Geen commentaar maar doe evengoed weer een keer mee.quote:Op zaterdag 30 juli 2022 12:10 schreef de_boswachter het volgende:
Eindstand laatste jaren: 28,45,35 22 en vorig seizoen 39. Stukje veldvulling.
Ja, of anders mij DMenquote:Op zaterdag 30 juli 2022 12:07 schreef de_boswachter het volgende:
In dit topic ook de eventuele foutjes melden?
Arno Verscheuren is Arno Verschueren (Sparta, mid).
Voornamelijk @H.Vvivquote:Op zaterdag 30 juli 2022 13:40 schreef AmenhotepIV het volgende:
Dank aan Pino en Peterselieman voor al het voorbereidende werk! Netjes op tijd.
Die moet nog even worden gefabriceerd jaquote:Op zaterdag 30 juli 2022 13:53 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Shirtje van Volendam werkt zo te zien nog niet
Snap ik, HvJ.quote:Op zaterdag 30 juli 2022 14:08 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Die moet nog even worden gefabriceerd jaMaar livegang was belangrijker.
Vooral blijven meldenquote:Op zaterdag 30 juli 2022 21:57 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Milan Smit moet nog toegevoegd worden bij Cambuur.
Ik ga ook ff checkenquote:Op zaterdag 30 juli 2022 12:10 schreef de_boswachter het volgende:
Eindstand laatste jaren: 28,45,35 22 en vorig seizoen 39. Stukje veldvulling.
Ja die twee punten dat moet genoeg zijn.quote:Op maandag 1 augustus 2022 01:28 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik vraag me af of dat voldoende is om lid worden van de Toppers van Weleer aangezien ik twee punten meer had dan RudyL in 2021/22
Hij moet meer gepromoot worden. Gewoon de link delen in ieder VBL topicquote:Op maandag 1 augustus 2022 07:30 schreef de_boswachter het volgende:
Gek dat er relatief zo weinig mensen meedoen. Is echt de beste Eredivisie game die er is op het www
quote:Op maandag 1 augustus 2022 08:57 schreef RudyL het volgende:
[..]
Ja die twee punten dat moet genoeg zijn.
Fixed.quote:Op maandag 1 augustus 2022 11:44 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Pdro Marques mist een 'e'. (NEC aanval) En Azarkan is geen middenvelder.
Je mag het ook wel zo laten want hij zit in mijn team.quote:Op maandag 1 augustus 2022 11:58 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Fixed.
Overzetten van middenvelder naar aanvaller weet ik niet of dat nog kan eigenlijk.
Bedankt voor de tipquote:Op maandag 1 augustus 2022 12:00 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je mag het ook wel zo laten want hij zit in mijn team.
Daarom kan het dus ook niet, dan gaat de check overhoop of je genoeg de juiste spelers overal hebt.quote:Op maandag 1 augustus 2022 12:00 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je mag het ook wel zo laten want hij zit in mijn team.
quote:Op zaterdag 30 juli 2022 21:57 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Milan Smit moet nog toegevoegd worden bij Cambuur.
quote:Op zondag 31 juli 2022 19:58 schreef RudyL het volgende:
Bij FC Twente lijkt alleen Salah-Eddine te ontbreken. Linksback ter concurrentie van Smal.
quote:Op maandag 1 augustus 2022 18:42 schreef de_boswachter het volgende:
Benschop (Fortuna) -> Graafschap
In de volgende update zijn ze meegenomen en een aantal namen extra toegevoegd. Dat was het ook direct voor de eerste twee speelrondes. Update zal morgen wel online komen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 16:10 schreef stpn het volgende:
Milan Smit, aanvaller Cambuur staat er niet tussen.
Bazoer is naar AZ.
Dank!quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 23:02 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
In de volgende update zijn ze meegenomen en een aantal namen extra toegevoegd. Dat was het ook direct voor de eerste twee speelrondes. Update zal morgen wel online komen.
Iedereen veel spelplezier gewenst!
Wat mij betreft niet. Dan heb je als het goed is zelf nog twee goede dagen om met deze selecties te puzzelen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 23:07 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dank!
Dus transfers die de komende dagen worden afgerond zullen niet meer verwerkt worden voor de 1e speelronde?
Voor je wachtwoord kan je denk ik het beste even mailen naar forum@fok.nl. Daar kunnen wij ook verder niks mee.quote:Op donderdag 4 augustus 2022 03:19 schreef ronnygeurtsen het volgende:
SnuggLe hier. Ik zit in de VS en ben nondeju mijn pass kwijt. Passmailer werkt niet (GRRRRR) en nieuw account maken ook niet. Dus nu op het account van een bekende.
Ja, ik ga nog een subleague “Toppers van Weleer” maken. Maar…. Zelf al een team maken is een uitdaging. Geen eigen account én alleen iOS.
Kan en wil iemand die normaliter in de Toppers van Weleer-subleague zit helpen? Please? Een ronde later starten levert een onoverbrugbare achterstand op….
quote:
Twee keer bij de eerste 20 in de afgelopen vijf jaar.quote:Op donderdag 4 augustus 2022 21:09 schreef SnuggLe het volgende:
Subleague Toppers van Weleer gemaakt. Wachtwoord is “Toppers”. Alleen als je de afgelopen jaren meedeed, meerdere keren top10-20 hebt gescoord. En…. Allerbelangrijkste: je team OPEN laat staan…
Na de deadline gaat het team open. (remind me als ik het vergeetquote:Op donderdag 4 augustus 2022 21:09 schreef SnuggLe het volgende:
Subleague Toppers van Weleer gemaakt. Wachtwoord is “Toppers”. Alleen als je de afgelopen jaren meedeed, meerdere keren top10-20 hebt gescoord. En…. Allerbelangrijkste: je team OPEN laat staan…
Hihi dit vind ik wel echt humor, top. Hopelijk sluiten er zich genoeg aanquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 09:37 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Subleague 'Floppers van Weleer' is aangemaakt. Alleen voor leden die niet meermaals top 20 gescoord hebben. Wachtwoord is Floppers.
Veel plezier.
Ik denk dat ik hiervoor in aanmerking kom, maar ik heb geen idee meer wat mijn eindstanden waren hiervoor. Kan je dat ergens zien?quote:Op vrijdag 5 augustus 2022 09:37 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Subleague 'Floppers van Weleer' is aangemaakt. Alleen voor leden die niet meermaals top 20 gescoord hebben. Wachtwoord is Floppers.
Veel plezier.
Onder in je profiel kan je naar de vorige jaren;quote:Op vrijdag 5 augustus 2022 09:55 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik denk dat ik hiervoor in aanmerking kom, maar ik heb geen idee meer wat mijn eindstanden waren hiervoor. Kan je dat ergens zien?
Gewoon aanmelden joh.quote:Op vrijdag 5 augustus 2022 09:55 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik denk dat ik hiervoor in aanmerking kom, maar ik heb geen idee meer wat mijn eindstanden waren hiervoor. Kan je dat ergens zien?
Ben erbijquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 09:57 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Gewoon aanmelden joh.
We vreten die 'Toppers' op.
69, 70 en 40 in de afgelopen drie jaar, dus ik denk dat ik wel 8n aanmerking komquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 09:37 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Subleague 'Floppers van Weleer' is aangemaakt. Alleen voor leden die niet meermaals top 20 gescoord hebben. Wachtwoord is Floppers.
Veel plezier.
Dit kan nietquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 13:16 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Heb beide gejoined en zie wel waar ik eindig
Volgens het systeem kan het welquote:
Haah, leuk gevonden!quote:Op vrijdag 5 augustus 2022 09:37 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Subleague 'Floppers van Weleer' is aangemaakt. Alleen voor leden die niet meermaals top 20 gescoord hebben. Wachtwoord is Floppers.
Veel plezier.
In principe niet. Niet eerlijk. Die andere was backup-plan in geval ik account hier vanuit de VS niet goed kon bereiken.quote:Op vrijdag 5 augustus 2022 09:09 schreef RudyL het volgende:
@:Snuggle ga je nu zelf actief meedoen onder twee accounts?
Die is erquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 18:16 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik doe ook mee is er eigen een vbl subleague opkomende? Deed daar vroeger wel eens aan mee.
80, vier of vijf minder dan vorig jaarquote:
https://managers.fok.nl/archivequote:Op vrijdag 5 augustus 2022 19:05 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
80, vier of vijf minder dan vorig jaar
Topquote:
Pfoe, dat is idd behoorlijk treurigquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 19:12 schreef Pino112 het volgende:
[..]
https://managers.fok.nl/archive
Hoogtepunt is toch al weer tien jaar geleden
Heb gepuzzeld en moet zeggen dat ik een gok heb gedaan om 1 club plus nog een paar van andere clubs, waarvan ik zekerder ben dat die winnen.quote:Op zondag 31 juli 2022 19:58 schreef RudyL het volgende:
Bij FC Twente lijkt alleen Salah-Eddine te ontbreken. Linksback ter concurrentie van Smal.
Ps. Knappe lijst weer, echte puzzel met het startbudget en de onduidelijkheid bij de teams hoe ze daadwerkelijk gaan spelen. Vakwerk!
De dramatische daling is in ieder geval afgevlaktquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 19:12 schreef Pino112 het volgende:
[..]
https://managers.fok.nl/archive
Hoogtepunt is toch al weer tien jaar geleden
Ik heb langer niet meegedaan dan ik dacht. Laatste was Eredivisie 2013/2014quote:Op vrijdag 5 augustus 2022 09:57 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Onder in je profiel kan je naar de vorige jaren;
https://managers.fok.nl/voetbal/2022-2023/profile/id/270182
Vooral apart dat er bij de F1 zoveel meer deelnemers zijn.quote:Op vrijdag 5 augustus 2022 19:12 schreef Pino112 het volgende:
[..]
https://managers.fok.nl/archive
Hoogtepunt is toch al weer tien jaar geleden
Ik ga misschien de boot in met Rasmussenquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 21:32 schreef RudyL het volgende:
Wie heeft er toch op Gorter gegokt? Want die lijkt gewoon zijn basisplek te behouden.
Je kan nog meedoenquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 22:11 schreef Zorro het volgende:
Ach wat leuk. Andere jaren was de eerste ronde ALTIJD een test, die geen punten opleverde. Vanwege transfers dacht ik.
Dus daar ging ik nu ook van uit.
Nee nu is het ineens meteen geldig.
Dan maar geen manager.
Nou ja, het was vorig jaar in elk geval niet meteen.
Dan vergis je je met Scorito, want dit is in alle jaren nog altijd geweest vanaf de start het team. Alleen vorig jaar begon het pas na de eerste twee? speelrondes, maar dat was een uitzonderingquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 22:11 schreef Zorro het volgende:
Ach wat leuk. Andere jaren was de eerste ronde ALTIJD een test, die geen punten opleverde. Vanwege transfers dacht ik.
Dus daar ging ik nu ook van uit.
Nee nu is het ineens meteen geldig.
Dan maar geen manager.
Nou ja, het was vorig jaar in elk geval niet meteen.
Na deze ronde van 2 wedstrijden pas.quote:
Heb het ook even procentueel berekend, en als er 100 mensen meededen eindigde ik over het algemeen rond de 20e plaats, met een uitschieter omhoog naar 11e en omlaag naar 50equote:2009-10: 184e (van de 830)
2010: 29e (175)
2010-11: 96e (829)
2011-12: 133e (858)
2012-13: 82e (395)
2013-14: 85e (633)
2014-15: 126e (454)
2015-16: 38e (254)
2016-17: 40e (196)
2017-18: 42e (188)
2018-19: 18e (156)
2019-20: 25e (149)
2020-21: 46e (92)
2021-22: 18e (84)
Ach, dan kun je zien welke goedkope spelers het goed doen, welke spelers "al" twee wedstrijden in de basis staan, etcquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 23:08 schreef Zorro het volgende:
[..]
Na deze ronde van 2 wedstrijden pas.
Nee, daar heb ik niet zoveel interesse in.
2013-14: 14e (633)quote:Op vrijdag 5 augustus 2022 23:12 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Heb het ook even procentueel berekend, en als er 100 mensen meededen eindigde ik over het algemeen rond de 20e plaats, met een uitschieter omhoog naar 11e en omlaag naar 50e
De verkoop van Senesi pakt denk ik dan toch goed voor je uit. Althans wat betreft basisplek voor Rasmussenquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 21:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik ga misschien de boot in met Rasmussenlijkt erop dat Arne misschien andere plannen heeft
quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 18:17 schreef Mexicanobakker het volgende:
Rensch is wel mooi wat punten waard, al had Ajax ook gewoon mogen verliezen
Wel getwijfeld tussen Farid en Scott Booth ja.quote:
Ik heb vol ingezet op een verdediging met Cambuurquote:Op vrijdag 5 augustus 2022 21:32 schreef RudyL het volgende:
Wie heeft er toch op Gorter gegokt? Want die lijkt gewoon zijn basisplek te behouden.
Laat die gok nou net een boel van Excelsior zijn. Gaat tot dusver zeer goed.quote:Op vrijdag 5 augustus 2022 19:24 schreef Ebakkenes het volgende:
[..]
Heb gepuzzeld en moet zeggen dat ik een gok heb gedaan om 1 club plus nog een paar van andere clubs, waarvan ik zekerder ben dat die winnen.
Sorry.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 20:15 schreef hhh38 het volgende:
Ik heb een berg NEC'ers, hoop dat dat ook goed gaat
Dat kon je verwachten na Monaco.quote:
Ik had Farid beter genomen ipv Booth ja. Jammer.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 22:16 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Dat kon je verwachten na Monaco.
Heb niet te klagen met Obispo en Rensch. Jammer dat ik Azarkan niet kon inpassen.
Stuk of 40 punten met morgen nog 2x Twente, niet ontevreden.
Scott Boothquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 22:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik had Farid beter genomen ipv Booth ja. Jammer.
49, tjaquote:Admiraal -
Rots -
Lokilo 3
Til -
Saibari 4
Oukili 1
Rensch 9
Brenet 13
Smal 9
Zaal -
Unnerstall 10
Joh, volgende week kan het met die teams weer totaal anders zijn.quote:Op zondag 7 augustus 2022 18:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
Bij mij is het grootste issue de verdediging. En het feit dat mensen die full retard Twente/Excelsior zijn gegaan het mee zit
Ja, dat is wel een ding. Ik heb er zelf ook drie van in totaal, maar ik geloof toch in spreiden. Ook omdat je verkoopkosten flink kunnen oplopenquote:Op zondag 7 augustus 2022 18:32 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Joh, volgende week kan het met die teams weer totaal anders zijn.
Ik omarm elk gescoorde punt gezien ik mijn team in blinde paniek een halfuur voor de deadline heb gemaaktquote:Op zondag 7 augustus 2022 14:02 schreef hhh38 het volgende:
Vervelend zo'n eerste speelronde, heb al 2 bankzitters
Ja iedere 2 speelrondes een compleet ander team gaat je op de lange termijn opbreken. Ik heb alvast even gekeken naar het programma van week 3 en 4 maar er zijn weinig teams die daarvan geen enkele keer tegen PSV, Ajax of Feyenoord moeten. Wat zeker voor verdedigers een breekpunt is voor mij.quote:Op zondag 7 augustus 2022 18:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja, dat is wel een ding. Ik heb er zelf ook drie van in totaal, maar ik geloof toch in spreiden. Ook omdat je verkoopkosten flink kunnen oplopen
Bij mij was hij een filler, en ik baalde er ook van dat 'ie niet invielquote:Op zondag 7 augustus 2022 20:21 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
En ik maar denken dat ik met Luuk Admiraal voor 3 ton een dikke steal had. Valt die niet in verdomme
Verder een puntje of 47 als ik het zo snel zie. Tegenvallend Utrecht helaas. Verder mag ik niet klagen.
Dat had je in het geval van Til ook prima aan kunnen zien komen.quote:Op zondag 7 augustus 2022 20:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Bij mij was hij een filler, en ik baalde er ook van dat 'ie niet invielEn je zal natuurlijk zien dat Til komend weekend ook niet voetbalt omdat hij al tegen Monaco moet spelen
Heeft in alle kranten gestaan op zich.quote:Op zondag 7 augustus 2022 20:41 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dat had je in het geval van Til ook prima aan kunnen zien komen.
Ja daar ging ik ook de mist in, vond dat wel een (relatief) goedkoop gokje waard, ook omdat hij geloof ik meer op de vleugel stond dan op het middenveld vorige keer.quote:Op zondag 7 augustus 2022 21:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Heeft in alle kranten gestaan op zich.
Al stond daar ook dat Saibari wel speelde, al vond ik dat ook geen zekerheidje (bleek terecht)
Viel ook matig in trouwens, hopelijk mag ie volgende week alsnog minuten maken
Luuk wie???quote:Op zondag 7 augustus 2022 20:21 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
En ik maar denken dat ik met Luuk Admiraal voor 3 ton een dikke steal had. Valt die niet in verdomme
Verder een puntje of 47 als ik het zo snel zie. Tegenvallend Utrecht helaas. Verder mag ik niet klagen.
Je had gewoon mijn team kunnen kopiëren, of dat van @Lange_Lans (als je geen winnaar bent).quote:Op zondag 7 augustus 2022 19:10 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik omarm elk gescoorde punt gezien ik mijn team in blinde paniek een halfuur voor de deadline heb gemaakt
Ik heb uit paniek bewust een keeper en verdediger gekozen die niet zouden spelen. Goedkoop en geen minpunten.quote:Op zondag 7 augustus 2022 21:54 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Je had gewoon mijn team kunnen kopiëren, of dat van @:Lange_Lans (als je geen winnaar bent).
quote:Op zondag 7 augustus 2022 20:41 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dat had je in het geval van Til ook prima aan kunnen zien komen.
Tja achquote:Op zondag 7 augustus 2022 21:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Heeft in alle kranten gestaan op zich.
Al stond daar ook dat Saibari wel speelde, al vond ik dat ook geen zekerheidje (bleek terecht)
Viel ook matig in trouwens, hopelijk mag ie volgende week alsnog minuten maken
Dikke stealquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 16:38 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Blij dat Admiraal gister nog ff inviel, zijn toch weer 4 puntjes
Ik had ook niet per se verwacht dat die beide potjes zouden winnen, maar dat ze wat punten zouden sprokkelen had ik wel verwacht. Baal vooral dat Azarkan zoveel beter is dan Booth, want ik had beide heren wel overwogen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 16:52 schreef hhh38 het volgende:
Had nooit verwacht dat vol op Excelsior een goeie tactiek zou zijn
Die krijgen nu TWE en PSV, dus dat wordt wisselen of door blijven gokken.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 16:52 schreef hhh38 het volgende:
Had nooit verwacht dat vol op Excelsior een goeie tactiek zou zijn
Die keeper heeft tenminste de 0 gehouden.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 22:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het erg nutteloze Utrecht verneukt andermaal mijn manager.
Dit! Hopelijk laat Twente zich morgen weer van zijn goede kant zien.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 22:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het erg nutteloze Utrecht verneukt andermaal mijn manager.
69, levert een rondetotaal van 118 punten op. Niks mis meequote:Admiraal 4
Rots 5
Lokilo 2
Til 4
Saibari 7
Oukili 3
Rensch 9
Brenet 13
Smal 12
Zaal -
Unnerstall 10
45 plus L. de Jong (8) + Unnderstell (10) + Pröpper (9) = 72 dit weekend + 76 punten vorig weekend = 148 punten de eerste 2 rondes.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 15:19 schreef Ebakkenes het volgende:
45 punten alweer voor mijn spelers van Excelsior gisteren.
Ze beginnen in ieder geval goed!quote:Op zondag 14 augustus 2022 16:44 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Vergeet ik bijna dat ik nog twee ijzers in het vuur heb met Evjen en Kerkez.
Sparta zal wel met 3-0 winnen dus.
Komende 2 potten worden een STUK moeilijker voor Excelsior…quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 20:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik had ook niet per se verwacht dat die beide potjes zouden winnen, maar dat ze wat punten zouden sprokkelen had ik wel verwacht. Baal vooral dat Azarkan zoveel beter is dan Booth, want ik had beide heren wel overwogen.
Nee die van 31 aug telt ook mee.quote:Op maandag 15 augustus 2022 00:17 schreef de_boswachter het volgende:
Hoe zit het volgende speelronde met bijvoorbeeld PSV spelers? Hebben die maar 1 wedstrijd voor punten?
Anders ik wel.quote:Op maandag 15 augustus 2022 00:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Deze lijst ik even in
[ afbeelding ]
Je staat ook 1e en 2e bij de subleagues.quote:Op maandag 15 augustus 2022 00:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Deze lijst ik even in
[ afbeelding ]
Daarom zakt Ebakkenes na volgende ronde ;-)quote:Op maandag 15 augustus 2022 12:56 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
Je staat ook 1e en 2e bij de subleagues.
Ik heb je door de jaren heen zien groeien qua sterkte. Dit jaar heb je een goed team.
Alles begint met een combinatie van goede verdedigers en goedkope spelende middenvelders en aanvallers.
quote:Op maandag 15 augustus 2022 12:56 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
Je staat ook 1e en 2e bij de subleagues.
Ik heb je door de jaren heen zien groeien qua sterkte. Dit jaar heb je een goed team.
Alles begint met een combinatie van goede verdedigers en goedkope spelende middenvelders en aanvallers.
Aanval is goed zat.quote:Op maandag 15 augustus 2022 20:41 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik begon vorig jaar met een op papier kwalitiatief beter team, maar omdat we een speelronde later begonnen wist iedereen wel wie ze wilden hebben, en lag het aan kleine keuzes hoe goed men begon. De keeper en verdediging zijn wat mij betreft al erg sterk, middenveld staat aardig, aanval is natuurlijk nog kut
Zit alleen in de Floppers van Weleer.quote:Op maandag 15 augustus 2022 12:56 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
Je staat ook 1e en 2e bij de subleagues.
Ik heb je door de jaren heen zien groeien qua sterkte. Dit jaar heb je een goed team.
Alles begint met een combinatie van goede verdedigers en goedkope spelende middenvelders en aanvallers.
Heb gepuzzeld en moet zeggen dat ik een paar gokken heb gedaan, waarvan één grote en een wat kleinere.quote:Op maandag 15 augustus 2022 00:10 schreef Ebakkenes het volgende:
Perfecte ronde voor mij. Volgende ronde wordt het puzzelen.
Azarkan is echt de enige ja (en die heeft een matig programma), ik heb nu ook al 4 verdedigers omdat ik nauwelijks goede middenvelders zie. Heb Pelupessy er van treurnis maar in gezet in de hoop dat Groningen minimaal anderhalve pot wint.quote:Op zaterdag 20 augustus 2022 13:53 schreef AmenhotepIV het volgende:
Unnerstall eruit anders moet ik de volgende ronde teveel wisselen met AZ en PSV op het program voor de tukkers.
Had graag Manhoef erin gezet, helaas is zijn houdbaarheid meer 1 ronde.
Verder Brederode of Ngonge erin, want ik vind geen degelijke middenvelders onder de 1milj.
15 puntjes, de rest van de mannen speelt later pas (Twente, PSV, AZ, Excelsior)quote:Lokilo 2
Valente 4
Rensch 9
En dan nog AZ, FC Twente en PSV. Net als de rest zo ongeveer.quote:Barkas - -1
Geertruida - 9
Balker - 9
Smit - 7
Abraham - 0
Ik heb Duelund wel overwogen, die staat wel lekker aanvallend als ie speeltquote:
Ik heb Tavsan, Tannane en I. Marquez. Die laatste is wel een beetje opvulling, maar had verwacht dat het een populaire beginploeg zou zijn.quote:Op zondag 21 augustus 2022 22:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik heb Duelund wel overwogen, die staat wel lekker aanvallend als ie speelt
Bullaude is nog niet officieel, Paixao welquote:Op zondag 28 augustus 2022 16:22 schreef SnuggLe het volgende:
Bij Feyenoord mogen Toornstra en Aursnes weg.
Erbij: Hancko.
En er komen er nog wat aan (iig Ballaude en Paixao)
Klopt, maar zal snel volgen met Bjorkan en evt Illisch.quote:Op zondag 28 augustus 2022 16:24 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Bullaude is nog niet officieel, Paixao wel
Beste Pino, is het mogelijk om een uitspraak te doen over bovenstaand dilemma?quote:Op zondag 21 augustus 2022 23:02 schreef AmenhotepIV het volgende:
Ik hoop trouwens wel dat de punten van de uitgestelde wedstrijden voor het sluiten van de tranferperiode (FOR-UTR) worden bijgeschreven, want anders scheelt dat veel transferbudget voor veel teams.
Dat zou dan direct na AZ-NEC moeten gebeuren.
We gaan het zien, nog 3 dagenquote:Op zondag 28 augustus 2022 19:12 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Klopt, maar zal snel volgen met Bjorkan en evt Illisch.
Wordt vast nog dezelfde avond verwerkt dat laatste wedstrijdje. Dan vervolgens aan de user zelf om dan vrijdag maar scherp te zijn.quote:Op zondag 28 augustus 2022 20:39 schreef hhh38 het volgende:
[..]
We gaan het zien, nog 3 dagen
Ben wel benieuwd hoe ze het gaan doen komende week. Er zit maar 22 uur tussen de laatste wedstrijd van speelronde 3 en de eerste van speelronde 5. En dan moeten eigenlijk ook alle punten en transfers al verwerkt zijn
41 puntjes, met de 15 van vorige week is dat 56, maar dat loopt (hopelijk) nog flink op met acht inhalersquote:Admiraal -
Lokilo 2
Azarkan 2
Simons 13
Saibari 7
Valente -
Rensch 7
Brenet 1
Smal 1
Kerkez 7
Unnerstall 1
Wel zonde dat Kerkez nog ff geel moest pakken.quote:Op maandag 29 augustus 2022 22:30 schreef Starflyer het volgende:
43 punten deze week, nadat ik na zaterdag nog op 19 stond met dezelfde 3 spelers als vorige week. Alleen de overige spelers (Kerkez uitgezonderd) maakten er zondag weer een potje van.
Waarom Redan en Pelupessy eruit? Ze spelen en hebben niet het moeilijkste programma.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 09:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
Smal, Misidjan, Redan en Pelupessy moeten er eigenlijk alle vier uit. Vier wissels is eigenlijk wel te veel, maar aanvallend is de spoeling echt te dun. En er zijn 2 middenvelders die ik móet hebben.
Azarkan en Simons, wie?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 18:56 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
Waarom Redan en Pelupessy eruit? Ze spelen en hebben niet het moeilijkste programma.
Of gaan we Azarkan en Simons zien?
Dat schiet niet op, neequote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
Geen Saibari, geen Misidjan, dit is kut
Azarkan is geblesseerd.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 20:56 schreef AmenhotepIV het volgende:
Wat is er met Twente? Jans slecht geslapen?
Geen Proper, Vlap, Sadilek, Misidjan, Steijn en Pleguezuelo ...
En waar is Azarkan?
Nog minder punten.quote:
En dan spelen er 2 niet. Dit gaat een alles of niks ronde wordenquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 20:59 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Als ik met mijn 5 spelers even een puntje of 30 binnenhark kan ik mijn gewenste wissels uitvoeren.
quote:Op zondag 21 augustus 2022 16:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
15 puntjes, de rest van de mannen speelt later pas (Twente, PSV, AZ, Excelsior)
Dat maakt 62 punten, rondetotaal van 103, mwoah.quote:Admiraal -
Saibari -
Azarkan -
Simons 13
Brenet 9
Smal 13
Kerkez 2
Unnerstall 10
Dat wordt veel wisselen.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 23:00 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
[..]
Dat maakt al 60 punten, Kerkez komt morgen nog in actie
Helaas wel jaquote:Op woensdag 31 augustus 2022 23:02 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dat wordt veel wisselen.
Waarom eruit?quote:Op woensdag 31 augustus 2022 22:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Gelukkig Smal weer met een assist. Die moet er komende ronde eenmalig uit, maar keert daarna ongetwijfeld terug.
Denk omdat Twente tegen Peesjevee en AZ moet spelen.quote:
Ah ik wist alleen PSV. Het zou me weinig verbazen als Twente tegen AZ gewoon de 0 houdt, zeker gezien het Europese programma. Dan is hem behouden al de moeite waard lijkt mequote:Op donderdag 1 september 2022 00:47 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Denk omdat Twente tegen Peesjevee en AZ moet spelen.
Tegen psv in deze vorm kan ie wel goed ruime minpunten waard zijn. En als Twente niet van AZ wint..quote:Op donderdag 1 september 2022 01:22 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ah ik wist alleen PSV. Het zou me weinig verbazen als Twente tegen AZ gewoon de 0 houdt, zeker gezien het Europese programma. Dan is hem behouden al de moeite waard lijkt me
Zie ze ook nogwel winnen van PSV, maar na AZ volgen nog HER, VIT en FEY.quote:Op donderdag 1 september 2022 01:22 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ah ik wist alleen PSV. Het zou me weinig verbazen als Twente tegen AZ gewoon de 0 houdt, zeker gezien het Europese programma. Dan is hem behouden al de moeite waard lijkt me
Vitesse kan er niks van, maar dat is inderdaad een erg pittig programma. Ik wilde niet teveel wisselen na 4 mutaties afgelopen ronde, maar dan moet in ieder geval Smal wel vervangen wordenquote:Op donderdag 1 september 2022 13:54 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
Zie ze ook nogwel winnen van PSV, maar na AZ volgen nog HER, VIT en FEY.
Dus ik zeg, dag Twente, en bedankt voor de 70puntjes!
HER is gedegradeerdquote:Op donderdag 1 september 2022 13:54 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
Zie ze ook nogwel winnen van PSV, maar na AZ volgen nog HER, VIT en FEY.
Dus ik zeg, dag Twente, en bedankt voor de 70puntjes!
De kartrekker van de subleague "Toppers van Weleer".quote:Op donderdag 1 september 2022 21:59 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Is dit actueel?
[ afbeelding ]
edit: de twee puntjes van Kerkez van daarnet missen nog.
HER is voor mij Heracles, HEE is Heerenveen, en HEC geen ideequote:Op donderdag 1 september 2022 23:54 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
De kartrekker van de subleague "Toppers van Weleer".
En HEC is (met pijn in m'n hart) gedegradeerd, HER gewoon in de eredivisie, linker rijtje.
Eh, what?quote:Op donderdag 1 september 2022 23:54 schreef AmenhotepIV het volgende:
De kartrekker van de subleague "Toppers van Weleer".
Heb hetzelfde in gedachte, wil best de info delen, moet je well nog een paar uurtjes wachten, ga rond 4 aan de slag.quote:Op vrijdag 2 september 2022 13:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ben nog op zoek naar intel over Rensch en Saibari. Iemand die mij wat info wil verschaffen zonder dat ik zelf moet zoeken?
Zou fijn zijn. Ik heb wel een vaste bron die redelijk betrouwbaar is, maar die komt vaak pas kort voor de deadline online.quote:Op vrijdag 2 september 2022 13:42 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
Heb hetzelfde in gedachte, wil best de info delen, moet je well nog een paar uurtjes wachten, ga rond 4 aan de slag.
Hij was de puntentrekker in ronde 2, mag m toch wel een veer in z'n reet stekenquote:
Je bedoelt zeker Tirpangeel.quote:Op zaterdag 3 september 2022 18:03 schreef Littlerabbit het volgende:
Ik kan mijn handeltje al wel inpakken door een gebrek aan tijd/zin en het nu inzien van mijn opmerkelijke keuzes.
Tirpangoden wijndal speelt nog altijd niet bijvoorbeeld
quote:Op zaterdag 3 september 2022 19:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Smal met de assist, nu al spijt.
Die ga ik er de komende ronde echt wel in zetten ja. Twee seizoen geleden was hij de tandem met Danilo en nu met Smalquote:
Heb alleen Brenet gewisseld, genotquote:Op zaterdag 3 september 2022 19:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Smal met de assist, nu al spijt.
Ik had de consensus hier moeten geloven en alleen Rasmussen moeten wisselenquote:Op zaterdag 3 september 2022 19:52 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Heb alleen Brenet gewisseld, genot
Ik heb 23 puntjes aan deze pot overgehouden. Wel kut dat Saibari wederom niet inviel... Lokilo kan nog invallen bij Sparta, en morgen komen Valente, Kerkez en Kharcouch nog in actie.quote:Bakayoko 2
Saibari -
Simons 2
Obispo 0
Brenet 5
Smal 9
Unnerstall 5
Die is geblesseerd. Nog opvallend veel mensen die hem in het team hebben staan.quote:Op zaterdag 3 september 2022 20:51 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik heb 23 puntjes aan deze pot overgehouden. Wel kut dat Saibari wederom niet inviel... Lokilo kan nog invallen bij Sparta, en morgen komen Valente, Kerkez en Kharcouch nog in actie.
Mooi is datquote:Op zaterdag 3 september 2022 21:11 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Die is geblesseerd. Nog opvallend veel mensen die hem in het team hebben staan.
Feyenoord zal nog wel winnen, maar ben wel blij dat ze in elk geval niet de nul hebben gehouden.
Sem Steijn ook niet. Wat is er mis met twente????quote:Op zaterdag 3 september 2022 22:18 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Mooi is datLokilo is ook niet ingevallen, grijp dus sowieso naast 4 puntjes.
Steijn heeft een hersenschudding, net als Vlap.quote:Op zaterdag 3 september 2022 22:22 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Sem Steijn ook niet. Wat is er mis met twente????
Ik blijf gewoon doorstrijden om geen laatste te worden
In elk geval goede wissels. Jammer dat dan nu alweer 2 spelers niet gespeeld hebbenquote:Szymanski - 12
Mijnans - 8
Smit - 0
Geertruida - 0
Barkas - 3
Hancko - 3
Haha eens, als je in de buurt van BassieD bleef deed je het goed.quote:Op vrijdag 2 september 2022 16:52 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
Hij was de puntentrekker in ronde 2, mag m toch wel een veer in z'n reet steken![]()
In de toppers league spelen legendes, altijd uitzonderlijk sterke teams.
Ken de meeste al sinds het begin rond 2004.
Destijds was de regel dat als je in de buurt van Bassie bleef deed je het super.
Succes!
Als (sterke nadruk daarop) je dat week in week uit doet win je dit spel wel ja.quote:Op zondag 4 september 2022 16:28 schreef Ebakkenes het volgende:
Laat ik nou net de hele verdedigiging + keeper van NEC hebben.
31, oléquote:Bakayoko 2
Lokilo -
Kharcouch -
Saibari -
Simons 2
Valente -1
Kerkez 9
Obispo 0
Brenet 5
Smal 9
Unnerstall 5
Godsammequote:
Wie zijn er geblesseerd geraakt?quote:Op zondag 11 september 2022 17:06 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik mag de komende speelronde weer tering veel wisselen vanwege blessures.![]()
Dat gaat een alles of niets worden.
Szymanski, Geertruida en Evjen. En dan spelen er verder nog 2/3 niet in de eerste 11.quote:Op zondag 11 september 2022 17:10 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Wie zijn er geblesseerd geraakt?
Ik kijk er oprecht niet van op als ik in de min punten eindigquote:Op zondag 11 september 2022 17:20 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Szymanski, Geertruida en Evjen. En dan spelen er verder nog 2/3 niet in de eerste 11.
Kortom, grote problemen en vooral grote verkoopkosten.
Weer 31, een hele karige 62 punten deze ronde.quote:Bakayoko -
Lokilo 1
Kharcouch -
Saibari 5
Simons 5
Valente 5
Kerkez 2
Obispo 9
Brenet 6
Smal 2
Unnerstall 2
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |