abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator maandag 12 december 2022 @ 18:01:04 #101
5428 crew  miss_sly
pi_207057192
quote:
0s.gif Op maandag 12 december 2022 17:54 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Dan is dat heel inconsistent.

Maar goed, Navalny of Skripal zijn daar dus ook niet welkom. Erg jammer.
Nee hoor, maar dan moet je wel lezen wat ik post. Maar je mag van mij vinden wat je wil, hoor :)
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  maandag 12 december 2022 @ 18:02:14 #102
445736 The-BFG
Putin is een klootzak
pi_207057209
quote:
0s.gif Op maandag 12 december 2022 17:29 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Het bord is gericht aan iedereen. Dan had er "Pro Poetin mensen niet welkom" moeten staan. Niet Russen an sich. Iemand mag een confederate flag thuis ophangen, geen probleem, maar als het in de publieke ruimte komt is het gericht aan iedereen. Wat daar de context van is doet er op dat moment niet toe.
Ik kan me voorstellen dat de eigenaar Russische toeristen weigert, die staan er nog slechter op als gast dan ons Nederlanders.
The name is Putler, Vladimir Putler
pi_207057286

Op oudejaarsavond?
  maandag 12 december 2022 @ 18:08:00 #104
445736 The-BFG
Putin is een klootzak
pi_207057310
quote:
1s.gif Op maandag 12 december 2022 16:50 schreef Kickinalfa het volgende:

[..]
Aan de ene kant zijn het fascinerende filmpjes en laat het oorlogsvo
ering anno 2022 zien, aan de andere kant heb ik ergens wel medelijden met de ontvangende kant.

Als professionele soldaat of iemand die daar heengaat omdat hij denkt dat hij daar iets goeds doet echt niet, maar voor hetzelfde geld zit daar een papa die ergens uit een uithoek van Rusland vandaan wordt getrokken, geen enkele mogelijkheid had om aan de oorlog te ontkomen en na 2 maanden training wordt je gedropt ergens in Oekraïne.

Vervolgens wil je alleen maar overleven en kom je zo aan je eind.
Naar mening hebben ze wel genoeg mogelijkheden om aan die oorlog te ontkomen. Op zijn minst kunnen vluchten. Of beter massaal in protest komen en je middelvinger naar je oproep opsteken.
The name is Putler, Vladimir Putler
pi_207057314
quote:
84s.gif Op maandag 12 december 2022 16:35 schreef Starhopper het volgende:
Als niet pro Poetin Rus mag je best naar binnen hoor denk ik.

Deze poster hangt in een restaurant in een toeristische plaats aan de middellandse zee. Zal wel een plaats zijn waar veel Russen en Russische oligarchen komen
Ja, en aan de Riviera kom je voor 99,9% oligarchen tegen, of oligarchen kindertjes die zichzelf 'buiten de politiek' wanen, en die het feit dat ze zelf rus zijn "magisch" loskoppelen van dat die haatdwerg in het kremlin in hun naam oorlogje aan het voeren is, en hooguit 00,1% russen die gevlucht zijn.

Ow, en wat vlucht er dan in de praktijk? Nou, mensen die geen zin hebben om opgeroepen te worden. Mensen die tegen de oorlog zijn? Neeeeee. Die oorlog daar hoor je nooit een rus over.

Dus ik ben bang dat ik die poster wel snap.

Ronduit ridicuul om dat met Syrische vluchtelingen te vergelijken. Syrische vluchtelingen hebben over het algemeen ook echt geen luis om dood te drukken. En Syriërs in Syrië zelf zijn vele malen moediger dan russen. Syriërs vechten zich dood tegen het regime.
While unconventional, this decision would fundamentally reshape infantry tactics, logistics, and battlefield doctrine.
pi_207057364
quote:
0s.gif Op maandag 12 december 2022 17:50 schreef RetepV het volgende:

[..]
Ik ben een beetje sceptisch. Na WOII hebben wij in Europa lang moeten 'betalen' (in de breedste zin van het woord, vandaar de quotes) voor de hulp die de VS aan ons had gegeven.

Ik bedoel niet dat de VS zelf Oekraïne zou binnenvallen. Maar ik bedoel dat ze die afschrijvingen op de EU zullen verhalen, waardoor wij langer in de recessie zullen blijven hangen. Een beetje zoals er gebeurd was nadat de Amerikaanse Housing Bubble met daaropvolgende bankencrisis had plaatsgevonden. Zelf was de VS er na 2 of 3 jaar weer bovenop, terwijl wij het 10 jaar later nog steeds voelden. Dat kwam niet omdat wij zo veel dommer zijn dan de VS, het kwam omdat zij zo hun manieren hadden om een groot deel van die kredietcrisis op ons af te schuiven.

Zoals Knipoogje hier al eerder schreef, en waar ik in de eerste plaats op reageerde:
[..]

Laten we de wapens dan maar zelf leveren, dat is efficiënter.

Oh wacht… we zijn in Europa jarenlang goed geweest om de VS belachelijk te maken maar ze zijn dynamischer en meer voorbereid op extreme situaties dan wij. Dat kost ons inderdaad geld.
pi_207057479
quote:
0s.gif Op maandag 12 december 2022 17:50 schreef RetepV het volgende:

[..]
Ik ben een beetje sceptisch. Na WOII hebben wij in Europa lang moeten 'betalen' (in de breedste zin van het woord, vandaar de quotes) voor de hulp die de VS aan ons had gegeven.
Hoezo hebben wij in Europa in de breedste zin van het woord lang moeten betalen voor de hulp uit de VS?

Volgens mij zijn de Amerikanen redelijk coulant geweest, ze hebben ons geholpen met geld, goederen en levensmiddelen. Zoek maar eens op Marshallhulp.

quote:
Ik bedoel niet dat de VS zelf Oekraïne zou binnenvallen. Maar ik bedoel dat ze die afschrijvingen op de EU zullen verhalen, waardoor wij langer in de recessie zullen blijven hangen. Een beetje zoals er gebeurd was nadat de Amerikaanse Housing Bubble met daaropvolgende bankencrisis had plaatsgevonden. Zelf was de VS er na 2 of 3 jaar weer bovenop, terwijl wij het 10 jaar later nog steeds voelden. Dat kwam niet omdat wij zo veel dommer zijn dan de VS, het kwam omdat zij zo hun manieren hadden om een groot deel van die kredietcrisis op ons af te schuiven.
Wat waren die manieren van de VS dan om een groot deel van de kredietcrisis op ons af te schuiven? Volgens mij hebben we vooral zelf de crisis verergerd, door flink te bezuinigen in plaats van te investeren.
  maandag 12 december 2022 @ 18:30:37 #108
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_207057566
quote:
1s.gif Op maandag 12 december 2022 11:24 schreef Ixnay het volgende:

[..]
Ik zeg niet dat Putin heilig is. Ik heb meer vertrouwen in hem dan in Rutte/WEF.

En WEF zegt dat wij gechipt gaan worden. Is geen complot, maar het wordt gewoon hardop gezegd door Schwab. Ook een experimenteel "vaccin" waar niemand van wist wat het deed op de lange termijn werd door de meerderheid zonder enkele aarzeling vertrouwd. Waarom die chip dan niet?
Maar je vertrouwt er dus op dat het WEF doet wat ze beloven.

quote:
De oorlogen van de NAVO worden ook "vredesmissies" genoemd, terwijl ze alles als een puinzooi achterlaten. Afghanistan was gewoon een echte oorlog, die ze trouwens verloren hebben.
Afghanistan was al een oorlog en het doel is bereikt wat de VS voor ogen had.


quote:
De wil van het volk wint uiteindelijk altijd. Ook in Oekraïne is dat aan het gebeuren. of je het nu wil of niet.
Dus Rusland gaat verliezen.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_207057656
quote:
President Poetin annuleert jaarlijkse eindejaarsspeech
https://nos.nl/liveblog/2(...)apt-eindejaarsspeech

De Russische president Poetin zal dit jaar zijn traditionele eindejaarstoespraak overslaan. Dat meldt het Kremlin.

Het is voor het eerst dat de jaarlijkse persconferentie, een traditie die begon in 2012, niet doorgaat. De toespraak duurt vaak uren en geeft journalisten de kans om vragen te stellen aan de president. Deze journalisten worden zorgvuldig gekozen door de regering en de vragen zijn doorgaans weinig kritisch.
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
  maandag 12 december 2022 @ 18:46:16 #111
471046 YoungDriller
Stampt graag op lange tenen
pi_207057744
quote:
0s.gif Op maandag 12 december 2022 15:54 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Hihi, is dat niet die gast die zijn 2e(!) mig de grond in boorde? En dan stoer doen met het neerschieten van 5 drones t.w.v. een slordige 20k per stuk? :+
  Moderator maandag 12 december 2022 @ 18:49:29 #112
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_207057795
quote:
10s.gif Op maandag 12 december 2022 18:46 schreef YoungDriller het volgende:

[..]
Hihi, is dat niet die gast die zijn 2e(!) mig de grond in boorde? En dan stoer doen met het neerschieten van 5 drones t.w.v. een slordige 20k per stuk? :+

zou je het beter doen denk je?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  maandag 12 december 2022 @ 18:56:06 #113
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_207057853
Van nos

quote:
Nederland wil speciaal Oekraïne-tribunaal huisvesten

Nederland wil gastland worden van een speciaal tribunaal dat de verantwoordelijken voor de Russische oorlog tegen Oekraïne moet berechten. Als er behoefte is aan zo'n "agressietribunaal" kan het in Den Haag worden gevestigd, laat minister Hoekstra weten.

Daarmee komt hij tegemoet aan een oproep van D66 die in oktober door een meerderheid van de Tweede Kamer werd gesteund.

In Den Haag is al het Internationaal Strafhof (ICC), dat moet optreden tegen oorlogsmisdaden, misdaden tegen de menselijkheid, genocide en agressie tegen een ander land. Maar dat laatste misdrijf, waaronder bijvoorbeeld de Russische inval in Oekraïne kan vallen, wordt zelden vervolgd. Bovendien erkent Rusland het ICC niet.

Juridisch gat
Daarmee is er een juridisch gat, terwijl agressie een zeer ernstig internationaal misdrijf is. Het is belangrijk om dit gat te dichten om straffeloosheid tegen te gaan, aldus de minister van Buitenlandse Zaken.

Volgens Hoekstra moeten "alle opties die tot vervolging van deze misdaden leiden worden overwogen." Hij wijst erop dat er voor de oprichting wel "internationaal brede politieke steun" en "financiële steun" nodig is, en dat het tribunaal het werk van het ICC niet in de weg mag zitten.

Decennia
De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties zal niet met de plannen voor het agressietribunaal instemmen, omdat Rusland daar als permanent lid een veto kan uitspreken. Maar vervolgens kunnen ze worden voorgelegd aan de algemene vergadering met alle VN-landen, die het Russische optreden tegen Oekraïne al eerder veroordeelde.

Zonder Russische medewerking is onderzoek uiteraard lastig. Eurocommissaris Reynders van Justitie zei eerder te verwachten dat voor de vervolging van alle verdachten decennia moeten worden uitgetrokken. Hij verwees daarbij naar Rwanda, waar nu nog onderzoeken naar de genocide van 28 jaar geleden worden gestart
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  maandag 12 december 2022 @ 19:02:44 #115
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_207057923
De overlevingskansen van de inzittenden zouden beter zijn geweest als de piloot direct een landing deed ipv nog een halve minuut door te blijven vliegen en dan zo hard en verkeerd op de grond te knallen.
twitter
  maandag 12 december 2022 @ 19:02:52 #116
471046 YoungDriller
Stampt graag op lange tenen
pi_207057925
quote:
88s.gif Op maandag 12 december 2022 18:49 schreef sp3c het volgende:

[..]
zou je het beter doen denk je?
Geen idee. Ik pretendeer geen goede mig piloot te wezen. Al lijkt het me wel prachtig om eens een rondje te mogen meevliegen. Wel liever met een andere piloot. :P
  maandag 12 december 2022 @ 19:03:53 #117
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
  maandag 12 december 2022 @ 19:10:08 #118
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
  maandag 12 december 2022 @ 19:12:32 #119
99379 fjs
Zo dat is ook weer gezegd.
pi_207058067
twitter
  maandag 12 december 2022 @ 19:13:30 #120
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
  maandag 12 december 2022 @ 19:18:58 #121
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_207058164
quote:
0s.gif Op maandag 12 december 2022 19:10 schreef slashdotter3 het volgende:
2/10
[ twitter ]
Dat filmpje :{ Wat een helden zijn hij en zn medestrijders _O_
pi_207058174
quote:
Zal er iemand van die 20 nog zakendoen via de EU? :')

Vind dit altijd zulke kansloze sancties.
pi_207058266
quote:
7s.gif Op maandag 12 december 2022 18:08 schreef ExTec het volgende:
Ja, en aan de Riviera kom je voor 99,9% oligarchen tegen, of oligarchen kindertjes die zichzelf 'buiten de politiek' wanen, en die het feit dat ze zelf rus zijn "magisch" loskoppelen van dat die haatdwerg in het kremlin in hun naam oorlogje aan het voeren is, en hooguit 00,1% russen die gevlucht zijn.
Toon dat eens aan dan, aan de hand van geografische data in Riviera. Jij beweert het ten slotte. Ben heel benieuwd hoe je aan die 99,9% komt.

Ik weet het niet hoor, ik vraag het alleen maar.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_207058283
quote:
0s.gif Op maandag 12 december 2022 19:02 schreef slashdotter3 het volgende:
De overlevingskansen van de inzittenden zouden beter zijn geweest als de piloot direct een landing deed ipv nog een halve minuut door te blijven vliegen en dan zo hard en verkeerd op de grond te knallen.
[ twitter ]
Ik vind het wel een mooie landing eigenlijk :P
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_207058352
quote:
0s.gif Op maandag 12 december 2022 19:12 schreef fjs het volgende:
[ twitter ]
Hehe, als wij dat spelletje spelen dat we geen long range wapens gaan geven om niet te escaleren hoort daar ook dreigen bij dat we het wel gaan doen, en dan ook daadwerkelijk gaan leveren als Rusland niet luistert. Putin probeert altijd intiatief te houden, daar is zijn hele master strategist / strongman persona op gebaseerd. Tijd om daar de poten onder vandaan te zagen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')