Voor mij is dat duidelijk Sloveniequote:Op zaterdag 26 maart 2022 22:39 schreef usagi414 het volgende:
Van de drie debutanten is Kroatië voor mij het minste.
Voor zover ik me herinner was het wel een leuk jaar, behalve dan dat ik naar de middelbare school moest.quote:Op zaterdag 26 maart 2022 22:40 schreef Sableheart het volgende:
@:Strani hoe was 1993? beetje uniek in stijl vergeleken met de rest van het festival, zo te horen?
Wat tekst zeker.quote:Op zaterdag 26 maart 2022 22:40 schreef Sableheart het volgende:
@:Strani hoe was 1993? beetje uniek in stijl vergeleken met de rest van het festival, zo te horen?
quote:All men are so selfish
That they mistake "manly" for "macho"
All men are so cocky
That they forget to be thankful
It's in their nature
They submit to their vanities
They are driven by their wish to triumph
And nothing more
https://lyricstranslate.com/en/hombres-men.html
Dit is Cyprus al, Spanje was de vorige.quote:Op zaterdag 26 maart 2022 22:46 schreef NailQueen het volgende:
Oh, is dit Spanje? Dan moeten we @:strani taggen. Helaas treed hij nu op in Barcelona als Subwoolfer.
Ik was even bij Senhit's Onewomanshow in Barcelonaquote:Op zaterdag 26 maart 2022 22:46 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Dit is Cyprus al, Spanje was de vorige.
Dan te bedenken dat ik voetbal aan het kijken was. Ik hou het allemaal niet meer bij!quote:Op zaterdag 26 maart 2022 22:46 schreef NailQueen het volgende:
Oh, is dit Spanje? Dan moeten we @:strani taggen. Helaas treed hij nu op in Barcelona als Subwoolfer.
Ik heb dezelfde landen in de top 4. Zou alleen Noorwegen en Frankrijk omwisselen.quote:Op zaterdag 26 maart 2022 22:58 schreef Sableheart het volgende:
12 Frankrijk
10 Nederland
8 Noorwegen
7 Zwitserland
6 Bosnie
5 Finland
4 Croatie
3 Verenigd Koninkrijk
2 Ierland
1 Italie
Zal wat zijn als hij ooit Shalalie gaat zingenquote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:01 schreef sportfreak het volgende:
Johnny Logan eens iets anders horen zingen dat What's Another Year of Hold Me Now, ook wel eens verfrissend
Hij heeft vorige week nog een nummer van Andre Hazes gedaan. Niets valt uit te sluiten.quote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:04 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Zal wat zijn als hij ooit Shalalie gaat zingen
He wat?quote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:04 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Hij heeft vorige week nog een nummer van Andre Hazes gedaan. Niets valt uit te sluiten.
Goede reden om te beseffen dat je (nog) jong bent!quote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:04 schreef NailQueen het volgende:
Deze kindjes zijn nu allemaal ouder dan ik
De helft van de inzendingen van dit jaar zijn juist jonger dan mijquote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:07 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Goede reden om te beseffen dat je (nog) jong bent!
(Zou ik cynisch zijn als ik dan Ne Crois Pas uit 1956 link?)
Daarom kon je die herinnering goed gebruikenquote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:08 schreef NailQueen het volgende:
[..]
De helft van de inzendingen van dit jaar zijn juist jonger dan mij
Wist je dat Oekraine dit jaar favoriet is bij de bookmakers?quote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:11 schreef sportfreak het volgende:
Bosnië bovenaan, Gezellig in 1994 naar Sarajevo
Ja.quote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:12 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Wist je dat Oekraine dit jaar favoriet is bij de bookmakers?
Je weet het nooit, het zou ook zomaar in een andere stad dan de hoofdstad van het organiserende land gehouden kunnen worden...quote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:13 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Ja.
Volgend jaar naar Kiev dus waarschijnlijk?
Jazeker, er was geen televote, dus de intervalacts hoefden geen half uur gerekt te worden.quote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:15 schreef H_T het volgende:
Begrijp ik het goed dat de puntentelling al bezig is?
Ja, maar nou te zeggen dat in in bijvoorbeeld Kharkiv of Donetsk rustig is...quote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:14 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Je weet het nooit, het zou ook zomaar in een andere stad dan de hoofdstad van het organiserende land gehouden kunnen worden...
Ok, dan heeft het weinig zin om nog aan te haken. Veel plezier nogquote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:16 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Jazeker, er was geen televote, dus de intervalacts hoefden geen half uur gerekt te worden.
Als we punten krijgen, is het meestal 6 of 7, dus wat dat betreft is het niet zo vreemd. al hadden we natuurlijk graag meer gezien.quote:
Als Jeangu vorig jaar op dezelfde manier punten had gekregen, had de hele zaal ook zo gereageerd.quote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:34 schreef NailQueen het volgende:
Stel je niet aan Ierland, zo bijzonder was het nummer nou ook weer niet
Sorry, wat zei je? Ik hoor allemaal gepiep?quote:
Dat er verbinding is is al bijzonder.quote:
Het ging idd niet helemaal goed maar Nederland durfde niet te klagen over de regie. De reden:quote:Op zaterdag 26 maart 2022 22:33 schreef usagi414 het volgende:
Jammer dat het af en toe fout ging met het licht. Maar
Zelfs bij het laatste punt. Of ze met opzet Malta daarom tot het laatst hebben bewaard zal altijd wel de vraag blijven.quote:Op zaterdag 26 maart 2022 23:53 schreef Sableheart het volgende:
Dat is het best mogelijke einde, bij de laatste puntenaankondiging nog steeds twee mogelijke winnaars.
Al had ik liever gezien dat dat bijvoorbeeld Frankrijk en Noorwegen waren geweest, maar toch.
Toegegeven, de editie was niet van uitmuntende kwaliteit, Maar de journalist daar was duidelijk ook niet in het festival zelf geinteresseerd. Er viel meer uit te halen dan hier geschetst wordt.quote:
Als EIC ook gaat streamen kan ik me voorstellen dat dat hier ook de voorkeur heeft.quote:Op zaterdag 2 april 2022 14:13 schreef NailQueen het volgende:
Ik kijk een beetje vooruit: Gaan we volgende week gewoon door met 2013? Aangezien bijna 80% van het forum bij Eurovision In Concert is. (Dit zou ook de eerste oude editie zijn die ik ga missen)
Jaaaaquote:Op zaterdag 2 april 2022 16:00 schreef NailQueen het volgende:
Vanavond gaan we lachen, gieren, brullen met Oostenrijk
quote:Op zaterdag 2 april 2022 20:04 schreef koffieleuk het volgende:
London Eurovision party is morgen pas, dus geen concurrentie vanavond
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |