Een moeder in Rusland verliest haar zoon aan zijn grootste kwaliteit. Ze lijken niet op etnische Russen. Ik denk de Kaukasus.quote:Op zaterdag 17 december 2022 18:54 schreef slashdotter3 het volgende:
Mooi staaltje brainwashing
[ twitter ]
En ze krijgt geeneens:quote:Op zaterdag 17 december 2022 19:09 schreef polderturk het volgende:
[..]
Een moeder in Rusland verliest haar zoon aan zijn grootste kwaliteit. Ze lijken niet op etnische Russen. Ik denk de Kaukasus.
[ twitter ]
Missile Threat.quote:Op zaterdag 17 december 2022 18:48 schreef theunderdog het volgende:
Maar heeft Rusland raketten die zover komen dan??
Ja natuurlijk.quote:Op zaterdag 17 december 2022 18:48 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Maar heeft Rusland raketten die zover komen dan??
Ik vind dit soort interessantdoenerij van mensen op Twitter echt hilarisch. 11 tweets nodig hebben om op te sommen wat iedereen al weet.quote:Op zaterdag 17 december 2022 14:36 schreef ExTec het volgende:
Een interessante, in mijn optiek.
[ twitter ]
Degenen die aan het begin van de oorlog hun kind verloren hadden gelukquote:Op zaterdag 17 december 2022 19:19 schreef ExTec het volgende:
[..]
En ze krijgt geeneens:
- Een lada
- Brandhout
- IJs
- Badhandoeken
- Cake
Waar gaat het heen met deze wereld.
Denk het niet. De Fransen hebben zelf ook kernwapens (bommen, granaten, onderzeeer) om ze terug te pakken.quote:Op zaterdag 17 december 2022 18:35 schreef quirina het volgende:
Als die nuke komt dan richten de Russen hem op Frankrijk. Dat geeft de meeste schade en minste last voor Rusland.
Uiteraard. Dat is nu exact de reden waarom er niet direct door de NAVO wordt ingegrepen.quote:Op zaterdag 17 december 2022 18:48 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Maar heeft Rusland raketten die zover komen dan??
En die werken ook gewoon, worden goed onderhouden enzo. Bovendien weet de VS dat ook. Van de tactische kernwapens weten we dat niet. Misschien zijn die wel over datum om het zo te zeggen. En idd onderzeeërs, second strike is altijd een mogelijkheid. Vandaar ook MAD.quote:Op zaterdag 17 december 2022 19:43 schreef Repentless het volgende:
[..]
Uiteraard. Dat is nu exact de reden waarom er niet direct door de NAVO wordt ingegrepen.
Stucwerk van Polen is niet zo zeer het probleem. Dat ligt hem meer bij de andere werkzaamheden die ze erbij zeggen te kunnen doen.quote:Op zaterdag 17 december 2022 17:57 schreef AchJa het volgende:
[..]
De Britten en tanks zijn iig nog nooit een gelukkige combinatie geweest...![]()
Maar idd KMW heeft wat dat betreft wel de betere papieren.
[..]
Als dat maar niet op het niveau van het gemiddelde Poolse stucadoors bedrijf is.
Terecht. Er is corruptie geconstateerd in de gemeenteraad van een of ander dorp in Limburg een tijd geleden. En moet je corrupte landen helpen?quote:Op zaterdag 17 december 2022 19:43 schreef phpmystyle het volgende:
NL heeft geen kernwapens, en of andere navo landen voor ons in de bres gaan springen is maar zeer de vraag.
Hoewel ik het niet weet, neem ik ook gewoon aan dat die goed onderhouden worden. Voor een land als Rusland, met een fractie van het defensiebudget van alleen al de VS (en al helemaal van de gehele NAVO) en een leger (zelfs inclusief alle reservisten) en materieel dat zowel in aantallen als in geavanceerdheid volledig in het niet valt bij dat van de NAVO, is het je verzekeringspolis om niet volledig overlopen te worden bij een conflict. Ik kan me daarom niet voorstellen dat ze dat verkwanselen, dat kunnen ze zich gewoon niet permitteren.quote:Op zaterdag 17 december 2022 20:10 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
En die werken ook gewoon, worden goed onderhouden enzo. Bovendien weet de VS dat ook. Van de tactische kernwapens weten we dat niet. Misschien zijn die wel over datum om het zo te zeggen. En idd onderzeeërs, second strike is altijd een mogelijkheid. Vandaar ook MAD.
Die corruptie en incompetentie zit volgens mij overal, ook bij de kernwapensquote:Op zaterdag 17 december 2022 20:50 schreef Repentless het volgende:
[..]
Hoewel ik het niet weet, neem ik ook gewoon aan dat die goed onderhouden worden. Voor een land als Rusland, met een fractie van het defensiebudget van alleen al de VS (en al helemaal van de gehele NAVO) en een leger (zelfs inclusief alle reservisten) en materieel dat zowel in aantallen als in geavanceerdheid volledig in het niet valt bij dat van de NAVO, is het je verzekeringspolis om niet volledig overlopen te worden bij een conflict. Ik kan me daarom niet voorstellen dat ze dat verkwanselen, dat kunnen ze zich gewoon niet permitteren.
Wanneer door militaire inlichtingen bekend zou zijn dat hun arsenaal zo goed als onbruikbaar is, denk ik dat de NAVO al maanden geleden in Moskou had gestaan om deze oorlog zo snel mogelijk te beëindigen. Niet dat het zonder slag of stoot zou gaan of een fluitje van een cent zou zijn, maar Rusland is in zijn eentje gewoon geen partij voor de voltallige NAVO. Maar dat weten ze zelf ook wel.
Ze houden Ukraine bezig met kamikaze soldaten zodat die niet terrein kunnen winnen in de winter. De echte aanval met 200k man komt eind februari.quote:
Waarop baseer je dat dan? Zoals ik aangaf, weet ik het simpelweg ook niet. Het lijkt me alleen niet logisch, omdat het je ultieme middel voor zelfbehoud is. Als dat wegvalt, heb je niets meer.quote:Op zaterdag 17 december 2022 20:56 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Die corruptie en incompetentie zit volgens mij overal, ook bij de kernwapens
Het is speculatie van mijn zijde, maar ik zie niet in waarom een corrupt leger ten aanzien van deze onderdelen plots zou afwijken. Integendeel, het is logischer dat de corruptie ook hier welig tiert.quote:Op zaterdag 17 december 2022 21:01 schreef Repentless het volgende:
[..]
Waarop baseer je dat dan? Zoals ik aangaf, weet ik het simpelweg ook niet. Het lijkt me alleen niet logisch, omdat het je ultieme middel voor zelfbehoud is. Als dat wegvalt, heb je niets meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |