Het is gespeeld.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 12:17 schreef Caland het volgende:
Jammer, de fokdetectivesreeks gaat ten einde komen
@GGMM heeft een X in zijn Woordle en straks ook in zijn paspoort.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 12:09 schreef GGMM het volgende:
Woordle 350 X/6
⬛🟨🟨⬛⬛
⬛⬛⬛🟩⬛
⬛🟩⬛🟩🟩
⬛🟩⬛🟩🟩
⬛🟩⬛🟩🟩
🟨🟩⬛🟩🟩
[ afbeelding ]
Woordle6 146 5/6
⬛🟩⬛⬛🟨⬛
⬛⬛🟨🟨⬛⬛
🟩🟩⬛⬛🟩🟩
🟩🟩⬛⬛🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩🟩
Er zijn al 3 Donny's die er niks mee te maken hebben aan de schandpaal genageld.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 12:17 schreef Caland het volgende:
Jammer, de fokdetectivesreeks gaat ten einde komen
Nee er kwam geen x in het woord voorquote:Op zaterdag 4 juni 2022 12:22 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
@:ggmm heeft een X in zijn Woordle en straks ook in zijn paspoort.
Woordle 350 X/6quote:Op zaterdag 4 juni 2022 12:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Er zijn al 3 Donny's die er niks mee te maken hebben aan de schandpaal genageld.
[..]
Nee er kwam geen x in het woord voor
Als ze de bankzitter maar met rust laten, anders krijgt Henk Spaan weer een hoge bloeddruk.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 12:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Er zijn al 3 Donny's die er niks mee te maken hebben aan de schandpaal genageld.
[..]
Nee er kwam geen x in het woord voor
Veel plezier ouwe reus. Ik zit op Siciliëquote:Op zaterdag 4 juni 2022 16:01 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik ook makker, zit op Kreta
En jij?
O ja, het topic voor mensen die na een keer RTL Boulevard te hebben gezien, ervan overtuigd zijn dat opsporingsdeskundige en juridisch expert zijn. Dat soort mensen kun je een spelfout toch moeilijk aanrekenen.quote:
Hier kan ik weinig mee @KingRoland en dat weet jij best.quote:
Dat is Wild West. Ter informatie een sfeerimpressiequote:Op zaterdag 4 juni 2022 16:50 schreef AFCNiels het volgende:
@:KingRoland jij weet als Rotterdamdeskundige ongetwijfeld wat voor buurt dit is.
https://www.ad.nl/rotterd(...)-spoorloos~a8ce7bcb/
Ik heb meer het idee dat hijzelf doet alsof het een of ander ghetto is waar de kogels je om je oren vliegen, dan dat dit de dagelijkse praktijk is.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 19:20 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Dat is Wild West. Ter informatie een sfeerimpressie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |