SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
https://en.wikipedia.org/wiki/Fraggingquote:Op woensdag 21 september 2022 11:40 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Ze kijken wel uit. Voor je het weet ben je ineens zelf de officier.
quote:The high number of fragging incidents in the latter years of the Vietnam War was symptomatic of the unpopularity of the war with the American public and the breakdown of discipline in the U.S. Armed Forces. Documented and suspected fragging incidents totalled nearly nine hundred from 1969 to 1972.
Ik vermoed dat er ook wel wat centrale stembureaus ge-himarsed zullen worden.quote:Op woensdag 21 september 2022 11:47 schreef Hatseflats22 het volgende:
Poetin heeft weer de aandacht op zich gevestigd maar van Oekrane, dat tot nu toe veel slimmer met de veranderende omstandigheden omgaat, verwacht ik toch wat passende tegenzetten de komende tijd. Al is het maar voor propagandadoeleinden.
Ik vermoed dat Partizanen een druk weekend tegemoet gaan rond dat referendum.
Dit idd, Putin dreigt al sinds 2014 met kernwapens het is echt helemaal niets nieuws.quote:Op woensdag 21 september 2022 11:57 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Ja Rob, jij bent geweldig Rob
Echt heh...quote:Op woensdag 21 september 2022 11:57 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Ja Rob, jij bent geweldig Rob
In 2014 zat Poetin nog niet in het nauw, nu wel.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:02 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dit idd, Putin dreigt al sinds 2014 met kernwapens het is echt helemaal niets nieuws.
Ik hoop het!quote:Op woensdag 21 september 2022 11:58 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik vermoed dat er ook wel wat centrale stembureaus ge-himarsed zullen worden.
Tuurlijk wel, ook dat doet hij al een half jaar.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:08 schreef michiel_merk het volgende:
[..]
In 2014 zat Poetin nog niet in het nauw, nu wel.
Terugtrekken en gezichtsverlies leiden is geen optie voor deze man.
Het is alleen maar positief dat Rusland zich zo druk maakt om democratie en vrijheid.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:08 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ik hoop het!
Dan krijg je wel in de Russische media beschuldigingen dat Oekraine een eerlijk democratisch referendum wil verkloten![]()
quote:Op woensdag 21 september 2022 09:51 schreef fjs het volgende:
Hoor al een tijdje niks van 1420 op YouTube...
Goed om te zien dat Poetin's boodschap aankomt bij de doelgroep.quote:Op woensdag 21 september 2022 11:57 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Ja Rob, jij bent geweldig Rob
Als het stof is opgetrokken is de EU de nieuwe supermacht.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:13 schreef weetjewel5 het volgende:
Fijn dat het Westen zich weer zonodig moest bemoeien met de oorlog, nu grote kans op escalatie en oorlog met ons ipv met alleen Oekrane.
En het is gelijk het einde van Rusland. Er vliegen nog steeds regelmatig B-52's over Oost-Polen en Roemenie, die kunnen binnen minuten reageren, en ik wil niet weten wat die bij zich dragen.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:13 schreef Dutch_view het volgende:
De hoge generaals in het Russische leger zullen niet op de rode knop drukken. Ze weten ook wel dat het dan ook meteen is afgelopen met hun luxe leventje en dat van hun families inclusief leuke huisjes.
Ook China zit er helemaal niet op te wachten.
Gezichtsverlies lijden sws met de troep waarmee ze vechtenquote:Op woensdag 21 september 2022 12:08 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, ook dat doet hij al een half jaar.
Nukes zijn leuk!quote:Op woensdag 21 september 2022 12:19 schreef over_hedge het volgende:
Dit topic is in rondjes aan het pratenElke dag krijgen we weer het nuke verhaaltje. Met elke dag de zelfde post.
Jij hebt liever dat Rusland gewoon een ander land kan binnenvallen?quote:Op woensdag 21 september 2022 12:13 schreef weetjewel5 het volgende:
Fijn dat het Westen zich weer zonodig moest bemoeien met de oorlog, nu grote kans op escalatie en oorlog met ons ipv met alleen Oekrane.
Op basis van dit soort generaliserende propaganda zijn al teveel zinloze en afschuwelijke oorlogen begonnen.quote:Op woensdag 21 september 2022 10:19 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Het is niet n machtswellusteling; het is een complete samenleving en vrijwel een compleet volk wat hier achter staat.
Eerlijk gezegd denk ik niets want de kans op fouten is te groot.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:15 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Er vliegen nog steeds regelmatig B-52's over Oost-Polen en Roemenie, die kunnen binnen minuten reageren, en ik wil niet weten wat die bij zich dragen.
Lees het boek Hitlers Henschmen eens ...quote:Op woensdag 21 september 2022 12:21 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Op basis van dit soort generaliserende propaganda zijn al teveel zinloze en afschuwelijke oorlogen begonnen.
Ik houd er niet zo van.
Daar staat een S teveel.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:28 schreef Wantie het volgende:
[..]
Lees het boek Hitlers Henschmen eens ...
Ik denk nog niets op dit moment, behalve afluister apparatuur en dergelijke.. maar als er signalen komen dat de Russen kernwapens richting het front dirigeren…. Aiaiaiquote:Op woensdag 21 september 2022 12:15 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
En het is gelijk het einde van Rusland. Er vliegen nog steeds regelmatig B-52's over Oost-Polen en Roemenie, die kunnen binnen minuten reageren, en ik wil niet weten wat die bij zich dragen.
Dat gaat over Hitlers Henchmen.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:28 schreef Wantie het volgende:
[..]
Lees het boek Hitlers Henschmen eens ...
Neuh, gaan ze voorlopig niet doen. Ook al zouden ze het kunnen.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:39 schreef slashdotter3 het volgende:
Met ATACMS zou de Crimea bridge gegarandeerd uitgeschakeld worden, maar dat leidt gegarandeerd weer tot Russische vergeldingsacties op onder andere Polen.
[ twitter ]
Daarom geen visa verschaffen en terugsturen. Als je niet richting het front wil, ga er maar tegen protesteren.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:42 schreef slashdotter3 het volgende:
En op het eind zitten er miljoenen Russische vluchtelingen in Europa. Rusland verliest weliswaar de oorlog in Ukraine maar Europa zit met die lui opgescheept en zal daar nog tientallen/honderden jaren de gevolgen van merken.
Denk dat Rob even vergeet wie er precies escaleert. Wat stelt hij voor? Oekrane dat zichzelf weggeeft?quote:Op woensdag 21 september 2022 11:57 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Ja Rob, jij bent geweldig Rob
Ja dat stelt hij inderdaad al maanden voor. En er zijn ook lui die hem er van betichten wel heel vaak het kremlinnarratief na te blaten. Kan incompetentie zijn natuurlijk…quote:Op woensdag 21 september 2022 12:44 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Denk dat Rob even vergeet wie er precies escaleert. Wat stelt hij voor? Oekrane dat zichzelf weggeeft?
Oh ja nee wacht ik was de K E R N W A P E N S?!?!?!!? vergeten.
[ afbeelding ]
We maken van het Markermeer een Gulag. Dwangarbeid FTW!quote:Op woensdag 21 september 2022 12:42 schreef slashdotter3 het volgende:
En op het eind zitten er miljoenen Russische vluchtelingen in Europa. Rusland verliest weliswaar de oorlog in Ukraine maar Europa zit met die lui opgescheept en zal daar nog tientallen/honderden jaren de gevolgen van merken.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sfornuis-gasrekening?quote:Livestream toont Russisch gasfornuis dat hele dag aan staat: 'Kost me 1,5 euro per maand'
De livestreamdienst Twitch heeft een kanaal offline gehaald van een Rus die 24 uur per dag liet zien hoe zijn gasfornuis brandde. Daarmee wilde hij mensen in het Westen pesten met de stijgende gasprijzen. Inmiddels zijn er meerdere streams van 'Russische gasfornuizen' actief.
De livestream RussianGas1 trok de afgelopen dagen op Twitch in totaal tienduizenden kijkers van over de hele wereld. De maker vermeldde als doel: '24/7 gas verspillen'. Dinsdagavond keken er zo’n drieduizend kijkers tegelijk naar de beelden van de brandende gaspitten, waarbij Russische liedjes waren te horen.
Het profiel had in een paar dagen bijna tienduizend volgers gekregen. Twitch, dat onderdeel is van Amazon, greep vanochtend in. "Dit kanaal is niet beschikbaar vanwege een schending van de community-richtlijnen of servicevoorwaarden", staat er. Wat de precieze overtreding was, is niet duidelijk.
Gasrekening van 1,44 euro
De gebruiker achter het account claimde een Rus te zijn die voor zijn gasrekening slechts 1,44 euro per maand zou betalen. De livestream was bedoeld om mensen in Europa en de VS te 'trollen', omdat zij te maken krijgen met steeds hogere gasprijzen sinds de Russische invasie in Oekrane.
Nadat het kanaal offline ging, dook er op Twitch direct een nieuwe livestream van een 'Russisch gasfornuis' op.
Pro-Russische boodschappen
De eerste livestream liet behalve het gasfornuis ook een thermometer en een klok zien, om kijkers duidelijk te maken dat het om live-beelden ging en niet om opnames. In de chat bij de stream waren veel pro-Russische boodschappen te lezen.
De streamer haalde ook een kleine drieduizend euro aan donaties op 'om een gasoven te kunnen kopen'.
Gasprijs vandaag weer hard gestegen
De Europese gasprijs schoot vandaag weer hard omhoog door de angst voor een nieuwe escalatie van de oorlog in Oekrane. Handelaren reageerden op de toespraak van Vladimir Poetin, waarin de president een gedeeltelijke militaire mobilisatie afkondigde. Daardoor kunnen honderdduizenden reservisten worden opgeroepen, die kunnen worden ingezet in Oekrane.
Dit was het Wunderwaffe, Rusland is echt uitgepoept nu.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:47 schreef NoXia het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sfornuis-gasrekening?![]()
![]()
![]()
Dit is een beetje het niveau dat er op een gegeven moment beelden uit Turkijke kwamen van figuren met een mes en een sinasappeltje.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:47 schreef NoXia het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sfornuis-gasrekening?![]()
![]()
![]()
Tsja, in Venezuela tank je benzine voor 2 cent per liter maar het lijkt me door een paar andere factoren toch absoluut niet lekker wonen daar.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:47 schreef NoXia het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sfornuis-gasrekening?![]()
![]()
![]()
Denk vooral het laatste. Die man kan niet anders dan overal ONGEKENDE ESCALATIE in zien en waarschuwen voor alle verschrikkelijke gevolgen die ONVERSTANDIGE ESCALATIE mogelijk kan hebben.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:45 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ja dat stelt hij inderdaad al maanden voor. En er zijn ook lui die hem er van betichten wel heel vaak het kremlinnarratief na te blaten. Kan incompetentie zijn natuurlijk…
Leuk hoor.quote:Op woensdag 21 september 2022 12:47 schreef NoXia het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sfornuis-gasrekening?![]()
![]()
![]()
Neuh, we moeten medelijden met hem hebben omdat hij denkt dat ie ons pest terwijl wij over een paar maanden een dronevideo zitten te kijken waar ie een granaat op zijn dak krijgtquote:Op woensdag 21 september 2022 12:55 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Leuk hoor.
Moeten wij nu livestreams gaan tonen van autodealers waar je heel de dag allerlei auto's voor normale prijzen kan kopen ipv alleen Lada's voor de prijs van een Mercedes?
Of supermarkten waar wij voor gemiddeld 10% van ons inkomen al onze boodschappen kunnen kopen ipv Russische supermarkten waar veel minder aanbod is en je 50% van je inkomen kwijt bent voor normale boodschappen. Of de Mediamarkt waar allerlei apparaten staan zoals koelkasten en vaatwassers die niet of voor belachelijke prijzen te koop zijn in Rusland.
Of anders gewoon een livestream waar allemaal mannen werken die in Rusland nu gedwongen worden te stoppen met hun werk en naar het front gestuurd worden.
Maar het beste is misschien wel om die gare propagandatactieken van Rusland te negeren en jezelf gewoon gelukkig prijzen dat je niet in Rusland bent geboren.
Het zijn witte mensen he. Dan is het grenzen sluiten een stuk makkelijker. Ook die het geweld proberen te ontvluchten.quote:Niet welkom
Russen die de afgekondigde mobilisatie proberen te ontlopen, zijn in elk geval niet welkom in Letland. De Letse minister van Buitenlandse Zaken zegt ze niet op te willen vangen. De Baltische staten Estland, Letland en Litouwen laten al bijna geen Russische burgers meer toe. Toeristen en zakenlieden komen die landen niet meer binnen. Ook Finland denkt erover de regels voor reizigers uit Rusland nog verder aan te scherpen. Litouwen heeft de paraatheid van het leger verhoogd bij de grens met Rusland.
Deze mensen proberen niet zozeer het geweld te ontvluchten als wel te ontkomen aan de mobilisatie. Niet omdat ze tegen het gepleegde geweld zijn, maar omdat ze zelf geen risico willen lopen. Ze hebben sinds 24 februari de tijd gehad om te laten zien dat ze niet achter deze oorlog staan. Niets gedaan. Nu het ze te heet onder de voeten wordt, moeten ze met open armen onthaald worden?quote:Op woensdag 21 september 2022 13:00 schreef HSG het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)poetins-aankondiging
[..]
Het zijn witte mensen he. Dan is het grenzen sluiten een stuk makkelijker. Ook die het geweld proberen te ontvluchten.
Wat hadden ze dan moeten doen?quote:Op woensdag 21 september 2022 13:03 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Deze mensen proberen niet zozeer het geweld te ontvluchten als wel te ontkomen aan de mobilisatie. Niet omdat ze tegen het gepleegde geweld zijn, maar omdat ze zelf geen risico willen lopen. Ze hebben sinds 24 februari de tijd gehad om te laten zien dat ze niet achter deze oorlog staan. Niets gedaan. Nu het ze te heet onder de voeten wordt, moeten ze met open armen onthaald worden?
Ze hadden al eerder kunnen vertrekken, vluchten, als expat het land verlaten, in opstand komen, van alles. Ze deden niets, omdat ze niet voldoende hard werden geraakt.quote:
Want gaan lopen protesteren in Rusland is zo makkelijk? Het is niet Nederland waar je de volgende dag je traktor weer terugkrijgt.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:03 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Deze mensen proberen niet zozeer het geweld te ontvluchten als wel te ontkomen aan de mobilisatie. Niet omdat ze tegen het gepleegde geweld zijn, maar omdat ze zelf geen risico willen lopen. Ze hebben sinds 24 februari de tijd gehad om te laten zien dat ze niet achter deze oorlog staan. Niets gedaan. Nu het ze te heet onder de voeten wordt, moeten ze met open armen onthaald worden?
Jij weet niet waarom ze dan nog niet hebben gedaan want jij bent niet in Rusland. Misschien konden ze gewoon niet.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ze hadden al eerder kunnen vertrekken, vluchten, als expat het land verlaten, in opstand komen, van alles. Ze deden niets, omdat ze niet voldoende hard werden geraakt.
Goede vergelijking inderdaadquote:Op woensdag 21 september 2022 12:48 schreef OProg het volgende:
[..]
Dit is een beetje het niveau dat er op een gegeven moment beelden uit Turkijke kwamen van figuren met een mes en een sinasappeltje.
Dat vind ik toch wel een heel glad-ijs argument hoor. Als jij nu uit Syri vertrekt, ben je dan ook geen vluchteling meer omdat je te lang gewacht hebt?quote:Op woensdag 21 september 2022 13:03 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Deze mensen proberen niet zozeer het geweld te ontvluchten als wel te ontkomen aan de mobilisatie. Niet omdat ze tegen het gepleegde geweld zijn, maar omdat ze zelf geen risico willen lopen. Ze hebben sinds 24 februari de tijd gehad om te laten zien dat ze niet achter deze oorlog staan. Niets gedaan. Nu het ze te heet onder de voeten wordt, moeten ze met open armen onthaald worden?
En dan met plaatjes uit 1991 komen. Dit is wel makkelijk praten vanachter een toetsenbord.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:10 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Een coup?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jeetje, dat is wel erg kort door de bocht hoor. Probeer je eens wat meer in te leven.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:03 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Deze mensen proberen niet zozeer het geweld te ontvluchten als wel te ontkomen aan de mobilisatie. Niet omdat ze tegen het gepleegde geweld zijn, maar omdat ze zelf geen risico willen lopen. Ze hebben sinds 24 februari de tijd gehad om te laten zien dat ze niet achter deze oorlog staan. Niets gedaan. Nu het ze te heet onder de voeten wordt, moeten ze met open armen onthaald worden?
Deels wel met je eens. Er is niet een laatste moment om te vluchten waarna niemand meer een vluchteling kan zijn.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:06 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat vind ik toch wel een heel glad-ijs argument hoor. Als jij nu uit Syri vertrekt, ben je dan ook geen vluchteling meer omdat je te lang gewacht hebt?
Letland heeft 1.9 miljoen inwoners waarvan meer dan een kwart etnisch Rus is. Als ze de grenzen openlaten voor Russische asielzoekers worden ze morgen wakker in een overwegend Russisch land.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:00 schreef HSG het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)poetins-aankondiging
[..]
Het zijn witte mensen he. Dan is het grenzen sluiten een stuk makkelijker. Ook die het geweld proberen te ontvluchten.
En dan staan er voor je het weet ineens groene mannetjes in je tuin loopgraven uit te spitten. Ben je mooi klaar mee.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:20 schreef speknek het volgende:
[..]
Letland heeft 1.9 miljoen inwoners waarvan meer dan een kwart etnisch Rus is. Als ze de grenzen openlaten voor Russische asielzoekers worden ze morgen wakker in een overwegend Russisch land.
Ja, het zijn net mensen. Mensen die niet graag sterven. En nog minder graag voor een regime waar ze waarschijnlijk erg weinig tot niets mee hebben. Dat ze tot nu toe zo goed en kwaad als het kan hun leven probeerden te leiden is ook precies dat: menselijk.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:20 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Deels wel met je eens. Er is niet een laatste moment om te vluchten waarna niemand meer een vluchteling kan zijn.
Maar in dit specifieke geval: mobilisatie -> massale vlucht uit Rusland, dat betekent toch dat het ze erom gaat dat ze niet zelf willen vechten? Als Rusland al had gewonnen, waren ze gewoon gebleven, want ze leven hun leventje verder wel. Misschien niet in optimale omstandigheden, maar soit.
42- en 36-jarigen.quote:
Yep, heeft niks met kleurtje te maken, maar is gewoon een direct existentieel gevaar voor het voortbestaan van het land. Ik weet dat mensen hier de 2.4% Turken ook een existentieel gevaar voor Nederland vinden, maar die twee zijn totaal niet vergelijkbaar.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:22 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
En dan staan er voor je het weet ineens groene mannetjes in je tuin loopgraven uit te spitten. Ben je mooi klaar mee.
Met een beetje pech komt Poetin vervolgens met een referendumquote:Op woensdag 21 september 2022 13:20 schreef speknek het volgende:
[..]
Letland heeft 1.9 miljoen inwoners waarvan meer dan een kwart etnisch Rus is. Als ze de grenzen openlaten voor Russische asielzoekers worden ze morgen wakker in een overwegend Russisch land.
Het kapotgeschoten parlementsgebouw is uit 1993. Het jaar dat het Russische parlement met geweld buitenspel is gezet door de president.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:13 schreef HSG het volgende:
[..]
En dan met plaatjes uit 1991 komen. Dit is wel makkelijk praten vanachter een toetsenbord.
Schop dan alle Oekrane mannen terug naar Oekrane want er moet een land verdedigd worden.
Het heeft er eerder mee te maken dat Poetin het beschermen van etnische Russen in andere landen keer op keer als smoes gebruik om landen binnen te vallen.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:00 schreef HSG het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)poetins-aankondiging
[..]
Het zijn witte mensen he. Dan is het grenzen sluiten een stuk makkelijker. Ook die het geweld proberen te ontvluchten.
Maar die kun je ook omdraaien, pas nu is de oorlogsdreiging voor deze mensen reel geworden. Dus pas nu zijn de op de vlucht voor geweld.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:20 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Deels wel met je eens. Er is niet een laatste moment om te vluchten waarna niemand meer een vluchteling kan zijn.
Maar in dit specifieke geval: mobilisatie -> massale vlucht uit Rusland, dat betekent toch dat het ze erom gaat dat ze niet zelf willen vechten? Als Rusland al had gewonnen, waren ze gewoon gebleven, want ze leven hun leventje verder wel. Misschien niet in optimale omstandigheden, maar soit.
Ik snap wat je bedoelt, maar ik kijk hier toch iets anders tegenaan.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:37 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Maar die kun je ook omdraaien, pas nu is de oorlogsdreiging voor deze mensen reel geworden. Dus pas nu zijn de op de vlucht voor geweld.
Vertel.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:39 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik snap wat je bedoelt, maar ik kijk hier toch iets anders tegenaan.
Dat heb ik gedaanquote:
Ok! Ik hoopte op een onderbouwing.quote:
Als de Roemenen er ook zo instonden, was Ceaucescu daar nu nog aan het bewind geweest, maar ze waren hem beu en deden iets aan de situatie. Het heeft veel mensenlevens gekost, maar de Roemenen wonnen toen wel hun vrijheid terug. Dat zouden de Russen ook kunnen, maar blijkbaar vinden ze het wel best.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:06 schreef HSG het volgende:
[..]
Jij weet niet waarom ze dan nog niet hebben gedaan want jij bent niet in Rusland. Misschien konden ze gewoon niet.
En protesteren heeft sowieso geen zin want je hebt gezien wat de gevolgen zijn.
Wat hebben wij daar mee te maken?quote:Op woensdag 21 september 2022 12:20 schreef Questular het volgende:
[..]
Jij hebt liever dat Rusland gewoon een ander land kan binnenvallen?
Er is daar geen sprake meer van een conflictsituatie, dus waar ga je dan voor op de vlucht? Als je nu uit Syrie vertrekt ben je gewoon een emigrant.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:06 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat vind ik toch wel een heel glad-ijs argument hoor. Als jij nu uit Syri vertrekt, ben je dan ook geen vluchteling meer omdat je te lang gewacht hebt?
Mee eens!quote:Op woensdag 21 september 2022 13:45 schreef Hathor het volgende:
[..]
Als de Roemenen er ook zo instonden, was Ceaucescu daar nu nog aan het bewind geweest, maar ze waren hem beu en deden iets aan de situatie. Het heeft veel mensenlevens gekost, maar de Roemenen wonnen toen wel hun vrijheid terug. Dat zouden de Russen ook kunnen, maar blijkbaar vinden ze het wel best.
In ons land lopen elke dag honderden Afrikanen en mensen uit het midden-oosten binnen. Zijn wij nu morgen een Arabisch/Afrikaans land?quote:Op woensdag 21 september 2022 13:20 schreef speknek het volgende:
[..]
Letland heeft 1.9 miljoen inwoners waarvan meer dan een kwart etnisch Rus is. Als ze de grenzen openlaten voor Russische asielzoekers worden ze morgen wakker in een overwegend Russisch land.
Nee maar met de huidige cijfers over 50 jaar wel.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:50 schreef HSG het volgende:
[..]
In ons land lopen elke dag honderden Afrikanen en mensen uit het midden-oosten binnen. Zijn wij nu morgen een Arabisch/Afrikaans land?
Als we door blijven gaan met het binnenhalen van Afrikanen staan we over een aantal jaar economisch wel op hetzelfde niveau als waar die lui vandaan komen.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:50 schreef HSG het volgende:
[..]
In ons land lopen elke dag honderden Afrikanen en mensen uit het midden-oosten binnen. Zijn wij nu morgen een Arabisch/Afrikaans land?
Nee.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:51 schreef quirina het volgende:
Maar ceaucescu liet ook het volk verhongeren. Russen hebben nog steeds genoeg te eten en te drinken.
Vergeet Oekrane zelf niet, die hebben in 2014 ook laten zien dat als het overgrote merendeel de straat op gaat dat het snel afgelopen is met een regering/leider.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:45 schreef Hathor het volgende:
[..]
Als de Roemenen er ook zo instonden, was Ceaucescu daar nu nog aan het bewind geweest, maar ze waren hem beu en deden iets aan de situatie. Het heeft veel mensenlevens gekost, maar de Roemenen wonnen toen wel hun vrijheid terug. Dat zouden de Russen ook kunnen, maar blijkbaar vinden ze het wel best.
En in Wit Rusland had Loekasjenko ook zijn biezen kunnen pakken als Poetin daar niet had ingegrepen. Ook daar willen de mensen verandering.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:57 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Vergeet Oekrane zelf niet, die hebben in 2014 ook laten zien dat als het overgrote merendeel de straat op gaat dat het snel afgelopen is met een regering/leider.
De wappies leggen 2014 iets anders uit, maar dat is uit jaloezie omdat toen wel zo'n beetje het hele volk opstond i.p.v. nog geen 1%.
een mens mag hopen.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:43 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Ok! Ik hoopte op een onderbouwing.
Als er wordt gedacht, en gehandeld, zoals Putin doet, wel inderdaad.quote:Op woensdag 21 september 2022 13:50 schreef HSG het volgende:
[..]
In ons land lopen elke dag honderden Afrikanen en mensen uit het midden-oosten binnen. Zijn wij nu morgen een Arabisch/Afrikaans land?
Vallen die landen ons aan dan om hun burgers te 'beschermen'?quote:Op woensdag 21 september 2022 13:50 schreef HSG het volgende:
[..]
In ons land lopen elke dag honderden Afrikanen en mensen uit het midden-oosten binnen. Zijn wij nu morgen een Arabisch/Afrikaans land?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |