Die komt gewoon morgen weer met iets anders waar "kritisch" naar gekeken moet wordenquote:Op donderdag 7 april 2022 20:12 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Zou hij nu meer argwanend staan tegenover sociale media en minder tegenover "de media"?
Bovendien beweegt er niets, behalve een wat wolken die zelfs voor de gebouwen langs gaan, misschien fake.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:51 schreef Tijger_m het volgende:
@:halfway Je cam is fake. In Mariupol is het om 7 uur lokale tijd donker, het is nu 20:50 daar en volgens jouw cam is het nog steeds daglicht.
Biljoen. Biljard is 1000 biljoen, zoveel geld is er niet in de wereld.quote:Op donderdag 7 april 2022 20:15 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Trillion, nederlands, biljard.
Google translate voor de zekerheid.
En anders is het biljoen.
geen idee wat de kamer aan het bespreken is atm eerlijk gezegdquote:Op donderdag 7 april 2022 20:29 schreef MatthijsDJ het volgende:
Ik weet het hoort erbij en het is allemaal show... Maar heeft de kamer niet wat belangrijkere dingen te bespreken dan dit geneuzel.
Eh... huh?quote:Op donderdag 7 april 2022 20:29 schreef MatthijsDJ het volgende:
Ik weet het hoort erbij en het is allemaal show... Maar heeft de kamer niet wat belangrijkere dingen te bespreken dan dit geneuzel.
Dat gedoe over die mondkapjes of is dat debat al klaar... poppenkast..quote:Op donderdag 7 april 2022 20:30 schreef sp3c het volgende:
[..]
geen idee wat de kamer aan het bespreken is atm eerlijk gezegd
ja ok dan snap ik de opmerkingquote:Op donderdag 7 april 2022 20:32 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Dat gedoe over die mondkapjes of is dat debat al klaar... poppenkast..
Niet zo scherp meer na een dag inlezen over concurency etc in Python
Dat is hun werk en aan Oekraine kan de Kamer verdomd weinig doen wat niet al gedaan is.quote:Op donderdag 7 april 2022 20:40 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja ok dan snap ik de opmerking
voelt een beetje triviaal nu idd, je zal er als politicus zelf nu ook ff geen zin an hebben maja ... niet al je werk is leuk
dat zeg ikquote:Op donderdag 7 april 2022 20:42 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is hun werk en aan Oekraine kan de Kamer verdomd weinig doen wat niet al gedaan is.
quote:S: al 25.000 luchtdoelraketten aan Oekraïne geleverd
Oekraïne heeft tot dusver ongeveer 25.000 luchtdoelraketten en afweersystemen gekregen van de Verenigde Staten en bondgenoten.
Dat heeft de Amerikaanse generaal Mark Milley donderdag gezegd.
De leveranties door het Westen hebben Kiev geholpen te voorkomen dat Rusland oppermachtig zou worden in de lucht. Die dominantie zou zeer in het voordeel zijn geweest van de Russische grondtroepen tijdens de invasie.
Milley voegde er nog aan toe dat de VS en de andere NAVO-landen ook 60.000 antitankwapens naar de Oekraïense strijdkrachten hebben gestuurd.
"De Oekraïners zijn heel erg dankbaar, buitengewoon dankbaar", zei Milley tegen een speciale Senaatscommissie.
Kernkoppen erop toch?quote:Op donderdag 7 april 2022 20:47 schreef michaelmoore het volgende:
Dit moeten ze nu elke maand naar Oekraine sturen
[..]
quote:Exiled Russian #dissident #IlyaPonomarev gave an interview to FRANCE 24 from Kyiv. The former Russian lawmaker was the only member of the Douma to vote against the annexation of Crimea back in 2014 and now lives in #Ukraine. He predicted that "#Putin will be gone soon", arguing that the Russian president has "definitely lost the war" in Ukraine and that "no dictator who has lost a war can stay in power". Asked about the suspected war crimes in #Bucha that have shocked the world, Ponomarev claimed that the killings were most likely the results of "panic" by retreating Russian forces, rather than being carefully planned.
Mwah, onbelangrijk zou ik het niet noemen want er schuilt onderliggende problematiek onder. Als we hier onverschillig over gaan doen is het einde zoek.quote:Op donderdag 7 april 2022 20:29 schreef MatthijsDJ het volgende:
Ik weet het hoort erbij en het is allemaal show... Maar heeft de kamer niet wat belangrijkere dingen te bespreken dan dit geneuzel.
Mwah, weet ie dat allemaal wel zeker? De Noord-Koreanen hebben ook de oorlog verloren (hun doel om het hele schiereiland onder controle te krijgen is niet bereikt) en die boevenbende zit 70 jaar later nog net zo stevig in het zadel als altijd.quote:
das vooral dankzij de Chinezenquote:Op donderdag 7 april 2022 21:11 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Mwah, weet ie dat allemaal wel zeker? De Noord-Koreanen hebben ook de oorlog verloren (hun doel om het hele schiereiland onder controle te krijgen is niet bereikt) en die boevenbende zit 70 jaar later nog net zo stevig in het zadel als altijd.
In 2020 bedroeg gas 6% van de totale finse energieconsumptie (bron). Daarvan wordt inderdaad zo'n 90% vanuit Rusland geïmporteerd, dus de gasafname is relatief laag.quote:Op donderdag 7 april 2022 15:44 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Finland is erg afhankelijk van russisch aardgas, volgens mij voor meer dan 90%. S' winters zonder gas zitten in de finse steden kan tot grote economische problemen leiden. Op het platteland kan men desnoods hout stoken waar Finland veel van heeft maar in de stad zie ik dat niet als alternatief.
Het gaat me meer op de manier waarop... laat die poppenkast maar ff achterwege en gedraag je ff volwassenen..quote:Op donderdag 7 april 2022 21:10 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Mwah, onbelangrijk zou ik het niet noemen want er schuilt onderliggende problematiek onder. Als we hier onverschillig over gaan doen is het einde zoek.
Al besproken gepost, maar omdat 'ie zo leuk is:quote:Op donderdag 7 april 2022 19:07 schreef TLC het volgende:
[..]
Die valt niet per ongeluk van een balkon, hij mag op theevisite bij ome vlad.
En hij staat er op dat ie zijn thee helemaal opdrinkt. Koekje krijgt hij er gratis bij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |