Het lijkt me geen ramp het punt even te bespreken. Het is niet zo dat het negatieve impact zal hebben op het helpen v/d vluchtelingen (tenzij je ongevaccineerden zou weigeren aan de grens, maar kan me niet indenken dat er mensen zo gestoord zijn om dat te doen).quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:10 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dan spreken we wat mij betreft af dat we vanaf nu dat het infantiele coronastandpunt m.b.t vluchtelingen vanaf nu is afgedaan.
Als die plannen er niet waren zou ik me zorgen maken want dan zou men totaal onvoorbereid zijn.quote:
gewoon aanvallen zonder om je heen te kijken dus?quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:31 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Ik zou 60km aan voertuigen iig niet nutteloos brandstof en vreten verbruiken.
Nee, je kan je resources dan beter ergens anders inzettenquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:32 schreef sp3c het volgende:
[..]
gewoon aanvallen zonder om je heen te kijken dus?
klinkt als een goed plan veldmaarschalk koffiekoekjes
Erg irritant, deze Russische act. Verklaar gewoon de hele wereld de oorlog als je dat zo graag wil, ipv dit soort toneelstukjes.quote:
ow dus je geeft ze gewoon helemaal geen eten en brandstof meer ofzo?quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:33 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Nee, je kan je resources dan beter ergens anders inzetten
Jawel maar dan zijn ze tenminste niet nutteloos in een konvooi aan het niksen.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
ow dus je geeft ze gewoon helemaal geen eten en brandstof meer ofzo?
En vreten moeten die mannen ook in de kazerne.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:34 schreef sp3c het volgende:
die staan gewoon op go te wachten
als de brandstof op is dan komt er een vliegtuig en die gooit er wat bij
Als ik de beelden zie dan krijg ik niet het idee dat de Russische soldaten nu wel eten krijgen, eigenlijk. Maar goed, de situatie van dienstplichtigen in Rusland is nooit erg leuk geweest.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
ow dus je geeft ze gewoon helemaal geen eten en brandstof meer ofzo?
Volgens mij stond daar in het vorige topic een linkje over van @speknekquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:26 schreef Bosbeetle het volgende:
dat filmpje op het journaal waar een overlevende van de slag op Leningrad (?) Weet de exacte slag niet....
Maar een vrouw van in de 90 die met twee borden in de hand staat eruit ziet alsof mensen haar dat gewoon in de handen. Gedrukt hebben en die dan wordt afgevoerd door twee zwaarbewapende politie agenten die twee keer zo lang als haar zijn....
Rusland heeft geen idee meer wat het met zijn eigen burgers aanmoet. Ik denk dat die burgers een enorme kuttijd tegemoet gaan. Dit zou toch bijna in een burgeroorlog moeten ontaarden, helemaal als een Putin wel aan het wankelen komt, dat krijg je niet zomaar even eensgezind.
Ik wordt wel heel droevig van het nieuws, zo ook een Oekraïnse vrouw van de leeftijd van mijn moeder die verteld dat er op haar huis geschoten is, naar een berg puin wijst en zegtkijk mijn kozijnen zijn helemaal kapot
![]()
![]()
![]()
En vervolgens zegt, Rusland denkt niet zonder ons te kunnen maar we zijn al dertig jaar onafhankelijk...
neem aan dat ze wel voor een paar dagen eten bij zich hebbenquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:35 schreef capricia het volgende:
[..]
En vreten moeten die mannen ook in de kazerne.
Yup. De Von Ribbentrop van Poetin.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:36 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Eerst vond ik dat weglopen als Lavrov aan het woord kwam best wel "" maar begin nu ook zoiets te krijgen van ik hoef geen woord meer te horen van die lakei. Is alleen maar propaganda wat die man verkondigt en heeft zelf nul autoriteit. Opzouten.
ok?quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:38 schreef riazop het volgende:
Mooi dat die gehandicapten ook hard worden aangepakt!
Volgens mij in ieder geval eentje, paar dagen terug al.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:37 schreef riazop het volgende:
Heeft Poetin al een aantal van zijn generaals vervangen?
Volgens mij zegt ze iets van "ik ga hier geen commentaar opgeven en ik wil dit niet geloven"quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:13 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ja ik wil weten wat ze zegt...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |