SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Landskampioen 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
sorry, had niet door dat ik de laatste was. bedankt Tarado. goede TTFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Hoorde van iemand die het kan weten dat Antony 4 ton aan boetes heeft gekregen afgelopen weken voor het niet op z'n werk verschijnen, dat het bedrag oploopt tot 109 incl. en dat Sao Paulo afgekocht wordt met 12 ineens, afwachten wat er van klopt.![]()
dit had de TT moeten zijn.quote:Op maandag 29 augustus 2022 11:31 schreef Tarado het volgende:
Hoorde van iemand die het kan weten dat Antony 4 ton aan boetes heeft gekregen afgelopen weken voor het niet op z'n werk verschijnen, dat het bedrag oploopt tot 109 incl. en dat Sao Paulo afgekocht wordt met 12 ineens, afwachten wat er van klopt.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Die 400k zou kunnen, ik las ergens 50k per dag niet trainen ofzo..quote:Op maandag 29 augustus 2022 11:31 schreef Tarado het volgende:
Hoorde van iemand die het kan weten dat Antony 4 ton aan boetes heeft gekregen afgelopen weken voor het niet op z'n werk verschijnen, dat het bedrag oploopt tot 109 incl. en dat Sao Paulo afgekocht wordt met 12 ineens, afwachten wat er van klopt.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
wel jammer dat het bij dit soort figuren (ook bijvoorbeeld Onana en Sanchez) altijd op zo'n manier moet gaan voordat ze weg gaan.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Aan de ene kant wel maar ik begrijp ook nog wel dat als je binnen 2 jaar meer dan 5 keer zoveel waard bent dan toen je binnen kwam er wat druk op komt van wanneer dan wel, netjes van Ajax dat ze er nog meer hebben uitgesleept.quote:Op maandag 29 augustus 2022 11:34 schreef mokkiemok het volgende:
wel jammer dat het bij dit soort figuren (ook bijvoorbeeld Onana en Sanchez) altijd op zo'n manier moet gaan voordat ze weg gaan.![]()
enkel wanneer Ajax het zou hebben tegengewerkt vind ik het een optie. anders kan je toch gewoon op een goede manier afzwaaien bij je huidige werkgever.quote:Op maandag 29 augustus 2022 11:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
Aan de ene kant wel maar ik begrijp ook nog wel dat als je binnen 2 jaar meer dan 5 keer zoveel waard bent dan toen je binnen kwam er wat druk op komt van wanneer dan wel, netjes van Ajax dat ze er nog meer hebben uitgesleept.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Leuk boetepotje voor het personeelsuitje.quote:Op maandag 29 augustus 2022 11:31 schreef Tarado het volgende:
Hoorde van iemand die het kan weten dat Antony 4 ton aan boetes heeft gekregen afgelopen weken voor het niet op z'n werk verschijnen, dat het bedrag oploopt tot 109 incl. en dat Sao Paulo afgekocht wordt met 12 ineens, afwachten wat er van klopt.![]()
Het punt is natuurlijk dat op het moment dat een speler weg wil dit de onderhandelingspositie van Ajax verzwakt, dus door de hakken in het zand te zetten pakt Ajax toch 20 miljoen meer, dat lijkt mij wel een ruzietje met een vertrekkende speler waard, hoort allemaal bij het spel.quote:Op maandag 29 augustus 2022 11:40 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
enkel wanneer Ajax het zou hebben tegengewerkt vind ik het een optie. anders kan je toch gewoon op een goede manier afzwaaien bij je huidige werkgever.![]()
Kan dat überhaupt, een bedrag aan boetes welke het maandsalaris overschrijdt?quote:Op maandag 29 augustus 2022 11:31 schreef Tarado het volgende:
Hoorde van iemand die het kan weten dat Antony 4 ton aan boetes heeft gekregen afgelopen weken voor het niet op z'n werk verschijnen, dat het bedrag oploopt tot 109 incl. en dat Sao Paulo afgekocht wordt met 12 ineens, afwachten wat er van klopt.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
ik heb echt geen idee, ik weet ook niet wat hij per maand verdientquote:Op maandag 29 augustus 2022 11:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Kan dat überhaupt, een bedrag aan boetes welke het maandsalaris overschrijdt?![]()
Aan die boetes zal vast ook wel weer een maximum zitten..quote:Op maandag 29 augustus 2022 11:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Kan dat überhaupt, een bedrag aan boetes welke het maandsalaris overschrijdt?Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Ja, ik neem maar even aan dat een werkgever niet in een paar weekjes even 4 ton aan boete kan uitdelen aan één werknemer. Dacht altijd dat dat max 10 of 20% van het maandsalaris mag zijn ofzo.quote:Op maandag 29 augustus 2022 11:50 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Aan die boetes zal vast ook wel weer een maximum zitten..VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
ik weet het echt niet maar misschien staat er wat over in het contractquote:Op maandag 29 augustus 2022 11:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, ik neem maar even aan dat een werkgever niet in een paar weekjes even 4 ton aan boete kan uitdelen aan één werknemer. Dacht altijd dat dat max 10 of 20% van het maandsalaris mag zijn ofzo.![]()
Als er iets in het contract staat dat hij zelf heeft ondertekend mag dit toch gewoon? Hij is er ten slotte mee akkoord gegaanquote:Op maandag 29 augustus 2022 11:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, ik neem maar even aan dat een werkgever niet in een paar weekjes even 4 ton aan boete kan uitdelen aan één werknemer. Dacht altijd dat dat max 10 of 20% van het maandsalaris mag zijn ofzo.![]()
In Nederland geldende wetten zijn altijd over-rulend ten opzichte van een individuele afspraak.quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:00 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Als er iets in het contract staat dat hij zelf heeft ondertekend mag dit toch gewoon? Hij is er ten slotte mee akkoord gegaan
Dus Ajax kan in contracten qua boetes zetten wat ze willen; als de wetgeving dit niet toestaat, is het niet toegestaan. Ongeacht handtekeningen van beiden partijen.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Wat een simpele redenatiequote:Op maandag 29 augustus 2022 12:00 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Als er iets in het contract staat dat hij zelf heeft ondertekend mag dit toch gewoon? Hij is er ten slotte mee akkoord gegaan
No bitch to me![]()
Op de banken sta ik voor een categorie-Ziyech.quote:Op maandag 29 augustus 2022 07:34 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Los van de haalbaarheid: sta jij op de banken als hij wel komt? Ik ken 'm niet goed.
Goede speler, maar heeft wel wat frustrerende kantjes.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Eindelijk de deal rond met Antony, goede speler tikkeltje te arrogant maar nu gelukkig rust in de tent.
Misschien kunnen we met die 100 miljoen de kuip kopen en er vervolgens woningen bouwen![]()
![]()
Zo'n contract is best wel uitgebreid natuurlijk, zal ook met z'n management zijn dus het is wat meer dan slechts een arbeidscontract, maar verder ook niet zo belangrijk die 4 ton + of - .quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:01 schreef Black-Death het volgende:
[..]
In Nederland geldende wetten zijn altijd over-rulend ten opzichte van een individuele afspraak.
Dus Ajax kan in contracten qua boetes zetten wat ze willen; als de wetgeving dit niet toestaat, is het niet toegestaan. Ongeacht handtekeningen van beiden partijen.![]()
Tja, in beginsel is dat gewoon zo. Partijen hebben de vrijheid om dit soort dingen af te spreken, behalve als er in de wet staat dat dat anders is of niet mag. Voor zover ik weet, is zo'n bepaling er niet.quote:![]()
Ziyech.Komt.Niet.quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:07 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Op de banken sta ik voor een categorie-Ziyech.
Goede speler, maar heeft wel wat frustrerende kantjes.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Jammer dat je zes jaar oude zonden weer oprakeltquote:.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Sorry maat, hoop voor jou dat ik hem nu ook jinx.quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:23 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Jammer dat je zes jaar oude zonden weer oprakelt.
VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Als Chelsea zoveel blijft vragen, geloof ik er niet in. Maar stellig zijn in de transfermarkt doe ik niet meer haha.quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Sorry maat, hoop voor jou dat ik hem nu ook jinx.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Het lijkt me wenselijker om dit soort supporters gewoon in een kooi te stoppen en er af en toe wat bananen in te gooien, want waar de echte bavianen zitten lijkt me wel duidelijk.quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Een tros bananen had ik stiekem toch grappiger gevonden.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Met de huidige camera's lijkt het me ook niet heel lastig om dat soort volk er tussenuit te pikken eigenlijk.quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:31 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het lijkt me wenselijker om dit soort supporters gewoon in een kooi te stoppen en er af en toe wat bananen in te gooien, want waar de echte bavianen zitten lijkt me wel duidelijk.
Maar die onverdraagzaamheid en vrij kansloos gedrag in zijn algemeenheid lijkt wel een tikkeltje erger te worden, ja.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Wel aandoenlijk hoe FC Utrecht zich jaarlijks, eenzijdig, als een stel apen (hi ha ho) in een kooi opfokt voor deze wedstrijd.quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Met de huidige camera's lijkt het me ook niet heel lastig om dat soort volk er tussenuit te pikken eigenlijk.
Maar die onverdraagzaamheid en vrij kansloos gedrag in zijn algemeenheid lijkt wel een tikkeltje erger te worden, ja.
Beetje hetzelfde met Twente richting Feyenoord heb ik het idee.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Best triest inderdaad. Maar Twente en Feyenoord? Wat hebben die nou weer tegen elkaar?quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:37 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Wel aandoenlijk hoe FC Utrecht zich jaarlijks, eenzijdig, als een stel apen (hi ha ho) in een kooi opfokt voor deze wedstrijd.
Beetje hetzelfde met Twente richting Feyenoord heb ik het idee.![]()
Eenzijdige rivaliteit bedoelde ik. Dat hangt samen met een moord uit de jaren 90 verder.quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:38 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Best triest inderdaad. Maar Twente en Feyenoord? Wat hebben die nou weer tegen elkaar?♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Een wedstrijdje wie het laagste IQ heeft.quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:38 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Best triest inderdaad. Maar Twente en Feyenoord? Wat hebben die nou weer tegen elkaar?![]()
quote:Op maandag 29 augustus 2022 13:27 schreef Rode_Wijn het volgende:
El Ghazi![]()
![]()
Boilesen ook maar meteen terugbrengen? Kunnen nog wel wat in de defensie gebruiken.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
En wat te doen met de 50 miljoen wat over blijft?quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:08 schreef WhateverWhatever het volgende:
Eindelijk de deal rond met Antony, goede speler tikkeltje te arrogant maar nu gelukkig rust in de tent.
Misschien kunnen we met die 100 miljoen de kuip kopen en er vervolgens woningen bouwenWhat is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Om de boel ultiem te trollen zouden we natuurlijk ook zelf Gakpo uit Eindhoven weg kunnen kopenOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Haha, kopen we Gakpo!quote:Op maandag 29 augustus 2022 13:31 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
En wat te doen met de 50 miljoen wat over blijft?![]()
Sinds Kuyt met zijn stopwatch zijn ze ook al helemaal opgefokt over Feyenoord overigens.quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:39 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Eenzijdige rivaliteit bedoelde ik. Dat hangt samen met een moord uit de jaren 90 verder.
Gewoon ontzettend tokkievolk daar en het blijft ietsje minder belicht.Makkelijk eerste![]()
quote:Op maandag 29 augustus 2022 12:01 schreef Black-Death het volgende:
[..]
In Nederland geldende wetten zijn altijd over-rulend ten opzichte van een individuele afspraak.
Dus Ajax kan in contracten qua boetes zetten wat ze willen; als de wetgeving dit niet toestaat, is het niet toegestaan. Ongeacht handtekeningen van beiden partijen.quote:Blijkbaar is het dus toch zo simpelquote:De werkgever mag een boete opleggen met een maximumbedrag die gelijk is aan een halve dag loon per week. Hier mag de werkgever alleen van afwijken wanneer hij dit met de werknemer is overeengekomen en de werknemer meer dan het minimumloon verdient.![]()
![]()
gauw doen alsjeblieft, en want wat voegt hij toe in eindhovenquote:Op maandag 29 augustus 2022 13:33 schreef TheVulture het volgende:
Om de boel ultiem te trollen zouden we natuurlijk ook zelf Gakpo uit Eindhoven weg kunnen kopenover het paard getild mannetje dat hij is
Big Brother 2025 Favo: Jolien (mijn persoonlijke winnaar)![]()
PSV vraagt veel te veel. Willen 50 miljoen terwijl hij niet meer dan 30 waard is.quote:Op maandag 29 augustus 2022 13:33 schreef TheVulture het volgende:
Om de boel ultiem te trollen zouden we natuurlijk ook zelf Gakpo uit Eindhoven weg kunnen kopen![]()
vragen staat vrij, zeker in deze laatste week, ik vraag me alleen af of zij een redelijk bod ook kunnen weigeren nu ze geen CL hebben gehaaldquote:Op maandag 29 augustus 2022 14:42 schreef franske19 het volgende:
[..]
PSV vraagt veel te veel. Willen 50 miljoen terwijl hij niet meer dan 30 waard is.![]()
Als je ziet hoe Gakpo acteert in grote wedstrijden, vraag ik me af of clubs die wedstrijden bekijkenquote:Op maandag 29 augustus 2022 14:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
vragen staat vrij, zeker in deze laatste week, ik vraag me alleen af of zij een redelijk bod ook kunnen weigeren nu ze geen CL hebben gehaald
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Weet je wel wat die uitdrukking betekent? Ik heb Gakpo namelijk nog nooit op enige vorm van verwaandheid of arrogantie kunnen betrappen.quote:Op maandag 29 augustus 2022 14:33 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
gauw doen alsjeblieft, en want wat voegt hij toe in eindhovenover het paard getild mannetje dat hij is
![]()
Waarom zou dat niet kunnen? Psv is financieel gewoon gezond hoor.quote:Op maandag 29 augustus 2022 14:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
vragen staat vrij, zeker in deze laatste week, ik vraag me alleen af of zij een redelijk bod ook kunnen weigeren nu ze geen CL hebben gehaald![]()
Inderdaad.. lijkt me echt geen arrogante jongen die Gakpo.. en kan ook nog eens enorm goed voetballen maar op 1 of andere manier komt het er lang niet altijd uit. Maargoed, daarvoor is een ander topquote:Op maandag 29 augustus 2022 15:17 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Weet je wel wat die uitdrukking betekent? Ik heb Gakpo namelijk nog nooit op enige vorm van verwaandheid of arrogantie kunnen betrappen.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
PSV begroot niet op CL inkomsten, dus dat zal wel meevallenquote:Op maandag 29 augustus 2022 14:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
vragen staat vrij, zeker in deze laatste week, ik vraag me alleen af of zij een redelijk bod ook kunnen weigeren nu ze geen CL hebben gehaald![]()
Maar echt vet op de botten is er ook niet. Gelukkig zijn de Brainport-bedrijven en de gemeente Eindhoven er altijd nog wanneer er problemen ontstaan.quote:Op maandag 29 augustus 2022 15:25 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
PSV begroot niet op CL inkomsten, dus dat zal wel meevallenOp woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Ja ik had ook liever dat een oud trainer van psv de club spekte met bizarre bedragen voor middelmaat, maar dat is de realiteit helaas nietquote:Op maandag 29 augustus 2022 15:34 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Maar echt vet op de botten is er ook niet. Gelukkig zijn de Brainport-bedrijven en de gemeente Eindhoven er altijd nog wanneer er problemen ontstaan.![]()
ik vind het best een leuke discussie maar misschien beter in het PSV topic, ja ik weet dat ik er zelf ook aan meedeed met een reactie![]()
Chelsea zou de vraagprijs van Ziyech hebben verlaagd naar 25-30 mio.
Maar hij vraagt nog 10 mio per jaar salaris.. nooit aan beginnen..Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Je kan ook veel doen met een mooie tekenbonus. Het is niet alsof Bergwijn, Tadic en Blind hier voor niks spelen he.quote:Op maandag 29 augustus 2022 16:05 schreef Black-Death het volgende:
Chelsea zou de vraagprijs van Ziyech hebben verlaagd naar 25-30 mio.
Maar hij vraagt nog 10 mio per jaar salaris.. nooit aan beginnen..![]()
Nee dat snap ik, maar met 3-4 mio per jaar is het toch wel klaar?quote:Op maandag 29 augustus 2022 16:11 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Je kan ook veel doen met een mooie tekenbonus. Het is niet alsof Bergwijn, Tadic en Blind hier voor niks spelen he.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Ajax zal wel tevreden zijn.
Maar ben schijtziek van al die spelers met een contract die gewoon weigeren te spelen als ze hun zin niet krijgen, maar de club op het contract wijzen als de club ze kwijt wil tegen hun zin.
Taak voor FIFA om deze spelers te bedreigen met een langdurige schorsing (ik weet het, dat helpt de club ook niet, maar toch)![]()
We mogen allemaal een bloemetje sturen naar de Belg Bosmanquote:Op maandag 29 augustus 2022 16:29 schreef spapaars het volgende:
Ajax zal wel tevreden zijn.
Maar ben schijtziek van al die spelers met een contract die gewoon weigeren te spelen als ze hun zin niet krijgen, maar de club op het contract wijzen als de club ze kwijt wil tegen hun zin.
Taak voor FIFA om deze spelers te bedreigen met een langdurige schorsing (ik weet het, dat helpt de club ook niet, maar toch)RED ONS HENNIEGOD![]()
Dat dit mag wil nog niet zeggen dat je zomaar alles in een contract mag zeggen en het dan ook maar rechtsgeldig is zoals je steltquote:Op maandag 29 augustus 2022 14:15 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
[..]
[..]
Blijkbaar is het dus toch zo simpelNo bitch to me![]()
op zich helemaal niet zo onredelijk voor een speler met nog 3 jaar op z'n contract, vind het alleen voor Ajax wel veel en dat salaris lijkt me ook niet haalbaar als de rest van de topspelers net op de helft zittenquote:Op maandag 29 augustus 2022 16:05 schreef Black-Death het volgende:
Chelsea zou de vraagprijs van Ziyech hebben verlaagd naar 25-30 mio.
Maar hij vraagt nog 10 mio per jaar salaris.. nooit aan beginnen..![]()
Wat een geld allemaal. Niet normaal.proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
Kunnen we ook nog mooi Kudus verkopen en dan Ziyech aantrekken dan komen we er helemaal goed uit.quote:Op maandag 29 augustus 2022 17:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
op zich helemaal niet zo onredelijk voor een speler met nog 3 jaar op z'n contract, vind het alleen voor Ajax wel veel en dat salaris lijkt me ook niet haalbaar als de rest van de topspelers net op de helft zitten![]()
Wat een geld voor zo'n overschatte dramaqueen, goed uitgeonderhald![]()
Zou Ronaldo stiekem geen oren hebben naar Ajax? Dat zou een stunt zijn.blablablabla![]()
Tja, de slavernij is nou eenmaal afgeschaft. Mijn werkgever bezit mij ook niet.quote:Op maandag 29 augustus 2022 16:39 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
We mogen allemaal een bloemetje sturen naar de Belg BosmanVolkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Ja Ronaldo heeft altijd gedroomd om te werken onder Schreuder en de Eredivisie lijkt hem een top competitie.quote:Op maandag 29 augustus 2022 17:43 schreef Elan het volgende:
Wat een geld voor zo'n overschatte dramaqueen, goed uitgeonderhald![]()
Zou Ronaldo stiekem geen oren hebben naar Ajax? Dat zou een stunt zijn.![]()
“I like playing against Volendam, they are a very good team”quote:Op maandag 29 augustus 2022 18:26 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja Ronaldo heeft altijd gedroomd om te werken onder Schreuder en de Eredivisie lijkt hem een top competitie.![]()
Hij is 37 kan hem het verrotten. Las nu dat hij naar Napoli wil dan is Ajax toch een mooiere club in elk opzicht.quote:Op maandag 29 augustus 2022 18:26 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja Ronaldo heeft altijd gedroomd om te werken onder Schreuder en de Eredivisie lijkt hem een top competitie.blablablabla![]()
Ik denk dat Ajax daar vooral geen oren naar heeft vanwege het financiële aspect.quote:Op maandag 29 augustus 2022 17:43 schreef Elan het volgende:
Wat een geld voor zo'n overschatte dramaqueen, goed uitgeonderhald![]()
Zou Ronaldo stiekem geen oren hebben naar Ajax? Dat zou een stunt zijn.Oh.![]()
En dan ook nog elke week de Ronaldo van de bv Ronaldo. Helemaal geen zin in joh.quote:Op maandag 29 augustus 2022 19:24 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik denk dat Ajax daar vooral geen oren naar heeft vanwege het financiële aspect.![]()
Was alweer vergeten wat ze voor Maguire hebben betaald. En dat geintje met 2x Pogba transfervrij weg laten gaan.quote:Op maandag 29 augustus 2022 17:15 schreef spapaars het volgende:
Nog iets over werkvergunning, of die op tijd binnen zal zijn
In dat opzicht zijn deze miljoenen voor Martinez en Antony nog niet zo raar.![]()
Daarom, wat moet je ermee.quote:Op maandag 29 augustus 2022 19:25 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
En dan ook nog elke week de Ronaldo van de bv Ronaldo. Helemaal geen zin in joh.Oh.![]()
In essentie heb je moreel gelijk hoor….quote:Op maandag 29 augustus 2022 16:29 schreef spapaars het volgende:
Ajax zal wel tevreden zijn.
Maar ben schijtziek van al die spelers met een contract die gewoon weigeren te spelen als ze hun zin niet krijgen, maar de club op het contract wijzen als de club ze kwijt wil tegen hun zin.
Taak voor FIFA om deze spelers te bedreigen met een langdurige schorsing (ik weet het, dat helpt de club ook niet, maar toch)
Maar denk je effe in dat een Triple A bedrijf jouw salaris wil vervijfvoudigen naar 150k en ze willen daarvoor jouw werkgever - krankzinnig disproportioneel - afkopen voor 2 ton.
Ga d’r maar eens staan.Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
Heeft weinig te maken met goed onderhandelen. Wel met een gestoorde tukker die Plan B veiligstelt. Slim geschaakt wel van ‘m - als hij die baggerclub niet rechtgetrokken krijgt, keert ‘ie al rentenierend terug naar een club die het budgettair verplicht is de komende 40-45 jaar op rij kampioen te worden.quote:Op maandag 29 augustus 2022 17:43 schreef Elan het volgende:
Wat een geld voor zo'n overschatte dramaqueen, goed uitgeonderhald![]()
Zou Ronaldo stiekem geen oren hebben naar Ajax? Dat zou een stunt zijn.
De Glazers zijn blijkbaar wel heel wanhopig dat ze zich hier voor laten lenen.Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
Het gaat mij meer om zijn werkweigering.quote:Op maandag 29 augustus 2022 19:36 schreef De_Pel het volgende:
[..]
In essentie heb je moreel gelijk hoor….
Maar denk je effe in dat een Triple A bedrijf jouw salaris wil vervijfvoudigen naar 150k en ze willen daarvoor jouw werkgever - krankzinnig disproportioneel - afkopen voor 2 ton.
Ga d’r maar eens staan.
Het resultaat zou hetzelfde zijn geweest met die 100 miljoen als hij wel had gespeeld voor de club die hem ervoor betaalt.![]()
Voor Martinez wel natuurlijk, die gast is nooit 55 miljoen euro waard.quote:Op maandag 29 augustus 2022 19:25 schreef papert het volgende:
[..]
Was alweer vergeten wat ze voor Maguire hebben betaald. En dat geintje met 2x Pogba transfervrij weg laten gaan.
In dat opzicht zijn deze miljoenen voor Martinez en Antony nog niet zo raar.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Stop met deze bizar domme act johquote:Op maandag 29 augustus 2022 19:49 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Voor Martinez wel natuurlijk, die gast is nooit 55 miljoen euro waard.![]()
Inderdaad.quote:Op maandag 29 augustus 2022 19:49 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Voor Martinez wel natuurlijk, die gast is nooit 55 miljoen euro waard.
Alleen echte toppers zoals Baumgartl zijn dat waard.Oh.![]()
Alvarez gaat volgend jaar voor meerquote:Op maandag 29 augustus 2022 19:49 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Voor Martinez wel natuurlijk, die gast is nooit 55 miljoen euro waard.![]()
BAUMGARTL DIE WAS IK VERGETENquote:Op maandag 29 augustus 2022 20:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Inderdaad.
Alleen echte toppers zoals Baumgartl zijn dat waard.![]()
Ja die heeft echt een beroerde start gemaakt daarquote:Op maandag 29 augustus 2022 19:49 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Voor Martinez wel natuurlijk, die gast is nooit 55 miljoen euro waard.![]()
![]()
Zolang het volgend jaar is vind ik het prima. Voor nu, de bezemkast in en het slot erop de komende dagen.quote:Op maandag 29 augustus 2022 20:15 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Alvarez gaat volgend jaar voor meer![]()
Ja vooral tegen Brentford.quote:Op maandag 29 augustus 2022 20:20 schreef Malavita het volgende:
[..]
Ja die heeft echt een beroerde start gemaakt daar![]()
@maxi-mus @Dale__Cooper @hhh38
Even gekeken: Sevilla 'moet' wat verkopen gezien de beperkte bestedingslimiet die ze door LaLiga hebben. Ocampos is dan een mogelijke kandidaat. Mocht Ajax interesse hebben en snel handelen, zou dit best kunnen slagen. Maar dat hangt ook weer samen met de wil van Ocampos natuurlijk.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Open deur genotquote:Op maandag 29 augustus 2022 20:33 schreef El-Stinho het volgende:
@:maxi-mus @:dale__cooper @:hhh38
Even gekeken: Sevilla 'moet' wat verkopen gezien de beperkte bestedingslimiet die ze door LaLiga hebben. Ocampos is dan een mogelijke kandidaat. Mocht Ajax interesse hebben en snel handelen, zou dit best kunnen slagen. Maar dat hangt ook weer samen met de wil van Ocampos natuurlijk.![]()
Is die Ocampos wat dan?quote:Op maandag 29 augustus 2022 20:33 schreef El-Stinho het volgende:
@:maxi-mus @:dale__cooper @:hhh38
Even gekeken: Sevilla 'moet' wat verkopen gezien de beperkte bestedingslimiet die ze door LaLiga hebben. Ocampos is dan een mogelijke kandidaat. Mocht Ajax interesse hebben en snel handelen, zou dit best kunnen slagen. Maar dat hangt ook weer samen met de wil van Ocampos natuurlijk.![]()
Ocampos is een regelmatige basisspeler; kan links, kan rechts. Op beide flanken scoort hij wel goals en geeft assists. Gif, diepgang, techniek en gevoel voor waar een bal kan vallen. Niet écht een Antony-voorzet. Wel veel meer op zichzelf dan dat hij het team nodig heeft. Dat heb je wel nodig als aanvaller in het zeer rigide Lopetegui-systeem. Dat is een modernere versie van Frank de Boer-voetbal (godzijdank is dat effect bijna uitgewerkt en nadert een ontslag). Qua vormwisseling doet het een beetje aan Suárez denken. Soms kan hij een tijdje echt frustrerend zijn. Qua antics en opstootjesbelustheid leveren we zeker niet in t.o.v. Antony.quote:
Heel anders dan Antony, heel anders dan wat Ajax al in het team heeft. Lijkt me een vermakelijke transfer.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Voor hoeveel had PSV hem eigenlijk gekocht? Vijf miljoen ofzo?quote:Op maandag 29 augustus 2022 20:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Inderdaad.
Alleen echte toppers zoals Baumgartl zijn dat waard.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Alleen als Ten Hag er nog niet uitgedlikkerd is natuurlijk…quote:Op maandag 29 augustus 2022 20:15 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Alvarez gaat volgend jaar voor meerBestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
Ajax dat aast op een controlerende middenvelder. Is this the real life?
Als H2 dit laat slagen, kunnen ze niet meer stuk bij me.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
![]()
![]()
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Zoals in twee topics genoemd, ik hoop dat Grillitsch bij de onderhandelingen een zaakwaarnemer mee heeft, en niet zijn vader die dollartekens in zijn ogen heeft vwb tekengeld. In Italië (zijn hoofddoel) en Turkije (plan B) is het daardoor mislukt. Deed het goed bij Hoffenheim, maar wil je het gedonder van de familie er bij hebben?"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"![]()
![]()
Dit suggereert dat ze er met de twee al uit zijn.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Als een club met 220 miljoen op zak probeert je in de gaten houdt om te proberen je transfers te stelen, dan weet je dat je op de goede weg zitquote:
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
Doe jezelf nou niet te veel eer aan wil je. Elke beetje respectievelijk club zal deze gast op een schaduwlijstje hebben staan.quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:38 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Als een club met 220 miljoen op zak probeert je in de gaten houdt om te proberen je transfers te stelen, dan weet je dat je op de goede weg zit![]()
Inderdaad. Slot kijkt ook tv blijkbaar.quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:41 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Doe jezelf nou niet te veel eer aan wil je. Elke beetje respectievelijk club zal deze gast op een schaduwlijstje hebben staan.![]()
Hahahahahahahaha wauwquote:Op maandag 29 augustus 2022 22:38 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Als een club met 220 miljoen op zak probeert je in de gaten houdt om te proberen je transfers te stelen, dan weet je dat je op de goede weg zit![]()
Jeetje, heeft er dus toch alle schijn van dat Ocampos gaat komen.quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:28 schreef D_A het volgende:
[ twitter ]
Dit suggereert dat ze er met de twee al uit zijn.![]()
Het is eerder triest dat dit een topaanwinst is voor Feyenoord en het voor Ajax gewoon een speler voor erbij is aangezien Alvarez een stuk beter is.quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:43 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Inderdaad. Slot kijkt ook tv blijkbaar.![]()
quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:43 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Jeetje, heeft er dus toch alle schijn van dat Ocampos gaat komen.[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Dat zou wel een mega stunt zijn, had nooit gedacht dat die überhaupt interesse in Ajax zou hebbenquote:![]()
Ajax heeft ook voor Antony geld zat; en er is op zijn plek niets veranderd. Maar nu Feyenoord hem wil hebben…quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:41 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Doe jezelf nou niet te veel eer aan wil je. Elke beetje respectievelijk club zal deze gast op een schaduwlijstje hebben staan.
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
Ocampos zou zoals Stijn al zegt heel vermakelijk zijn. Totaal andere type maar zou fantastische transfer zijn.
Grillitsch geen idee![]()
Ach mannetje toch Ajax heeft alleen Alvarez voor op 6 of je moet Fitz Jim al mee gaan tellen. Geloof me nou maar wij kijken niet naar clubs in de Eredivisie.quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:47 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ajax heeft ook voor Antony geld zat; en er is op zijn plek niets veranderd. Maar nu Feyenoord hem wil hebben…![]()
Bekende van schreuder hequote:Op maandag 29 augustus 2022 22:47 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ajax heeft ook voor Antony geld zat; en er is op zijn plek niets veranderd. Maar nu Feyenoord hem wil hebben…![]()
Ja maar Schreuder kon dat zelf niet bedenken, dat komt door Feyenoord. Ze zijn op de goede wegquote:![]()
Wat moet die koekenbakker kosten eigenlijk? Merkwaardige transfer, zit geen enkele restwaarde aan deze speler, dus kun je volledig afschrijven.Hallo![]()
quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:49 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ja maar Schreuder kon dat zelf niet bedenken, dat komt door Feyenoord. Ze zijn op de goede weg![]()
![]()
Ben ook wel benieuwd hoe El Ghazi het bij PSV gaat doen, in mijn herinnering was dat toch een prima speler![]()
Ik vond dat echt middelmaat.quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:58 schreef Heeinz het volgende:
Ben ook wel benieuwd hoe El Ghazi het bij PSV gaat doen, in mijn herinnering was dat toch een prima spelerOh.![]()
Schreuder heeft een beetje de pech dat hij aan het einde van de cyclus is begonnen.
Antony is weg en het is maar de vraag wat hij ervoor terugkrijgt
Tadic is voorbij
Brobbey is een spits die het al geweldig doet als ie 1 op 2 loopt
Berghuis is het nooit echt geweest
Blind is ook voorbij
Klaassen zit ook al over zijn top heen
Rensch zal Mazraaoui nooit kunnen doen vergeten
Ajax heeft een nieuwe keeper nodig voor de toekomst
etc.
In de Eredivisie zal ie om de titel spelen, maar Europees gezien kom je hier niet ver mee hoor.
Zag net wat beelden terug van Rondo. Vind 'm wel een super sympathieke gast.![]()
Ja af en toe maakte hij een wereldgoal maar het was voetballend wel echt vrij beperkt allemaal.quote:Oh.![]()
Ja want er zijn verder geen nieuwe spelers bijgekomen (lol)quote:Op maandag 29 augustus 2022 23:02 schreef bbuddybb het volgende:
Schreuder heeft een beetje de pech dat hij aan het einde van de cyclus is begonnen.
Antony is weg en het is maar de vraag wat hij ervoor terugkrijgt
Tadic is voorbij
Brobbey is een spits die het al geweldig doet als ie 1 op 2 loopt
Berghuis is het nooit echt geweest
Blind is ook voorbij
Klaassen zit ook al over zijn top heen
Rensch zal Mazraaoui nooit kunnen doen vergeten
Ajax heeft een nieuwe keeper nodig voor de toekomst
etc.
In de Eredivisie zal ie om de titel spelen, maar Europees gezien kom je hier niet ver mee hoor.
Zag net wat beelden terug van Rondo. Vind 'm wel een super sympathieke gast.Oh.![]()
quote:Op maandag 29 augustus 2022 23:02 schreef bbuddybb het volgende:
Schreuder heeft een beetje de pech dat hij aan het einde van de cyclus is begonnen.
Antony is weg en het is maar de vraag wat hij ervoor terugkrijgt
Tadic is voorbij
Brobbey is een spits die het al geweldig doet als ie 1 op 2 loopt
Berghuis is het nooit echt geweest
Blind is ook voorbij
Klaassen zit ook al over zijn top heen
Rensch zal Mazraaoui nooit kunnen doen vergeten
Ajax heeft een nieuwe keeper nodig voor de toekomst
etc.
In de Eredivisie zal ie om de titel spelen, maar Europees gezien kom je hier niet ver mee hoor.
Zag net wat beelden terug van Rondo. Vind 'm wel een super sympathieke gast.lijkt me eerder een begin van een nieuwe cyclus, enige waar ik het mee eens ben is de keeper, daar hoort er wel een goeie bij van eind 20
![]()
quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:49 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ja maar Schreuder kon dat zelf niet bedenken, dat komt door Feyenoord. Ze zijn op de goede weg
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
Volledig afhankelijk van z’n gewenste tekenbonus en salaris natuurlijk wel.quote:Op maandag 29 augustus 2022 23:12 schreef Wotte het volgende:
Op papier is die Grillitsch een no-brainer als backup van Alvarez.Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
moet hij wel backup willen zijn, die gast wil ook naar het wkquote:Op maandag 29 augustus 2022 23:12 schreef Wotte het volgende:
Op papier is die Grillitsch een no-brainer als backup van Alvarez.![]()
Wel kansloos dat je een serieus punt probeerde te maken en het nu maar op een trol poging gooit. Ga nu maar snel weer naar het Feyenoord topic.quote:![]()
Ajax zal dat best kunnen betalen.quote:Op maandag 29 augustus 2022 23:13 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Volledig afhankelijk van z’n gewenste tekenbonus en salaris natuurlijk wel.Oh.![]()
Dat bepalen wij wel vriend.quote:Op maandag 29 augustus 2022 23:13 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Volledig afhankelijk van z’n gewenste tekenbonus en salaris natuurlijk wel.![]()
Met dat drukke speelschema zal er genoeg gerouleerd gaan worden.quote:Op maandag 29 augustus 2022 23:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
moet hij wel backup willen zijn, die gast wil ook naar het wkOh.![]()
Dat is uiteraard waad. Twee miljoen zal hij wel aantikken daar in de bundesliga. Een ervaren verdedigende middenvelder transfervrij binnenhalen zou ik zeker toejuichen. Die positie is vrij dunbezet momenteel.quote:Op maandag 29 augustus 2022 23:13 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Volledig afhankelijk van z’n gewenste tekenbonus en salaris natuurlijk wel.![]()
Moet zijn land wel naar het WK gaan..quote:Op maandag 29 augustus 2022 23:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
moet hij wel backup willen zijn, die gast wil ook naar het wk![]()
Er zijn er wel een paar die van mij nog mogen opsodemieteren jaquote:Op maandag 29 augustus 2022 23:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
Benieuwd of ze ook nog wat weten te lozen eigenlijk.![]()
is waar ookquote:Op maandag 29 augustus 2022 23:29 schreef CR7 het volgende:
[..]
Moet zijn land wel naar het WK gaan..![]()
![]()
Duo kishna, el ghazi. Waren steeds elkaars wissel, de invaller die wedstrijd was vaak wel aardig.quote:
Heeft het in frankrijk wel goed gedaan.![]()
hij zal vast wat bij geleerd hebben maar wel weinig gespeeld in de PLquote:Op maandag 29 augustus 2022 23:34 schreef Adames het volgende:
[..]
Duo kishna, el ghazi. Waren steeds elkaars wissel, de invaller die wedstrijd was vaak wel aardig.
Heeft het in frankrijk wel goed gedaan.![]()
quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:47 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ajax heeft ook voor Antony geld zat; en er is op zijn plek niets veranderd. Maar nu Feyenoord hem wil hebben…![]()
Anwar El Cristiano, kan me nog wel een goal van hem herinneren naar binnen kappend en strak in de kruising. Speelde hij niet linksbuiten bij Ajax?quote:![]()
ik dacht rechtsquote:Op maandag 29 augustus 2022 23:41 schreef Wotte het volgende:
[..]
Anwar El Cristiano, kan me nog wel een goal van hem herinneren naar binnen kappend en strak in de kruising. Speelde hij niet linksbuiten bij Ajax?![]()
Tegen AZ geloof ik.quote:Op maandag 29 augustus 2022 23:41 schreef Wotte het volgende:
[..]
Anwar El Cristiano, kan me nog wel een goal van hem herinneren naar binnen kappend en strak in de kruising. Speelde hij niet linksbuiten bij Ajax?![]()
quote:Op maandag 29 augustus 2022 23:16 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Wel kansloos dat je een serieus punt probeerde te maken en het nu maar op een trol poging gooit. Ga nu maar snel weer naar het Feyenoord topic.![]()
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
Schrijnend hoe men Lucas Ocampos zo weinig kwaliteiten toedicht. Alleen maar omdat het geen klassieke winger is.![]()
Flekken was ook niet zo kapot van tijdens het Nederlands elftal inderdaad. Die Turkse jongen ken ik niet, maar die lijkt mij erg jong als directe versterking.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 09:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
alleen die Vlachodimos lijkt me echt een versterking![]()
Flekken heeft wel weer als voordeel dat 'ie Nederlands spreekt, qua communicatie misschien wat makkelijker.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Misschien zie ik het niet goed maar die is niet beter dan Pasveer, wel jonger, die Griek is wel beter en jonger.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 09:21 schreef Black-Death het volgende:
Flekken heeft wel weer als voordeel dat 'ie Nederlands spreekt, qua communicatie misschien wat makkelijker.![]()
Dan lekker die Griek erbij halenquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 09:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
Misschien zie ik het niet goed maar die is niet beter dan Pasveer, wel jonger, die Griek is wel beter en jonger.
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Zou me verbazen als dat luktquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 09:27 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Dan lekker die Griek erbij halen![]()
Die spreekt echt met een onverstaanbaar accent.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 09:21 schreef Black-Death het volgende:
Flekken heeft wel weer als voordeel dat 'ie Nederlands spreekt, qua communicatie misschien wat makkelijker.![]()
Alleen Schuurs kan hem verstaan en die is net weg.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 09:21 schreef Black-Death het volgende:
Flekken heeft wel weer als voordeel dat 'ie Nederlands spreekt, qua communicatie misschien wat makkelijker.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Wat ik bedoel: als Ocampos vertrekt, heeft Sevilla ruimte voor 2/3 aanvallers. Zullen dit dus graag laten slagen, denk ik.quote:Op maandag 29 augustus 2022 20:33 schreef El-Stinho het volgende:
@:maxi-mus @:dale__cooper @:hhh38
Even gekeken: Sevilla 'moet' wat verkopen gezien de beperkte bestedingslimiet die ze door LaLiga hebben. Ocampos is dan een mogelijke kandidaat. Mocht Ajax interesse hebben en snel handelen, zou dit best kunnen slagen. Maar dat hangt ook weer samen met de wil van Ocampos natuurlijk.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Zou wel een move zijn van Ajax hoor.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:02 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Wat ik bedoel: als Ocampos vertrekt, heeft Sevilla ruimte voor 2/3 aanvallers. Zullen dit dus graag laten slagen, denk ik.
[ twitter ]![]()
Hopelijk niet al te duur want hij is al op leeftijd.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:02 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Wat ik bedoel: als Ocampos vertrekt, heeft Sevilla ruimte voor 2/3 aanvallers. Zullen dit dus graag laten slagen, denk ik.
[ twitter ]
Ik lees her en der mensen die vinden dat clubs extra veel moeten vragen aan Ajax omdat ze weten dat Ajax veel geld heeft gekregen... maar ik vind dat echt grote onzin. Als ik een brood of een auto koop dan veranderd de prijs toch ook niet op basis van hoeveel geld ik heb? Hopelijk laat Ajax zich niet meeslepen als clubs dit soort dingen proberen...Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
In Spanje wordt 24+3 genoemd.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:16 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Hopelijk niet al te duur want hij is al op leeftijd.
Ik lees her en der mensen die vinden dat clubs extra veel moeten vragen aan Ajax omdat ze weten dat Ajax veel geld heeft gekregen... maar ik vind dat echt grote onzin. Als ik een brood of een auto koop dan veranderd de prijs toch ook niet op basis van hoeveel geld ik heb? Hopelijk laat Ajax zich niet meeslepen als clubs dit soort dingen proberen...♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
we hebben het hier niet over brood met een vaste prijsquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:16 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Hopelijk niet al te duur want hij is al op leeftijd.
Ik lees her en der mensen die vinden dat clubs extra veel moeten vragen aan Ajax omdat ze weten dat Ajax veel geld heeft gekregen... maar ik vind dat echt grote onzin. Als ik een brood of een auto koop dan veranderd de prijs toch ook niet op basis van hoeveel geld ik heb? Hopelijk laat Ajax zich niet meeslepen als clubs dit soort dingen proberen...![]()
Ja zo werkt het dus niet hequote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:16 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Hopelijk niet al te duur want hij is al op leeftijd.
Ik lees her en der mensen die vinden dat clubs extra veel moeten vragen aan Ajax omdat ze weten dat Ajax veel geld heeft gekregen... maar ik vind dat echt grote onzin. Als ik een brood of een auto koop dan veranderd de prijs toch ook niet op basis van hoeveel geld ik heb? Hopelijk laat Ajax zich niet meeslepen als clubs dit soort dingen proberen...![]()
Als Ocampos komt is het wel broekje uit hoor godverdommequote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:02 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Wat ik bedoel: als Ocampos vertrekt, heeft Sevilla ruimte voor 2/3 aanvallers. Zullen dit dus graag laten slagen, denk ik.
[ twitter ]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vooral zin in de discussie en ophef die hij op gaat roepen in den lande.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:28 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Als Ocampos komt is het wel broekje uit hoor godverdomme![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Schuimbekkende havenslavengenotquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:30 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Vooral zin in de discussie en ophef die hij op gaat roepen in den lande.![]()
Ocampos is toch ook wel een totaal andere speler dan Antony. Zie in hem niet de man die diepgang brengt.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:30 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Vooral zin in de discussie en ophef die hij op gaat roepen in den lande.![]()
Ik heb Overmars nog geen moment gemist nee.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
H2 pakken wel door
H2 > Netto
Al was ik sowieso al helemaal klaar met die gast na die viezigheid.Oh.![]()
28 jaar is al 'op leeftijd'?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:16 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Hopelijk niet al te duur want hij is al op leeftijd.
Ik lees her en der mensen die vinden dat clubs extra veel moeten vragen aan Ajax omdat ze weten dat Ajax veel geld heeft gekregen... maar ik vind dat echt grote onzin. Als ik een brood of een auto koop dan veranderd de prijs toch ook niet op basis van hoeveel geld ik heb? Hopelijk laat Ajax zich niet meeslepen als clubs dit soort dingen proberen...
Ik weet niet wat ik lees...![]()
We moeten het nog zien hequote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
H2 pakken wel door
H2 > Netto
Liefst een keeper, heeft wat mij betreft de grootste prio.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Ja, heel anders. Veel opportunistischer en niet de man van de kenmerkende Antony/Ziyech-achtige assist. Maar diepgang heeft wel, hoor. Was nota bene onderdeel van de enige goed werkende combinatie bij Sevilla in de eerste drie wedstrijden.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:37 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ocampos is toch ook wel een totaal andere speler dan Antony. Zie in hem niet de man die diepgang brengt.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Ben benieuwd zie het nog steeds niet gebeuren zeker zo kort voor het sluiten van de markt.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:44 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ja, heel anders. Veel opportunistischer en niet de man van de kenmerkende Antony/Ziyech-achtige assist. Maar diepgang heeft wel, hoor. Was nota bene onderdeel van de enige goed werkende combinatie bij Sevilla in de eerste drie wedstrijden.![]()
Top leeftijd voor een voetballer natuurlijk. Maar als die 2 jaar blijft of langer kun je hem niet meer voor de hoofdprijs verkopen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
28 jaar is al 'op leeftijd'?
Ik weet niet wat ik lees...
Als je ambities hebt, heb je ook spelers van die leeftijd nodig.No bitch to me![]()
Hij heeft het trainingscomplex verlaten. En het is een belangrijke transfer voor Sevilla om wat te kunnen op de markt. Januzaj komt vanmiddag al aan als extra buitenspeler.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:45 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ben benieuwd zie het nog steeds niet gebeuren zeker zo kort voor het sluiten van de markt.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Qua doorverkoop straks. Dezelfde reden waarom we voor Ziyech wel 25 miljoen willen betalen maar geen 40 miljoen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
28 jaar is al 'op leeftijd'?
Ik weet niet wat ik lees...Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:46 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Hij heeft het trainingscomplex verlaten. En het is een belangrijke transfer voor Sevilla om wat te kunnen op de markt. Januzaj komt vanmiddag al aan als extra buitenspeler.
[ twitter ]
Hij schijnt naar Amsterdam te vliegen vandaag.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Zo zou het wel moeten werken. Waarom zou het anders moeten zijn in het voetbal. Ik kan weinig voorbeelden verzinnen buiten het voetbal waarbij de prijs van iets afhankelijk is van wat de koper te besteden heeft.quote:Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Huizenmarkt.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:49 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Zo zou het wel moeten werken. Waarom zou het anders moeten zijn in het voetbal. Ik kan weinig voorbeelden verzinnen buiten het voetbal waarbij de prijs van iets afhankelijk is van wat de koper te besteden heeft.No bitch to me![]()
Meer dan een week geleden kwam al precies hetzelfde voorbij...quote:Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Niet helemaal, want als verkoper krijg je biedingen binnen, maar weet je niet wat de kopers te besteden hebben (in totaliteit).quote:
Maar beiden verziekte markten
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Gas, olie, zoveel commodities, het gaat om vraag en aanbod dus je vergelijking is lief naïef, Ajax mag vragen wat het wil voor Antony maar als een andere club denkt te profiteren van Ajax dan moeten ze gewoon de standaardprijs hanteren, welcome to the real world, zelfs brood is duurder geworden.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:49 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Zo zou het wel moeten werken. Waarom zou het anders moeten zijn in het voetbal. Ik kan weinig voorbeelden verzinnen buiten het voetbal waarbij de prijs van iets afhankelijk is van wat de koper te besteden heeft.![]()
quote:Jullie begrijpen het niet anders zouden jullie dit niet zeggen. Gelukkig begrijpt Black-Death het wel.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Gas, olie, zoveel commodities, het gaat om vraag en aanbod dus je vergelijking is lief naïef, Ajax mag vragen wat het wil voor Antony maar als een andere club denkt te profiteren van Ajax dan moeten ze gewoon de standaardprijs hanteren, welcome to the real world, zelfs brood is duurder geworden.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Ja jij bent echt een visionair.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 12:24 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
[..]
Jullie begrijpen het niet anders zouden jullie dit niet zeggen. Gelukkig begrijpt Black-Death het wel.![]()
Hahahaha dat is Antony nietquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 12:15 schreef WhateverWhatever het volgende:
[ afbeelding ]
Antony al anders geworden he?Oh man ik lig dubbel
![]()
quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 12:15 schreef WhateverWhatever het volgende:
[ afbeelding ]
Antony al anders geworden he?Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 12:24 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
[..]
Jullie begrijpen het niet anders zouden jullie dit niet zeggen. Gelukkig begrijpt Black-Death het wel.we begrijpen jou niet, dat is toch wat anders
![]()
Tobias Sanaquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 12:33 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik denk terug aan Frank de Boer tijden
“We gaan het doen met deze groep”
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Komt omdat Ajax de speler niet kwijt wil, en de bakker het brood wel. Als er iemand komt voor jouw auto, die je niet wilt verkopen maar die de andere partij héél graag wil hebben, vraag jij dan hetzelfde aan een bijstandsmoeder als aan een miljonair?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:49 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Zo zou het wel moeten werken. Waarom zou het anders moeten zijn in het voetbal. Ik kan weinig voorbeelden verzinnen buiten het voetbal waarbij de prijs van iets afhankelijk is van wat de koper te besteden heeft.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Cryptoquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:49 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Zo zou het wel moeten werken. Waarom zou het anders moeten zijn in het voetbal. Ik kan weinig voorbeelden verzinnen buiten het voetbal waarbij de prijs van iets afhankelijk is van wat de koper te besteden heeft.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Kan die nog rennen dan?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:00 schreef maxi-mus het volgende:
Als PSV Gakpo gaat 'inruilen' voor slapzak Stengs wordt het echt met twee vingers in de neus.![]()
Nee, om eerlijk te zijn is dat niet makkelijk. Bocholtzer dialect is bijna Keuls Duits en hij speelt al zo lang in Zuid Duitsland dat hij volgens mij eerder vloeiend Badens of Schwitzerduuts spreekt. Daar heb je weinig aan met de huidige internationale verdediging die er staat.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 09:21 schreef Black-Death het volgende:
Flekken heeft wel weer als voordeel dat 'ie Nederlands spreekt, qua communicatie misschien wat makkelijker."Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"![]()
Fair point..quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:06 schreef Sabata het volgende:
[..]
Nee, om eerlijk te zijn is dat niet makkelijk. Bocholtzer dialect is bijna Keuls Duits en hij speelt al zo lang in Zuid Duitsland dat hij volgens mij eerder vloeiend Badens of Schwitzerduuts spreekt. Daar heb je weinig aan met de huidige internationale verdediging die er staat.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Ajax vroeg 100 miljoen voor Antony omdat ze hem niet kwijt wilden, niet omdat ze wisten dat Man Utd dit bedrag in kas had en dat ze Antony wel voor een lager bedrag aan een ander zouden verkopen. Dit ging overigens niet om Antony maar juist om de spelers die Ajax hierna wil kopen. Bijv. een Ziyech waar Chelsea wel degelijk vanaf wil maar hoog in de boom gaan zitten omdat het Ajax is.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:00 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Komt omdat Ajax de speler niet kwijt wil, en de bakker het brood wel. Als er iemand komt voor jouw auto, die je niet wilt verkopen maar die de andere partij héél graag wil hebben, vraag jij dan hetzelfde aan een bijstandsmoeder als aan een miljonair?Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Vergelijk dit eens met een jaar of 10 geleden, dat de paar bijzondere spelers die we hadden werden weggekocht en er alleen brandhout bij werd gehaaldquote:![]()
Binance/Kraken/Bitonic etc. rekenen geen andere prijzen per klant op basis van hoeveel ze te besteden hebben. Die doen gewoon vraag/aanbod.quote:Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Waarom weet jij dit zo zeker, dat dat de reden is?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:09 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Bijv. een Ziyech waar Chelsea wel degelijk vanaf wil maar hoog in de boom gaan zitten omdat het Ajax is.![]()
Omdat ze in onderhandeling met AC Milan om 25-30 miljoen vroegen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:18 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Waarom weet jij dit zo zeker, dat dat de reden is?Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Zat je erbij?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:18 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Omdat ze in onderhandeling met AC Milan om 25-30 miljoen vroegen.![]()
Duarte als vervanger van Eriksen, wat was dat pijnlijk zeg. En toen er wel geld beschikbaar was werd de hoofdprijs betaald voor pure ellende als Gudelj en Van der Hoorn.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:11 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Vergelijk dit eens met een jaar of 10 geleden, dat de paar bijzondere spelers die we hadden werden weggekocht en er alleen brandhout bij werd gehaald![]()
Uiteraard niet. Ik hoop alleen maar dat Ajax er niet in meegaat als clubs dit proberen.quote:Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Nieuwe bedragen die in Sevilla worden genoemd zijn rond 20 miljoen euro.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
ScrummieScrummie heeft een FOK!basic accountquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:18 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Waarom weet jij dit zo zeker, dat dat de reden is?
Feyenoord kampioen 2022/2023
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:28 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
ScrummieScrummie heeft een FOK!basic account
Feyenoord kampioen 2022/2023
![]()
![]()
Laten we dat hier maar niet gaan bespreken.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:29 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat jullie kampioen worden?![]()
Het is toch een forum en ook nog VBL, dus waarom niet?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:29 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Laten we dat hier maar niet gaan bespreken.![]()
![]()
Je vergeet een belangrijk detail: dit is het Ajax topic, niet echt de plek om de titelkansen van Feyenoord te bespreken en al helemaal niet als mijn ondertitel de aanleiding is.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:38 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Het is toch een forum en ook nog VBL, dus waarom niet?![]()
Jij komt hier toch.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:39 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Je vergeet een belangrijk detail: dit is het Ajax topic, niet echt de plek om de titelkansen van Feyenoord te bespreken en al helemaal niet als mijn ondertitel de aanleiding is.![]()
![]()
Transfer zou rond zijn. "20 miljoen blijft er over voor Sevilla om de markt mee op te gaan" dus het totale bedrag ligt misschien nog wel hoger(?). 20 miljoen it is.
[ Bericht 3% gewijzigd door Ronald-Koeman op 30-08-2022 14:00:38 ]Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Sorry edelachtbarequote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:44 schreef Sked het volgende:
[..]
Maar als het goed is niet om over Feyenoord te beginnen. Zo.![]()
Flink bedrag wederom.. komst van Ziyech lijkt me hiermee definitief van de baan?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:43 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[ twitter ]
Transfer zou rond zijn. "20 miljoen blijft er over voor Sevilla om de markt mee op te gaan" dus het totale bedrag ligt misschien nog wel hoger(?). 20 miljoen it is.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
is gewoon onzin, hij heeft nog een contract voor 3 jaar en mede probleem is dat Ziyech zelf huur ook niet zag zittenquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:09 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Bijv. een Ziyech waar Chelsea wel degelijk vanaf wil maar hoog in de boom gaan zitten omdat het Ajax is.![]()
ik ook hoor, uiteindelijk heeft Ten Hag zo'n 60 miljoen extra opgeleverd voor die 2 spelersquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:04 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Voor dit bedrag kan ik er prima mee leven![]()
Hopelijk wel een 'normaal' afscheid. Toch een smaakmaker de afgelopen twee jaar.
In zijn laatste wedstrijd tegen FC Groningen heeft ie een mooi laatste showtje gegeven.![]()
Hoeft voor mij niet. Licha heeft het toch een stuk netter gedaan dan deze kwal.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:07 schreef Dale__Cooper het volgende:
Hopelijk wel een 'normaal' afscheid. Toch een smaakmaker de afgelopen twee jaar.
In zijn laatste wedstrijd tegen FC Groningen heeft ie een mooi laatste showtje gegeven.![]()
Dat tekent de echte toppers. ZLATANEDquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:07 schreef Dale__Cooper het volgende:
Hopelijk wel een 'normaal' afscheid. Toch een smaakmaker de afgelopen twee jaar.
In zijn laatste wedstrijd tegen FC Groningen heeft ie een mooi laatste showtje gegeven.![]()
Ajax bevestigt ook.quote:Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Mooi. Die soap gelukkig ten einde.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Eén van de beste duo's van de afgelopen jaren?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:11 schreef Heeinz het volgende:
Eén van de beste duo's van de afgelopen jaren?Dit was Overmars toch ook wel gelukt?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Zeker, wat een genot om naar te kijken.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:07 schreef Dale__Cooper het volgende:
Hopelijk wel een 'normaal' afscheid. Toch een smaakmaker de afgelopen twee jaar.
In zijn laatste wedstrijd tegen FC Groningen heeft ie een mooi laatste showtje gegeven.
Als je een voetballer, zeker zo'n Braziliaanse broodvoetballer uit de sloppenwijken, ook maar iets kwalijk neemt snap je er sowieso niets van.![]()
Overmars heeft misschien twee persoonlijkheden maar dat maakt hem geen duoquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:13 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Dit was Overmars toch ook wel gelukt?![]()
quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:15 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Overmars heeft misschien twee persoonlijkheden maar dat maakt hem geen duo
Maar dat beweer ik ook nietEdgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Kwalijk nemen niet maar erg netjes heeft hij zich gewoon niet gedragenquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:14 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Zeker, wat een genot om naar te kijken.
Als je een voetballer, zeker zo'n Braziliaanse broodvoetballer uit de sloppenwijken, ook maar iets kwalijk neemt snap je er sowieso niets van.![]()
Je vond hem voor de transfer'soap' wel het toonbeeld van netheid en professionaliteit?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:18 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Kwalijk nemen niet maar erg netjes heeft hij zich gewoon niet gedragenVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Toen was het tegen Feyenoord dus boeiequote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Je vond hem voor de transfer'soap' wel het toonbeeld van netheid en professionaliteit?![]()
Nee.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Je vond hem voor de transfer'soap' wel het toonbeeld van netheid en professionaliteit?![]()
Was dat maar waar.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:21 schreef GGMM het volgende:
[..]
Toen was het tegen Feyenoord dus boeieVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
heerlijk dat rotterdamse zuur al is het uit nijmegenquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Je vond hem voor de transfer'soap' wel het toonbeeld van netheid en professionaliteit?![]()
Ach kom op, die jongen is waarschijnlijk gewoon te dom om te poepen. Daar heb je dan gelukkig als dusdanig goede voetballer weinig last van maar van zo'n type verwacht je toch niet echt dat die zich heel netjes opstelt als het gaat om zoveel geld.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
heerlijk dat rotterdamse zuur al is het uit nijmegenVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Met 11 Siem de Jongs win je geen wedstrijden.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Je vond hem voor de transfer'soap' wel het toonbeeld van netheid en professionaliteit?![]()
stel je niet zo aan man, hij is wegquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Ach kom op, die jongen is waarschijnlijk gewoon te dom om te poepen. Daar heb je dan gelukkig als dusdanig goede voetballer weinig last van maar van zo'n type verwacht je toch niet echt dat die zich heel netjes opstelt als het gaat om zoveel geld.![]()
Ja maar hij kuste het clublogo!!quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Ach kom op, die jongen is waarschijnlijk gewoon te dom om te poepen. Daar heb je dan gelukkig als dusdanig goede voetballer weinig last van maar van zo'n type verwacht je toch niet echt dat die zich heel netjes opstelt als het gaat om zoveel geld.![]()
Ja die zijn tegenwoordig vaak erop gelijmd he.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:30 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja maar hij kuste het clublogo!!VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Het zit nog een beetje dwarsquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
stel je niet zo aan man, hij is weg
Nu nog wat berichten over Tadic dit seizoen.![]()
Dat Antony een rat was op het veld had ik geen moeite mee. Alleen die uitspraak onlangs "Ajax was vanaf het begin een project van twee seizoenen" vond ik wel een klap in het gezicht. Je kunt Ajax als springplank gebruiken maar geef me op z'n minst de illusie dat je het niet zo zakelijk en plat ziet.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Ging ook een Transavia vlucht vanochtend, altijd maar dat privé vliegen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:48 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
[ twitter ]
Hij schijnt naar Amsterdam te vliegen vandaag.![]()
![]()
Misschien geeft hij zijn piemel een naamquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:15 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Overmars heeft misschien twee persoonlijkheden maar dat maakt hem geen duo![]()
quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:11 schreef Heeinz het volgende:
Eén van de beste duo's van de afgelopen jaren?Laten we even rustig afwachten hoe alle aankopen zich gaan uitwerken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel een goede zomer om ze na dit seizoen op te kunnen beoordelen en te kijken of we met hun twee doorgaan na dit seizoen.![]()
Misschien dat Ajax dat toentertijd ook wel met hem besproken heeft? Je moet zo'n jongen overtuigen om bij Ajax te komen spelen, dan lijkt me een zinnetje 'over twee jaar kun je een grote stap maken' best snel gezegd.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:46 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Dat Antony een rat was op het veld had ik geen moeite mee. Alleen die uitspraak onlangs "Ajax was vanaf het begin een project van twee seizoenen" vond ik wel een klap in het gezicht. Je kunt Ajax als springplank gebruiken maar geef me op z'n minst de illusie dat je het niet zo zakelijk en plat ziet.![]()
Das waar. Goed punt.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 15:00 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Misschien dat Ajax dat toentertijd ook wel met hem besproken heeft? Je moet zo'n jongen overtuigen om bij Ajax te komen spelen, dan lijkt me een zinnetje 'over twee jaar kun je een grote stap maken' best snel gezegd.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Dat lijkt me dan juist wel weer een vrij intelligente benadering van de zaken.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 14:46 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Dat Antony een rat was op het veld had ik geen moeite mee. Alleen die uitspraak onlangs "Ajax was vanaf het begin een project van twee seizoenen" vond ik wel een klap in het gezicht. Je kunt Ajax als springplank gebruiken maar geef me op z'n minst de illusie dat je het niet zo zakelijk en plat ziet.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
"Ook in de algehele Premier League-historie waren er maar drie spelers duurder dan Antony. Behalve Pogba zijn dat Manchester City-recordaankoop Jack Grealish (117 miloen euro) en de bij Chelsea geflopte Romelu Lukaku (113 miljoen), die inmiddels op huurbasis is teruggekeerd bij Internazionale."
https://www.vi.nl/nieuws/(...)rippen-uitzonderlijk
Bizar voor een Eredivisie speler.![]()
![]()
Geen enkele speler is het ook waard geweest, maar we danken Ten Hag voor deze enorme boost van de financiënquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 15:17 schreef Wertha het volgende:
"Ook in de algehele Premier League-historie waren er maar drie spelers duurder dan Antony. Behalve Pogba zijn dat Manchester City-recordaankoop Jack Grealish (117 miloen euro) en de bij Chelsea geflopte Romelu Lukaku (113 miljoen), die inmiddels op huurbasis is teruggekeerd bij Internazionale."
https://www.vi.nl/nieuws/(...)rippen-uitzonderlijk
Bizar voor een Eredivisie speler.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Waarom niet?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 15:36 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Waarom zou je dit in godsnaam willen?![]()
Ocampos gaat een sensatie worden in de Eredivisie.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Echt een briljante move weer van onze Huntelaargodquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 15:44 schreef Mani89 het volgende:
Ocampos gaat een sensatie worden in de Eredivisie.![]()
Elke halve gare kan er 20 inschieten in de Kleredivisie, dus kom maar op met die Ocampos.Jack does it in real time...![]()
Al die sterk wisselende meningenquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 15:44 schreef Mani89 het volgende:
Ocampos gaat een sensatie worden in de Eredivisie.![]()
![]()
Antony is het anders niet geluktquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 15:53 schreef DeeBee het volgende:
Elke halve gare kan er 20 inschieten in de Kleredivisie, dus kom maar op met die Ocampos.![]()
![]()
Zelfs ik als Feyenoordfan kijk uit naar Circus Ocampos.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 15:44 schreef Mani89 het volgende:
Ocampos gaat een sensatie worden in de Eredivisie.
Kan positief of negatief uitpakken maar sensatie gaat het sowieso opleveren![]()
Die gaat naar Overmars.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:00 schreef maxi-mus het volgende:
Als PSV Gakpo gaat 'inruilen' voor slapzak Stengs wordt het echt met twee vingers in de neus.![]()
Omdat Berghuis en Tadic echt SUPER KUT op rechtsbuiten zijn.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 15:36 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Waarom zou je dit in godsnaam willen?![]()
Dan moeten ze Ihattaren maar klaarstomenquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 16:10 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Omdat Berghuis en Tadic echt SUPER KUT op rechtsbuiten zijn.
En anders deporteren die handel![]()
Tadic kan denk ik niet daar, die mist eigenlijk de snelheid om die bal nog naar z'n goeie been te kappen maar Berghuis kan best wel, is gewoon een kwestie van afstemmenquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 16:10 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Omdat Berghuis en Tadic echt SUPER KUT op rechtsbuiten zijn.![]()
Dat is ook een beetje zijn eigen leven gaan leiden / momentopname. Bij Feyenoord stond Berghuis meestal rechtsbuiten en daar was hij geweldig.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 16:10 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Omdat Berghuis en Tadic echt SUPER KUT op rechtsbuiten zijn.
Het ligt er wel aan hoe je hem gebruikt natuurlijk.![]()
Mo is klaar die gaat naar Juvequote:Op dinsdag 30 augustus 2022 16:15 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Dan moeten ze Ihattaren maar klaarstomen
En anders deporteren die handel![]()
Qua manier van bewegen lijkt Ocampos een beetje op een Spaanse El Ghazi. Is niet heel fijnbesnaard ofzo.![]()
Om vervolgens in de onderwereld te verdwijnen. Gaat fout aflopen met die gast.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 16:21 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Mo is klaar die gaat naar Juve![]()
Ik zie een mix van Kishna en Arnautovic.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 16:25 schreef Bugno3 het volgende:
Qua manier van bewegen lijkt Ocampos een beetje op een Spaanse El Ghazi. Is niet heel fijnbesnaard ofzo.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Waar blijft die keeper...
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
ik wilde hakimquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 16:56 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Basisspeler bij Sevilla he die kan echt wel iets.Groot fan van User Wotte![]()
2 doelpunten en 1 assist in 2022quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 16:56 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Basisspeler bij Sevilla he die kan echt wel iets.
we halen wel de beste speler wegGroot fan van User Wotte![]()
Heb het idee dat Hakim in januari of volgende zomer ook nog wel een optie is. Hij wil graag naar Ajax en wil sowieso niet bij Chelsea blijven. Het enige risico is een andere kaper op de kust maar als hij bijna niet speelt daar zal hij zich ook niet zo snel bij een ander in de kijker spelen.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Je vergeet het WK.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 17:03 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Heb het idee dat Hakim in januari of volgende zomer ook nog wel een optie is. Hij wil graag naar Ajax en wil sowieso niet bij Chelsea blijven. Het enige risico is een andere kaper op de kust maar als hij bijna niet speelt daar zal hij zich ook niet zo snel bij een ander in de kijker spelen.![]()
Ik zou even goed Googlen als ik jou was.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 17:02 schreef Tjacka het volgende:
[..]
2 doelpunten en 1 assist in 2022
we halen wel de beste speler weg![]()
Tot nu toe was Ziyech in het nationale elftal nooit echt een succes. Maar idd, zou roet in het eten kunnen gooien als hij zich daar in de kijker speelt.quote:Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: