Vanaf hier heb ik elke post gelezen met als toevoeging 'voor 8$ per maand'.quote:
Tja, je kan ook stellen dat de 2 bedrijven van Musk die wel succes hebben dat hebben ondanks Musk. Kan zomaarquote:Op vrijdag 4 november 2022 18:52 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ja, als de CEO van Apple naar Facebook/Meta zou gaan, zou dat een hele domme zet zijn. Want zij maken telefoons en computers en geen social media-platforms. Dat is hun vakgebied niet, dus dan weten ze er niks van.
Jij denkt dus dat Tesla slechts een "autobouwer" is. Oké.quote:Op vrijdag 4 november 2022 18:54 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, maar een aerospace bedrijf en een autobouwer zijn dat niet.
quote:. X.com
In 1995, with $15,000 and his younger brother Kimbal at his side, Musk started Zip2, a web software company that would help newspapers develop online city guides.
15
16
In 1999, Zip2 was acquired by Compaq Computer Corp. for $341 million.
17
Musk used his Zip2 buyout money to create X.com, a fintech venture before that term was in wide circulation.
X.com merged with a money transfer firm called Confinity, and the resulting company came to be known as PayPal.
18
Peter Thiel ousted Musk as PayPal's CEO before eBay (EBAY) bought the payments company for $1.5 billion, but Musk still profited from the buyout via his 11.7% PayPal stake.
19
20
"My proceeds from PayPal after tax were about $180 million," Musk said in a 2018 interview. "$100 million of that went into SpaceX, $70 million into Tesla, and $10 million into SolarCity. And I literally had to borrow money for rent."
Ja, dat kan zomaar inderdaad. Het is niet realistisch, maar dat terzijde.quote:Op vrijdag 4 november 2022 18:57 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Tja, je kan ook stellen dat de 2 bedrijven van Musk die wel succes hebben dat hebben ondanks Musk. Kan zomaar
Lees even goed wat er gebeurt met PayPal en wat de rol van Musk daarin was. Het woord "ousted" is nogal relevant.quote:Op vrijdag 4 november 2022 18:58 schreef Lospedrosa het volgende:
Musk heeft zijn fortuin opgebouwd vanaf zijn kamer in de internet bussiness, jij weet er iig iets van.
[..]
Dan zie je onderaan een factcheck. Nieuwe functie. En daar staat gewoon dat bedrijven de kat uit de boom kijken.quote:Op vrijdag 4 november 2022 18:26 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Gedaan, dan krijg ik een plaatje waar hetzelfde staat. En nu?
Nee, daar staat dat readers dat toegevoegd hebben. Dat is geen fact check.quote:Op vrijdag 4 november 2022 19:06 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dan zie je onderaan een factcheck. Nieuwe functie. En daar staat gewoon dat bedrijven de kat uit de boom kijken.
Je weet dat Steve Jobs ook ooit is ontslagen bij Apple? Snapte die er ook allemaal weinig van?quote:Op vrijdag 4 november 2022 19:03 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Lees even goed wat er gebeurt met PayPal en wat de rol van Musk daarin was. Het woord "ousted" is nogal relevant.
Wie aanbidt die mensen dan?quote:Op vrijdag 4 november 2022 19:23 schreef mcmlxiv het volgende:
Leuk al die aanbidders van “de grote zakenman”. Tja niemand twijfelt aan de medogenloosheid, de socioparhie en het narcisme wat Musk moeiteloos in het rijtje Jobs, Elisson, Zuckerberg, Bezos, Getty en Edison plaatst.
Uitbuiting, oplichting, diefstal, misbruik van vertrouwen, fraude, belastingontduiking, chantage en bedreiging, de tools van de succesvolle zakenman. Prima mensen om te aanbidden.
Apple haalde Jobs terug. Musk en Paypal? Not so much.quote:Op vrijdag 4 november 2022 19:08 schreef Repentless het volgende:
[..]
Je weet dat Steve Jobs ook ooit is ontslagen bij Apple? Snapte die er ook allemaal weinig van?
En nog in leven geweest als hij geen fucking idioot was geweest, natuurlijk. Toch wel een dingetje.quote:
Topic wordt er grappiger van...quote:Op vrijdag 4 november 2022 18:56 schreef OllieA het volgende:
[..]
Vanaf hier heb ik elke post gelezen met als toevoeging 'voor 8$ per maand'.
Topic wordt er grappiger van.
Misschien, het is niet zo dat hij elke behandeling weigerde. Misschien wel te laat, we zullen het nooit weten.quote:Op vrijdag 4 november 2022 19:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En nog in leven geweest als hij geen fucking idioot was geweest, natuurlijk. Toch wel een dingetje.
Goed mogelijk ja. Zo zie je maar. Briljant enerzijds, achterlijk anderzijds.quote:Op vrijdag 4 november 2022 19:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En nog in leven geweest als hij geen fucking idioot was geweest, natuurlijk. Toch wel een dingetje.
Na 12 jaar inderdaad, toen Apple Jobs nieuwe bedrijf NeXT had overgenomen. Voor 430 miljoen dollar. Tesla was 12 jaar na Musks vertrek bij PayPal al bijna 4 miljard dollar waard. Hij had dus een goed 'zaakje' lopen op dat moment, naast SpaceX. Maar hij kan alleen als succesvol worden gezien als hij was teruggevraagd bij PayPal? Of hoe moet ik dat zien?quote:Op vrijdag 4 november 2022 19:26 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Apple haalde Jobs terug. Musk en Paypal? Not so much.
Da's de verkeerde free speech, he? Elon vertelt je wel welke speech free is....voor $8 dollar per maand.quote:Op vrijdag 4 november 2022 19:48 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Goed mogelijk ja. Zo zie je maar. Briljant enerzijds, achterlijk anderzijds.
Ben ik trouwens de enige die het onwijs grappig vind dat mr free speech Musk zich beklaagt over dat mensen van hun recht op vrije meningsuiting gebruik maken om te adviseren niet op Twitter te adverteren?!
Jij haalde Jobs aan, die overigens niet ontslagen was maar dat terzijde, ik gaf aan dat je verhaal onvolledig was.quote:Op vrijdag 4 november 2022 19:49 schreef Repentless het volgende:
[..]
Na 12 jaar inderdaad, toen Apple Jobs nieuwe bedrijf NeXT had overgenomen. Voor 430 miljoen dollar. Tesla was 12 jaar na Musks vertrek bij PayPal al bijna 4 miljard dollar waard. Hij had dus een goed 'zaakje' lopen op dat moment, naast SpaceX. Maar hij kan alleen als succesvol worden gezien als hij was teruggevraagd bij PayPal? Of hoe moet ik dat zien?
Die redenering is net zo stompzinnig als zeggen dat de CEO van de rabobank ook wel prima aan het stuur van twitter kan staan, want banken zijn stuk voor stuk IT bedrijven. En in jouw magische wereld maakt het blijkbaar geen knal uit waar je het gereedschap computers voor gebruikt, of het nou geld heen en weer schuiven is, of een sociaal platform neerzetten. Het is allemaal 'techniek', en als het je ene kan, kan je het immers allemaal, hé.quote:Op vrijdag 4 november 2022 18:52 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ja, als de CEO van Apple naar Facebook/Meta zou gaan, zou dat een hele domme zet zijn. Want zij maken telefoons en computers en geen social media-platforms. Dat is hun vakgebied niet, dus dan weten ze er niks van.
Moet ALLES nou weer zo’n domme discussie worden? Pffffffquote:Op vrijdag 4 november 2022 19:55 schreef ExTec het volgende:
[..]
Die redenering is net zo stompzinnig als zeggen dat de CEO van de rabobank ook wel prima aan het stuur van twitter kan staan, want banken zijn stuk voor stuk IT bedrijven. En in jouw magische wereld maakt het blijkbaar geen knal uit waar je het gereedschap computers voor gebruikt, of het nou geld heen en weer schuiven is, of een sociaal platform neerzetten. Het is allemaal 'techniek', en als het je ene kan, kan je het immers allemaal, hé.
Je bevind je op een Forum.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:00 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Moet ALLES nou weer zo’n domme discussie worden? Pffffff
Dus: ja.quote:Een forum is een plaats waar mensen online samenkomen om berichten te plaatsen of te lezen, bestanden te delen en om te discussiëren met andere leden.
Dr staat niet,” een forum is een plek om elke mening belachelijk te maken met domme smileys en als een klein kind stampvoetend je punt maken bij elke mening die niet in je straatje past.”quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:01 schreef ExTec het volgende:
[..]
Je bevind je op een Forum.
[..]
Dus: ja.
Dr komt natuurlijk een nieuw team maar dan 2 keer beter.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:04 schreef speknek het volgende:
[ twitter ]
Tot zover het gezemel over free speech.
@Lospedrosa somt een aantal successen van Musk op die hij vanaf de grond heeft opgebouwd. Jij zegt dan dat het woordje "ousted" relevant is. Ik geef aan dat Jobs ook ooit "ousted" werd bij het bedrijf dat hij zelf was gestart. Dat hij 12 jaar later door een overname is teruggekeerd en er een megasucces van heeft gemaakt, maakt die eerste "ousted" dan niet relevant? Dit terwijl Musk daarna al zijn eigen megasuccessen aan het behalen was?quote:Op vrijdag 4 november 2022 19:52 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Jij haalde Jobs aan, die overigens niet ontslagen was maar dat terzijde, ik gaf aan dat je verhaal onvolledig was.
Ik gebruikte geen smileysquote:Op vrijdag 4 november 2022 20:04 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dr staat niet,” een forum is een plek om elke mening belachelijk te maken met domme smileys en als een klein kind stampvoetend je punt maken bij elke mening die niet in je straatje past.”
2 domme smileys in deze domme post.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:06 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik gebruikte geen smileys
Maar mensen die niet snappen dat IT welbeschouwd gereedschap is om tot een eindproduct te komen, en net doen alsof het beheersen van dat gereedschap maakt dat je ook alle eindproducten beheerst, mogen gewezen worden op de belachelijkheid van hun standpunt, ja.
Post icon telt niet mee.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:07 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
2 domme smileys in deze domme post.
Is goed met jou, lospedrosov.quote:Je bent zelf zo achterlijk als een paard.
Gezien zijn tekstberichten lijkt dat wel zo'n beetje de gedachte ja...quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:15 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik begrijp niet hoe je de helft van je werkvolk kan ontslaan. Verwacht Musk dat ze dubbel zo hard werken?
Want zonder dit team mag je niet meer posten over mensenrechten op twitter? Snap niet zo goed hoe dit free speech stopt.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:04 schreef speknek het volgende:
[ twitter ]
Tot zover het gezemel over free speech.
Het ging erom of een tech company Musks vakgebied is. Dat is het simpelweg.quote:Op vrijdag 4 november 2022 19:55 schreef ExTec het volgende:
[..]
Die redenering is net zo stompzinnig als zeggen dat de CEO van de rabobank ook wel prima aan het stuur van twitter kan staan, want banken zijn stuk voor stuk IT bedrijven. En in jouw magische wereld maakt het blijkbaar geen knal uit waar je het gereedschap computers voor gebruikt, of het nou geld heen en weer schuiven is, of een sociaal platform neerzetten. Het is allemaal 'techniek', en als het je ene kan, kan je het immers allemaal, hé.
In de aanloop hier naartoe werden mensen wel gestimuleerd om bijna 2x zo lang als normaal te werken ja.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:15 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik begrijp niet hoe je de helft van je werkvolk kan ontslaan. Verwacht Musk dat ze dubbel zo hard werken?
Iemand op Tweakers poste dat er in 2015/16 zo'n 3000 - 4000 medewerkers waren en het bedrijf nou niet echt groter is geworden om die 7500 nu te verklaren.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:15 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik begrijp niet hoe je de helft van je werkvolk kan ontslaan. Verwacht Musk dat ze dubbel zo hard werken?
Er zijn inderdaad heel veel mensen die niet mogen posten over mensenrechten, omdat twitter door hun regering gebruikt wordt om ze te onderdrukken.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:18 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Want zonder dit team mag je niet meer posten over mensenrechten op twitter? Snap niet zo goed hoe dit free speech stopt.
Dan heeft dat team er of niks mee te maken en blijft mijn vraag staan, of het team doet zijn werk niet.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:21 schreef speknek het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad heel veel mensen die niet mogen posten over mensenrechten, omdat twitter door hun regering gebruikt wordt om ze te onderdrukken.
Met de opkomst van Trump en de wappie kan ik mij zo voorstellen dat er aan de moderatiekant nogal wat gas bij moest sinds 2015.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:20 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Iemand op Tweakers poste dat er in 2015/16 zo'n 3000 - 4000 medewerkers waren en het bedrijf nou niet echt groter is geworden om die 7500 nu te verklaren.
De engineers moeten nu 8 uur per week werken ipv 4.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:15 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik begrijp niet hoe je de helft van je werkvolk kan ontslaan. Verwacht Musk dat ze dubbel zo hard werken?
Een social media bedrijf is een tech company, maar een tech company is niet per definitie een social media bedrijf.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:19 schreef Repentless het volgende:
[..]
Het ging erom of een tech company Musks vakgebied is. Dat is het simpelweg.
En de helft van je personeel ontslaan waarbij je je niet aan de wet houdt, en miljoenen willen snijden in hardware en netwerken en de rest van je personeel opjagen. Dat gaat vast een heel succesvolle Twitter periode opleveren.quote:Op vrijdag 4 november 2022 20:27 schreef beantherio het volgende:
Het is misschien een denkfout om te verwachten dat, als je het grootste deel van het personeel ontslaat, de rest wel zal blijven. Vooral als je de werkomstandigheden zoveel verslechterd.
Of sowieso dat je organisatie nog gewoon blijft functioneren. Er zal best wel wat lucht in de organisatie zitten maar bij zo'n grote ingreep gaan er dingen instorten. Dat kan niet anders.
Als je het zo bent klinkt het niet best inderdaad. Aan de andere kant 'zit' Musk wel op het CEOen van bedrijven dus hij weet waarschijnlijk beter wat hij aan het doen is dan wijquote:Op vrijdag 4 november 2022 20:34 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
En de helft van je personeel ontslaan waarbij je je niet aan de wet houdt, en miljoenen willen snijden in hardware en netwerken en de rest van je personeel opjagen. Dat gaat vast een heel succesvolle Twitter periode opleveren.
quote:Op vrijdag 4 november 2022 17:07 schreef mcmlxiv het volgende:
Zo, Twitter account gedeactiveerd, mooi moment daarvoor
Dat zal hem leren!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |