In ruil voor 25% van zn eigen transferrechten zie ik hem best tekenen.quote:Op zondag 26 februari 2023 22:38 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik denk dat we nog 11 wedstrijden eredivisie van hem mogen genieten want die zie ik niet blijven. Al zegt Rikgod Elfrinkgenot dat die er wel degelijk voor open staat.
Maar als PSG 15 miljoen wil vergokken aan Bakayoko, dan tellen ze die 12 voor Simons blind neer. En dan hem in het vooruitzicht stellen dat hij verhuurd gaat met de zekerheid van spelen. Of hem voor het dubbele verkopen. Nee, ik a het de kans zeer klein dat die blijft.
PSV kan hem natuurlijk ook 25% tekengeld beloven bij een transfer na seizoen 2024. Dan kan hij zelf kiezen waar hij gaat spelen en is hij van PSG verlost. Want weet jij waar PSG hem wil gaan stallen? It takes 2 to tango, en als Simons niet verhuurd wil worden maar liever zichzelf een jaartje in de picture speelt, vervolgens een flink aantal miljoenen tekengeld ontvangt EN z’n nieuwe club zelf mag uitkiezen….quote:Op zondag 26 februari 2023 22:38 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik denk dat we nog 11 wedstrijden eredivisie van hem mogen genieten want die zie ik niet blijven. Al zegt Rikgod Elfrinkgenot dat die er wel degelijk voor open staat.
Maar als PSG 15 miljoen wil vergokken aan Bakayoko, dan tellen ze die 12 voor Simons blind neer. En dan hem in het vooruitzicht stellen dat hij verhuurd gaat met de zekerheid van spelen. Of hem voor het dubbele verkopen. Nee, ik a het de kans zeer klein dat die blijft.
Dat lijkt me vanuit PSV de beste optie. Krijg je waarschijnlijk wel weer gezeik van een groep supporters die niet snappen dat dat soort constructies de enige manier is om zo'n jongen nog een jaartje binnen te houden.quote:Op maandag 27 februari 2023 07:01 schreef tja77 het volgende:
[..]
PSV kan hem natuurlijk ook 25% tekengeld beloven bij een transfer na seizoen 2024. Dan kan hij zelf kiezen waar hij gaat spelen en is hij van PSG verlost. Want weet jij waar PSG hem wil gaan stallen? It takes 2 to tango, en als Simons niet verhuurd wil worden maar liever zichzelf een jaartje in de picture speelt, vervolgens een flink aantal miljoenen tekengeld ontvangt EN z’n nieuwe club zelf mag uitkiezen….
Wat zou jij doen?
quote:Op zondag 26 februari 2023 22:34 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Staat hij open voor een nieuw contract zonder gekke PSG clausule?
Moet PSV ook wel wat te bieden hebben en dan bedoel ik niet salaris maar sportief gezien, leuke taak voor Stewart.quote:Op maandag 27 februari 2023 09:23 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dat lijkt me vanuit PSV de beste optie. Krijg je waarschijnlijk wel weer gezeik van een groep supporters die niet snappen dat dat soort constructies de enige manier is om zo'n jongen nog een jaartje binnen te houden.
Simons kan als hij nog een jaartje zo ontwikkelt naar elke club ter wereld, daar ben ik echt van overtuigd. En dan gaat hij voor 50+ weg.
En als hij nog een jaar zo speelt als dit jaar gaat hij ook voor 35+, want dat is hij nu ook al wel waard met dit talent op die leeftijd.
Het pleit in elk geval voor hem dat hij gewoon wil voetballen en niet ergens bij een topclub op de bank wil zitten. Die gast komt er wel en sowieso wat Lange al zei hierboven: wat geweldig dat hij bij PSV is komen spelen, zelfs als dat maar een jaartje is geweest in een kutseizoen.
Gaan veel geruchten over die clausule, ik begreep dat alleen Simons zelf deze kan lichten en dan is het tussen hem en PSG wat ze ermee doen.quote:Op maandag 27 februari 2023 11:54 schreef Scrummie het volgende:
PSG mocht Simons toch niet verhuren/verkopen als ze hem terug zouden halen komende zomer? Of was dat niet waar?
Ah oke.quote:Op maandag 27 februari 2023 11:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
Gaan veel geruchten over die clausule, ik begreep dat alleen Simons zelf deze kan lichten en dan is het tussen hem en PSG wat ze ermee doen.
Simons is een verstandige jongen die ver gaat komen. Die blijft gewoon en wordt straks een hele grote Eindhovense meneerquote:Op maandag 27 februari 2023 11:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
Gaan veel geruchten over die clausule, ik begreep dat alleen Simons zelf deze kan lichten en dan is het tussen hem en PSG wat ze ermee doen.
Zou het iets wezenlijks uitmaken als ze hem ontslaan dan?quote:Op maandag 27 februari 2023 12:19 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ruud is gewoon nog trainer van PSV!![]()
Dat had ik dus aan het begin van de maand nooit gedacht.
Ja. Dan komt Fred de Verlosser op zijn plekquote:Op maandag 27 februari 2023 13:06 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Zou het iets wezenlijks uitmaken als ze hem ontslaan dan?
Dat is hij al en dat is nou net het probleem, wat heeft PSV te bieden?quote:Op maandag 27 februari 2023 13:05 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Simons is een verstandige jongen die ver gaat komen. Die blijft gewoon en wordt straks een hele grote Eindhovense meneer
2x per jaar tegen Ajax spelen.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is hij al en dat is nou net het probleem, wat heeft PSV te bieden?
Dat zijn de hoogtepunten, maar hij is nu al de beste al heeft dat ook met het beleid te maken, vanuit de jeugd verwacht ik geen sterren en grote aankopen gaan niet gedaan worden.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:15 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
2x per jaar tegen Ajax spelen.
Kun je nagaan, met al die zooi en een trainer die er geen kut van kan staan we toch maar drie punten achter Europese topclub Ajax.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat zijn de hoogtepunten, maar hij is nu al de beste al heeft dat ook met het beleid te maken, vanuit de jeugd verwacht ik geen sterren en grote aankopen gaan niet gedaan worden.
Ik bekijk gewoon vanuit zijn standpunt, heeft niets met Ajax te maken, hij is nu al de beste in een zwalkend elftal wat eigenlijk helemaal opnieuw opgebouwd moet worden maar het geld om dat te doen is er niet.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:47 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Kun je nagaan, met al die zooi en een trainer die er geen kut van kan staan we toch maar drie punten achter Europese topclub Ajax.
Ik denk dat je het allemaal zwartgalliger inziet dan het is. Maar ja, dat is natuurlijk ook leuk in het topic van de concurrent. De selectie is echt veel beter dan mensen hier in hun onmacht roepen. Net als wat je bij Ajax zag is dat een trainer die het wel beter neerzet meteen een enorm verschil maakt. Kijk alleen al maar naar de impact die Kudus ineens maakt bij Ajax.
Dat geleur met Simons over het veld, Veerman die steeds een andere opdracht krijgt, Guti die eigenlijk een vaste plek moet hebben en te weinig ritme krijgt. Het helpt allemaal niet mee. Ruud denkt er volgens mij veel te veel over na allemaal en kijkt ondertussen niet goed naar wat er gebeurt op het veld.
Niet met je eens. Met deze selectie moet je eenvoudig minimaal 2e worden.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik bekijk gewoon vanuit zijn standpunt, heeft niets met Ajax te maken, hij is nu al de beste in een zwalkend elftal wat eigenlijk helemaal opnieuw opgebouwd moet worden maar het geld om dat te doen is er niet.
Wel met je eens dat Ruud ook wat vreemde beslissingen neemt maar als je kijkt naar de achterhoede dan is die op iedere positie onvoldoende behalve de keeper, middenveld mits goed neergezet kan wel maar voorin is het ook allemaal net niet.
idd ik vind ons team VEEL sterker qua selectie dan Feyenoord maar itt ons krijgen zij wel het beste uit hun spelers en spelen ze altijd op hun eigen positie itt bij ons. Veel spelers worden opeens bij ons slechter en gaat het om individuele acties terwijl zij echt als team opereren met coach die al veel ervaring heeft opgedaan. Bij ons is de coach nog op stage.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:05 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Niet met je eens. Met deze selectie moet je eenvoudig minimaal 2e worden.
Met Gakpo en Madueke er nog bij wel ja en dat Feyenoord bovenaan staat komt ook omdat zowel jouw als mijn club het af laat weten maar PSV is er gewoon niet beter op geworden na de winterstop.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:05 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Niet met je eens. Met deze selectie moet je eenvoudig minimaal 2e worden.
Dit dus exact. Met Slot hadden wij fluitend bovenaan gestaan. Of was dan in elk geval voor Janssen van AZ gegaan. Maar nee, het moest iemand uit het PSV-kliekje zijn die er eigenlijk zelf ook nog geen vertrouwen in had.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:07 schreef RipCity het volgende:
[..]
idd ik vind ons team VEEL sterker qua selectie dan Feyenoord maar itt ons krijgen zij wel het beste uit hun spelers en spelen ze altijd op hun eigen positie itt bij ons. Veel spelers worden opeens bij ons slechter en gaat het om individuele acties terwijl zij echt als team opereren met coach die al veel ervaring heeft opgedaan. Bij ons is de coach nog op stage.
Zij staan verdedigend gewoon veel beter en ik denk zelfs dat hun centrale duo het beste is van NL, Timber is een groot talent maar dat is nog wat anders dan een regisseur van een verdediging en bij PSV is geen enkele cv in staat te organiseren.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:07 schreef RipCity het volgende:
[..]
idd ik vind ons team VEEL sterker qua selectie dan Feyenoord maar itt ons krijgen zij wel het beste uit hun spelers en spelen ze altijd op hun eigen positie itt bij ons. Veel spelers worden opeens bij ons slechter en gaat het om individuele acties terwijl zij echt als team opereren met coach die al veel ervaring heeft opgedaan. Bij ons is de coach nog op stage.
Je had met de winterstop met die selectie gewoon 10 punten los van Feyenoord moeten staan. Dat is echt niet te veel gevraagd als je ziet hoe de punten tegen de laagvliegers werden weggegeven.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Met Gakpo en Madueke er nog bij wel ja en dat Feyenoord bovenaan staat komt ook omdat zowel jouw als mijn club het af laat weten maar PSV is er gewoon niet beter op geworden na de winterstop.
Het is ook echt complete nonsens. Achterin en op het middenveld staat er mits iedereen fit gewoon een heel erg sterk elftal bij Feyenoord. Voorin laat het alleen wel te wensen over.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zij staan verdedigend gewoon veel beter en ik denk zelfs dat hun centrale duo het beste is van NL, Timber is een groot talent maar dat is nog wat anders dan een regisseur van een verdediging en bij PSV is geen enkele cv in staat te organiseren.
Middenveld valt toch ook wel mee.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:20 schreef fetX het volgende:
[..]
Het is ook echt complete nonsens. Achterin en op het middenveld staat er mits iedereen fit gewoon een heel erg sterk elftal bij Feyenoord. Voorin laat het alleen wel te wensen over.
Kokcu - Wieffer - Szymanski vind ik best een sterk middenveld. Het is jammer dat ze nog niet veel samen hebben kunnen spelen. Vind het in ieder geval nogal vreemd te stellen dat PSV een veel sterkere selectie heeft. Op basis van wat in godsnaam.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:24 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Middenveld valt toch ook wel mee.
Nu misschien niet meer, maar voor de winterstop had PSV echt wel meer kwaliteit.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:26 schreef fetX het volgende:
[..]
Kokcu - Wieffer - Szymanski vind ik best een sterk middenveld. Het is jammer dat ze nog niet veel samen hebben kunnen spelen. Vind het in ieder geval nogal vreemd te stellen dat PSV een veel sterkere selectie heeft. Op basis van wat in godsnaam.
Verdedigend is het best aardig, maar je krijgt toch gemiddeld gewoon een goal tegen per wedstrijd, net als vorig seizoen. Zoals eigenlijk statistisch Feyenoord überhaupt hetzelfde presteert als vorig seizoen. Het lijkt allemaal heel leuk omdat je bovenaan staat, maar het is gewoon nog steeds net zo matig.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:20 schreef fetX het volgende:
[..]
Het is ook echt complete nonsens. Achterin en op het middenveld staat er mits iedereen fit gewoon een heel erg sterk elftal bij Feyenoord. Voorin laat het alleen wel te wensen over.
Ik heb het over nu.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:29 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Nu misschien niet meer, maar voor de winterstop had PSV echt wel meer kwaliteit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |