Je kunt jezelf aan dezelfde standaarden kunnen houden als waar je anderen aan probeert te houden.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 12:28 schreef ExTec het volgende:
[..]
Hoezo, zeggen mensen er soms bij dat het de absolute waarheid is, of heb je aan iedereen gevraagd of ze het allemaal voor waar aannemen ofzo?
Ik zelf zou alles wat gepost wordt met een korrel zout nemen.
Nou, ik zeg hier niet dom:quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 12:31 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Je kunt jezelf aan dezelfde standaarden kunnen houden als waar je anderen aan probeert te houden.
Je schreeuwt bij ieder kritisch bericht om een bron on context maar zelf plaats je de grootste of vaagste onzin zonder iets van bron of context.
quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 11:01 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ah, je fantaseert er nu bij dat je favoriete "russofonen" ook in het zuiden zaten?
Bron?
quote:Op donderdag 11 augustus 2022 23:26 schreef BEFEM het volgende:
Boomstammen voor op een truck worden gebruikt om uit de modder te kunnen trekken, heeft niks met bepantsering te maken.
Kijk, je kan het welquote:
Ik zie je al heel lang meedoen in deze draad.quote:
Het gaat niet alleen om het benoemen van corruptie maar om de kwaadaardigheid die users uitkramen, het komt in de buurt van trollen. Discussie prima maar kwaadaardige Russische propaganda mag van mij wel wegblijven.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 12:22 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Waarom dreig je dan toch met verwijderen en kies je ervoor specifiek deze user aan te spreken?
Natuurlijk is men pro-Oekranie, ik ben pro-Oekranie. Maar ik juich niet voor alles. Als we dingen bespreken zoals 'Oekranie in de EU of niet' dan is het logisch dat zaken als corruptie besproken worden. Ik zou het erg eng vinden als dat niet zou mogen of zelfs maar ongewenst is. Als de feiten al bij voorbaat worden beinvloed door emoties, tja laat dan maar.
Andersom worden de meest vage twitter berichten gedeeld, voor waarheid aangenomen en kan ik eindeloos vragen om een bron die net zo goed nooit komt. Als we dat afzetten tegen het bespreken van corruptie in Oekranie is het vreemd dat je daar wel zo dicht op zit.
Ja, wat zou hem mankeren zoiets te doen?quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 13:24 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Die weet zijn Russische promo tour ook goed uit te melken.
Zal me niks verwonderen als het puur om geld gaat. Hoop wel dat die zo slim is om zich uit te laten betalen in Dollars dan in Roebels.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 13:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, wat zou hem mankeren zoiets te doen?
Ik denk dat je dat zelf ook wel weetquote:Op vrijdag 12 augustus 2022 13:33 schreef Wantie het volgende:
Als ik zo kijk naar onze media VS die van Rusland, dan is onze positie dat Rusland het moeilijk heeft in de oorlog, amper vorderingen maakt en op langere termijn een groot probleem heeft door de sancties; terwijl de Russische positie is dat het allemaal gestroomlijnd gaat, dat grote gebieden bevrijd zijn en de wederopbouw is begonnen, en dat het westen op langere termijn een groot probleem heeft vanwege de sancties.
Wie zit er het dichtst bij de waarheid?
Nee, dat is niet mijn obsessie.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 13:23 schreef riazop het volgende:
[..]
Ik zie je al heel lang meedoen in deze draad.
Maar als je nu nog niet weet in welke gebieden russofonen in Oekraine in de meerderheid zijn....
Enige kennis mag toch wel voorondersteld worden zo langzamerhand.
Het staat nu 2-2?quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 13:33 schreef Wantie het volgende:
Als ik zo kijk naar onze media VS die van Rusland, dan is onze positie dat Rusland het moeilijk heeft in de oorlog, amper vorderingen maakt en op langere termijn een groot probleem heeft door de sancties; terwijl de Russische positie is dat het allemaal gestroomlijnd gaat, dat grote gebieden bevrijd zijn en de wederopbouw is begonnen, en dat het westen op langere termijn een groot probleem heeft vanwege de sancties.
Wie zit er het dichtst bij de waarheid?
Maar dat is waar die user (waarop ik reageerde) wel een bron voor vroeg (wat ik gaf).quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 11:45 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Maar er is dan ook echt helemaal niemand hier die ontkent dat Oekraïne corrupt is. Dat het land problemen heeft met z'n democratische stelsel, ga zo maar door.
Ik heb dat slechts herhaald, omdat bovenstaande user vroeg om een "bron". Daarnaast is het terecht/inhoudelijk/on-topic als er gewezen wordt op hoe corrupt dat land en Zelensky zijn als iemand een filmpje post waarin miljarden dollars aan hulp aan dat land wordt beloofd.quote:Dat hoef je echter niet constant te herhalen als zijnde een antwoord op "xx" want dat is wel wat je doet.
Ik ben feitelijk geweest, toen het ging om Zelensky en dat hij genoemd wordt in de pandora-papers verwees ik bijv. met een link naar aljazeera en toen er gevraagd werd om een bron voor corruptie in Oekraïne verwees ik oa naar Wikipedia. En nogmaals veel van de geposte pro-Oekraïense/anti-Russische twitterberichtjes hier zijn niet feitelijk.quote:En als in streng was geweest had ik de helft van je posts weg kunnen gooien. Tegengeluid is hier welkom, wat, zelfs gewenst. Maar dan moet het wel feitelijk blijven en ik kan er verdomd weinig aan doen dat de, zal ik het eerbiedig de Oekraïne sceptici noemen, zelden tot nooit op de inhoud in gaan maar bronloos stellingen of argumenten in de strijd gooien.
Eens.quote:Net zo min dat Hahaha orks dood!?? (al dan niet met of zonder bron) net zo taffeskut is. Het is hier geen speeltuin.
De ontploffingen op de Krim, die 3 kraters, waren het resultaat van een foutje, volgens Rusland. Zo dicht als ze daar bij de waarheid zitten, zo dicht zitten ze er regelmatig bij denk ik 😜quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 13:33 schreef Wantie het volgende:
Als ik zo kijk naar onze media VS die van Rusland, dan is onze positie dat Rusland het moeilijk heeft in de oorlog, amper vorderingen maakt en op langere termijn een groot probleem heeft door de sancties; terwijl de Russische positie is dat het allemaal gestroomlijnd gaat, dat grote gebieden bevrijd zijn en de wederopbouw is begonnen, en dat het westen op langere termijn een groot probleem heeft vanwege de sancties.
Wie zit er het dichtst bij de waarheid?
Ik wil niet lullig doen, maar in Nederland is er op dit moment ook een enorm tekort aan medicijnen, en dan niet aan lullige dingetjes.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 12:12 schreef ExTec het volgende:
En weer eentje voor: SaNcTiEs WeRkEn NiEt:
[ afbeelding ]
Insuline, epilepsiemedicijnen, anticonceptie en AD zijn geen lullige dingetjes.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 14:24 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik wil niet lullig doen, maar in Nederland is er op dit moment ook een enorm tekort aan medicijnen, en dan niet aan lullige dingetjes.
Dat missen we niet allemaal in NL.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 14:39 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Insuline, epilepsiemedicijnen, anticonceptie en AD zijn geen lullige dingetjes.
Ik bedoel dat er in Nederland nu ook een tekort is aan bepaalde medicijnen die essentieel zijn voor mensen hun gezondheid, las van de week nog van een patiënt die aan het afbouwen was op een bepaald medicijn voor antidepressiva wat ze met heel heel veel moeite nog ergens kon bemachtigen.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 14:39 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Insuline, epilepsiemedicijnen, anticonceptie en AD zijn geen lullige dingetjes.
Had 8 jaar geleden al moeten gebeuren.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 14:41 schreef Lospedrosa het volgende:
Du wordt wakker.
https://www.economist.com(...)/2022&utm_id=1285778
quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 14:41 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat missen we niet allemaal in NL.
Wel de adrenaline pen en steeds meer zaken (China)
Dan begreep ik je opmerking verkeerd. Zoals het er stond, als ik het alsof er in Rusland tekort is aan lullige dingetjes en in NL aan serieuze dingen. My badquote:Op vrijdag 12 augustus 2022 14:42 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik bedoel dat er in Nederland nu ook een tekort is aan bepaalde medicijnen die essentieel zijn voor mensen hun gezondheid, las van de week nog van een patiënt die aan het afbouwen was op een bepaald medicijn voor antidepressiva wat ze met heel heel veel moeite nog ergens kon bemachtigen.
Een gevaarlijke ontwikkeling omdat hier gewoon een zwarte markt gaat ontstaan met alle uitwassen vandien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |