 februari 2023 13:06 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Zou het iets wezenlijks uitmaken als ze hem ontslaan dan?
Dat is hij al en dat is nou net het probleem, wat heeft PSV te bieden?quote:Op maandag 27 februari 2023 13:05 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Simons is een verstandige jongen die ver gaat komen. Die blijft gewoon en wordt straks een hele grote Eindhovense meneer
2x per jaar tegen Ajax spelen.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is hij al en dat is nou net het probleem, wat heeft PSV te bieden?
Dat zijn de hoogtepunten, maar hij is nu al de beste al heeft dat ook met het beleid te maken, vanuit de jeugd verwacht ik geen sterren en grote aankopen gaan niet gedaan worden.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:15 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
2x per jaar tegen Ajax spelen.
Kun je nagaan, met al die zooi en een trainer die er geen kut van kan staan we toch maar drie punten achter Europese topclub Ajax.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat zijn de hoogtepunten, maar hij is nu al de beste al heeft dat ook met het beleid te maken, vanuit de jeugd verwacht ik geen sterren en grote aankopen gaan niet gedaan worden.
Ik bekijk gewoon vanuit zijn standpunt, heeft niets met Ajax te maken, hij is nu al de beste in een zwalkend elftal wat eigenlijk helemaal opnieuw opgebouwd moet worden maar het geld om dat te doen is er niet.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:47 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Kun je nagaan, met al die zooi en een trainer die er geen kut van kan staan we toch maar drie punten achter Europese topclub Ajax.
Ik denk dat je het allemaal zwartgalliger inziet dan het is. Maar ja, dat is natuurlijk ook leuk in het topic van de concurrent. De selectie is echt veel beter dan mensen hier in hun onmacht roepen. Net als wat je bij Ajax zag is dat een trainer die het wel beter neerzet meteen een enorm verschil maakt. Kijk alleen al maar naar de impact die Kudus ineens maakt bij Ajax.
Dat geleur met Simons over het veld, Veerman die steeds een andere opdracht krijgt, Guti die eigenlijk een vaste plek moet hebben en te weinig ritme krijgt. Het helpt allemaal niet mee. Ruud denkt er volgens mij veel te veel over na allemaal en kijkt ondertussen niet goed naar wat er gebeurt op het veld.
Niet met je eens. Met deze selectie moet je eenvoudig minimaal 2e worden.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik bekijk gewoon vanuit zijn standpunt, heeft niets met Ajax te maken, hij is nu al de beste in een zwalkend elftal wat eigenlijk helemaal opnieuw opgebouwd moet worden maar het geld om dat te doen is er niet.
Wel met je eens dat Ruud ook wat vreemde beslissingen neemt maar als je kijkt naar de achterhoede dan is die op iedere positie onvoldoende behalve de keeper, middenveld mits goed neergezet kan wel maar voorin is het ook allemaal net niet.
idd ik vind ons team VEEL sterker qua selectie dan Feyenoord maar itt ons krijgen zij wel het beste uit hun spelers en spelen ze altijd op hun eigen positie itt bij ons. Veel spelers worden opeens bij ons slechter en gaat het om individuele acties terwijl zij echt als team opereren met coach die al veel ervaring heeft opgedaan. Bij ons is de coach nog op stage.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:05 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Niet met je eens. Met deze selectie moet je eenvoudig minimaal 2e worden.
Met Gakpo en Madueke er nog bij wel ja en dat Feyenoord bovenaan staat komt ook omdat zowel jouw als mijn club het af laat weten maar PSV is er gewoon niet beter op geworden na de winterstop.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:05 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Niet met je eens. Met deze selectie moet je eenvoudig minimaal 2e worden.
Dit dus exact. Met Slot hadden wij fluitend bovenaan gestaan. Of was dan in elk geval voor Janssen van AZ gegaan. Maar nee, het moest iemand uit het PSV-kliekje zijn die er eigenlijk zelf ook nog geen vertrouwen in had.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:07 schreef RipCity het volgende:
[..]
idd ik vind ons team VEEL sterker qua selectie dan Feyenoord maar itt ons krijgen zij wel het beste uit hun spelers en spelen ze altijd op hun eigen positie itt bij ons. Veel spelers worden opeens bij ons slechter en gaat het om individuele acties terwijl zij echt als team opereren met coach die al veel ervaring heeft opgedaan. Bij ons is de coach nog op stage.
Zij staan verdedigend gewoon veel beter en ik denk zelfs dat hun centrale duo het beste is van NL, Timber is een groot talent maar dat is nog wat anders dan een regisseur van een verdediging en bij PSV is geen enkele cv in staat te organiseren.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:07 schreef RipCity het volgende:
[..]
idd ik vind ons team VEEL sterker qua selectie dan Feyenoord maar itt ons krijgen zij wel het beste uit hun spelers en spelen ze altijd op hun eigen positie itt bij ons. Veel spelers worden opeens bij ons slechter en gaat het om individuele acties terwijl zij echt als team opereren met coach die al veel ervaring heeft opgedaan. Bij ons is de coach nog op stage.
Je had met de winterstop met die selectie gewoon 10 punten los van Feyenoord moeten staan. Dat is echt niet te veel gevraagd als je ziet hoe de punten tegen de laagvliegers werden weggegeven.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Met Gakpo en Madueke er nog bij wel ja en dat Feyenoord bovenaan staat komt ook omdat zowel jouw als mijn club het af laat weten maar PSV is er gewoon niet beter op geworden na de winterstop.
Het is ook echt complete nonsens. Achterin en op het middenveld staat er mits iedereen fit gewoon een heel erg sterk elftal bij Feyenoord. Voorin laat het alleen wel te wensen over.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zij staan verdedigend gewoon veel beter en ik denk zelfs dat hun centrale duo het beste is van NL, Timber is een groot talent maar dat is nog wat anders dan een regisseur van een verdediging en bij PSV is geen enkele cv in staat te organiseren.
Middenveld valt toch ook wel mee.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:20 schreef fetX het volgende:
[..]
Het is ook echt complete nonsens. Achterin en op het middenveld staat er mits iedereen fit gewoon een heel erg sterk elftal bij Feyenoord. Voorin laat het alleen wel te wensen over.
Kokcu - Wieffer - Szymanski vind ik best een sterk middenveld. Het is jammer dat ze nog niet veel samen hebben kunnen spelen. Vind het in ieder geval nogal vreemd te stellen dat PSV een veel sterkere selectie heeft. Op basis van wat in godsnaam.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:24 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Middenveld valt toch ook wel mee.
Nu misschien niet meer, maar voor de winterstop had PSV echt wel meer kwaliteit.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:26 schreef fetX het volgende:
[..]
Kokcu - Wieffer - Szymanski vind ik best een sterk middenveld. Het is jammer dat ze nog niet veel samen hebben kunnen spelen. Vind het in ieder geval nogal vreemd te stellen dat PSV een veel sterkere selectie heeft. Op basis van wat in godsnaam.
Verdedigend is het best aardig, maar je krijgt toch gemiddeld gewoon een goal tegen per wedstrijd, net als vorig seizoen. Zoals eigenlijk statistisch Feyenoord überhaupt hetzelfde presteert als vorig seizoen. Het lijkt allemaal heel leuk omdat je bovenaan staat, maar het is gewoon nog steeds net zo matig.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:20 schreef fetX het volgende:
[..]
Het is ook echt complete nonsens. Achterin en op het middenveld staat er mits iedereen fit gewoon een heel erg sterk elftal bij Feyenoord. Voorin laat het alleen wel te wensen over.
Ik heb het over nu.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:29 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Nu misschien niet meer, maar voor de winterstop had PSV echt wel meer kwaliteit.
Ik denk dat die dalen bij hun wel meevallen door de goede organisatie maar de piek ligt niet zo hoog.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:29 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Verdedigend is het best aardig, maar je krijgt toch gemiddeld gewoon een goal tegen per wedstrijd, net als vorig seizoen. Zoals eigenlijk statistisch Feyenoord überhaupt hetzelfde presteert als vorig seizoen. Het lijkt allemaal heel leuk omdat je bovenaan staat, maar het is gewoon nog steeds net zo matig.
Individueel zijn het vooral wisselvallige spelers. Hoge pieken en diepe dalen.
Zoals gezegd, we hadden voor de winterstop met die selectie minimaal 12 punten meer moeten halen dan we gedaan hebben. Dan hadden we ruim eerste gestaan. Voor Ajax geldt overigens hetzelfde, die hebben hun sterkere selectie ook niet weten uit te buiten.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:29 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Nu misschien niet meer, maar voor de winterstop had PSV echt wel meer kwaliteit.
Feyenoord heeft dit seizoen al best wat onnodig punten laten liggen en dat is met name omdat het voorin kwaliteit mist. Jouw laatste zin geldt ook met name voor die linie. Het middenveld en achterin is Feyenoord zeker niet matig en behoorlijk constant al vond ik de achterste linie gisteren dan wel tegenvallen. Bovendien ook by far het lastigste programma gehad natuurlijk.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:29 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Verdedigend is het best aardig, maar je krijgt toch gemiddeld gewoon een goal tegen per wedstrijd, net als vorig seizoen. Zoals eigenlijk statistisch Feyenoord überhaupt hetzelfde presteert als vorig seizoen. Het lijkt allemaal heel leuk omdat je bovenaan staat, maar het is gewoon nog steeds net zo matig.
Individueel zijn het vooral wisselvallige spelers. Hoge pieken en diepe dalen.
12 is wel heel veel maar een punt of 8 toch wel ja.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:33 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Zoals gezegd, we hadden voor de winterstop met die selectie minimaal 12 punten meer moeten halen dan we gedaan hebben. Dan hadden we ruim eerste gestaan. Voor Ajax geldt overigens hetzelfde, die hebben hun sterkere selectie ook niet weten uit te buiten.
Had PSV voor de winter wel naar verwachting gepresteerd, dan hadden we 10 punten los gestaan. Ik weet vrij zeker dat Gakpo dan niet verkocht was. Omdat Gakpo dan dolgraag kampioen wilde worden en de RVC de gok op rechtstreekse CL kwalificatie wel had durven nemen.
Ik heb wel het idee dat jullie het materiaal wat overschatten. Want zelfs nu kon er niet gewonnen worden van een ontzettend matig Ajax en PSV. Geen schande verder, maar als het zo goed was mag je dat in de Kuip wel verwachten.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:34 schreef fetX het volgende:
[..]
Feyenoord heeft dit seizoen al best wat onnodig punten laten liggen en dat is met name omdat het voorin kwaliteit mist. Jouw laatste zin geldt ook met name voor die linie. Het middenveld en achterin is Feyenoord zeker niet matig en behoorlijk constant al vond ik de achterste linie gisteren dan wel tegenvallen. Bovendien ook by far het lastigste programma gehad natuurlijk.
Dat we van PSV niet wonnen was vrij bijzonder te noemen ja gezien de kansen die daar gemist zijn en hoe effectief PSV was.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:38 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Ik heb wel het idee dat jullie het materiaal wat overschatten. Want zelfs nu kon er niet gewonnen worden van een ontzettend matig Ajax en PSV. Geen schande verder, maar als het zo goed was mag je dat in de Kuip wel verwachten.
Ja daar ben ik het ook niet mee eens. Feyenoord en PSV ontdoen elkaar nu niet veel meer. Feyenoord iets degelijker en vooral een veel betere trainer. Dus die PSV fans overschatten hun selectie nu ook.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:42 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat we van PSV niet wonnen was vrij bijzonder te noemen ja gezien de kansen die daar gemist zijn en hoe effectief PSV was.
En jij draait het nu om. Er wordt hier gesteld dat de selectie van PSV veel beter zou zijn dan die van Feyenoord terwijl daar weinig aanleiding voor is om dat nu te denken dus wie doet er nou aan overschatting?
Dylano wordt aardig aangepaktquote:PSV-supporter die keeper Sevilla aanviel, blijft vastzitten
De 20-jarige man uit Roermond die donderdagavond tijdens PSV - Sevilla de doelman van de Spaanse club aanviel, blijft vastzitten. De rechter-commissaris van de rechtbank in Den Bosch heeft zijn voorarrest vandaag met veertien dagen verlengd.
Dylano K. wordt verdacht van mishandeling en het overtreden van het gebiedsverbod, dat eerder door de gemeente was opgelegd. In 2021 en 2022 kreeg hij al twee keer een taakstraf voor overtredingen rond voetbalwedstrijden. Na zijn arrestatie bleek dat de man te veel had gedronken. Hij had een alcoholpromillage van ruim 1,6.
De zaak wordt op woensdag 8 maart via snelrecht afgehandeld. Het OM zegt dat daarbij nadrukkelijk rekening wordt gehouden met de ernst en impact van het feit en het strafrechtelijk verleden van de verdachte.
Nope, een schokeffect eventjes.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:06 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Zou het iets wezenlijks uitmaken als ze hem ontslaan dan?
#WaterminInquote:Op woensdag 1 maart 2023 09:41 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Dat wordt geen PSV meer kijken dus. Ik trek dat echt niet met de grabbelaar in de goal.
Emmengodenquote:Op woensdag 1 maart 2023 11:39 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Je bent van harte welkom in de FC Emmen trein.
Jawel. Ten opzichte van Drommels ben je al snel een geweldenaar.quote:Op woensdag 1 maart 2023 11:40 schreef Caland het volgende:
Zo'n geweldenaar was die Benitez toch ook niet.
(oké, Drommels is wel echt een bak slechter)
Volgens mij is Benitez gewoon de beste keeper in de Eredivisie.quote:Op woensdag 1 maart 2023 13:11 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Jawel. Ten opzichte van Drommels ben je al snel een geweldenaar.
niet eens de beste geblesseerde keeperquote:Op woensdag 1 maart 2023 16:14 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Volgens mij is Benitez gewoon de beste keeper in de Eredivisie.
Dan gaat ‘ie wel heel vaak als een mongooltje naar de hoek. De beste keeper van Nederland heeft die 2-2 van Feyenoord altijd.quote:Op woensdag 1 maart 2023 16:14 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Volgens mij is Benitez gewoon de beste keeper in de Eredivisie.
1. Unnerstalquote:Op woensdag 1 maart 2023 16:14 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Volgens mij is Benitez gewoon de beste keeper in de Eredivisie.
Ik schat hem toch wat hoger in dan Benitez, de bondscoach van Argentinië ook.quote:Op donderdag 2 maart 2023 14:33 schreef PSVCL het volgende:
[..]
1. Unnerstal
2. Bijlow
3. Benitez
Die Argentijn van Ajax heeft wel goeie reflexes maar oogt heel onzeker. Kan ook niet meevoetballen.
Leef je nogquote:Op donderdag 2 maart 2023 14:33 schreef PSVCL het volgende:
[..]
1. Unnerstal
2. Bijlow
3. Benitez
Die Argentijn van Ajax heeft wel goeie reflexes maar oogt heel onzeker. Kan ook niet meevoetballen.
Ontloopt elkaar niet zoveel. Benitez had meer punten moeten pakken voor PSV, Rulli wisselt mooie reddingen af met fouten. Beide geen toplevel.quote:Op donderdag 2 maart 2023 14:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik schat hem toch wat hoger in dan Benitez, de bondscoach van Argentinië ook.
Jazeker maat, kan weer inloggenquote:Op donderdag 2 maart 2023 14:39 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Leef je nog![]()
Geen Noppert noemen
En Bijlow is gewoon niet geschikt voor topsport, die is nog meer van glas dan Robben ooit was.quote:Op donderdag 2 maart 2023 14:48 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ontloopt elkaar niet zoveel. Benitez had meer punten moeten pakken voor PSV, Rulli wisselt mooie reddingen af met fouten. Beide geen toplevel.
Is in potentie wel de beste keeper, alleen heb je er idd niks aan als ie om de paar maanden geblesseerd raakt.quote:Op donderdag 2 maart 2023 14:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
En Bijlow is gewoon niet geschikt voor topsport, die is nog meer van glas dan Robben ooit was.
Unnerstal is een goeie lijnkeeper maar Twente is geen top dus ontbreekt die druk ook.
Daar is iemand creatief met paint bezig geweest.quote:
Simons is ook wel echt een mongooltje dus dat valt wel te begrijpen.quote:Op zondag 5 maart 2023 15:45 schreef tompsv18 het volgende:
Gaat weer lekker met de blessures
Wat een sneu volk daar overigens op de tribune bij RKC met dat gefluit bij Xavi.
Gewoon iemand die hard voor elke bal gaat, snel is en steeds onderuit getrapt wordt. Kijkt hoogstens een beetje moeilijk, maar zo is ie nu eenmaal geboren.quote:Op zondag 5 maart 2023 15:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Simons is ook wel echt een mongooltje dus dat valt wel te begrijpen.
En hoe!quote:Op zondag 5 maart 2023 16:27 schreef tompsv18 het volgende:
Eindelijk weer eens gewonnen in een uitwedstrijd..
Ik waardeer je optimisme, maar voor dit PSV is iedere uitwedstrijd erg zwaar. We moeten binnenkort op bezoek bij Vitesse en NEC. Dat kan zomaar weer 2x puntenverlies worden.quote:Op zondag 5 maart 2023 18:57 schreef PSVCL het volgende:
Hopen dat ajax van Feyenoord wint en het ligt weer helemaal open bovenin. Ajax komt op bezoek in Eindhoven, zijn meestal 3 punten. Zeker met publiek. En feyenoord heeft straks een dubbel programma en dat geluk moet een keer ophouden.
AZ-PSV kan zomaar de kampioenswedstrijd worden (de laatste speeldag)
Als je dit een maand geleden had gezegd, met obispo en teze in het elftal had ik je gelijk gegeven. Nu is het een stuk stabieler allemaal, geven ook weinig weg. Daarnaast zijn ajax en feyenoord ook gewoon wisselvallig.. alles is nog mogelijk met 10 wedstrijden spelen.quote:Op zondag 5 maart 2023 18:59 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ik waardeer je optimisme, maar voor dit PSV is iedere uitwedstrijd erg zwaar. We moeten binnenkort op bezoek bij Vitesse en NEC. Dat kan zomaar weer 2x puntenverlies worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |