En geen zorgen; is een kutcircuit om naar toe en van weg te gaan,quote:Op vrijdag 24 maart 2023 13:31 schreef bloodymary1 het volgende:
Yes, it's on!
Mijn man zit in Portimao, op mannenweekend. Haha, nee hoor, het is hem gegund.
Wel? Volgens het circuit zijn er allemaal gratis pendelbussen.quote:Op vrijdag 24 maart 2023 14:18 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
En geen zorgen; is een kutcircuit om naar toe en van weg te gaan,. Moest terugliften een jaar geleden, lol.
Ah, dat kan zo zijn inderdaad. Ik was er niet tijdens dé races maar tijdens testdagen. Zal uiteraard verschil maken. Desondanks denk ik niet dat het goed geregeld is zover ik de Portugezen en Portugal heb meegemaakt,quote:Op vrijdag 24 maart 2023 14:19 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Wel? Volgens het circuit zijn er allemaal gratis pendelbussen.
quote:Op vrijdag 24 maart 2023 14:33 schreef bloodymary1 het volgende:
Wel een goede manier gevonden om alles te kijken. Servus TV, een Oostenrijkse zender zend alles uit. Met Engels commentaar. Gratis. Via VPN kun je dat dan kijken. Werkt perfect! En gelukkig niet dat Hollandse gezever van Ziggo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
'Neurologisch in orde', zonder schade aan zijn nek, en hij 'reageert goed en heeft op geen enkel moment het bewustzijn verloren'. Wel onder meer een gebroken kaak, 'back and chest trauma' en nog wat van dat soort dingen. Al met al klinkt alsof hij enorm goed weg is gekomen, als je het geweld ziet waarmee hij door de bak rolt en tegen die bandenstapel klaptquote:Op vrijdag 24 maart 2023 17:26 schreef bloodymary1 het volgende:
Pol gaf te veel gasgas....
Ik weet het flauw. En eerst maar eens zien hoe het met hem gaat voor je er grapjes over maakt. Zeker flauwe grapjes.
Damn, klinkt niet helemaal goedquote:Op vrijdag 24 maart 2023 23:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
'Neurologisch in orde', zonder schade aan zijn nek, en hij 'reageert goed en heeft op geen enkel moment het bewustzijn verloren'. Wel onder meer een gebroken kaak, 'back and chest trauma' en nog wat van dat soort dingen. Al met al klinkt alsof hij enorm goed weg is gekomen, als je het geweld ziet waarmee hij door de bak rolt en tegen die bandenstapel klapt
En gigántische mazzel dat zijn motor zo te zien nét naast hem kwam
Nou ja, de crash zelf valt ook wel mee, maar hij rolt met nogal wat geweld door de bak heen, als een 'ragdoll'quote:Op zaterdag 25 maart 2023 01:08 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Damn, klinkt niet helemaal goed. Als ik de crash zo zie vind ik het eigenlijk niet ‘heel’ erg eruit zien (relatief bekeken). Met alle zooi die je opnoemt, dacht ik echt eerst dat er een bike over hem heen zou zijn gerold (al dan niet eenmaal). Heb het idee dat ik veel ergere crashes heb gezien maar waar ik dat precies vandaan haal, weet ik ook niet. Hoe dan ook is het sowieso geen fijne crash, nee. Snap wel dat je er in elk geval iets aan overhoudt.
zeg dat, dat glijden ging nog.quote:Op zaterdag 25 maart 2023 09:32 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou ja, de crash zelf valt ook wel mee, maar hij rolt met nogal wat geweld door de bak heen, als een 'ragdoll'
quote:Op zaterdag 25 maart 2023 12:25 schreef tja77 het volgende:
Miller blijft me verrassen, nu nog erop blijven zitten.
quote:Bastianini will therefore be forced to miss tomorrow’s race and the Argentina GP scheduled for next week.”
Ironically, Marini escaped punishment despite losing the front of his bike and clattering into Bastianini’s, whereas Joan Mir has been issued a long lap penalty for his Lap 1 contact with Fabio Quartararo.
Then, Mir crashed but Quartararo managed to stay upright, although he did lose five positions due to the hit.
Bastianini’s misfortune vindicates one of the criticisms of the new-for-2023 format of multiple races, namely the increased risk of injuries which take riders out of Sunday afternoon’s feature race.
It is also a big blow for the Italian’s title hopes, as he records a ‘zero’ from at least four races, being the Portugal Sprint due to the DNF plus the Portugal Grand Prix and both in Argentina.
In theory, that is as many as 74 points left on the table, with the standard 25 for a Grand Prix race win and 12 for a Sprint.
Ach, het voordeel van dit systeem is dat er tijd zat is om ook weer punten terug te pakken. Maar wel zuur ja.quote:Op zondag 26 maart 2023 01:48 schreef ChipsZak. het volgende:
Enea mist volgende week (en derhalve 3(!) races)
[..]
Soms zie je hem in het lijstje sraan en dan zakt ue weer weg ...quote:Op zondag 26 maart 2023 12:20 schreef heywoodu het volgende:
Oh, transponderprobleem, hij rijdt nog wel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Staphorst.quote:
En een DNFquote:
Niet zijn schuld dit keer,quote:
Er zijn ook wel vragen of dit houdbaar is op lange termijn. Maar Dorna gaat vast niet halverwege het seizoen iets veranderen,quote:Op zondag 26 maart 2023 11:57 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ach, het voordeel van dit systeem is dat er tijd zat is om ook weer punten terug te pakken. Maar wel zuur ja.
Het is ook gewoon veel minder leuk, uiteindelijk. Tuurlijk, er was spektakel zat en an sich was het een leuke race, maar het voelt allemaal niet zo belangrijk. Meer als een NBA-wedstrijd, waar je er honderdmiljoen van hebt in een jaar en waar elke individuele wedstrijd dus niet echt van belang is en meer voor het spektakel is. Val je een keer, tja, helaas pindakaas, maar voor het kampioenschap maakt het al met al niet zo heel veel uit.
Neuh, en het zal ongetwijfeld wat meer inkomsten opleveren, want meer reclames enzo, dus ja...ik zie het eigenlijk ook niet meer verdwijnenquote:Op zondag 26 maart 2023 13:34 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Er zijn ook wel vragen of dit houdbaar is op lange termijn. Maar Dorna gaat vast niet halverwege het seizoen iets veranderen,
Mwoah, dat laatste weet ik niet zeker. Het probleem is dalende kijkcijfers en dalende ticket sales. De sprint races zijn om die reden geïntroduceerd, maar als het niet houdbaar blijkt dan zal Dorna zich achter de oren krabben (veel gewonden, missende rijders en veel replacements etc.). Dit lost het initiële probleem niet op (nieuw publiek aantrekken).quote:Op zondag 26 maart 2023 13:39 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Neuh, en het zal ongetwijfeld wat meer inkomsten opleveren, want meer reclames enzo, dus ja...ik zie het eigenlijk ook niet meer verdwijnen
Goei ventje, tevreden met P12 maar uitspreken dat je meer en beter wilt direct na je eerste GP punten. Zit een goede kop op, zie ik nog wel in staat tot meer.quote:Op zondag 26 maart 2023 12:49 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Staphorst.
Komt heerlijk nuchter over ja, mooi man
Dat geldt helaas voor zoveel sporten, maar dan zetten ze de wijzigingen toch door. Ik bedoel, om met snelwandelen even een andere uiterste te nemen: de 50km, een epische strijd, is de nek omgedraaid en vervangen door de net-niet 35km. Alsof mensen die de 50km snelwandelen niks vonden nu ineens denken "hey, maar 35km, dáár ga ik wel eens even 2,5 uur voor zitten!".quote:Op zondag 26 maart 2023 13:57 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Mwoah, dat laatste weet ik niet zeker. Het probleem is dalende kijkcijfers en dalende ticket sales. De sprint races zijn om die reden geïntroduceerd, maar als het niet houdbaar blijkt dan zal Dorna zich achter de oren krabben (veel gewonden, missende rijders en veel replacements etc.). Dit lost het initiële probleem niet op (nieuw publiek aantrekken).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |