Volgende goal wordt een driebander.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 19:57 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Weer 10mil erbij op de vraagprijs.
Zou een vrij naar einde zijn.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:09 schreef GotenSSJ het volgende:
Nou, dat was het dan wellichtZou wel erg zonde zijn.
Zijn slechtere manieren om afscheid te nemen dan met een hattrick en geen seconde gezeik over niet willen spelen.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:10 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
Zou een vrij naar einde zijn.
Ja en niet alleen een geweldige "voetballer" maar ook zo enorm ijverig, die jongen gaat maar en gaat maar (ook verdedigend)quote:
Ik bedoel dat hij best wat duidelijker had mogen zijn, of eerder beslissen. Ik vind het ongepast om zo vaag te blijven doen en bij je (thuis) club te wachten tot de allerlaatste dag.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:11 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Zijn slechtere manieren om afscheid te nemen dan met een hattrick en geen seconde gezeik over niet willen spelen.
Ah, ja dat valt mij ook een beetje tegen ja. Zeker als we het over het kaliber Southampton hebben. Als hij nu naar Liverpool of Bayern oid zou kunnen dan snap ik wel dat je een beetje moeilijk gaat doen over beslissingen.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:19 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
Ik bedoel dat hij best wat duidelijker had mogen zijn, of eerder beslissen. Ik vind het ongepast om zo vaag te blijven doen en bij je (thuis) club te wachten tot de allerlaatste dag.
Het is lang, ERG lang geleden dat ik zo positief verrast ben door een PSV’er, moet dan toch echt terugdenken aan de grotere namen van de laatste -tig jaar.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:16 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
Ja en niet alleen een geweldige "voetballer" maar ook zo enorm ijverig, die jongen gaat maar en gaat maar (ook verdedigend)
Iets mindere mate, maar Angelino vond ik ook wel zo iemand.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:24 schreef tja77 het volgende:
[..]
Het is lang, ERG lang geleden dat ik zo positief verrast ben door een PSV’er, moet dan toch echt terugdenken aan de grotere namen van de laatste -tig jaar.
Volgens mij kan hij daar helemaal niets aan doen en is het uiteindelijk PSV dat akkoord moet gaan met de prijs.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:19 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
Ik bedoel dat hij best wat duidelijker had mogen zijn, of eerder beslissen. Ik vind het ongepast om zo vaag te blijven doen en bij je (thuis) club te wachten tot de allerlaatste dag.
Jouw probleemquote:Op woensdag 31 augustus 2022 18:57 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dit soort berichten vind ik altijd een beetje zielig.
En Xavi Smons heeft mijn toestemming om mee te gaan naar het WK.
De hype moet ook weer niet te groot worden, maar dit zou wel eens de beste Simons kunnen worden die PSV ooit gehad heeft.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:27 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Iets mindere mate, maar Angelino vond ik ook wel zo iemand.
Angelino had dat ook wel ja, een back die WEL een man voorbij kwam, een voorzet kon geven EN verdedigen. Maar deze knaap heeft iets extra’s. Niet alleen omdat het een Nederlander is maar tis een pure voetballer, een liefhebber, perfectionist en leergierig. Hopen dat hij dit zo kan doorzetten en fit blijft natuurlijk.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:27 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Iets mindere mate, maar Angelino vond ik ook wel zo iemand.
Dat was een bizar schot jaquote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:32 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Hallo Koekoek. Ging die door het net?
Twente kampt wel met blessures en afwezigen zometeen. Benieuwd wie er zondag nog steeds geblesseerd is.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:38 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Nou, dit weekend maar eens kijken wat dit waard is tegen een echte tegenstander.
Wonnen wel van een echte tegenstander afgelopen weekend.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:40 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Dit Volendam heeft natuurlijk ook niets te zoeken in de Eredivisie. Wat een flutteam.
Er zijn aardig wat teams dit jaar die niks in de eredivisie te zoeken hebben.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:40 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Dit Volendam heeft natuurlijk ook niets te zoeken in de Eredivisie. Wat een flutteam.
Uh nee, ik stel dat hij niet persé weg wilt, want hij heeft het nieuwe PSV contract niet afgewezen. En geeft dat zelf ook aan. Hij MOET niet weg.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:48 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Wij trekken een compleet andere conclusie uit dit interview
Hoe die gast rent trouwens. Lijkt Forrest Gump welquote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:38 schreef tja77 het volgende:
Til kan nog 100 uur doorvoetballen en dan nog steeds scoort ie niet.
Dit klonk voor mij wel degelijk als ik 'Ik wil weg'. Hij zegt letterlijk dat meerdere dingen spelen, dan heb je je zinnen niet per se gezet op 1 team waar je goed in past oid, maar meer dat je een stap wil maken naar een betere competitie etc.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:51 schreef tja77 het volgende:
[..]
Uh nee, ik stel dat hij niet persé weg wilt, want hij heeft het nieuwe PSV contract niet afgewezen. En geeft dat zelf ook aan. Hij MOET niet weg.
Dat wil natuurlijk niet zeggen dat hij zeker blijft hè.
Goede aanbieding en hij is weg.
Hij wil wel graag en ik vond hem niet eens heel slecht vandaag. Maar zo ongelukkig in de afronding, ik kreeg er bijna medelijden mee.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:52 schreef RipCity het volgende:
[..]
Hoe die gast rent trouwens. Lijkt Forrest Gump wel
Hij probeert het politiek correct te houden. Maar het is niet zo dat hij weg moet en z’n kont tegen de kribbe gooit. Er zijn meerdere ploegen in de running schijnbaar, maar het is niet zeker dat hij gaat. Ik gun hem z’n transfer, maar PSV moet ook een degelijke vervanger kunnen halen. En dat wordt wel heeeeel kort dag.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:52 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dit klonk voor mij wel degelijk als ik 'Ik wil weg'. Hij zegt letterlijk dat meerdere dingen spelen, dan heb je je zinnen niet per se gezet op 1 team waar je goed in past oid, maar meer dat je een stap wil maken naar een betere competitie etc.
Die verbeterde aanbieding zou ik ook niet afwijzen, stel dat PSV hem niet verkoopt, teken je dat contract en verdien je het komende jaar meer. Snel verdiend.
Hij kan wel weg willen, maar hij weet ook dat PSV meer voor hem wil hebben dan de clubs willen betalen.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:52 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dit klonk voor mij wel degelijk als ik 'Ik wil weg'. Hij zegt letterlijk dat meerdere dingen spelen, dan heb je je zinnen niet per se gezet op 1 team waar je goed in past oid, maar meer dat je een stap wil maken naar een betere competitie etc.
Die verbeterde aanbieding zou ik ook niet afwijzen, stel dat PSV hem niet verkoopt, teken je dat contract en verdien je het komende jaar meer. Snel verdiend.
Ja eens, hij gaf niet het idee dat hij ten koste van alles weg moet. Maar hij wil het wel heb ik het idee.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:56 schreef tja77 het volgende:
[..]
Hij probeert het politiek correct te houden. Maar het is niet zo dat hij weg moet en z’n kont tegen de kribbe gooit. Er zijn meerdere ploegen in de running schijnbaar, maar het is niet zeker dat hij gaat. Ik gun hem z’n transfer, maar PSV moet ook een degelijke vervanger kunnen halen. En dat wordt wel heeeeel kort dag.
Ik denk dat Gakpo wel heeft besloten niet naar een middenmoot club in Engeland te willen en alleen geen harde uitspraken wil doen over blijven voor het geval er echt nog iets moois voorbij komt. Maar dat is wat mijn gevoel zegt.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:07 schreef tompsv18 het volgende:
Volgens Van Nistelrooy komen er sowieso geen spelers meer bij en hij is ervan overtuigd dat Gakpo blijft.
Dat lijkt me vrij logisch zo last-minute eigenlijkquote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:26 schreef tompsv18 het volgende:
Staat dus gewoon geen vervanger klaar voor Gakpo, bevestigt Ruud net nogmaals. Die John de Jong moet er echt uit joh.
Hoe zie je dat voor je dan?quote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:26 schreef tompsv18 het volgende:
Staat dus gewoon geen vervanger klaar voor Gakpo, bevestigt Ruud net nogmaals. Die John de Jong moet er echt uit joh.
Neejoh. Of een deadline stellen en daarna niet meer verkopen. Of je moet een vervanger hebben klaarstaan als je beste speler vertrekt.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat lijkt me vrij logisch zo last-minute eigenlijk
Ja die vervanger wil best even wachten tot de laatste dag van de transferdeadline voor het almachtige PSV.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:28 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Neejoh. Of een deadline stellen en daarna niet meer verkopen. Of je moet een vervanger hebben klaarstaan als je beste speler vertrekt.
Dan had John natuurlijk best met Gakpo af kunnen spreken dat zijn management tot aan afgelopen zondag oid had om persoonlijk rond te komen met een club die X miljoen wil betalen. Raak je niet rond voor die tijd, helaas pindakaas tenzij er een club X+20 miljoen bied. Of iets in die richting.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:35 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja die vervanger wil best even wachten tot de laatste dag van de transferdeadline voor het almachtige PSV.
Stop toch met dromen jongen
Als die ook nog weg gaat, wat me stug lijkt, kan je de club wel opdoekenquote:
Dan moet je dus gewoon niet meer verkopen op de laatste dag als je titelambities hebt. Als je dat wel doet, dan is dat ook prima maar dan moet je dat meteen laten varen.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:35 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja die vervanger wil best even wachten tot de laatste dag van de transferdeadline voor het almachtige PSV.
Stop toch met dromen jongen
Tsja, het blijft uiteindelijk gewoon een bedrijf. Er is een bedrag dat je niet kan weigeren, over 2 maanden weer een transferwindow, geloof dat PSV ook wel blijft bestaan zonder Cody Gakpo.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:44 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Dan moet je dus gewoon niet meer verkopen op de laatste dag als je titelambities hebt. Als je dat wel doet, dan is dat ook prima maar dan moet je dat meteen laten varen.
Als men 100 miljoen biedt vergoedt dat het verlies van het kampioenschap wat je sowieso al niet wint wel.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Tsja, het blijft uiteindelijk gewoon een bedrijf. Er is een bedrag dat je niet kan weigeren, over 2 maanden weer een transferwindow, geloof dat PSV ook wel blijft bestaan zonder Cody Gakpo.
PSV zit wat dat betreft ook wel in een andere positie dan Ajax. Die 80/90 miljoen voor Sangare en Gakpo kun je financieel gezien eigenlijk niet weigeren, al blijf ik het ook wel snappen dat je op deadlinedag de deur dichthoudt...quote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Als men 100 miljoen biedt vergoedt dat het verlies van het kampioenschap wat je sowieso al niet wint wel.
Dat kan zo zijn, maar je speelt niet mee voor het kampioenschap dan.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 21:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Als men 100 miljoen biedt vergoedt dat het verlies van het kampioenschap wat je sowieso al niet wint wel.
Zonder Gakpo en Sangare maakt PSV ook echt nog wel kans op de titel, daar is de tegenstand in NL echt te matig voor...quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:12 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Dat kan zo zijn, maar je speelt niet mee voor het kampioenschap dan.
quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Zonder Gakpo en Sangare maakt PSV ook echt nog wel kans op de titel, daar is de tegenstand in NL echt te matig voor...
Zonder gakpo wel. Beide weg dan niet. Te kleine selectie om dat nog op te vangen.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Zonder Gakpo en Sangare maakt PSV ook echt nog wel kans op de titel, daar is de tegenstand in NL echt te matig voor...
Daar zitten vast wappies als Waterreus en van Breukelen in. Die slapen allang en zitten er alleen voor de worstenbroodjes.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:13 schreef Scorpie het volgende:
Welkom broeders in de doldwaze transferuurtjes, schuif gezellig aan bij ons Ajacieden om de ontknoping van de transfermarkt te volgen.
Hebben jullie ook een RvC die alles tegen houdt ?
Zie jij behalve Ajax een betere selectie dan PSV?quote:
Zonder die 2 komt Feyenoord in de buurt.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:14 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Zie jij behalve Ajax een betere selectie dan PSV?
Ik denk niet dat ik het hiermee eens ben.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Zonder Gakpo en Sangare maakt PSV ook echt nog wel kans op de titel, daar is de tegenstand in NL echt te matig voor...
En met mij?quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:16 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ik het hiermee eens ben.
Mwah vooruit, Gakpo scheelt inderdaad wel een paar slokken op een borrel, maar voor Sangare zou je niet hoeven te huilen....quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:15 schreef GGMM het volgende:
[..]
Zonder die 2 komt Feyenoord in de buurt.
Met jou ben ik het wel eens.quote:
Sangare wordt denk ik lichtelijk onderschat. Ik zie liever Gakpo vertrekken dan Sangare. Guti zou dan zijn vervanger zijn maar daarachter zit niets.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:16 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Mwah vooruit, Gakpo scheelt inderdaad wel een paar slokken op een borrel, maar voor Sangare zou je niet hoeven te huilen....
Op dit moment zie ik liever Gakpo vertrekken dan Sangare.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:16 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Mwah vooruit, Gakpo scheelt inderdaad wel een paar slokken op een borrel, maar voor Sangare zou je niet hoeven te huilen....
JUIST MAATquote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:18 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Sangare wordt denk ik lichtelijk onderschat. Ik zie liever Gakpo vertrekken dan Sangare. Guti zou dan zijn vervanger zijn maar daarachter zit niets.
Gmtaquote:
Nee, wij hebben een RvN.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:13 schreef Scorpie het volgende:
Welkom broeders in de doldwaze transferuurtjes, schuif gezellig aan bij ons Ajacieden om de ontknoping van de transfermarkt te volgen.
Hebben jullie ook een RvC die alles tegen houdt ?
Misschien, maar ik vind die selectie wel vrij matig..quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:15 schreef GGMM het volgende:
[..]
Zonder die 2 komt Feyenoord in de buurt.
Hoeveel van de Feyenoord selectie heb je meer dan 3 wedstrijden zien spelen?quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Misschien, maar ik vind die selectie wel vrij matig..
9quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:39 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Hoeveel van de Feyenoord selectie heb je meer dan 3 wedstrijden zien spelen?
Ditquote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:18 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Sangare wordt denk ik lichtelijk onderschat. Ik zie liever Gakpo vertrekken dan Sangare. Guti zou dan zijn vervanger zijn maar daarachter zit niets.
Kepper, verdediging minus die Hancko, Timber en Kokcu, Danilo.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:39 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Hoeveel van de Feyenoord selectie heb je meer dan 3 wedstrijden zien spelen?
Nou weet ik dat Vinicius geen geweldenaar is, om het zacht uit te drukken, maar als die weggaat heb je dus geen eens een back-up spits meer. Tenzij El Ghazi daar moet gaan spelen oid.quote:
Beetje lastig als je ze nog lang niet allemaal fit hebt zien spelen, terwijl spelers als Timber, Hancko en Szymanski in de karige minuten voor nu een prima indruk maken. Ik heb ook nog niet echt duidelijk wat het niveau van Feyenoord nu precies kan zijn, maar volgens mij is er wel aardig wat potentieel aangetrokken.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Misschien, maar ik vind die selectie wel vrij matig..
Sangaré blijft, PSV heeft Chelsea een nee verkocht.quote:Vanavond was bij PSV het plan om óf Sangaré óf Gakpo te verkopen. Nog steeds geen witte rook gesignaleerd in het Philips Stadion. Langzaam aan maar eens op huis aan. Morgenvroeg is er snel duidelijkheid verwacht ik. PSV wilde de zaak vannacht hoe dan ook afronden.
Bizar ook weer dat Gakpo nu ineens verkocht moet worden. Die gaat dus voor een bedrag de deur uitlopen wat Ajax krijgt voor een speler van het tweede elftal.quote:Op donderdag 1 september 2022 06:20 schreef tja77 het volgende:
Aldus Twitterrik
[..]
Sangaré blijft, PSV heeft Chelsea een nee verkocht.
Gakpo zal waarschijnlijk vertrekken en geen vervanger.
Mooi kut dus.
Aannames, daarnaast als Gakpo tegen de Rangers net zo belangrijk was geweest als gisteren tegen Volendam, dan was hij allang verkocht voor het gewenste bedrag.quote:Op donderdag 1 september 2022 06:47 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Bizar ook weer dat Gakpo nu ineens verkocht moet worden. Die gaat dus voor een bedrag de deur uitlopen wat Ajax krijgt voor een speler van het tweede elftal.
We blijven toch ook godverdomme de Primark van de Eredivisie.
Ze wilden Gakpo eigenlijk al graag verkopen (voor een hoog bedrag) omdat er geld nodig was dus dat lijkt mij geen optie.quote:Op donderdag 1 september 2022 08:35 schreef Gutanoth het volgende:
Prachtnieuws, nu alleen wel die Oekraïner nog ophalen
will be continued in de winterstopquote:Op donderdag 1 september 2022 08:36 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ze wilden Gakpo eigenlijk al graag verkopen (voor een hoog bedrag) omdat er geld nodig was dus dat lijkt mij geen optie.
Naast dat de transferwindow gesloten is in NL.
quote:Op donderdag 1 september 2022 08:42 schreef Zorro het volgende:
Als dit maar niet betekent dat Sangare vanmiddag de deur alsnog uit wandelt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |