SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Red Bull RB18SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aston Martin AMR22SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.McLaren MCL36SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AlphaTauri AT03SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Williams FW44SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ferrari F1-75 (17 februari)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mercedes W13 (18 februari)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alpine 522 (21 februari)
Alfa Romeo C42 (27 februari)"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"![]()
Sorry @daNpy
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"![]()
Nee, wat ik bedoel is dat Alpine hem waarschijnlijk nog een jaar F1 + daarna stoeltje in WEC heeft aangeboden (dus wel een meerjarencontractquote:Op maandag 1 augustus 2022 14:55 schreef Whiskers2009 het volgende: [..] Ah, ok. Met een kans om Indy (of i.i.g. Indy500) te rijden dan wellicht? Zou me niet verbazen als Alonso nog op de Triple Crown aast.
), maar dat dat dus niet is wat Alonso wil. Die wil blijkbaar nog meerdere jaren in de F1 rijden.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent![]()
Ah, ok.quote:Op maandag 1 augustus 2022 18:06 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Nee, wat ik bedoel is dat Alpine hem waarschijnlijk nog een jaar F1 + daarna stoeltje in WEC heeft aangeboden (dus wel een meerjarencontract), maar dat dat dus niet is wat Alonso wil. Die wil blijkbaar nog meerdere jaren in de F1 rijden.
Dus je vindt mijn theorie dat AM hem wel een meerjaren F1-contract aanbood i.t.t. Alpine dus wél plausibel?"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
quote:Op maandag 1 augustus 2022 18:12 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ah, ok.
Dus je vindt mijn theorie dat AM hem wel een meerjaren F1-contract aanbood i.t.t. Alpine dus wél plausibel?![]()
Ik wilde alleen maar aangeven dat Alpine dat ook deed, alleen niet in de vorm die Alonso aanstond.No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent![]()
Ok, helderquote:Op maandag 1 augustus 2022 18:14 schreef Starflyer het volgende:
[..]![]()
Ik wilde alleen maar aangeven dat Alpine dat ook deed, alleen niet in de vorm die Alonso aanstond.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Mediums kon niet omdat hij daar tot dan toe alleen op gereden had. Dus dan had hij nog een keer naar binnen gemoeten. En voor softs was het te vroeg.quote:Op maandag 1 augustus 2022 17:18 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Omdat hij niet naar soft kon, vermoedelijk en omdat de mediums op waren, neem ik aan? En dat aannemen moeten we wel doen omdat wij de data niet hebben.
De fout die ze maakten was Russell coveren (die op softs was gestart en daarna naar 2x medium ging), in plaats van op de mediums doorrijden om later de softs er onder te zetten. Zoals Hamilton deed en daarmee wel voorbij Russell kwam.
Zeker gezien de regen en lagere temperatuur was softs op het eind de beste keuze.No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent![]()
quote:Op maandag 1 augustus 2022 18:06 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Nee, wat ik bedoel is dat Alpine hem waarschijnlijk nog een jaar F1 + daarna stoeltje in WEC heeft aangeboden (dus wel een meerjarencontract), maar dat dat dus niet is wat Alonso wil. Die wil blijkbaar nog meerdere jaren in de F1 rijden.
Aldus GP magazine op Facebook.quote:Op de één of andere manier kon je verwachten dat Lawrence Stroll geen jong talent naast zijn zoon zou zetten, want hoe beter die nieuwe rijder zou zijn geweest, hoe ingewikkelder de positie van Stroll jr wellicht te verdedigen zou zijn.
De keus voor Fernando Alonso als vervanger van Sebastian Vettel is dus niet echt een verrassing: hij heeft een hoge PR-waarde en dito reputatie in de schaduw waarvan het voor Lance Stroll prima toeven zal zijn. Hoewel nog moet blijken hoe de Spanjaard zich ten opzichte van Lance als teamspeler gaat ontpoppen, iets wat nooit zijn sterkste kant was.
Dat Alsonso voor Aston Martin koos, is ook logisch. Bij Alpine kon hij nog hooguit een jaardeal krijgen plus aardig wat geld, bij Stroll heeft hij (met Flavio Briatore als manager) nu een meerjarig contract voor naar verluidt veel meer geld afgedongen.
Gaat Alpine-junior Piastri dan nu (al) naar Alpine? Niet per se, kennelijk. De Australër zou in 2023 voor Williams gaan rijden als aanloop naar een move naar Alpine in 2024 (vandaar dat Alonso een jaarcontract aangeboden kreeg), maar Britse media melden nu dat zijn manager Mark Webber inmiddels ook met McLaren praat.
Wie er volgend jaar bij Alpine en Williams rijdt, is dus nog maar de vraag. Het silly seasom komt op stoom.![]()
Dat van Piastri was voordat Alonso naar Aston Martin zou gaan. Kan me eigenlijk nauwelijks voorstellen dat er iemand anders dan Piastri (als tussenpaus voor een jaar) naar Alpine zou gaan.quote:Op maandag 1 augustus 2022 18:23 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
[..]
Aldus GP magazine op Facebook.
Sowieso heeft Williams ook al iemand aan de zijlijn staan die dat plekje wil innemen
En ook voor die plek bij McLaren (als die er al is) zijn meerdere gegadigden.
Zal binnenkort wel weer een compleet Silly Season overzicht posten.No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent![]()
Het gedoe rondom Palou zal het een en ander ook niet makkelijker maken voor McLaren..quote:Op maandag 1 augustus 2022 18:29 schreef Starflyer het volgende:
En ook voor die plek bij McLaren (als die er al is) zijn meerdere gegadigden.![]()
Ik zag AM nog wel als vluchtheuvel voor Ricciardo, maar nu optie van tafel is, zie ik het somber voor hem in na volgend jaarDeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)![]()
Kan me niet voorstellen dat die in 2023 nog in de McLaren zit.quote:Op maandag 1 augustus 2022 20:54 schreef rubbereend het volgende:
Ik zag AM nog wel als vluchtheuvel voor Ricciardo, maar nu optie van tafel is, zie ik het somber voor hem in na volgend jaar
Misschien al na de zomer exit?Feyenoord!!! * Barça![]()
Nee jij bedanktquote:
You can sleep in a racecar, but you can't race a house!
Op zaterdag 12 november 2022 13:41 schreef knoopie het volgende:
Daar kan je wel om lachen, maar de motorolie vervangen is een stuk handiger in de badkuip dan op je vloerkleed in de woonkamer.![]()
quote:
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"![]()
Williamsquote:Op maandag 1 augustus 2022 20:54 schreef rubbereend het volgende:
Ik zag AM nog wel als vluchtheuvel voor Ricciardo, maar nu optie van tafel is, zie ik het somber voor hem in na volgend jaar
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Hij presteert echt slecht, maar ik zou het niet terecht vinden als ze hem halverwege een seizen op straat tyfen.quote:Op maandag 1 augustus 2022 21:39 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen dat die in 2023 nog in de McLaren zit.
Misschien al na de zomer exit?![]()
Gaan ze ook niet doen.quote:Op maandag 1 augustus 2022 23:25 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Hij presteert echt slecht, maar ik zou het niet terecht vinden als ze hem halverwege een seizen op straat tyfen.~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*![]()
Alonso naar Aston Martin, maar dat team kan je toch nauwelijks serieus nemen zo lang Stroll daar rijd. Die handicapped dat team gewoon. Dat team is van een succesvolle subtopper naar een achterhoede team geworden en dat komt met name door hem.![]()
Wel de kans gemist omquote:Raceweek!
te posten
You can sleep in a racecar, but you can't race a house!
Op zaterdag 12 november 2022 13:41 schreef knoopie het volgende:
Daar kan je wel om lachen, maar de motorolie vervangen is een stuk handiger in de badkuip dan op je vloerkleed in de woonkamer.![]()
Behalve toen papa de winnende Mercedes van het jaar ervoor kocht. En toen reden de coureurs nog niet mee om prijzenquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 07:10 schreef Donderkonijn het volgende:
Alonso naar Aston Martin, maar dat team kan je toch nauwelijks serieus nemen zo lang Stroll daar rijd. Die handicapped dat team gewoon. Dat team is van een succesvolle subtopper naar een achterhoede team geworden en dat komt met name door hem.
You can sleep in a racecar, but you can't race a house!
Op zaterdag 12 november 2022 13:41 schreef knoopie het volgende:
Daar kan je wel om lachen, maar de motorolie vervangen is een stuk handiger in de badkuip dan op je vloerkleed in de woonkamer.![]()
Dat zeg ik, zelfs toen lukte het nog niet. Stroll is gewoon niet goed genoeg.( En ik had eerlijk gezegd verwacht dat Vettel rondjes om hem heen zou rijden maar Vettel is ook opgebrand lijkt het)quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 08:52 schreef daNpy het volgende:
[..]
Behalve toen papa de winnende Mercedes van het jaar ervoor kocht. En toen reden de coureurs nog niet mee om prijzen![]()
We zaten tijdens de quali op Stowe, dat werd wel serieus koud dankzij de wind, maar verder was het prima te doen.quote:Op maandag 1 augustus 2022 16:56 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ooooh, wat leuk! LeMans staat hier ook nog op de lijst. Was het weer een beetje te doen?
Hadden ze dit jaar wel een deal met Silverstone om de andere uitgangen weer te gebruiken? Het was echt kut met peren vorig jaar. En het gejuich voor het eraf rijden van Verstappen en de commentaren om ons heen (en ik ben niet eens per se een VER fan) maakten dat we dit jaar maar eens ergens anders heen wilden. Misschien over een paar jaar weer. Of niet, want we gaan weg uit het VK en dan wordt Silverstone weer wat verder reizen.Qua looproutes was het hetzelfde als 2019, dus dat was allemaal goed te doen. Wel "fijn" om te lezen dat de keuze om de tickets van vorig jaar toch maar te verkopen de juiste was. Het was sowieso geen doen met werk en quarantaineregels, maar als de ervaring dan ook nog eens "meh" is...
Sfeertje was imo goed dit jaar, al was er wel minder te doen on track dan voorgaande jaren en we hadden ons niet ingesteld op alles met pinpas betalen.
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys![]()
Kunnen ze doen maar dat is een kostbare aangelegenheid, Ricciardo zit aan 15 miljoen dollar per jaar en heeft nog een jaar te gaan op zijn contract.quote:Op maandag 1 augustus 2022 23:25 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Hij presteert echt slecht, maar ik zou het niet terecht vinden als ze hem halverwege een seizen op straat tyfen.
En zo dik zit McLaren nu ook niet in de slappe was dat ze het zich kunnen veroorloven om 15 miljoen weg te gooien en dan ook nog eens een vervangen te gaan betalen.![]()
Perez handicapped Red Bull toch ook niet, hun auto is gewoon niet goed genoeg en Vettel mist misschien snelheid maar zijn technische inbreng schijnt wel goed te zijn, dat ze verre van goed zijn eens maar zie niet in waarom dat aan Lance ligt.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 07:10 schreef Donderkonijn het volgende:
Alonso naar Aston Martin, maar dat team kan je toch nauwelijks serieus nemen zo lang Stroll daar rijd. Die handicapped dat team gewoon. Dat team is van een succesvolle subtopper naar een achterhoede team geworden en dat komt met name door hem.![]()
Je zegt het zelf al, ze hebben niks aan zijn inbreng omdat hij de auto niet aanvoelt zoals bijvoorbeeld een Vettel en hij is gewoon te langzaam en doet te vaak domme dingen. En Checo is ook niet goed genoeg, RB heeft een winnende auto hoe kom je erbij dat de auto niet goed genoeg zou zijn. Bovendien heeft RB Max, met afstand 1 van de beste rijders van het veld, zo niet de beste op het moment. Aston Martin heeft al lang de kans gehad om een betere couruer in het zitje van Stroll te parkeren maar dat gebeurt niet. De enige reden dat Stroll daar nog zit is omdat het team van papa is.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 09:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
Perez handicapped Red Bull toch ook niet, hun auto is gewoon niet goed genoeg en Vettel mist misschien snelheid maar zijn technische inbreng schijnt wel goed te zijn, dat ze verre van goed zijn eens maar zie niet in waarom dat aan Lance ligt.![]()
dat zeg ik helemaal niet, dat zeg jij, ik zie alleen maar dat hij niet veel onder doet voor Vettel en dat is een coureur die misschien niet meer die absolute snelheid heeft maar wel een goeie technische inbreng.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 09:46 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Je zegt het zelf al, ze hebben niks aan zijn inbreng omdat hij de auto niet aanvoelt zoals bijvoorbeeld een Vettel en hij is gewoon te langzaam en doet te vaak domme dingen. En Checo is ook niet goed genoeg, RB heeft een winnende auto hoe kom je erbij dat de auto niet goed genoeg zou zijn. Bovendien heeft RB Max, met afstand 1 van de beste rijders van het veld, zo niet de beste op het moment. Aston Martin heeft al lang de kans gehad om een betere couruer in het zitje van Stroll te parkeren maar dat gebeurt niet. De enige reden dat Stroll daar nog zit is omdat het team van papa is.![]()
Ik denk dat het meer aan de leiding van AMR ligt. Als we naar de historie van AMR kijken zie je constant hetzelfde patroon onder Stroll sr, hij koopt zich een weg naar de sub top door de Mercedes van '19 te kopieren (met medewerking van Mercedes), in 20 doet die auto het goed, in 21 veranderen de regels, AMR begrijpt totaal niet hoe de auto werkt of niet werkt omdat ze hem zelf niet ontwikkeld hebben en hebben ze een drama seizoen. In 22 beginnen ze met een eigen ontwerp en als dat geen succes heeft komen ze met een kopie (deels) van de RB.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 09:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
Perez handicapped Red Bull toch ook niet, hun auto is gewoon niet goed genoeg en Vettel mist misschien snelheid maar zijn technische inbreng schijnt wel goed te zijn, dat ze verre van goed zijn eens maar zie niet in waarom dat aan Lance ligt.
Kortom, Stroll Sr loopt constant naar shortcuts te zoeken om maar snel succes te hebben en dat is een heilloze weg en al helemaal als je een klantenmotor hebt.![]()
Eens, ik denk ook dat het meer aan zijn managementstijl ligt dan de coureurs maar is moeilijk om iemand die miljardair is geworden op die manier te vertellen dat hij verkeerd bezig is. In zijn quest heeft hij in de tussentijd wel Aston terug gebracht naar F1, Aston Martin van de ondergang gered en is een nieuwe fabriek voor AM F1 nagenoeg klaar, dat doet hij dan wel weer goed en ook Alonso binnen binnen hengelen 3 dagen na ontslag Vettel verdient hij wel credits voor wat je verder ook van die aanstelling vindt.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 10:21 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik denk dat het meer aan de leiding van AMR ligt. Als we naar de historie van AMR kijken zie je constant hetzelfde patroon onder Stroll sr, hij koopt zich een weg naar de sub top door de Mercedes van '19 te kopieren (met medewerking van Mercedes), in 20 doet die auto het goed, in 21 veranderen de regels, AMR begrijpt totaal niet hoe de auto werkt of niet werkt omdat ze hem zelf niet ontwikkeld hebben en hebben ze een drama seizoen. In 22 beginnen ze met een eigen ontwerp en als dat geen succes heeft komen ze met een kopie (deels) van de RB.
Kortom, Stroll Sr loopt constant naar shortcuts te zoeken om maar snel succes te hebben en dat is een heilloze weg en al helemaal als je een klantenmotor hebt.![]()
Denk dat het voor hem wel meer is dan alleen het speeltje voor zijn zoon. Ik vind bovendien dat Stroll jr. zich als coureur best wel ontwikkeld heeft. Niet het natuurtalent van een Verstappen en ook niet het begrip van de wagen zoals je zou willen, maar er zijn echt wel slechtere coureurs op de grid.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 11:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
Eens, ik denk ook dat het meer aan zijn managementstijl ligt dan de coureurs maar is moeilijk om iemand die miljardair is geworden op die manier te vertellen dat hij verkeerd bezig is. In zijn quest heeft hij in de tussentijd wel Aston terug gebracht naar F1, Aston Martin van de ondergang gered en is een nieuwe fabriek voor AM F1 nagenoeg klaar, dat doet hij dan wel weer goed en ook Alonso binnen binnen hengelen 3 dagen na ontslag Vettel verdient hij wel credits voor wat je verder ook van die aanstelling vindt.
Ik vind alleen de keuze voor en van Alonso wel wonderlijk.. Wellicht ziet Alonso potentie, maar de karakters van Stroll senior en Alonso lijken me toch te gaan botsen als er volgend jaar geen uitgebalanceerde wagen staat.
Hoe dan ook, het gaat spektakel opleveren.![]()
Denk dat Alonso inmiddels ook wat milder is dan hij was maar hij kan het team natuurlijk wel verder helpen en dat vind ik wel weer het leuke aan Stroll sr., hij zet wel iemand naast z'n zoon die er wat van kan.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 11:08 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Denk dat het voor hem wel meer is dan alleen het speeltje voor zijn zoon. Ik vind bovendien dat Stroll jr. zich als coureur best wel ontwikkeld heeft. Niet het natuurtalent van een Verstappen en ook niet het begrip van de wagen zoals je zou willen, maar er zijn echt wel slechtere coureurs op de grid.
Ik vind alleen de keuze voor en van Alonso wel wonderlijk.. Wellicht ziet Alonso potentie, maar de karakters van Stroll senior en Alonso lijken me toch te gaan botsen als er volgend jaar geen uitgebalanceerde wagen staat.
Hoe dan ook, het gaat spektakel opleveren.![]()
Het gaat alleen nog steeds niet lekker met AM, de autofabrikant, dan kan je er wel een zak geld tegen aan flikkeren maar als daar geen visie of iets bij zit dan kan je het net zo goed in een put mikken.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 11:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
Eens, ik denk ook dat het meer aan zijn managementstijl ligt dan de coureurs maar is moeilijk om iemand die miljardair is geworden op die manier te vertellen dat hij verkeerd bezig is. In zijn quest heeft hij in de tussentijd wel Aston terug gebracht naar F1, Aston Martin van de ondergang gered en is een nieuwe fabriek voor AM F1 nagenoeg klaar, dat doet hij dan wel weer goed en ook Alonso binnen binnen hengelen 3 dagen na ontslag Vettel verdient hij wel credits voor wat je verder ook van die aanstelling vindt.
Ja leuk dat hij de naam AM weer in de F1 heeft gebracht maar ik vraag me echt af hoe lang dit goed blijft gaan.N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen![]()
Je kan het ook omdraaien, waar waren ze geweest zonder Stroll, ik denk nog verder van huis.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 11:12 schreef nils7 het volgende:
[..]
Het gaat alleen nog steeds niet lekker met AM, de autofabrikant, dan kan je er wel een zak geld tegen aan flikkeren maar als daar geen visie of iets bij zit dan kan je het net zo goed in een put mikken.
Ja leuk dat hij de naam AM weer in de F1 heeft gebracht maar ik vraag me echt af hoe lang dit goed blijft gaan.![]()
Toch hebben ze nu zelf die nieuwe achtervleugel ontwikkeld. Kennelijk als gevolg van het ontdekken van een maas in de regels. Dus ze doen toch wel iets origineels.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 10:21 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik denk dat het meer aan de leiding van AMR ligt. Als we naar de historie van AMR kijken zie je constant hetzelfde patroon onder Stroll sr, hij koopt zich een weg naar de sub top door de Mercedes van '19 te kopieren (met medewerking van Mercedes), in 20 doet die auto het goed, in 21 veranderen de regels, AMR begrijpt totaal niet hoe de auto werkt of niet werkt omdat ze hem zelf niet ontwikkeld hebben en hebben ze een drama seizoen. In 22 beginnen ze met een eigen ontwerp en als dat geen succes heeft komen ze met een kopie (deels) van de RB.
Kortom, Stroll Sr loopt constant naar shortcuts te zoeken om maar snel succes te hebben en dat is een heilloze weg en al helemaal als je een klantenmotor hebt.![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Tijdelijke schorsing van natuurvergunning van Zandvoort van de baanGewonnen rechtszaak nummer 38
https://nos.nl/artikel/24(...)nd-prix-mag-doorgaan![]()
Gewoon lekker RACENquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 11:21 schreef Evenstar het volgende:
Tijdelijke schorsing van natuurvergunning van Zandvoort van de baanGewonnen rechtszaak nummer 38
https://nos.nl/artikel/24(...)nd-prix-mag-doorgaan
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"![]()
Goh waarom zou iedereen toch zo'n hekel hebben aan Mercedes ?
Het gaat ook maar door met de complete BS daar
1. Mercedes suspects Ferrari of using illegal accelerator"
2. Russell: "No doubt that Ferrari and Red Bull have pushed the regulations"
Over recent weeks, talk about a technical directive being introduced at the Belgium Grand Prix regarding Flexi-floors. There have been some question marks over whether or not Red Bull and Ferrari have abided to those rules but for the first time Russell speaks openly about it. He is certain that rules have been broken.
[ Bericht 2% gewijzigd door Predator40 op 02-08-2022 12:25:07 ]woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Ik ben gewoon natuurliefhebber maar die milieu-religieuzen kan ik wel schieten onderhand.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 11:21 schreef Evenstar het volgende:
Tijdelijke schorsing van natuurvergunning van Zandvoort van de baanGewonnen rechtszaak nummer 38
https://nos.nl/artikel/24(...)nd-prix-mag-doorgaan![]()
zolang tata steel een "paar" kilometer verderop nog open is moet niemand gaan zeikenquote:woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Wat hij zegt in het interview met SKY is dat Red Bull en Ferrari de grenzen opgezocht hebben "pushed the rules" van de regels, terwijl Mercedes zich wel aan de geest "as intended" van de regels gehouden heeft.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 12:15 schreef Predator40 het volgende:
2. Russell: "No doubt that Ferrari and Red Bull have pushed the regulations"
Over recent weeks, talk about a technical directive being introduced at the Belgium Grand Prix regarding Flexi-floors. There have been some question marks over whether or not Red Bull and Ferrari have abided to those rules but for the first time Russell speaks openly about it. He is certain that rules have been broken.
De rest is clickbaitWie dit leest is gek![]()
Vanaf 2026 Honda als motorleverancier weer op de grid?quote:Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto![]()
DAS systeem en pitstop regels aanpassingen waren ook niet in de geest van de regelsquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 12:59 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Wat hij zegt in het interview met SKY is dat Red Bull en Ferrari de grenzen opgezocht hebben "pushed the rules" van de regels, terwijl Mercedes zich wel aan de geest "as intended" van de regels gehouden heeft.
De rest is clickbaitFuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto![]()
Mercedes staat er ook om bekend dat zij de regels niet alleen respecteren, maar altijd ruim binnen de marges van het toegestane blijven. De geest van de regels is heilig bij Mercedes,waar alle andere teams constant op de limiet proberen te zitten en de loopholes benutten.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 12:59 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Wat hij zegt in het interview met SKY is dat Red Bull en Ferrari de grenzen opgezocht hebben "pushed the rules" van de regels, terwijl Mercedes zich wel aan de geest "as intended" van de regels gehouden heeft.
De rest is clickbaitHet hele DAS systeem was natuurlijk volledig in geest met de regels.
![]()
Ik denk eerder dat, als er al iets niet in de geest van de regels is te ontdekken bij RedBull en Ferrari, dat Russell gewoon jaloers is dat Mercedes het niet heeft bedacht.![]()
![]()
Maar dan wel voor een ander team. Dus tot 2025 profiteert Redbull van Honda en daarna kan Honda bij een ander team door met de kennis die het heeft opgedaan dankzij Redbull. Lijkt me een prima deal.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 13:31 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Vanaf 2026 Honda als motorleverancier weer op de grid?![]()
Da's verleden tijdquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 13:33 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
DAS systeem en pitstop regels aanpassingen waren ook niet in de geest van de regels
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"![]()
Een samenwerking met Andretti als hij een nieuw team opzet.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 13:43 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Maar dan wel voor een ander team. Dus tot 2025 profiteert Redbull van Honda en daarna kan Honda bij een ander team door met de kennis die het heeft opgedaan dankzij Redbull. Lijkt me een prima deal.Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto![]()
en aan de andere kant komt Porsche in een totaal verzorgd team terecht. Kan niet anders zeggen dat de drie het allemaal netjes en chic geregeld hebben en dat Red Bull alles op de rails heeft staan voor een soepele overstapquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 13:43 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Maar dan wel voor een ander team. Dus tot 2025 profiteert Redbull van Honda en daarna kan Honda bij een ander team door met de kennis die het heeft opgedaan dankzij Redbull. Lijkt me een prima deal.DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)![]()
Kunnen de andere teams nog wat van lerenquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 13:52 schreef rubbereend het volgende:
[..]
en aan de andere kant komt Porsche in een totaal verzorgd team terecht. Kan niet anders zeggen dat de drie het allemaal netjes en chic geregeld hebben en dat Red Bull alles op de rails heeft staan voor een soepele overstap
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"![]()
Ja, helemaal mee eens. Al weet je natuurlijk niet wat voor spelletjes er nog gespeeld gaan worden in die laatste jaren rondom intellectueel eigendom enzo. Maar het oogt allemaal uiterst soepel en professioneel.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 13:52 schreef rubbereend het volgende:
[..]
en aan de andere kant komt Porsche in een totaal verzorgd team terecht. Kan niet anders zeggen dat de drie het allemaal netjes en chic geregeld hebben en dat Red Bull alles op de rails heeft staan voor een soepele overstap![]()
Niet bij Red Bull Racing, maar mogelijk bij een ander team.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 13:31 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Vanaf 2026 Honda als motorleverancier weer op de grid?
Edit: spuit 11
Misschien bij een nieuw team, inderdaad, al zou Andretti een deal met Alpine hebben.
Maar ik las dat er nog steeds twee andere teams willen toetreden, Asia Panthera en nog een team uit Monaco.
Een andere mogelijkheid is dat ze Alpha Tauri overnemen.No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent![]()
Logan Sargeant zal in VT1 van de Grote Prijs van de Verenigde Staten in de Williams rijden
https://www.williamsf1.co(...)ed-states-grand-prixNo Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent![]()
maar dan nog is het onzin wat hij stelt want hij bepaalt de grens nietquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 12:59 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Wat hij zegt in het interview met SKY is dat Red Bull en Ferrari de grenzen opgezocht hebben "pushed the rules" van de regels, terwijl Mercedes zich wel aan de geest "as intended" van de regels gehouden heeft.
De rest is clickbait![]()
nouja scheelt dat de motor gaat veranderen en dat Red Bull al veel heeft overgenomen van Honda. En dat alles tot nu toe in goed overleg tussen de drie gaat. Bij Honda zien ze ook wel dat het dom zou zijn om de publiciteit van de mogelijke titels aan zich voorbij te laten voor relatief weinig geldquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 14:03 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ja, helemaal mee eens. Al weet je natuurlijk niet wat voor spelletjes er nog gespeeld gaan worden in die laatste jaren rondom intellectueel eigendom enzo. Maar het oogt allemaal uiterst soepel en professioneel.DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)![]()
er willen altijd een hoop teams toetreden maar uiteindelijk komen er niet of nauwelijks teams bijquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 14:58 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Niet bij Red Bull Racing, maar mogelijk bij een ander team.
Edit: spuit 11
Misschien bij een nieuw team, inderdaad, al zou Andretti een deal met Alpine hebben.
Maar ik las dat er nog steeds twee andere teams willen toetreden, Asia Panthera en nog een team uit Monaco.
Een andere mogelijkheid is dat ze Alpha Tauri overnemen.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)![]()
Kwam op TikTokeen advertentie tegen van https://F1ticketbox.nl
Ziet er echt heel betrouwbaar uit![]()
Simpele website, woonadres als "kantoor" geen KvK of BTW nummer. En ze verkopen tickets die allang zijn uitverkocht m
Waar kun je dit soort sites eigenlijk melden?
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 02-08-2022 16:40:00 ]![]()
Misschien via deze:quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 16:39 schreef PS. het volgende:
Kwam op TikTokeen advertentie tegen van https://F1ticketbox.nl
Ziet er echt heel betrouwbaar uit![]()
Simpele website, woonadres als "kantoor" geen KvK of BTW nummer. En ze verkopen tickets die allang zijn uitverkocht m
Waar kun je dit soort sites eigenlijk melden?
https://www.fraudehelpdesk.nl/fraude-melden/
Maar dan alleen als je het ook echt zeker weet denk ik."They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"![]()
Wat heeft Russell daar mee te maken?quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 13:33 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
DAS systeem en pitstop regels aanpassingen waren ook niet in de geest van de regels
Die zegt dat ze bij RB en SF de grenzen van de regels (as intended) opgezocht hebben en dat Mercedes dat niet gedaan heeft. Precies zoals het is.
Het is gewoon weer een mug die een olifant wordt gemaakt.
Op de F1-sites om clicks te genereren, en hier op Fok is het laster + demonisering. Door users waar je het ook precies van verwacht..Wie dit leest is gek![]()
Dat doet de FIA en die heeft de geest van de regels nu gewoon de regels gemaakt.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 15:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
maar dan nog is het onzin wat hij stelt want hij bepaalt de grens niet
Tja.. soms win je (een WK) en soms verlies je (een regeltje)
Denk dat RB er niet ontevreden mee is.Wie dit leest is gek![]()
nee de regels zijn niet gewijzigdquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 17:40 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dat doet de FIA en die heeft de geest van de regels nu gewoon de regels gemaakt.
Tja.. soms win je (een WK) en soms verlies je (een regeltje)
Denk dat RB er niet ontevreden mee is.![]()
Zoals verwachtN/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen![]()
![]()
Die lege strategy room met een rad van fortuin
En de EOD-uitrusting in de engineroom
Hoe langer je kijkt hoe lolliger het wordt.![]()
Hij gaat Ocon helemaal zoek rijdenquote:~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*![]()
Dat denk ik nou ook weer niet. Maar wel een mooi rijdersduoquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 18:32 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Hij gaat Ocon helemaal zoek rijden
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦![]()
Lol erg mooi gemaakt.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 18:21 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[ twitter ]
Die lege strategy room met een rad van fortuin
En de EOD-uitrusting in de engineroom
Hoe langer je kijkt hoe lolliger het wordt.![]()
De vraag is of hij dit zelf ook weetquote:
Geen quote van Piastri en op een onmogelijke tijd voor de Australische markt (en zijn manager) bekendgemaakt.
Ik krijg Palou vibes hierbij.No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent![]()
Dit wordt gewoon een gevalletje twee kemphanen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 18:32 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Hij gaat Ocon helemaal zoek rijden100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Doet Oscar een Paloutje?N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen![]()
Ik denk dat Alpine een Ganassi doetquote:
Zonder medeweten van de coureur bekendmaken dat hij voor ze gaat rijden.
Geen quote, rare tijd, etc.No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent![]()
Ocon is ook niet veel bijzonders.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 18:32 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Hij gaat Ocon helemaal zoek rijden![]()
Het standpunt van Alpine is helder en het lijkt me toch wel lastig voor McLaren om eventjes op korte termijn bekend te maken dat ze volgend jaar afscheid willen nemen van Ricciardo die al een contract heeft en zich ook al gecommitteerd heeft.
Dit wordt nog heel amusant. Is het al natuurlijk.![]()
Hier zit echt nog een verhaal achter ja
Ben benieuwd hoe dat loopt als Australië wakker is.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Alleen weet je bij McLaren nooit voor welke klasse je tekent. Vraag maar aan Rosenqvist, O'Ward en Palou.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 19:08 schreef beantherio het volgende:
Het standpunt van Alpine is helder en het lijkt me toch wel lastig voor McLaren om eventjes op korte termijn bekend te maken dat ze volgend jaar afscheid willen nemen van Ricciardo die al een contract heeft en zich ook al gecommitteerd heeft.
Dit wordt nog heel amusant. Is het al natuurlijk.No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent![]()
![]()
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent![]()
Ik heb zomaar het vermoeden dat er een prestatieclausule in zijn contract staat en dat daarom de roddel over zijn gedwongen vertrek halsstarrig rond blijft gaanquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 19:08 schreef beantherio het volgende:
Het standpunt van Alpine is helder en het lijkt me toch wel lastig voor McLaren om eventjes op korte termijn bekend te maken dat ze volgend jaar afscheid willen nemen van Ricciardo die al een contract heeft en zich ook al gecommitteerd heeft.
Dit wordt nog heel amusant. Is het al natuurlijk.![]()
Lang geleden zo'n silly season
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ik denk dat Piastri naar McLaren gaat.quote:
Alpine heeft Alonso dus gebruikt om een stoeltje voor hun junior warm te houden, terwijl de middelmatige Ocon een lang contract kreeg, en nu hebben ze niemand. Ik begin te snappen waarom Alonso het schip verlaat.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Volgens Nu ontkent ie TN/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen![]()
Die prestatieclausule is ook door Brown bevestigd, meen ik mij te herinneren.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:06 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik heb zomaar het vermoeden dat er een prestatieclausule in zijn contract staat en dat daarom de roddel over zijn gedwongen vertrek halsstarrig rond blijft gaanNo Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent![]()
Wat ik begreep liep zijn optie tot en met 31 juli dus niet gek dat ie ergens anders is gaan kijkenquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik denk dat Piastri naar McLaren gaat.
Alpine heeft Alonso dus gebruikt om een stoeltje voor hun junior warm te houden, terwijl de middelmatige Ocon een lang contract kreeg, en nu hebben ze niemand. Ik begin te snappen waarom Alonso het schip verlaat.N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen![]()
Ik mag toch hopen dat deze theorie ver van de werkelijkheid zit. Toch? Toch?!!!quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik denk dat Piastri naar McLaren gaat.
Alpine heeft Alonso dus gebruikt om een stoeltje voor hun junior warm te houden, terwijl de middelmatige Ocon een lang contract kreeg, en nu hebben ze niemand. Ik begin te snappen waarom Alonso het schip verlaat.![]()
McLaren zal nu toch ook wel met de billen bloot moeten. Of gaat Piastri de rest van het jaar zijn kaken op elkaar houden?![]()
Gaat nog een lang jaar worden voor hem danquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:14 schreef beantherio het volgende:
McLaren zal nu toch ook wel met de billen bloot moeten. Of gaat Piastri de rest van het jaar zijn kaken op elkaar houden?
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*![]()
Piastri gooit echt niet de deur zo keihard dicht voor het team dat hem naar de F1 zou moeten brengen als hij geen andere route heeftquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:13 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat deze theorie ver van de werkelijkheid zit. Toch? Toch?!!!
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Alonso GODquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:18 schreef Nattekat het volgende:
[ afbeelding ]
Alonso heeft het nieuws ook meegekregen![]()
![]()
Alonso is er dus gewoon uit gegooid[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Inderdaad. Zoiets zeg je alleen als je al ergens anders een contract hebt geregeld.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:16 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Piastri gooit echt niet de deur zo keihard dicht voor het team dat hem naar de F1 zou moeten brengen als hij geen andere route heeft![]()
Nee, het is bevestigd dat het voor Alpine ook uit het niets kwam.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
Alonso is er dus gewoon uit gegooid100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Nee! Dit kan toch niet meer anno 2022?quote:
Ondanks de laatste jaren zou ik komende jaren liever in een Works Renault team zitten dan in een McLaren die afhankelijk zijn van de timing waarop Mercedes details vrij wil geven over de krachtbron van het volgende jaar.Ja dit dus, Piastri brengt dit natuurlijk nooit de wereld in als hij niet iets achter de hand heeft.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:14 schreef beantherio het volgende:
McLaren zal nu toch ook wel met de billen bloot moeten. Of gaat Piastri de rest van het jaar zijn kaken op elkaar houden?![]()
Die is echt niet voor niets vertrokkenquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, het is bevestigd dat het voor Alpine ook uit het niets kwam.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Forum Opties Forumhop: Hop naar: