abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator maandag 16 januari 2023 @ 17:41:44 #211
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_207587819
quote:
0s.gif Op maandag 16 januari 2023 17:37 schreef Felagund het volgende:

[..]
Even beter gekeken, @:DeLuna, @:wimderon, @:Max23 lijken me zeer sterk, daarbuiten ook @:GotenSSJ, @:Dale__Cooper als outsiders.
Jezelf niet noemen :D.
  maandag 16 januari 2023 @ 17:43:07 #212
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_207587839
quote:
1s.gif Op maandag 16 januari 2023 17:41 schreef Slobeend het volgende:

[..]
Jezelf niet noemen :D.
Hij noemt vooral wie hij als zijn concurrenten ziet :P .
pi_207587921
quote:
1s.gif Op maandag 16 januari 2023 17:41 schreef Slobeend het volgende:

[..]
Jezelf niet noemen :D.
Ik had mijzelf even buiten beschouwing gelaten, maar ik denk wel dat ik tot de favorieten hoor ja.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  maandag 16 januari 2023 @ 18:02:11 #214
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_207588091
Openen tegen Klep en Thomas G.

Leuk :)
  maandag 16 januari 2023 @ 18:03:31 #215
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207588112
quote:
0s.gif Op maandag 16 januari 2023 18:02 schreef Frozen-assassin het volgende:
Openen tegen Klep en Thomas G.

Leuk :)
Thomas G zal wel weer niet vooruit te branden zijn joh.
pi_207588459
Wie breng jij ten tonele @Aguero
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  maandag 16 januari 2023 @ 18:47:35 #217
209676 knijn1985
Einhorn maakt nog geen zomer
pi_207588675
Met gepaste trots heten wij u welkom bij de ploegpresentatie van De Crasse knarren met hun Kron op het Beulswerk p/b Le Coq Sportif. We starten de presentatie met een terugblik.
Na een solide verlopen seizoen in 2022 waarin de ploeg van manager Knijn op een grijze twaalfde plek eindigde, gloort dit jaar de weg terug naar de top van het klassement. De ploeg was vorig jaar akelig constant getuige de schamele 7 speelrondes die zijn verreden zonder dat de ploeg punten pakte. Een doelstelling die ook dit jaar hoog in het vaandel staat.
Daar past dan ook het selectiebeleid bij. Van renners als Viktor Koretzky en Henok Mulubrhan die 0 punten noteerden respectievelijk voor en na de winterstop is keihard afscheid genomen. Ook Antonio Jesus Soto heeft het veld moeten ruimen, na een verdienstelijke eerste twee koersen nam hij de rest van het jaar vrijaf. Het is logisch dat de andere ploegleiders weinig heil zagen in deze pseudofietsers. Toch willen we nog een klein eerbetoon houden voor de renners van afgelopen seizoen.
Ook is er afscheid genomen van Søren Wærenskjold. Faraday01 besloot om 3.55 van zijn budget te spenderen aan deze bonkige Noor die afgelopen seizoen welgeteld eenmaal in de punten reed. Maar dat is scorebord journalistiek. Wij zagen het net als Faraday01 zitten in deze beloftevolle renner.
David de la Cruz reed vorig seizoen 5x in de punten, dat is al een argument op zich om hem links te laten liggen. Maar Mexicanobakker heeft Mazoman voor een fooi weten te strikken en ziet hem waarschijnlijk in het gat van SuperMAL springen.
Lewis Askey fietste zich vorig jaar 6x in de punten, maar toch zag Heywoodu in hem het talent dat wij ook zagen. Opmerkelijk genoeg zat zijn bod zelfs op dezelfde golflengte: 7 en een beetje. De winnaar van Parijs-Roubaix bij de beloften is van alle markten thuis en rijdt bij groupama een schitterend programma. Hier gaat Heywoodu veel plezier aan beleven.
Itamar Einhorn was naamgever van de ploeg verleden jaar. Hij betaalde dat vertrouwen niet helemaal terug. Slechts zeven keer in de punten, voor een sprinter echt te weinig. Gek genoeg laat de jonge Israëliër wel constante groei zien over de laatste jaren. Genoeg reden voor DeLuna om hem aan dat team toe te voegen.
Acht maal reed mooie Gulio zich in de punten, maar dat deed ie dan wel in de 11x dat ie maar aan de start stond. Ciccone heeft een rukprogramma gedurende het jaar zou je kunnen concluderen. Toch had Faraday01 er 15,88 voor over. Weggegooid geld als je het mij vraagt.
Clement Champoussin, de man die in de helft van de koersen waar ie start in de punten rijdt. En dat deed hij vorig jaar ook al. Champoussin is sinds 2020 onderdeel van de ploeg van Knijn geweest. Met pijn in het hart zwaaien we hem dan ook uit. Steven184 heeft hier een goede zaak gedaan, zeker als je kijkt naar het budget dat het hem gekost heeft.
Komen we nu bij de smaakmakers van vorig seizoen. De toppers, de puntenpakkers, de lievelingetjes. Allereerst een ferme grazie richting Vincenzo Albanese, hij reed voor ons 14x in de punten afgelopen seizoen. Moet je nagaan dat vorig jaar een bod van 1,66 genoeg was voor deze jongen. Bill_Hillie betaalde dit jaar ruim 9. Ook 14x in de punten reed Mattias Jensen Skjelmose. Redelijke tijdrit in de benen, uitstekende waaierrijder, een echte vechter. Hier gaan we nog veel van horen. Pistolero had met 13,7 het winnende bod voor Skjelmose, een vervijfvoudiging van zijn waarde in 2022.
Breakout season bij B&B, vaakst scorende renner bij Einhorn maakt nog geen zomer. Luca Mozzato verhuist voor 16,3 naar maxi-mus, toch 10 meer dan wij er afgelopen jaar voor betaalden. En dat is terecht. In zo’n beetje elke koers waar ie aan de start verscheen stak ie zijn neus aan het venster. Grootste koers ter wereld, de tour de France, geen enkel probleem. Vijfmaal top 10 in zijn debuut in een grote ronde.
Dan zijn er twee namen nog niet genoemd. De kleppers die contractverlenging kregen voor dit jaar. Bryan Coquard was dit jaar op te pikken voor 12,23, alsof er geen haan naar kraait. En dat terwijl hij afgelopen jaar maar liefst 16 maal in de punten reed. Dat het maar drie keer als overwinnaar was is een kleinigheidje, hij pakt week in week uit punten. Ook vriend van de show Stanisław Aniołkowski krijgt contractverlenging. Waar ie afgelopen jaar zijn benen moest afdraaien voor die verschrikkelijke Timothy Dupont, krijgt ie dit jaar een heuse trein ter beschikking bij HPH. En ondanks die hatelijke “van de Brug” reed hij toch nog 14 keer in de punten. Dat belooft veel goeds voor dit seizoen.
Komen we bij een kort intermezzo om even de benen te strekken. Tijd voor wat koffie met een koek. Jeroen, wat heb je voor je liggen? Nou Karsten, het is een cillindervormige koek met beide uiteinden in de chocolade gedoopt. Lastig vasthouden zo, wel heel lekker.
Welkom terug bij de ploegpresentatie van De Crasse knarren met hun Kron op het Beulswerk p/b Le Coq Sportif.
Er is dit jaar met heel veel geld gesmeten voor een jonge, talentvolle, gearriveerde spanjool te contracteren. Maar liefst 30 is er betaald om Carlos Rodriguez binnen te halen. Vorig jaar betaalde Streven184 daar nog iets minder dan 2 voor. Had ie goed gezien! Een belangrijke pion voor ons Spaanse programma en hij liet in het najaar ook al zien goed tussen de vallende bladeren te kunnen fietsen. Wie weet kan hij daar nog een stapje zetten.
In hetzelfde profiel van rondewerk hebben we de veelbelovende Noor Johannessen gecontracteerd. Tobias Halland dan wel te verstaan, 10 betalen voor een jurjan of antonio is er wel over. We gaan er vanuit dat de knieproblemen verleden tijd zijn en met het schitterende programma dat Uno-x mag gaan rijden liggen er kansen genoeg voor Tobias.
Sebastian Reichenbach is zo’n stiekeme sprokkelaar die bij Tudor kan doen en laten wat ie zelf wil. Vorig jaar betaalde maxi-mus nog 7 voor de guitige Zwitser, waar wij er nulkommadrieentwintig voor betalen dit jaar. Veel upside voor een kleine prijs dus.
Waar Faraday01 ons vorig jaar met 6 uit de markt boden voor Filippo Zana, was dit jaar een bod van 7 wel genoeg. 2022 was een iets beter jaar dan 2021, eigenlijk een wat fletse giro gereden. Maar hij werd wel nationaal kampioen en die tricolore gaat hem in 2023 vleugels geven. Bovendien in een nieuwe ploeg waar hij een frisse start kan maken.
Als ik zeg 10x top 15 tot en met mei 2022 met een gemêleerd Spaans/Frans programma. Had u dan Stef Cras geantwoord? De Spaanse zon doet onze Stef klaarblijkelijk goed en daar hadden wij nog een gaatje voor. Verlost van het juk van die vreselijk Belgse ploeg, het zal je lot maar zijn. Bij TotalEnergies gaat Stef Cras zich bewijzen. Wie weet gaat ie wel zijn debuut maken op het wk.
Voor datzelfde Spaanse circuit hebben we ook Davide Piganzoli gecontracteerd. Jong Italiaans jochie die dit jaar 21 wordt. Rijdt zijn races voor het sympathieke EOLO-Kometa, waar ie dit jaar vanuit de jeugd is toegevoegd. Wellicht te vroeg om al echt punten te scoren, maar zeker een om achteraf te kunnen zeggen dat we hem in de smiezen hadden.
Daarnaast hebben we natuurlijk nog een aantal rappe mannen aan ons team toegevoegd. Hierboven zijn Coquard en Aniołkowski al benoemd. Daar voegen we Jordi Meeus en Andrea Pasqualon aan toe. Pasqualon fietste vorige jaar zijn punten bijeen voor GotenSSJ die daar 9 voor betaalde. Volgens de regel x+1 is ons bod dit jaar opgestuurd en zowaar, hij is van ons. Typisch zo’n man die er nog aanhangt na een zware dag en dan over rappe benen blijkt te beschikken. Jordi Meeus daarentegen heeft rappe benen en blijkt er dan niet meer aan te hangen. Vorig jaar betaalde RondeWIm nog 16 voor steeds minder jonge Belg. Dit jaar was een bod van 10 genoeg. Als ie een paar keer met Domme Danny samen mag rijden zijn punten een zekerheid. Hij start in elk geval niet samen met Bennett, dat scheelt alweer in frustratie.
Dan hebben we nog twee rappe mannen die we niet direct in de sprintersetappes verwachten, maar wel rap aan de meet gaan zijn. De een moet nog twintig worden en fietst bij Uno-X, dan sta je bij ons sowieso op de shortlist. Stian Fredheim is de naam. Een paar keer top 10 in Tour de l’avenir en een zeer goede olympia’s tour, maar bovenal winnaar van Parijs-Roubaix bij de junioren in 2021 hebben ons overtuigd om hem met een klein bod binnen te halen. De tweede man fiets bij Lotto-Destiny begod. Dan moeten je resultaten en vooruitzichten wel heel goed zijn wil je in aanmerking komen. Cedric Beullens werd in de derde ronde opgevist, nadat ie de afgelopen drie jaar heeft aangetoond steeds beter te gaan fietsen. Zeer goede Vuelta, verrassend zou je kunnen zeggen, en een heel fijn programma vol Vlaamse koersen. Tel daarbij op dat de ploegleiding heeft aangegeven dat ze in hem een belangrijke pion zien om koersen te gaan winnen dit jaar en je plekje bij Knijn is alsnog veilig.
Dat is niet de enige rijder van Lotto-Destiny die zich bij ons heeft aangesloten. Andreas Kron is zo’n renner waar je afgelopen jaar van dacht, ja, verrek, die fietste ook mee. Maar in de kantlijn laat ook hij een constante groei zien en dat Italiaanse najaar mag je gerust goed noemen. Bovendien een oude bekende, hij fietste in 2021 ook al voor Grosu Mannenfinnishers. En als je dat programma ziet van onze Deen dan wordt je daar toch blij van. Eind april heeft ie al 13 koersen gereden, waaronder Strade Bianchi, de Amstel, LBL en de beide Belgse pijlen.
Als laatste de renner die vorig jaar nog volledig onder de radar was. Zelfs in de vierde ronde niet opgepikt. Hij eindigde het seizoen op plek 4 van transfervrije renners die in de meeste rondes punten haalde. Wij presenteren u Kevin Vauqelin. Aardige tijdrit, kent t oh zo belangrijke Franse circuit. Een bod van zes in de eerste ronde was voldoende om de andere aasgieren af te troeven.
Dat zijn de namen die het moeten doen voor De Crasse knarren met hun Kron op het Beulswerk p/b Le Coq Sportif. De geluksindex gaf vorig jaar aan dat we voor tenminste zes punten gepiepeld zijn, reden genoeg om het heft in eigen hand te nemen. Dit jaar draaien we zelf met de koude en warme tennisballetjes. De doelstelling dit jaar is in elk geval top 5. We beginnen voor de vorm in elk geval met een nederlaag tegen DeLuna, die met Bling gaat schroeien in Aussieland. Wel leuk om te starten tegen je naamgever van afgelopen seizoen. Iedereen succes dit jaar!
  Redactie Sport / Supervogel maandag 16 januari 2023 @ 18:48:46 #218
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_207588685
Mijn presentatietje komt nog, maar alvast de opstelling voor de TDU, de rest is nog onbekend.

TDU
- Chris Harper
- Michael Storer
- Matthew Dinham
- Jay Vine
pi_207588810
De Kooijvechters

Luke Plapp mag in Australië voor de eerste punten zorgen.
pi_207589208
quote:
0s.gif Op maandag 16 januari 2023 18:02 schreef Frozen-assassin het volgende:
Openen tegen Klep en Thomas G.

Leuk :)
Ik ben blij dat R.EV voorlopig nog op trainingskamp is :)
  maandag 16 januari 2023 @ 20:13:03 #221
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_207590223
@knijn1985
het is fortnite niet fornite
  maandag 16 januari 2023 @ 20:14:44 #222
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207590250
quote:
0s.gif Op maandag 16 januari 2023 20:13 schreef Momo het volgende:
@:knijn1985
het is fortnite niet fornite
Al besproken.
pi_207591175
quote:
1s.gif Op maandag 16 januari 2023 18:27 schreef franklop het volgende:
Wie breng jij ten tonele @:aguero
Capiot in Valencia in ieder geval, verder zag ik op het eerste oog weinig namen.
Oh, en Barcelo natuurlijk.
Citius, Altius, Fortius.
  Redactie Sport maandag 16 januari 2023 @ 21:15:05 #224
274204 crew  Mexicanobakker
pi_207591343
Oh joepie tegen O'Connor

De rest is wel te doen, maar dan moet Cattaneo er dus eigenlijk wel gewoon staan om dat te counteren.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_207591983
quote:
1s.gif Op maandag 16 januari 2023 13:52 schreef Immerdebestebob het volgende:
Wat zijn de odds voor alle teams?
Op wie zou je zelf trouwens je geld zetten? En op wie totaal niet?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Moderator maandag 16 januari 2023 @ 22:11:56 #226
351614 crew  ijs_beer
ijskoud de lekkerste
pi_207592192
quote:
Zeg het uiterst creatieve: 'Follow De Lie daor, De Lie daor, follow De Lie daor'. Is mijn teamnaam. :(

Ik heb daar niet voor niks hele nachten over lopen mollemalen. Immers is de rest van het team tamelijk yaids. Dus in die teamnaam moet wel de enige man om op te bouwen dit jaar zitten. De enige echte puntenpakker tussen Halvorsen zolen. Verder is het wachten dat het lek boven is, 't is ssund eigenlijk van het budget dat we hadden. Oh, dit jaar kan ik niet wachten tot het einde van het seizoen niet meer ver meersch is. Tot die tijd wordt het een reize in de leemte van de FPCL. Hopelijk kunnen we tegen die tijd uitrusten in het zonnetje onder de Sorbrero.

Nouja, en de rest van het team is niet echt een matig woordgrapje waard eigenlijk.
Deze club moet het gaan doen, we gaan het zien.

De Lie Arnaud
Yates Simon
Mollema Bauke
Vermeersch Gianni
Aular Orluis
Leknessund Andreas
Halvorsen Kristoffel
Leemreize Gijs
Sobrero Matteo
Bouwman Koen
Babor Daniel
Colnaghi Luca
Coté Pier-André
Oliveira Nelson

En nu ff zoeken naar die tong80 smiley. :')

[ Bericht 2% gewijzigd door ijs_beer op 16-01-2023 23:01:20 ]
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
pi_207592223
quote:
8s.gif Op maandag 16 januari 2023 22:11 schreef ijs_beer het volgende:

[..]
Zeg het uiterst creatieve: 'Follow De Lie daor, De Lie daor, follow De Lie daor'. Is mij teamnaam. :(

Ik heb daar niet voor niks hele nachten over lopen mollemalen. Immers is de rest van het team tamelijk yaids. Dus in die teamnaam moet wel de enige man om op te bouwen te dit jaar. De enige echte puntenpakker tussen Halvorsen zolen. Verder is het wachten dat het lek boven is, 't is ssund eigenlijk. Oh, dit jaar kan ik niet wachten tot het einde van het seizoen niet meer ver meersch is. Tot die tijd wordt het een reize in de leemte van de FPCL. Hopelijk kunnen we tegen die tijd uitrusten in het zonnetje onder de Sorbrero.

Nouja, en de rest van het team is niet eens een matig woordgrapje waar eigenlijk.
Deze club moet het gaan doen, we gaan het zien.

De Lue Arnaud
Yates Simon
Mollema Bauke
Vermeersch Gianni
Aular Orluis
Lekelnessund Andreas
Halvorsen Kristoffel
Leemreize Gijs
Sobrwro Matteo
Bouwman Koen
Babor Daniel
Colnaghi Luca
Coté Pier-André
Oliveira Nelson

En nu ff zoeken naar die tong80 smiley. :')
Zo'n slecht teampje is dit niet hoor, veel gaat idd wel van De Lie afhangen.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Moderator maandag 16 januari 2023 @ 22:16:35 #228
351614 crew  ijs_beer
ijskoud de lekkerste
pi_207592252
quote:
0s.gif Op maandag 16 januari 2023 22:14 schreef Felagund het volgende:

[..]
Zo'n slecht teampje is dit niet hoor, veel gaat idd wel van De Lie afhangen.
Eigenlijk mis ik vooral een Fransman. Verder valt het best mee. :P (maar act, dit dat)
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
pi_207592306
Doe maar als teamnaam

"The Dion Smiths: Simmons Strikes Again"
pi_207592507
quote:
8s.gif Op maandag 16 januari 2023 22:11 schreef ijs_beer het volgende:

[..]
Zeg het uiterst creatieve: 'Follow De Lie daor, De Lie daor, follow De Lie daor'. Is mijn teamnaam. :(

Ik heb daar niet voor niks hele nachten over lopen mollemalen. Immers is de rest van het team tamelijk yaids. Dus in die teamnaam moet wel de enige man om op te bouwen dit jaar zitten. De enige echte puntenpakker tussen Halvorsen zolen. Verder is het wachten dat het lek boven is, 't is ssund eigenlijk van het budget dat we hadden. Oh, dit jaar kan ik niet wachten tot het einde van het seizoen niet meer ver meersch is. Tot die tijd wordt het een reize in de leemte van de FPCL. Hopelijk kunnen we tegen die tijd uitrusten in het zonnetje onder de Sorbrero.

Nouja, en de rest van het team is niet eens een matig woordgrapje waar eigenlijk.
Deze club moet het gaan doen, we gaan het zien.

De Lie Arnaud
Yates Simon
Mollema Bauke
Vermeersch Gianni
Aular Orluis
Lekelnessund Andreas
Halvorsen Kristoffel
Leemreize Gijs
Sobrero Matteo
Bouwman Koen
Babor Daniel
Colnaghi Luca
Coté Pier-André
Oliveira Nelson

En nu ff zoeken naar die tong80 smiley. :')
Plapp tegen Yates dus in Australië, dat kan best spannend worden.
  Redactie Sport / Supervogel maandag 16 januari 2023 @ 23:09:30 #231
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_207593032
quote:
8s.gif Op maandag 16 januari 2023 22:11 schreef ijs_beer het volgende:

[..]
Zeg het uiterst creatieve: 'Follow De Lie daor, De Lie daor, follow De Lie daor'. Is mijn teamnaam. :(

Ik heb daar niet voor niks hele nachten over lopen mollemalen. Immers is de rest van het team tamelijk yaids. Dus in die teamnaam moet wel de enige man om op te bouwen dit jaar zitten. De enige echte puntenpakker tussen Halvorsen zolen. Verder is het wachten dat het lek boven is, 't is ssund eigenlijk van het budget dat we hadden. Oh, dit jaar kan ik niet wachten tot het einde van het seizoen niet meer ver meersch is. Tot die tijd wordt het een reize in de leemte van de FPCL. Hopelijk kunnen we tegen die tijd uitrusten in het zonnetje onder de Sorbrero.

Nouja, en de rest van het team is niet echt een matig woordgrapje waard eigenlijk.
Deze club moet het gaan doen, we gaan het zien.

De Lie Arnaud
Yates Simon
Mollema Bauke
Vermeersch Gianni
Aular Orluis
Leknessund Andreas
Halvorsen Kristoffel
Leemreize Gijs
Sobrero Matteo
Bouwman Koen
Babor Daniel
Colnaghi Luca
Coté Pier-André
Oliveira Nelson

En nu ff zoeken naar die tong80 smiley. :')
:T
  maandag 16 januari 2023 @ 23:12:30 #232
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_207593073
Zo, ook van mij nog een teampresentatie.

Dit jaar doe ik mee met Sprokkelaars United

De sprokkelaars in den lande hebben zich dit jaar verenigd om mij van een aantal renners te voorzien die hun steentje bij kunnen gaan dragen in de FPCL 2023. Deze lange traditie dreigt uit te sterven dankzij de WOKE klimaatdrammers die geen houtkachels meer toestaan, maar gelukkig is er nog de figuurlijke variant. Ook dit jaar gaan we weer met een 5e plek in La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Groupama Paris Val de Loire(1.1) tegenstanders verslaan die in Gent-Wevelgem na een harde koers net buiten de top 10 vielen.



Welke renners moeten dat voor Sprokkelaars United gaan doen?

Ten eerste een van de oppersprokkelaars van 2022, Hugo Hofstetter. Met 21 rondes in de punten stond ie afgelopen seizoen op plek 3 van de renners die in de meeste rondes punten scoorden en hij haalde daarmee een stuk lager puntenaantal dan de nummer 1 en 2. Deze man kent het Franse circuit van binnen en van buiten en weet zich ook daarbuiten vaak naar een ereplaats te rijden. Winnen doet ie bijna nooit, maar dat telt ook niet in dit spel. Met recht de kopman en hier is dan ook een kwart van het bij elkaar gesprokkelde budget aan opgegaan.

Naast Hugo werden de contracten van twee renners van afgelopen seizoen wegens succes verlengd. De absolute smaakmaker Démare was één van de verklaringen voor het goede eindresultaat afgelopen seizoen, maar in zijn schaduw leverden ook Filippo Fiorelli en Simone Consonni een niet te onderschatten bijdrage door in heel veel rondes resultaten te sprokkelen. Het zijn geen renners die je in de top 5 terug zal zien, maar in veel koersen zijn ze goed genoeg voor een verre top 10 plek. Ik heb er alle vertrouwen in dat ze hun resultaten van afgelopen seizoen kunnen herhalen en misschien zelfs verbeteren!

Biedronde 1 was erg succesvol, er werden nog 5 renners binnengehaald. Dit zijn: Kaden Groves, die bij Alpecin Tim Merlier moet doen vergeten. Kasper Asgreen, die afgelopen seizoen vast snel wil vergeten en het belangrijkste speerpunt is voor het Vlaamse voorjaar. Lorrenzo Manzin, had vorig seizoen al sprokkelend misschien wel zijn beste seizoen ooit en is terug op het oude nest. Bram Welten, die een goed seizoen beloond zag worden met een transfer naar FDJ. Hopelijk krijgt hij de vrijheid om naast leadout werk voor Démare ook voor eigen kans te gaan. En tot slot wild card Lennert Teugels, die vorig seizoen bij Tartoletto in kleine koersen goeie resultaten aanéén reeg. Hij mag het nu een stapje hoger proberen.

Met nog maar 6 renners te gaan kon er al gekeken worden naar missing links in het team. Data analist Gertjan Verbeek benoemde al snel het gebrek aan kwaliteiten in de heuvels, al vaker een zwakte in mijn teams. Hiervoor werden de grootste 3 biedingen gereserveerd en die waren wonderwel allemaal raak! Diego Ulissi hoopt er nog een topjaar uit te persen en hoort op elke oplopende aankomst bij de favorieten. Ion Izagirre is een uitstekende renner voor de rondjes van een week en als het draait kan hij ook in ééndagskoersen af en toe een ereplaats halen. En tot slot Toms Skujins, die graag zijn najaar van afgelopen seizoen wil doortrekken.

Helaas misten de kleine biedingen in ronde 2 allemaal hun doel en moesten er nog 3 renners bij elkaar gesprokkeld worden in ronde 3. Dit hield niet over, met nog maar een budget van 2,1 miljoen, maar deze manager deed de naam van het team eer aan door hierin te slagen. Onze favoriete Est Martin Laas komt Astana uit het slop trekken. Kevin Colleoni is het nieuwe klimtalent van Orica BikeExchange Jayco AlUla (hoop ik). En we sluiten af met Gianni Marchand, geen idee wie het is maar hij haalde afgelopen seizoen resultaten in de altijd loodzware en goed bezette Tour du Rwanda, Belgrade Banjaluka en Tour of Iran. Ga daar vooral mee door Gianni!

Al met al ben ik wel tevreden met deze oogst. Ik zie het niet terugkomen in lijstjes met favorieten, maar vanuit die rol gedijt dit team het best. Niemand weet waar de punten gehaald zijn, maar om één of andere reden staan ze straks wel in de bovenste regionen. Dat is Sprokkelaars United!
  maandag 16 januari 2023 @ 23:23:37 #233
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_207593270
Gelijk door naar de opstelling voor Speelronde 1:

Down Under: Kaden Groves, Hugo Hofstetter, Martin Laas

Valencia: -

Calvia: Filippo Fiorelli, Diego Ulissi, Kasper Asgreen (of niet)
pi_207593581
quote:
0s.gif Op maandag 16 januari 2023 23:23 schreef hhh38 het volgende:
Gelijk door naar de opstelling voor Speelronde 1:

Down Under: Kaden Groves, Hugo Hofstetter, Martin Laas

Valencia: -

Calvia: Filippo Fiorelli, Diego Ulissi, Kasper Asgreen (of niet)
Groves, hugo en laas vs Stannard, Smith en Quinn
  Redactie Sport dinsdag 17 januari 2023 @ 07:51:55 #235
274204 crew  Mexicanobakker
pi_207594348
quote:
0s.gif Op maandag 16 januari 2023 23:23 schreef hhh38 het volgende:
Gelijk door naar de opstelling voor Speelronde 1:

Down Under: Kaden Groves, Hugo Hofstetter, Martin Laas

Valencia: -

Calvia: Filippo Fiorelli, Diego Ulissi, Kasper Asgreen (of niet)
Als het met de loting mee zit plaats vijf, zit het tegen plaats 20
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  dinsdag 17 januari 2023 @ 08:11:35 #236
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_207594433
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 07:51 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Als het met de loting mee zit plaats vijf, zit het tegen plaats 20
Dat speelt wel een grote rol met zo'n team inderdaad
  dinsdag 17 januari 2023 @ 08:24:48 #237
209676 knijn1985
Einhorn maakt nog geen zomer
pi_207594506
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 08:11 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Dat speelt wel een grote rol met zo'n team inderdaad
We zullen zien wat de geluksindex daar van gaat vinden!
  Redactie Sport dinsdag 17 januari 2023 @ 08:35:59 #238
274204 crew  Mexicanobakker
pi_207594574
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 08:11 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Dat speelt wel een grote rol met zo'n team inderdaad
Ronde 1 lijkt alvast goed te gaan!
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_207594896


heerlijk begin.
  Redactie Sport dinsdag 17 januari 2023 @ 09:27:09 #240
274204 crew  Mexicanobakker
pi_207594953
Geen punten voor Cattaneo, maar dit zou voldoende moeten zijn om Benno onder druk te zetten. Al zal die wel rijden als het droger is.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')