Rueda ook wel een beetje.quote:
Mir ook terecht een beetje boos.quote:Op zondag 20 juli 2025 14:07 schreef heywoodu het volgende:
Marquez lul, neemt 'ie Mir mee, die eindelijk eens lekker bezig was.
Eens.quote:
Then again, dit heeft Fabio ook een tijd gehad maar dan race na race na race. Elke keer werd hij eraf geflikkerd door een ander, of aangetikt en daardoor achteraan komen, etc.quote:Op zondag 20 juli 2025 14:07 schreef heywoodu het volgende:
Marquez lul, neemt 'ie Mir mee, die eindelijk eens lekker bezig was.
quote:MotoGP telt in 2026 opnieuw 22 races, met Brazilië als vervanger van Argentinië
Het wereldkampioenschap MotoGP bestaat volgend jaar net als dit seizoen uit 22 wedstrijden. De GP van Argentinië verdwijnt en wordt vervangen door een manche in Brazilië, zo bevestigde de promotor donderdag.
Het seizoen begint op 1 maart in Thailand en eindigt zoals de traditie het voorschrijft in Valencia op 22 november. Argentinië wordt als locatie vervangen door Brazilië, waar op 22 maart op het circuit Ayrton Senna in Goiânia wordt geracet, net zoals eerder gebeurde tussen 1987 en 1989.
De GP van Argentinië zal in principe op de kalender terugkeren eens het nieuwe circuit dat wordt gebouwd nabij Buenos Aires is afgewerkt. Dat komt er ter vervanging van de omloop van Termas in Rio Hondo, waar in maart van dit jaar een WK-manche plaatsvond.
Kalender 2026
Thailand- 1 maart
Brazilië - 22 maart
VS - 29 maart
Qatar - 12 april
Spanje - 26 april
Frankrijk - 10 mei
Catalonië - 17 mei
Italië - 31 mei
Hongarije - 7 juni
Tsjechië - 21 juni
Nederland - 28 juni
Duitsland - 12 juli
Groot-Brittannië - 9 augustus
Aragon - 30 augustus
San Marino - 13 september
Oostenrijk - 20 september
Japan - 4 oktober
Indonesië - 11 oktober
Australië - 25 oktober
Maleisië - 1 november
Portugal - 15 november
Valencia - 22 november
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |