quote:HBO Max is vanaf 8 maart 2022 beschikbaar in Nederland! Je kan je vanaf die dag abonneren op de nieuwe streamingdienst.
HBO Max in Nederland
Nederland heeft er een nieuwe streamingdienst bijgekregen. HBO Max lanceerde 8 maart officieel in ons land en gaat de concurrentie aan met de andere streamingdiensten die we hier al hebben. Denk aan Netflix, Disney Plus, Videoland en Amazon Prime Video.
Wat heeft HBO Max te bieden, wat betaal je ervoor in Nederland en welke series en films kun je kijken?
1. Wat is HBO Max?
Hoewel HBO Max nu pas beschikbaar is in Nederland, bestaat de streamingdienst al langer. In 2020 lanceerde het platform in de Verenigde Staten en later breidde HBO Max ook uit naar Europa. Je kent HBO misschien wel van topseries als Game of Thrones, The Sopranos, The Wire en Euphoria. De dienst is vooral interessant vanwege de exclusieve series en films die je erop vindt. Voorheen kon je het aanbod van HBO kijken via Ziggo.
2. Wat kost HBO Max?
Dat hangt af van welk abonnement je kiest. HBO Max komt in Nederland met een Basic- en Standaard-abonnement. Kies je voor Basic, dan betaal je het minst - maar krijg je ook minder functies. Zo ligt de maximale videokwaliteit op 720p, wat op grote 4K-televisies niet zo scherp oogt. Ook kun je minder films en series voor offline gebruik downloaden, en maar op één apparaat kijken.
Kies je voor het Standaard-abonnement, dan kijk je films en series in full-hd (1080p) of 4K-resolutie. Je kan tot 30 titels voor offline gebruik downloaden en op maximaal drie apparaten tegelijk naar HBO Max kijken. Omdat het prijsverschil tussen Basic en Standaard erg meevalt, is het interessanter om voor het 'beste' abonnement te gaan.
Voor Basic betaal je 5,99 euro, maar als je tussen 8 en 31 maart een abonnement neemt, krijg je 'levenslang' 50 procent korting. Oftewel: je betaalt dan slechts 2,99 euro per maand, waarmee HBO Max bijvoorbeeld even goedkoop is als Amazon Prime Video. Voor het Standaard-abonnement ben je tijdens de kortingsperiode 3,99 euro per maand kwijt, in plaats van 7,99 euro.
De korting vervalt trouwens als je besluit je HBO Max-abonnement stop te zetten. Wil je later weer van de dienst gebruikmaken, dan betaal je de volle pond en geldt de korting niet meer. Het annuleren van HBO Max kan - net als bij andere streamingdiensten - wanneer je maar wil.
3. Wat kan ik op HBO Max zien?
HBO Max verdeelt zijn aanbod in zogeheten 'hubs'. Je kan kijken naar alle exclusieve HBO-series, zoals Game of Thrones, Euphoria, The Sopranos, Friends en The Wire. Daarnaast vind je er de 'HBO Max Originals', oftewel series die specifiek voor de dienst worden gemaakt.
Verder kun je bij HBO Max terecht voor films van Warner Bros. en DC. Voorbeelden hiervan zijn de The Lord of The Rings-films, Godzilla, Harry Potter, The Suicide Squad en nog veel meer. Ook nieuwere films, zoals The Batman, zijn als eerste op de dienst te vinden, vaak al anderhalve maand na hun bioscooprelease.
Dat is mij ook teveel gedonder maar ik vind het wel heel apart (triest eigenlijk) om 3 van de 4 afleveringen erop te zetten.. Wtf is dat voor consumentje pesten. Zonder jou had ik nu 3 afleveringen gezien zonder de laatste, want ik ging er natuurlijk vanuit dat ze er allemaal opstonden. En dan was ik woedend geweest!quote:Op dinsdag 22 maart 2022 20:36 schreef superniger het volgende:
[..]
Op de Amerikaanse staat het er wel op. Maar heb geen zin om te kloten met een VPN.
quote:Op woensdag 23 maart 2022 13:13 schreef over_hedge het volgende:
Dus ik heb gister chernobyl in 1 avond gekeken. En ik hoorde al van iedereen dat het goed was. Maar damn dit was goed en eng tegelijk. Wat hebben ze de horror van straling goed vast weten te leggen.
Lekker snoepen bij de film.quote:Op woensdag 23 maart 2022 12:42 schreef Johannes788 het volgende:
18 april bevestigd dat The Batman gaat uitkomen voor HBO Max
https://www.streamwijzer.nl/the-batman-hbo-max-film-2022/
Aaaaaaaah... ik weet nu wat ik morgenmiddag doe... haakwerkje, en bingen maarquote:Op woensdag 23 maart 2022 13:13 schreef over_hedge het volgende:
Dus ik heb gister chernobyl in 1 avond gekeken. En ik hoorde al van iedereen dat het goed was. Maar damn dit was goed en eng tegelijk. Wat hebben ze de horror van straling goed vast weten te leggen.
Zoiets moet je 's avonds kijken. Of anders je kamer donker maken.quote:Op woensdag 23 maart 2022 15:27 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Aaaaaaaah... ik weet nu wat ik morgenmiddag doe... haakwerkje, en bingen maar
Het is sowieso een vrij donkere serie dus beter inderdaad in het donker bekijken.quote:Op woensdag 23 maart 2022 15:33 schreef Bronson het volgende:
[..]
Zoiets moet je 's avonds kijken. Of anders je kamer donker maken.
Succes dan maarquote:Op woensdag 23 maart 2022 15:43 schreef ChildoftheStars het volgende:
Snap ik, maar omdat ik een mietje ben, emoties snel&extreem overneem en goed wil slapen kijk ik zoiets liever overdag en in de avond rustig een boekje of domme televisie zonder teveel emotie
Nederlandse audio? Nee dat kan inderdaad niet.quote:Op woensdag 23 maart 2022 15:49 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Om toch nog maar terug te komen op de Nederlandse audio.
Happy Feet. Van Warner Bros. Niet met Nederlandse audio op HBO.
Op Netflix staat hij wel met Nederlandse audio.
Dit kan toch niet
Beetje in dezelfde categorie als Lord of the Rings op 4k op Prime, maar het zelf alleen aanbieden op 1080.
Happy Feet is toch met die pinguïn? Ooit eens dronken gezien, misschien eens nuchter kijkenquote:Op woensdag 23 maart 2022 15:49 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Om toch nog maar terug te komen op de Nederlandse audio.
Happy Feet. Van Warner Bros. Niet met Nederlandse audio op HBO.
Op Netflix staat hij wel met Nederlandse audio.
Dit kan toch niet
Beetje in dezelfde categorie als Lord of the Rings op 4k op Prime, maar het zelf alleen aanbieden op 1080.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarom zou je überhaupt Nederlandse ondertiteling willen. Engelse ondertiteling is beter.quote:Op woensdag 23 maart 2022 21:27 schreef Caland het volgende:
Wanneer gaan ze dat gezeik met niet overal Nederlandse ondertiteling eigenlijk fixen? Ondertiteling op zichzelf ziet er vaak ook erg lelijk uit.
Wat een amateurs.
Weet niet welke app je gebruikt, maar je kunt waarschijnlijk de ondertiteling veranderen. Standaard font is wel een beetje vreemd maar niet hinderlijk.quote:Op woensdag 23 maart 2022 21:27 schreef Caland het volgende:
Wanneer gaan ze dat gezeik met niet overal Nederlandse ondertiteling eigenlijk fixen? Ondertiteling op zichzelf ziet er vaak ook erg lelijk uit.
Wat een amateurs.
Waardeloos ja. Amazone ook al.quote:Op woensdag 23 maart 2022 21:27 schreef Caland het volgende:
Wanneer gaan ze dat gezeik met niet overal Nederlandse ondertiteling eigenlijk fixen? Ondertiteling op zichzelf ziet er vaak ook erg lelijk uit.
Wat een amateurs.
Als je daar al over twijfelt, zou ik er überhaupt niet aan beginnen.quote:Op woensdag 23 maart 2022 22:03 schreef DjVero het volgende:
Twijfel nog tussen basic (voor 2,99) of standaard (voor 3,99). Welke zouden jullie aanraden? Is het verschil in kwaliteit erg hoog?
Ja, ik weet, gaat maar om 1 euro, maar toch
quote:Op woensdag 23 maart 2022 21:22 schreef Karina het volgende:
Ik ben met de nieuwe Sex and the City begonnen, vind het wel leuk eigenlijk, vooral vanwege de herkenning denk ik, alle oude personages zitten er nog in, behalve helaas Samantha.Ik ben ook positiever dan de reviews. Ik vraag me wel af of ze dit nou echt moesten laten herleven, maar het is niet as cringe als ik steeds hoorde op YT en zo.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Staat op NPO tochquote:Op donderdag 24 maart 2022 08:41 schreef heywoodu het volgende:
Nu ik naast Netflix en sinds kort Amazon Prime nu ook Viaplay én HBO Max heb dacht ik Dexter wel te kunnen kijken op legale wijze....staat het op geen van de vier![]()
![]()
Daar wor je toch gek van
Staat wel op Ziggo en npo start.quote:Op donderdag 24 maart 2022 08:41 schreef heywoodu het volgende:
Nu ik naast Netflix en sinds kort Amazon Prime nu ook Viaplay én HBO Max heb dacht ik Dexter wel te kunnen kijken op legale wijze....staat het op geen van de vier![]()
![]()
Daar wor je toch gek van
Hebben wij als eerste bekeken op HBO Max, fantastische serie. Kate Winslet ga ik steeds meer waarderen als actrice.quote:Op donderdag 24 maart 2022 08:38 schreef Spaulding het volgende:
Gisteren begonnen met Mare of Easttown, begint erg goed
Ah, nog weer een dienstquote:
Omdat we in Nederland Nederlands praten misschien?quote:Op woensdag 23 maart 2022 21:35 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Waarom zou je überhaupt Nederlandse ondertiteling willen. Engelse ondertiteling is beter.
Ik kijk het via Chromecast en kan ondertiteling volledig aanpassen aan eigen voorkeur. Lettertype, grootte, doorzichtigheid, balkje erachter of niet, etc.quote:Op woensdag 23 maart 2022 21:27 schreef Caland het volgende:
Ondertiteling op zichzelf ziet er vaak ook erg lelijk uit.
En in het verlengde daarvan: omdat niet iedereen even soepel is met Engels, uiteraard.quote:Op donderdag 24 maart 2022 09:13 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Omdat we in Nederland Nederlands praten misschien?
Herkenbaarquote:Op donderdag 24 maart 2022 09:17 schreef Heph844 het volgende:
Ik ben zo'n conservatieve lul die op een platform komt met geweldige nieuwe series die ik nog nooit gezien heb, en dan toch maar voor de derde keer Soprano's gaat kijken
En de belangrijkste; omdat je dat gewoon lekker zelf moet weten.quote:Op donderdag 24 maart 2022 09:24 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En in het verlengde daarvan: omdat niet iedereen even soepel is met Engels, uiteraard.
Dat al helemaal natuurlijkquote:Op donderdag 24 maart 2022 09:26 schreef Gunner het volgende:
[..]
En de belangrijkste; omdat je dat gewoon lekker zelf moet weten.
Die had ik op mijn lijstje. na 10 min uitgezet omdat ik er niks aan vondquote:Op donderdag 24 maart 2022 09:17 schreef Heph844 het volgende:
Ik ben zo'n conservatieve lul die op een platform komt met geweldige nieuwe series die ik nog nooit gezien heb, en dan toch maar voor de derde keer Soprano's gaat kijken
quote:Op donderdag 24 maart 2022 09:34 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Die had ik op mijn lijstje. na 10 min uitgezet omdat ik er niks aan vondZal het wel nog ff een echte kans geven
Ah kijk dat is goed om te wetenquote:Op donderdag 24 maart 2022 09:36 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]sowieso is het 1e seizoen doorbijten, dat zeg ik tegen iedereen die nog aan the Sopranos moet beginnen. Als je het helemaal hebt gezien (en daarna nog eens gaat kijken) kun je ook zien dat makers en acteurs in het 1e seizoen zoekende waren naar hoe de karakters zich moesten gedragen en uiten. Ook qua stijl gebruikt het bepaalde camerastandpunten die daarna niet meer terugkomen.
Ik vind Engelse ondertiteling wel prima maar het is wel echt lelijk ja. En eigenlijk vind ik het niet kunnen dat bij zo'n launch dit soort simpele zaken ontbreken.quote:Op woensdag 23 maart 2022 21:27 schreef Caland het volgende:
Wanneer gaan ze dat gezeik met niet overal Nederlandse ondertiteling eigenlijk fixen? Ondertiteling op zichzelf ziet er vaak ook erg lelijk uit.
Wat een amateurs.
Ik heb liever dat het aanbod zo groot is als nu, zonder Nederlandse ondertiteling, dan een veel beperkter aanbod waarvan alles NL ondertitels heeft.quote:Op donderdag 24 maart 2022 09:40 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vind Engelse ondertiteling wel prima maar het is wel echt lelijk ja. En eigenlijk vind ik het niet kunnen dat bij zo'n launch dit soort simpele zaken ontbreken.
Ik persoonlijk ook maar ik ken ook een hoop mensen (mijn ouders bijvoorbeeld) die alles met Nederlandse ondertiteling willen kijken. En als je dan een abbo neemt, je verheugt op een serie die je wilt kijken en daar dan geen ondertiteling bij is vind ik dat nogal een tegenvaller en dat staat ook nergens vermeldt volgens mij. Heb dat (zeker op deze schaal) nog nooit bij een streamingdienst meegemaakt, komt ook zo overhaast over nu.quote:Op donderdag 24 maart 2022 09:51 schreef noodgang het volgende:
[..]
Ik heb liever dat het aanbod zo groot is als nu, zonder Nederlandse ondertiteling, dan een veel beperkter aanbod waarvan alles NL ondertitels heeft.
Het zijn nogal wat uren aan beeldmateriaal wat vertaald moet worden, logisch dat dat tijdrovend en kostbaar is.
Een knopje om series/films te verbergen zonder NL ondertitels o.i.d. zou wel handig zijn jaquote:Op donderdag 24 maart 2022 09:56 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik persoonlijk ook maar ik ken ook een hoop mensen (mijn ouders bijvoorbeeld) die alles met Nederlandse ondertiteling willen kijken. En als je dan een abbo neemt, je verheugt op een serie die je wilt kijken en daar dan geen ondertiteling bij is vind ik dat nogal een tegenvaller en dat staat ook nergens vermeldt volgens mij. Heb dat (zeker op deze schaal) nog nooit bij een streamingdienst meegemaakt, komt ook zo overhaast over nu.
O verder dan die ben ik ook niet gekomenquote:Op donderdag 24 maart 2022 09:39 schreef GGMM het volgende:
Ja, die eerste aflevering van The Sopranos is ook gelijk de slechtste
Het is ook vervelend dat je het pas kunt checken of het aanwezig is bij het aanzetten van de aflevering.quote:Op donderdag 24 maart 2022 09:57 schreef noodgang het volgende:
[..]
Een knopje om series/films te verbergen zonder NL ondertitels o.i.d. zou wel handig zijn ja
Ik heb liever een groot aanbod waarvan alles NL ondertitels heeft.quote:Op donderdag 24 maart 2022 09:51 schreef noodgang het volgende:
Ik heb liever dat het aanbod zo groot is als nu, zonder Nederlandse ondertiteling, dan een veel beperkter aanbod waarvan alles NL ondertitels heeft.
Dat blijkt wel uit die series die paar % te snel afspelen (of speelde, weet niet of het al is verholpen? ) omdat de fps anders is in usa dan in euquote:Op donderdag 24 maart 2022 10:01 schreef GGMM het volgende:
eld hebben willen uitgeven en maar een incomplete dienst aanbieden.
Nee klopt lijkt me ook een geldkwestiequote:Op donderdag 24 maart 2022 10:03 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Dat blijkt wel uit die series die paar % te snel afspelen (of speelde, weet niet of het al is verholpen? ) omdat de fps anders is in usa dan in euDat is een geld kwestie. Of er heeft echt niemand bij hbo daar aan gedacht
Ondertitels leiden alleen maar af, want je wil het lezen waardoor je dus interactie mist op het scherm. Enkel analfabeten hebben ondertiteling nodig.quote:Op donderdag 24 maart 2022 10:01 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik heb liever een groot aanbod waarvan alles NL ondertitels heeft.
Zoals Netflix en Amazon dat wel regelen. Het is niet onrealistisch om dat te willen. Het lijkt erop dat ze gewoon niet al te veel geld hebben willen uitgeven en maar een incomplete dienst aanbieden.
En wat maxi-mus zegt, het is niet zo dat ze ermee adverteren dat er geen ondertitels zijn, dus als je een abo neemt voor een bepaalde serie en er blijkt geen NL ondertiteling bij te zitten kan ik me voorstellen dat je je genaaid voelt.
Veel mensen willen dat graag.quote:Op donderdag 24 maart 2022 10:07 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ondertitels leiden alleen maar af, want je wil het lezen waardoor je dus interactie mist op het scherm. Enkel analfabeten hebben ondertiteling nodig.
Veel analfabeten toch nog. Niet verwacht #schokkendquote:Op donderdag 24 maart 2022 10:08 schreef GGMM het volgende:
[..]
Veel mensen willen dat graag.
Het lijkt me voor HBO relevanter wat het grote publiek wil dan wat Poep0r van het FOK!-forum prettig vindt
Sowieso meningen als feiten neerzetten van deze overduidelijke troll.quote:Op donderdag 24 maart 2022 10:08 schreef GGMM het volgende:
[..]
Veel mensen willen dat graag.
Het lijkt me voor HBO relevanter wat het grote publiek wil dan wat Poep0r van het FOK!-forum prettig vindt
Ik ken niet ieder Engels woord en elke uitdrukking, dus ik vind het wel prettiger hoewel ik me met Engelse ondertiteling ook wel red.quote:
kijk je veel tv?quote:Op donderdag 24 maart 2022 11:04 schreef CherryLips het volgende:
Ik zit vaak te vreten tijdens het tv-kijken.
Ik heb het mezelf aangeleerd in de loop der jaren om alles met Engelse ondertitels te kijken; m’n Engels is er enorm op vooruit gegaan daardoor. En ik vind de Engelse taal sowieso stukken fijnerquote:
Ik ben niet zo'n streaming-man. Ik heb alleen Netflix, wat ik deel met 3 anderen. Ik heb er allemaal niet zoveel verstand van, en al helemaal niet van kwaliteitsverschillen.quote:Op donderdag 24 maart 2022 08:16 schreef Bronson het volgende:
[..]
Als je daar al over twijfelt, zou ik er überhaupt niet aan beginnen.
anafalbeten hebben HELEMAAL niks aan ondertitels want die kunnen niet lezen.quote:Op donderdag 24 maart 2022 10:07 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ondertitels leiden alleen maar af, want je wil het lezen waardoor je dus interactie mist op het scherm. Enkel analfabeten hebben ondertiteling nodig.
Ik heb ook altijd Engelse ondertiteling aan, omdat ik het fijner vind om te lezen wat er gezegd wordt voor als je eens wat woorden mist. Maar er zijn natuurlijk ook genoeg mensen die het Engels gewoon niet goed genoeg beheersen om dat te doen, dat is ook niet raar ofzoquote:Op donderdag 24 maart 2022 12:31 schreef Aether het volgende:
Ik zet altijd Engelse ondertiteling aan. Chicago en Mississippi accenten zijn beter te volgen, series met technische, medische, politieke of sci-fi-termen zijn beter te begrijpen.
Gelachen.quote:Op donderdag 24 maart 2022 11:00 schreef Breuls het volgende:
Ik denk dat het in ieders recht is om een voorkeur te hebben voor (Nederlandse of Engelse) ondertiteling. Niet iedereen verstaat de taal, maar dat is niet eens de enige reden. Soms is dialoog lastig te verstaan, soms komt dat doordat iemand zelf slechthorend is, soms komt dat door het regionale accent van het personage. Of omdat het raam open staat en er wat herrie van buiten is.
Ook beperkingen op andere gebieden, zoals moeite met aandacht houden, zijn mogelijk gebaat bij het nog even kunnen nalezen van wat er net is gezegd.
Helemaal prima als je geen behoefte hebt aan ondertiteling (zoals ikzelf, overigens), maar heb asjeblieft een beetje begrip voor wie dat graag wel wil hebben. We hoeven niet te doen alsof mensen die de ondertiteling aanzetten minderwaardig zijn.
Mooi zo, ik vroeg me al af waar Scooby Doo was.quote:Op donderdag 24 maart 2022 13:05 schreef superniger het volgende:
Scooby doo staat er ook op.
Altijd fijn als je even 20 minuten niks te doen heb.
Dit kan ik onmogelijk een like geven.quote:Op donderdag 24 maart 2022 13:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Mooi zo, ik vroeg me al af waar Scooby Doo was.
I see what you did there...quote:Op donderdag 24 maart 2022 13:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Mooi zo, ik vroeg me al af waar Scooby Doo was.
quote:Op donderdag 24 maart 2022 13:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Mooi zo, ik vroeg me al af waar Scooby Doo was.
quote:Op donderdag 24 maart 2022 14:36 schreef KingRadler het volgende:
Wat Snacken jullie als je HBO Max gaat kijken.
Bleekselderij stengels met een skinny quinoa veggie dip.quote:Op donderdag 24 maart 2022 14:36 schreef KingRadler het volgende:
Wat Snacken jullie als je HBO Max gaat kijken.
quote:Op donderdag 24 maart 2022 13:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Mooi zo, ik vroeg me al af waar Scooby Doo was.
Alles.quote:Op donderdag 24 maart 2022 14:36 schreef KingRadler het volgende:
Wat Snacken jullie als je HBO Max gaat kijken.
Meestal hand in het broekje boh genot.quote:Op donderdag 24 maart 2022 14:36 schreef KingRadler het volgende:
Wat Snacken jullie als je HBO Max gaat kijken.
Ik maak graag zelf popcorn, daar kan ik nog even mee vooruit, want ik heb nog 3 flessen zonnebloemolie thuis staan.quote:Op donderdag 24 maart 2022 14:36 schreef KingRadler het volgende:
Wat Snacken jullie als je HBO Max gaat kijken.
Gemiddeld 1 emmer per dag.quote:Op donderdag 24 maart 2022 14:36 schreef KingRadler het volgende:
Wat Snacken jullie als je HBO Max gaat kijken.
Alles wat los en vast zit.quote:Op donderdag 24 maart 2022 14:36 schreef KingRadler het volgende:
Wat Snacken jullie als je HBO Max gaat kijken.
Eens per week mag ik een snack van mezelf, en dan kies ik regelmatig chocoladequote:Op donderdag 24 maart 2022 14:36 schreef KingRadler het volgende:
Wat Snacken jullie als je HBO Max gaat kijken.
Niks. Als ik elke keer zou snacken als ik naar een streamingdienst keek dan was ik nu vrij dik geweestquote:Op donderdag 24 maart 2022 14:36 schreef KingRadler het volgende:
Wat Snacken jullie als je HBO Max gaat kijken.
Je gebruikt allemaal apps op pc om video te kijken ipv je browserquote:Op donderdag 24 maart 2022 19:28 schreef wolfrolf het volgende:
en in Windows ben je veroordeeld tot afspelen in je browser??!
Van Netflix en Disney+ (en ook Amazon Prime geloof ik) is er een Windows 10 applicatie ja.quote:Op donderdag 24 maart 2022 19:45 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Je gebruikt allemaal apps op pc om video te kijken ipv je browser
Waarom? Ik kan me niks bedenken wat er makkelijk er aan isquote:Op donderdag 24 maart 2022 19:50 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Van Netflix en Disney+ is er een Windows 10 applicatie ja.
Veel smoothere ervaring.quote:Op donderdag 24 maart 2022 19:52 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Waarom? Ik kan me niks bedenken wat er makkelijk er aan is
Anyway. Ik heb overal gewoon normaal beeld. Playsatation niet geprobeerd. Telefoon, pc en chromecast wel.
Je hebt toch wel het 1080p abbo he
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |