Wellicht om in het vliegtuig te mogen stappen?quote:Op donderdag 17 maart 2022 13:45 schreef Divje het volgende:
[..]
Waarom zou hij zich anders laten testen?
Dat laatste is natuurlijk onzin. Tenzij je echt klachten hebt. Dan had ik me de afgelopen weken al 10 x moeten laten testen...quote:Op donderdag 17 maart 2022 11:56 schreef Sked het volgende:
[..]
Of het volledig is of niet, het lijkt me nog steeds een kwestie van gezond verstand om te testen wanneer je symptomen hebt (of Vettel die heeft is mij nog niet duidelijk?) of in aanraking bent geweest met een positief persoon.
Of dat ja.quote:Op donderdag 17 maart 2022 14:23 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Wellicht om in het vliegtuig te mogen stappen?
Het moet ook niet, geen idee hoe de exacte regels nu in Bahrain zijn trouwens, maar in zo'n circus als de F1 lijkt het me verstandig om op de hoede te blijven. Dat we het hier niet meer doen omdat we bij een besmet iemand even een verjaardag hebben gevierd vind ik toch net ff wat anders.quote:Op donderdag 17 maart 2022 14:28 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Dat laatste is natuurlijk onzin. Tenzij je echt klachten hebt. Dan had ik me de afgelopen weken al 10 x moeten laten testen...
Is hij dan naar huis gegaan de afgelopen week?quote:Op donderdag 17 maart 2022 14:23 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Wellicht om in het vliegtuig te mogen stappen?
nee. Ik snap sowieso niet waarom teams dat niet veel eerder gedaan hadden. Er zaten altijd van die lullige spiegeltjes aan die auto, het leek me volkomen logisch dat je die aerodynamisch maakt.quote:Op donderdag 17 maart 2022 14:22 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Komt hier al stoom uit de oren omdat de vleugelspiegels van Mercedes zijn goedgekeurd?
Ferrari had een paar jaar terug hetzelfde gedaan, maar toen mocht dat niet en moesten ze het aanpassen.quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:32 schreef Tokus het volgende:
[..]
nee. Ik snap sowieso niet waarom teams dat niet veel eerder gedaan hadden. Er zaten altijd van die lullige spiegeltjes aan die auto, het leek me volkomen logisch dat je die aerodynamisch maakt.
Oh wat krijg ik weer zin om te kijken naar het underdog team wat weer vanalles mag maar de rest nietquote:Op donderdag 17 maart 2022 15:40 schreef tripel7 het volgende:
[..]
Ferrari had een paar jaar terug hetzelfde gedaan, maar toen mocht dat niet en moesten ze het aanpassen.
https://www.formula1.com/(...)IZawqoMQaUM0mqS.html
Nu word het toegestaan want Mercedes, volgend jaar mag het ook niet meer.
Ik geloof niet dat iemand er verbaast over is. FIA durfde DAS destijds ook niet te verbieden. Het doet verder niets af aan het feit dat het (opnieuw) erg haaks staat op de regels.quote:Op donderdag 17 maart 2022 14:22 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Komt hier al stoom uit de oren omdat de vleugelspiegels van Mercedes zijn goedgekeurd?
Met Vlaams accent ook echtquote:Op donderdag 17 maart 2022 10:45 schreef babylon het volgende:
[..]
https://www.youtube.com/shorts/KchvBoith0k
Mag geen naam hebben.
Mijn idee. Als het zo door gaat kun je dit WK wel gewoon voor spek en bonen doenquote:Op donderdag 17 maart 2022 17:03 schreef bloodymary1 het volgende:
F1 mag zich ook wel aanpassen aan de actualiteiten. Laat die man gewoon rijden (als hij fit genoeg is) en stop met die corona-onzin.
Ze hebben het hele protocol al omgegooid. Verplicht testen doen ze niet meer, ook geen isolatiebubbels meer en je ziet steeds minder mondkapjes.quote:Op donderdag 17 maart 2022 17:03 schreef bloodymary1 het volgende:
F1 mag zich ook wel aanpassen aan de actualiteiten. Laat die man gewoon rijden (als hij fit genoeg is) en stop met die corona-onzin.
De maatregelen zijn nog lang niet overal in de wereld afgebouwd en Formule 1 wil geen risico nemen dat de hele sport een verbod krijgt. Vooral in Azië zijn ze nog erg restrictief.quote:Op donderdag 17 maart 2022 17:03 schreef bloodymary1 het volgende:
F1 mag zich ook wel aanpassen aan de actualiteiten. Laat die man gewoon rijden (als hij fit genoeg is) en stop met die corona-onzin.
quote:McLaren driver Daniel Ricciardo is free to race the Bahrain Grand Prix this weekend after recovering from Covid, the team have confirmed.
McLaren announced that Ricciardo has now returned a number of negative Covid tests and will therefore return to the paddock on Thursday.
De actualiteiten ja? Dan heb ik wat gemist.quote:Op donderdag 17 maart 2022 17:03 schreef bloodymary1 het volgende:
F1 mag zich ook wel aanpassen aan de actualiteiten. Laat die man gewoon rijden (als hij fit genoeg is) en stop met die corona-onzin.
De suggestie is dat Ricciardo Vettel heeft aangestoken en dat Sainz (omdat ie er bij staat) de volgende is.quote:Op donderdag 17 maart 2022 17:07 schreef daNpy het volgende:
Wat is de bron van die tweet? Of wil die gewoon een opsomming doen?
Juist.quote:Op donderdag 17 maart 2022 17:14 schreef beantherio het volgende:
[..]
De suggestie is dat Ricciardo Vettel heeft aangestoken en dat Sainz (omdat ie er bij staat) de volgende is.
Als je positief getest bent moet je nog steeds in isolatie.quote:Op donderdag 17 maart 2022 17:03 schreef bloodymary1 het volgende:
F1 mag zich ook wel aanpassen aan de actualiteiten. Laat die man gewoon rijden (als hij fit genoeg is) en stop met die corona-onzin.
Blijkbaar kun je best lang positief blijven testen met een PCR test, terwijl je al lang geen klachten meer hebt.quote:Op donderdag 17 maart 2022 17:19 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Als je positief getest bent moet je nog steeds in isolatie.
En op een andere foto stond hij naast Albon en Verstappen en achter Vettel en Russell. Dus nog meer potentiële volgende slachtoffersquote:Op donderdag 17 maart 2022 17:14 schreef beantherio het volgende:
[..]
De suggestie is dat Ricciardo Vettel heeft aangestoken en dat Sainz (omdat ie er bij staat) de volgende is.
'Moet'?quote:Op donderdag 17 maart 2022 17:19 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Als je positief getest bent moet je nog steeds in isolatie.
Dat is een advies, geen plicht.quote:Op donderdag 17 maart 2022 17:47 schreef Starflyer het volgende:
[..]
https://www.rijksoverheid(...)ie-na-positieve-test
Perez heeft kennelijk gezegd dat hij vindt dat zelfs als je positief test nog steeds zou moeten kunnen rijden.quote:Op donderdag 17 maart 2022 10:59 schreef TagForce het volgende:
Als Vettel het van DannyRic heeft...
Wie staat er naast DannyRic op de foto?
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |