SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 2 2006 (met Dirk-Jan, Gerrit, Hans, Jochum en Martijn)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 3 2007-2008 (met Frans, Gerard, Henk, Jan en Agnes)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 4 2009 (met Hans, Jos, Peter, Wietse en Wim)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 5 2010-2011 (met Annemarie, Frank, Gijsbert, Marcel en Richard)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 6 2012 (met Aad, Henk, Henrieke, Martin en Willem)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 7: Internationaal 2013-2014 (met Aletta, Jan, Johan, Jos en Wim)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 8 2014-2015 (met Bertie, Theo, Jan, Tom en Geert)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 9: Internationaal: 2016-2017 (Met Olke, Herman, Marc, Riks en David)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 10 2018 (met Steffi, Michelle, Marnix, Jaap en Wim)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 11 2019-2020 (met Annemiek, Bastiaan, Geert Jan, Geert, Jan)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 12 2021-2022 (met Evert, Janine, Hans, Rob en Jouke)
________________________________________________________________
Officiële Boer zoekt vrouw-site: http://boerzoektvrouw.kro-ncrv.nl/
De FOK! reeks: http://forum.fok.nl/topicchain/1972
De BZV-wiki vind je hier.![]()
Zweepje mee, die gaat zich wel vermakenquote:Op zondag 1 mei 2022 21:21 schreef kibo het volgende:
Hans heeft voor de gelegenheid z'n ketelpak met open kruis meegenomenAls je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Echt een wonder dat Sander nog niet is afgeknapt op haar.Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.![]()
Nou ja, ik denk dat hij voorlopig 1 hand wel gaat gebruiken.quote:Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Karlijn in bikini genot.The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.![]()
Die neemt genoegen met elk persoon met een gat dat langs komt.quote:Op zondag 1 mei 2022 21:24 schreef Fascination het volgende:
Echt een wonder dat Sander nog niet is afgeknapt op haar.
Wel een aardige kerel verder trouwens.![]()
DAT WORDT NEUKEN IN DE KEUKEN!!!!I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel![]()
Ik vind Rob een aparte kerel maar dit verdient hij niet. Die Wendy is zo fake
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.![]()
Zo hard en koud.quote:Op zondag 1 mei 2022 21:26 schreef SonicVolcano het volgende:
Ik vind Rob een aparte kerel maar dit verdient hij niet. Die Wendy is zo fake![]()
Nou cancel heel die trip maar als je niet eene in een kamer wil slapen samenI think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel![]()
Rob heeft zijn gitaar mee dus die gaat natuurlijk even een mooie serenade houden voor haar deur/raam.quote:Op zondag 1 mei 2022 21:32 schreef Eightyone het volgende:
Is er nog kermis in de buurt, bij Wendy en Rob?
(Theekopjes-potentie.)![]()
![]()
Op zich kan dat soms best aantrekkelijk zijn. Als ze dan daarna maar wel ontdooien.quote:Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Maud heeft (of had, ik zag hem niet) een grote hond. Daar zal die constructie bij haar buitendeur voor zijn (geweest), zodat de hond niet zo de straat op kan (kon).
Ik deel dus totaal niet de gemiddelde sentimenten en oordelen hier over Maud en ik ben er wel behoorlijk mee in mijn nopjes dat Evert voor haar heeft gekozen.The love you take is equal to the love you make.![]()
quote:Op zondag 1 mei 2022 21:56 schreef Lienekien het volgende:
Maud heeft (of had, ik zag hem niet) een grote hond. Daar zal die constructie bij haar buitendeur voor zijn (geweest), zodat de hond niet zo de straat op kan (kon).
Ik deel dus totaal niet de gemiddelde sentimenten en oordelen hier over Maud en ik ben er wel behoorlijk mee in mijn nopjes dat Evert voor haar heeft gekozen.
Van plastic zeker?![]()
Wat een bloedmooie meid die Karlijn.Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek![]()
Wendy en Rob maken mij onrustig. Maar verder ben ik eigenlijk best enthousiast. Ook over Maud die Evert lekker los maakt.
En Hans en Anette leuk!
En ik vond Jouke en Karlijn ook leuk!
Tja, Janine moet stoppen met janken. Brrrr... | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu![]()
Man man man man man wat een intens treurige kille teringzooi bij Rob en Wendy. Na dat hele gezeik over die bedden draai je toch gelijk om en ga je weer naar huis als je Rob bent?Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Maud en Evert waren leuk deze aflevering, die zus van Maud ook. Janine heeft eerst traumaverwerking nodig voordat ze zich weer in een relatie stort. Hans en Grietje zijn het hoogtepunt van dit seizoen, en zij is 100x leuker dan die weduwe. En als Karlijn en Jouke zijn uitgebonkt vraag ik me af of die wel een match voor het leven zijn.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Rob en Wendy is echt cringe om te kijken. Krijg nu heel sterk het gevoel dat Wendy alleen meedeed om het winnen, terwijl Rob wel 100% voor haar gaat. Had ook best medelijden met hem toen ze dingen ging vragen over die kamer. Productie had gewoon 1 kamer moeten boeken en dat was het. Plus Reims? Had dan Strausburg gedaan.
Jouke en Karlijn zijn gewoon leuk samen. Hij heeft wel de juiste gekozen uit die 3.
Ik denk ook dat Hans beter is met Annette dan met Dini. Dini was wat serieuzer en Annette net even gezelliger dan Dini. Die "Hansleiding" vond ik geweldig.
Ben gewoon geen fan van Maud. Beetje overdreven allemaal en die zus is precies zo, maar dan klein beetje minder. Maar wie heeft er nou een hangmat in huis?
Janine moet minder denken en meer op gevoel doen. Zij wilde eigenlijk Christiaan, maar die zegt gewoon te weinig. Zelfs nog een laatste gesprek voordat ze de keuze moest maken en dan nog geen strijd. Zelfs met dat gesprekje met Yvon kwam er geen zinnig woord uit die gast.
Ben ook benieuwd hoe lang ze met Sander gaat uithouden, want als zij naar die citytrip nog geen gevoel heeft voor hem dan word het een lastig verhaal![]()
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.![]()
Ik heb Maud in mijn hart gesloten. Wat een lieve aflevering was het.![]()
En Hans en Annette.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
quote:![]()
Ik heb geen medelijden met Rob. Had-ie maar niet met z'n pik moeten kiezen.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Wendy is een tease.
Ze vindt Rob helemaal niks, maar zegt toch even dat ze haar andere roodkleurige dekbed 'te vurig' vond staan hihi hihi knipoog.
Rob instant met een harde lul.
Wat een sneu wijf.![]()
Die Christiaan was ook meer van het bedrijf dan van Janine, ze heeft wel goed gekozen, iemand die voor haar gaat...![]()
Update.quote:Op maandag 25 april 2022 10:03 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Update.
Deze aflevering krijg ik juist weer meer het idee dat Evert voor Nans gaat. Ook door de kleine aanrakingen. Het hele verloop is goed gemonteerd door de televisiemakers.
Hans en Annette zag er vrij snel al gezelliger uit dan ik had verwacht. Misschien was ze niet zijn eerste keuze, maar uiteindelijk wel de beste keuze.
Janine en Sander zien er elke aflevering veelbelovend uit, maar dan zegt ze dat ze het echt niet weet. Hoe dan? Ze heeft heel Christiaan met nog geen vinger aangeraakt en zit ondertussen wel gezellig te stoeien met Sander. Speelt er iets meer? Lijkt hij op een ex of denkt ze dat hij haar boerderij leuker vindt dan haar?
We hoefden niet te raden wat Jouke en Karlijn gingen doen toen Yvonne het erf afreedt. Dat wordt een zoetsappige citytrip.
Het wordt spannend of Rob en Wendy de citytrip halen. Of dat ze straks naar huis rijdt en zich dan bedenkt. Volgens mij moeten ze tussendoor ook nog de familie en vrienden leren kennen, dus misschien dat dat nog helpt.
Verrek, het wordt toch Maud! Slim gemonteerd van de redactie. Fantastisch nieuws voor de kijkcijfers natuurlijk. De eerste beelden van de citytrip zien er veelbelovend uit!
Aw, Hans en Annette zijn schattig samen. Han kijkt altijd alsof hij elk moment in tranen uit kan barsten, maar Annette laat hem lachen.
Over tranen gesproken. Ik weet niet wat haar vorige vent heeft uitgehaald, maar Janine is een beetje de wandelende versie van Mijn Houten Hart. Hopelijk krijgt Sander de gelegenheid om elkaar beter te leren kennen. Ten opzichte van de logeerweek zag ik nog niet heel veel meer toenadering. Ook niet minder overigens. Het is afwachtend of de citytrip het vuurtje verder aanwakkert.
Jouke en Karlijn gaan zich wel vermaken tijdens de citytrip. Daar hoeven ze de deur niet voor uit.
Tussen Rob en Wendy is geen toenadering zichtbaar. Integendeel, Wendy lijkt uit beleefdheid op citytrip mee te gaan maar heeft al besloten om daarna de handdoek in de ring te gooien. Alles lijkt daarop te wijzen, maar misschien worden we nog verrast.![]()
Rob en Wendy zaten ook wel in een F1 hotel leek het wel. Sta je alweer achter ten opzichte van de setting bij Hans.
![]()
Ik zie de Lucky TV afleveringen alweer aankomen na deze. Al heb je die voor Rob en Wendy niet eens nodig. Wendy zit er alleen voor de gratis citytrip, die voelt echt niks voor Rob.
Hans en Annette zijn een leuk en lief stel. Denk dat Janine wel goed gekozen heeft voor Sander maar ik vraag me af of dat lang stand houdt. En Maud en Evert, dat verraste me. Na de laatste aflevering dacht ik echt dat hij voor Nans ging. Al vind ik ze wel een leuk stel zo samen in de hangmat.
Jouke en Karlijn dat zag er zo ook wel goed uit.![]()
Evert en MaudLeuk
Janine en Sander, zag er toch best hoopvol uit.
Rob en Wendy. Wat een ongemakkelijke tv is dat, zeg.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.![]()
Wendy is echt een hele nare vrouw.quote:Op zondag 1 mei 2022 21:26 schreef SonicVolcano het volgende:
Ik vind Rob een aparte kerel maar dit verdient hij niet. Die Wendy is zo fake
Vwb Rob, hij is de meest intelligente van de boeren, het meest analytisch en het meest representatief. Daarnaast is hij attent, maar praat soms wat veel, wellicht uit onzekerheid.
Ik denk dat hij een hele lieve kerel is, die helaas al dag 1 gevangen was in de spinnenwebben van Wendy, door haar komt hij vreemd over, zij zet hem voor schut, maakt hem onzeker en belachelijk.
Hij zal gerust een leuke vrouw vinden hierna, daar maak ik me geen zorgen over.
Ik vind het alleen jammer dat hij tegen zo iemand moet aanlopen, hopelijk zal het zijn onbevangenheid en levenslust niet beinvloeden.![]()
Ik ben echt #TeamHans vind het zo leuk voor hem dat het uiteindelijk toch iets lijkt te worden nadat Dinie weg is gegaan. Volgens mij een hele warme man met de nodige humor. Hij bloeit helemaal op met Annette.
Rob en Wendy mega cringe. Ik snap niet wat die gozer in haar ziet ik vind haar zelf best een lijk maar smaken verschillen. Dat met die hotelkamer is wel naar van haar. De moed zou mij ook in de schoenen zakken als ik Rob zou zijn.
Janine zal na de citytrip wel de deur dichtgooien voor Sander met een dooddoener a la "afstand is te groot". Vond allebei haar jongens eigenlijk niet veel voorstellen behalve dat Sander iets spraakzamer is dan Christiaan.
Jouke en Karlijn is nu saai geworden voor TV het gaat allemaal goed dus niet interessant voor de kijkcijfers om er heel veel aandacht aan te besteden. Evert en Maud gaat wel nog een belevenis worden. Ik was echt verrast dat hij haar koos. Stille wateren hebben dus echt diepe gronden.![]()
Dat zeiden ze ook van die stotteraar uit de NOP en die huisarts. Ben zo de namen vergeten.quote:Op zondag 1 mei 2022 22:40 schreef Mani89 het volgende:
En als Karlijn en Jouke zijn uitgebonkt vraag ik me af of die wel een match voor het leven zijn.
Maar die zijn ook nog samen. Wietze een Neeltje ook.Kranplätze müssen verdichtet sein![]()
Dat dit zomaar kan?!quote:Op zondag 1 mei 2022 22:52 schreef needakill het volgende:
Ben gewoon geen fan van Maud. Beetje overdreven allemaal en die zus is precies zo, maar dan klein beetje minder. Maar wie heeft er nou een hangmat in huis?
Beste vakantieman, dit kan toch niet zomaar???Go hard or go home![]()
Ik verbaas me altijd nog meer over de boeren hier op FOK! dan de boeren in dat programma. Christus, echt over alles wat te zeiken. Wat iemand zegt, wat iemand draagt, welke plantenpot ze voor de deur hebben. Stel wereldvreemden.Go hard or go home![]()
Ik denk dat Maud niet dezelfde energie verwacht als die ze geeft, ik zie dan ook geen reden waarom Maud en Evert niet langdurig bij elkaar zouden passen. Ik vind het een mooi koppel.
Die situatie bij Rob begrijp ik niet zo, ben je verplicht om op citytrip te gaan?
Ik bedoel na de tijd die je 1op1 doorbrengt weet je volgens mij vrij snel of het wat wordt of niet, dan gaan we toch niet maar gewoon wat aanrommelen op verschillende kamers?
Het beste wat Hans is overkomen is dat Dini het allemaal niet meer zag zitten. Hij lijkt echt zoveel meer plezier in zijn leven te hebben.
Lullig voor Sander, maar dat gaat hem niet worden, hello friendzoneDrop you like an ill, bad habit![]()
Wat zou @needakill vinden van mijn hangmat in de tuin? Mag dat wel?quote:Op maandag 2 mei 2022 08:06 schreef Noek het volgende:
[..]
Dat dit zomaar kan?!
Beste vakantieman, dit kan toch niet zomaar??? | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu![]()
Ik ben meteen gaan shoppen voor een goede hangmat, nu vraag me ik af wat het nadeel van een hangmat met spreidstok isDrop you like an ill, bad habit![]()
Sander lijkt me een leuke vent, maar ik heb medelijden met die jongen. Die Janine blijft maar janken, dat moet je toch niet willen. Fijn ook voor zijn zelfvertrouwen. Hij verdient beter.![]()
De Xenos verkoopt hangstoelen. Voor IN huis.
Ik vind trouwens dode dieren aan je muur wel weer gek of opgezette beesten.
Zal je dode oma even in de gang zetten als kapstok.Go hard or go home![]()
Voor Janine, maar ook Sander en Christiaan, is het jammer dat ze die twee mannen leert kennen via zo’n programma en dan mee moet in keuzemomenten en dergelijke.quote:Op maandag 2 mei 2022 08:32 schreef Seeburg54 het volgende:
Sander lijkt me een leuke vent, maar ik heb medelijden met die jongen. Die Janine blijft maar janken, dat moet je toch niet willen. Fijn ook voor zijn zelfvertrouwen. Hij verdient beter.
Uit de terugblik met Christiaan blijkt dat voor hem de deur nog op een kier staat.In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world. Piaget![]()
Het bemoeien en ondertussen in dit topic meelezen tijdens het kijken van BZV vind ik juist hetgeen dat dit programma leuk maakt.![]()
Ze halen niet het beste in elkaar naar boven. Heb ook de indruk dat het patroon dat zich nu bij hen voordoet voor beiden niet onbekend is en dat het in hun liefdeslevens vaker zo loopt.quote:Op zondag 1 mei 2022 21:26 schreef SonicVolcano het volgende:
Ik vind Rob een aparte kerel maar dit verdient hij niet. Die Wendy is zo fake![]()
De scene van Hans op de (elektrische) fiets was fantastisch, hij was zo 'out of place'. Die scene is voor mij Boer zoekt vrouw in een notendop. Hij deed dat duidelijk alleen voor Annette - en er is al niet veel voor nodig om haar gelukkig te maken. Ze is zo dankbaar.quote:Op maandag 2 mei 2022 07:30 schreef Mandéra het volgende:
Ik ben echt #TeamHans vind het zo leuk voor hem dat het uiteindelijk toch iets lijkt te worden nadat Dinie weg is gegaan. Volgens mij een hele warme man met de nodige humor. Hij bloeit helemaal op met Annette.Zoals ik al voorspelde, waren er veel parallellen met Geert en Vera. Vera had alleen het fatsoen om Geert voor het keuzemoment te vertellen dat ze hem niet zo leuk vond als hij haar vond. En dus ging hij op pad met tweede keuze Angela. We zien nu wat er was gebeurd als Geert met Vera op pad was geweest.quote:Rob en Wendy mega cringe. Ik snap niet wat die gozer in haar ziet ik vind haar zelf best een lijk maar smaken verschillen. Dat met die hotelkamer is wel naar van haar. De moed zou mij ook in de schoenen zakken als ik Rob zou zijn.Jouke is wel beter te pruimen sinds hij duidelijk heeft gemaakt dat hij gevoelens voor één dame had. Hij past prima in het gezin van Karlijn. Ik vond dat wel leuk om te zien.quote:Jouke en Karlijn is nu saai geworden voor TV het gaat allemaal goed dus niet interessant voor de kijkcijfers om er heel veel aandacht aan te besteden. Evert en Maud gaat wel nog een belevenis worden. Ik was echt verrast dat hij haar koos. Stille wateren hebben dus echt diepe gronden.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Ik had dat wel gedaan. En dan lekker de blues spelen op je gitaar.quote:Op zondag 1 mei 2022 22:36 schreef Mani89 het volgende:
Man man man man man wat een intens treurige kille teringzooi bij Rob en Wendy. Na dat hele gezeik over die bedden draai je toch gelijk om en ga je weer naar huis als je Rob bent?![]()
Rob heeft zelf gezegd (? geloof twee afleveringen geleden, niet die van vorige week, maar de aflevering daarvoor) dat hij in zo'n situatie niet zou settlen voor degene die niet zijn primaire voorkeur heeft. Hij zou dus niet alsnog met Sonja op citytrip gaan als Wendy een harde streep had getrokken zoals Vera heeft gedaan, dan zou hij gewoon niet meer gaan.quote:Op maandag 2 mei 2022 09:16 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Zoals ik al voorspelde, waren er veel parallellen met Geert en Vera. Vera had alleen het fatsoen om Geert voor het keuzemoment te vertellen dat ze hem niet zo leuk vond als hij haar vond. En dus ging hij op pad met tweede keuze Angela. We zien nu wat er was gebeurd als Geert met Vera op pad was geweest.![]()
En ik kan me niet voorstellen dat hij Silvia zou hebben behandeld zoals Geert met Angela omging. Rob is een veel lievere man.quote:Op maandag 2 mei 2022 09:21 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Rob heeft zelf gezegd (? geloof twee afleveringen geleden, niet die van vorige week, maar de aflevering daarvoor) dat hij in zo'n situatie niet zou settlen voor degene die niet zijn primaire voorkeur heeft. Hij zou dus niet alsnog met Sonja op citytrip gaan als Wendy een harde streep had getrokken zoals Vera heeft gedaan, dan zou hij gewoon niet meer gaan.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Oneens. Dat kan echt wel wat worden maar Janine moet er wel gewoon helemaal voor gaan. Zo'n knop gaat vaak vanzelf wel om en kennismaken met de familie van de ander kan daarbij ook een welkom duwtje in de rug zijn.quote:Op maandag 2 mei 2022 08:32 schreef Seeburg54 het volgende:
Sander lijkt me een leuke vent, maar ik heb medelijden met die jongen. Die Janine blijft maar janken, dat moet je toch niet willen. Fijn ook voor zijn zelfvertrouwen. Hij verdient beter.![]()
Nee daarom ziet hij ook niks in een pity city trip met Sonja.quote:Op maandag 2 mei 2022 09:22 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
En ik kan me niet voorstellen dat hij Silvia zou hebben behandeld zoals Geert met Angela omging. Rob is een veel lievere man.
Aangezien Wendy weet hoe Rob is vind ik het niet onfatsoenlijk dat ze ondanks haar twijfels geen harde streep heeft getrokken. Het is hun goedrecht om beiden te kiezen voor lekker aan te modderen en zien waar het schip strandt.![]()
Ik snap wel dat Wendy niet samen in 1 bed wil met Rob. Rob gaat te hard van stapel.. Denk dat hij wel lekker lepeltje lepeltje hadden willen liggen met haar.
Maar goed, aan de andere kant geeft ze hem ook mixed feelings door veelvuldig te knuffelen en dat zoenen op de mond.Shine bright like a diamond.![]()
Een 'pity trip'!quote:Op maandag 2 mei 2022 09:32 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Nee daarom ziet hij ook niks in een pity city trip met Sonja.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Ze geeft hem steeds hoop, bijvoorbeeld door te zeggen dat ze misschien later wel bij elkaar wil slapen. Bij mij wekt ze de indruk dat ze allang weet dat ze hem niet leuk genoeg vindt en daarom vind ik haar gedrag niet chic.quote:Op maandag 2 mei 2022 09:33 schreef June. het volgende:
Ik snap wel dat Wendy niet samen in 1 bed wil met Rob. Rob gaat te hard van stapel. Aan de andere kant geeft ze hem ook mixed feelings door veelvuldig te knuffelen en dat zoenen op de mond.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
En dat siert hem, dat mag ook gezegd worden.quote:Op maandag 2 mei 2022 09:21 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Rob heeft zelf gezegd (? geloof twee afleveringen geleden, niet die van vorige week, maar de aflevering daarvoor) dat hij in zo'n situatie niet zou settlen voor degene die niet zijn primaire voorkeur heeft. Hij zou dus niet alsnog met Sonja op citytrip gaan als Wendy een harde streep had getrokken zoals Vera heeft gedaan, dan zou hij gewoon niet meer gaan.Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Aam de houding van Janine was te zien, dat zij niet weer een reis naar Friesland wil inplannen.quote:Op maandag 2 mei 2022 08:32 schreef Seeburg54 het volgende:
Sander lijkt me een leuke vent, maar ik heb medelijden met die jongen. Die Janine blijft maar janken, dat moet je toch niet willen. Fijn ook voor zijn zelfvertrouwen. Hij verdient beter.![]()
Ik verwacht dat de productie in zo’n geval nog wel op haar heeft ingepraat om toch wél die citytrip te gaan doen. Anders valt een deel van de programmavulling weg.quote:Op maandag 2 mei 2022 09:34 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ze geeft hem steeds hoop, bijvoorbeeld door te zeggen dat ze misschien later wel bij elkaar wil slapen. Bij mij wekt ze de indruk dat ze allang weet dat ze hem niet leuk genoeg vindt en daarom vind ik haar gedrag niet chic.
Ik denk daarom dat Wendy wellicht niet zo’n hard oordeel verdient.The love you take is equal to the love you make.![]()
Maar die Wendy is toch ook totaal geen aantrekkelijke vrouw? Vind zelfs een Maud veel aantrekkelijker.quote:Op maandag 2 mei 2022 03:18 schreef Za het volgende:
[..]
Wendy is echt een hele nare vrouw.
Vwb Rob, hij is de meest intelligente van de boeren, het meest analytisch en het meest representatief. Daarnaast is hij attent, maar praat soms wat veel, wellicht uit onzekerheid.
Ik denk dat hij een hele lieve kerel is, die helaas al dag 1 gevangen was in de spinnenwebben van Wendy, door haar komt hij vreemd over, zij zet hem voor schut, maakt hem onzeker en belachelijk.
Hij zal gerust een leuke vrouw vinden hierna, daar maak ik me geen zorgen over.
Ik vind het alleen jammer dat hij tegen zo iemand moet aanlopen, hopelijk zal het zijn onbevangenheid en levenslust niet beinvloeden.![]()
Ja maar zijn daar dan boetes op ofzo? Ik bedoel je hebt toch 1 op 1 tijd gehad, en je weet toch echt wel, dat gaat hem niet worden. Ik geloof namelijk niet in dat het kan "groeien" Je weet volgens mij vrij snel of je het wel of niet ziet zitten. Dan komt dat toch er wel uit bij die 1 op 1's ? Nou als het er dan niet is dan komt het ook niet en zou ik ook niet op city trip gaanquote:Op maandag 2 mei 2022 09:39 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik verwacht dat de productie in zo’n geval nog wel op haar heeft ingepraat om toch wél die citytrip te gaan doen. Anders valt een deel van de programmavulling weg.
Ik denk daarom dat Wendy wellicht niet zo’n hard oordeel verdient.Drop you like an ill, bad habit![]()
Zoals Henk, de bollenkweker in seizoen 3 Hij ging voor Carlijn, en toen dat niet doorging vanuit haar kant, was hij eerlijk genoeg om niet meer te switchen naar een van de andere twee dames.,quote:Op maandag 2 mei 2022 09:21 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Rob heeft zelf gezegd (? geloof twee afleveringen geleden, niet die van vorige week, maar de aflevering daarvoor) dat hij in zo'n situatie niet zou settlen voor degene die niet zijn primaire voorkeur heeft. Hij zou dus niet alsnog met Sonja op citytrip gaan als Wendy een harde streep had getrokken zoals Vera heeft gedaan, dan zou hij gewoon niet meer gaan.![]()
Welke scene heb ik gemist? De sfeer was toch uitstekend bij die familie in Friesland?quote:Op maandag 2 mei 2022 09:38 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Aam de houding van Janine was te zien, dat zij niet weer een reis naar Friesland wil inplannen.![]()
Wendy doet mij de hele tijd denken aan kloontje het reuzenkind uit land van ooitquote:Op maandag 2 mei 2022 09:44 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Maar die Wendy is toch ook totaal geen aantrekkelijke vrouw? Vind zelfs een Maud veel aantrekkelijker.Drop you like an ill, bad habit![]()
Dat jij dat niet gelooft maakt het niet ineens waarheid voor iedereen.quote:Op maandag 2 mei 2022 09:44 schreef pmponer het volgende:
[..]
Ja maar zijn daar dan boetes op ofzo? Ik bedoel je hebt toch 1 op 1 tijd gehad, en je weet toch echt wel, dat gaat hem niet worden. Ik geloof namelijk niet in dat het kan "groeien" Je weet volgens mij vrij snel of je het wel of niet ziet zitten. Dan komt dat toch er wel uit bij die 1 op 1's ? Nou als het er dan niet is dan komt het ook niet en zou ik ook niet op city trip gaanThe love you take is equal to the love you make.![]()
Net nadat ze was komen aanrijden. Een reis van meer dan vier uur naar dat verre Friesland werd benadrukt, met het zicht op de lege weilanden tot aan de horizon,quote:Op maandag 2 mei 2022 09:45 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Welke scene heb ik gemist? De sfeer was toch uitstekend bij die familie in Friesland?![]()
Wendy is een tease.quote:Op maandag 2 mei 2022 09:33 schreef June. het volgende:
Ik snap wel dat Wendy niet samen in 1 bed wil met Rob. Rob gaat te hard van stapel.. Denk dat hij wel lekker lepeltje lepeltje hadden willen liggen met haar.
Maar goed, aan de andere kant geeft ze hem ook mixed feelings door veelvuldig te knuffelen en dat zoenen op de mond.![]()
Ah, dat kan ik me niet herinneren. Die afstand is nog wel een ding dan.quote:Op maandag 2 mei 2022 09:49 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Net nadat ze was komen aanrijden. Een reis van meer dan vier uur naar dat verre Friesland werd benadrukt, met het zicht op de lege weilanden tot aan de horizon,![]()
Mwah, het zou niet de eerste keer zijn dat er geen citytrip plaatsvond, die tijd vullen ze dan wel op met meer beelden van de andere stellen, ik denk ook niet dat Wendy zich zomaar even om laat praten door de productie, dan moet ze zelf ook al hebben willen gaan, al was het maar voor het reisje an sich.quote:Op maandag 2 mei 2022 09:39 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik verwacht dat de productie in zo’n geval nog wel op haar heeft ingepraat om toch wél die citytrip te gaan doen. Anders valt een deel van de programmavulling weg.
Ik denk daarom dat Wendy wellicht niet zo’n hard oordeel verdient.![]()
quote:Op maandag 2 mei 2022 09:53 schreef Leandra het volgende:
Rob is op pity trip, alleen hij weet het nog niet.![]()
![]()
Maar Rob ziet alleen die benen.quote:Op maandag 2 mei 2022 09:44 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Maar die Wendy is toch ook totaal geen aantrekkelijke vrouw? Vind zelfs een Maud veel aantrekkelijker.
Rob is ook geen aantrekkelijke man trouwens, op een foto misschien niet onaantrekkelijk maar door dat niet aankijken begint het al onaantrekkelijk te worden en zijn manier van doen maakt dat alleen maar erger.![]()
Ik vertrouw op je vrouwelijke inzicht.quote:Op maandag 2 mei 2022 10:01 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar Rob ziet alleen die benen.
Rob is ook geen aantrekkelijke man trouwens, op een foto misschien niet onaantrekkelijk maar door dat niet aankijken begint het al onaantrekkelijk te worden en zijn manier van doen maakt dat alleen maar erger.Maar als je het met een Evert vergelijkt...
![]()
Ik heb niet zo’n hard oordeel over Wendy. Sorry!quote:Op maandag 2 mei 2022 09:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mwah, het zou niet de eerste keer zijn dat er geen citytrip plaatsvond, die tijd vullen ze dan wel op met meer beelden van de andere stellen, ik denk ook niet dat Wendy zich zomaar even om laat praten door de productie, dan moet ze zelf ook al hebben willen gaan, al was het maar voor het reisje an sich.The love you take is equal to the love you make.![]()
Hans & Annette: leuk stel samen. Op die leeftijd geen hele wensenlijst meer afvinken, maar goede maatjes zijn samen is al genoeg om samen oud te worden. Mooi om te zien.
Evert & Maud: Yes! Stille en introverte Evert heeft een spraakzame en extraverte vrouw nodig als Maud en andersom. Die 2 gaan het samen wel redden denk ik.
Jouke en Karlijn: Leuk stelletje samen. Ik weet niet hoe het over 2 jaar is, maar voor nu passen ze goed bij elkaar.
Rob & Wendy: Auw! Auw! Auw! wat pijnlijk om te zien. Hitsige Rob trekt maar steeds naar Wendy toe maar Wendy moet eigenlijk niks van hem hebben. Maar door haar gezoen, geflirt en de toespelingen die ze maakt met Rob denkt hij dat hij kans maakt. In het hotel werd pijnlijk duidelijk voor hem dat het 'm niet gaat worden. 2 Aparte kamers daar had Rob niet op gerekend.
Sander & Janine: ik vind Janine helemaal geen gekke meid om te zien. Ze heeft moeite om haar gevoel los te laten en ik denk dat Sander daar rustig mee om kan gaan (hij is geen Rob). Die kus na het keuzemoment was wel een beetje ongemakkelijk: Sander duwde Janine steeds verder naar achteren omdat zij haar hoofd maar weg bleef trekken. Als ze elkaar zien vind Janine een knuffel en een zoen op de wang het maximale.![]()
Ik wel. Tegelijkertijd is het ook vaak gewoon het karakter van iemand waardoor mensen zelf niet helemaal door lijken te hebben of iets hard overkomt of niet. Sommige mensen hebben ook heel weinig tact op potentieel ongemakkelijke momenten en schatten dat compleet verkeerd in. Dat moment met het bed dat moet je koste wat het kost vermijden.quote:Op maandag 2 mei 2022 10:06 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik heb niet zo’n hard oordeel over Wendy. Sorry!
Wendy heeft al meerdere keren bewezen in die categorie te vallen. Op precies de verkeerde momenten ongemakkelijk reageren waardoor gesprekken doodvallen, net niet datgene doen waardoor iets soepeler kan verlopen etcetera.![]()
Ik vind die Christiaan zo'n apart figuur. Alsof hij het hele gen voor persoonlijkheid gewoon mist. Zou er intern wel iets gebeuren of heeft die gewoon geen gedachten?
"Wat maakt Janine zo bijzonder?" "Het werken, het bedrijf" "Ja maar zij persoonlijk" "Harde werker"
Moeilijk voor te stellen dat je iets voor iemand voelt en dat het beste wat je kunt bedenken om woorden te geven aan dat gevoel "het bedrijf is mooi" is.Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen![]()
Oh wat is Maud toch een fantastische vrouw. Hoe zij denkt en dat dan uitspreekt "en dan zie ik voor me hoe hij door mijn tuin loopt". En Evert vindt het ook geweldig, die straalt helemaal en vindt alles grappig wat zij doet en zegt.
En Hans en Annette, die hebben een leuk weekend gehad, dat straalt er ook vanaf. En wilde sex ook denk ik, maar daar hoef ik niet persé een beeld bij te hebben..![]()
Ach dit soort botte boeren heb je genoeg hoor. Van kinds af aan nooit 1 seconde gewend geweest om over gevoel te praten, (ook door de opvoeding) dan is het gewoon vrijwel onmogelijk om dat ineens open te breken.quote:Op maandag 2 mei 2022 10:17 schreef Quotidien het volgende:
Ik vind die Christiaan zo'n apart figuur. Alsof hij het hele gen voor persoonlijkheid gewoon mist. Zou er intern wel iets gebeuren of heeft die gewoon geen gedachten?
"Wat maakt Janine zo bijzonder?" "Het werken, het bedrijf" "Ja maar zij persoonlijk" "Harde werker"
Moeilijk voor te stellen dat je iets voor iemand voelt en dat het beste wat je kunt bedenken om woorden te geven aan dat gevoel "het bedrijf is mooi" is.
Daar zit verder heel weinig in.![]()
Eens, maar er komt gewoon niks anders dan dooddoeners uit. Op een bepaald moment komt dat met Yvon ter sprake en dan zegt hij "zo ben ik", Dat is in al die afleveringen het enige echte stukje introspectie en inzicht dat ik van hem gezien heb. Maar een gemiddelde dwerghamster heeft meer karakter dan die jongen.quote:Op maandag 2 mei 2022 10:21 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ach dit soort botte boeren heb je genoeg hoor. Van kinds af aan nooit 1 seconde gewend geweest om over gevoel te praten, (ook door de opvoeding) dan is het gewoon vrijwel onmogelijk om dat ineens open te breken.
Daar zit verder heel weinig in.Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen![]()
Eigenlijk is het ook best wel zielig. Hij dacht ook echt dat hij gekozen zou worden. Heeft zelf niet in de gaten wat er aan ontbreekt. Lijkt ook wel of hij een beperking heeft of zo. Maar het ergste vind ik bij dit soort figuren dat ze vaak helemaal niet onzeker zijn, maar zichzelf helemaal oké vinden. Nee, doe mij die dwerghamster maar dan.quote:Op maandag 2 mei 2022 10:24 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Eens, maar er komt gewoon niks anders dan dooddoeners uit. Op een bepaald moment komt dat met Yvon ter sprake en dan zegt hij "zo ben ik", Dat is in al die afleveringen het enige echte stukje introspectie en inzicht dat ik van hem gezien heb. Maar een gemiddelde dwerghamster heeft meer karakter dan die jongen.![]()
Ja daar is niks mis mee, maar als je op dit moment nog niet samen met iemand wil slapen in een kamer, dan zit het er gewoon niet in naar mijn idee...quote:Op maandag 2 mei 2022 09:33 schreef June. het volgende:
Ik snap wel dat Wendy niet samen in 1 bed wil met Rob. Rob gaat te hard van stapel.. Denk dat hij wel lekker lepeltje lepeltje hadden willen liggen met haar.
Maar goed, aan de andere kant geeft ze hem ook mixed feelings door veelvuldig te knuffelen en dat zoenen op de mond.I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel![]()
Naja, ik denk wel dat ze op 1 kamer had willen slapen als er aparte bedden waren. Dat was er niet. Ik had denk ik dezelfde keus gemaakt, helemaal bij zo'n opdringerige vent. Maar bij Wendy heb ik, net als vele anderen, ook het gevoel dat het nooit iets gaat worden en dat ze hem aan het lijntje houdt. Sneu.quote:Op maandag 2 mei 2022 10:27 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja daar is niks mis mee, maar als je op dit moment nog niet samen met iemand wil slapen in een kamer, dan zit het er gewoon niet in naar mijn idee...
Bij Janine heb ik een ander gevoel, ik zie dat zij Sander nog wel een kans wil geven. Die eerste kus was wat ongemakkelijk ja, maar bij hem thuis vond ik de sfeer al heel anders.Shine bright like a diamond.![]()
Ja maar als je iemand in dit stadium nog een opdringerige vent vind, wat ik begrijp, dan kan je eigenlijk je conclusies toch wel trekken? Je geeft min of meer aan dat je het niet eens aandurft samen in een bed te slapen met zo'n figuur.quote:Op maandag 2 mei 2022 10:32 schreef June. het volgende:
[..]
Naja, ik denk wel dat ze op 1 kamer had willen slapen als er aparte bedden waren. Dat was er niet. Ik had denk ik dezelfde keus gemaakt, helemaal bij zo'n opdringerige vent. Maar bij Wendy heb ik, net als vele anderen, ook het gevoel dat het nooit iets gaat worden en dat ze hem aan het lijntje houdt. Sneu. Ik zie dat Janine het nog wel echt een kans wil geven.I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel![]()
Volgens mij wilde ze gewoon de optie hebben om in twee aparte bedden te slapen vanwege jumping Rob. En dat kon daar alleen met twee aparte kamers.quote:Op maandag 2 mei 2022 10:27 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja daar is niks mis mee, maar als je op dit moment nog niet samen met iemand wil slapen in een kamer, dan zit het er gewoon niet in naar mijn idee...Misschien wil ze aan het begin van de week wel samen slapen, maar als het tegenvalt kunnen terugvallen op een eigen bed. Als je zoiets pas later gaat regelen is dat veel lastiger dan direct.quote:Op maandag 2 mei 2022 10:33 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja maar als je iemand in dit stadium nog een opdringerige vent vind, wat ik begrijp, dan kan je eigenlijk je conclusies toch wel trekken? Je geeft min of meer aan dat je het niet eens aandurft samen in een bed te slapen met zo'n figuur.![]()
Precies. Ze wil hem gewoon helemaal niet.quote:Op maandag 2 mei 2022 10:33 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja maar als je iemand in dit stadium nog een opdringerige vent vind, wat ik begrijp, dan kan je eigenlijk je conclusies toch wel trekken? Je geeft min of meer aan dat je het niet eens aandurft samen in een bed te slapen met zo'n figuur.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: