Mwoa, tegensprekende data. Ook gegevens waaruit zou blijken dat hij was uitgegaan van 2 weken. Moeilijk om te achterhalen wat waar is met al die bewuste desinformatie.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:17 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Putin dacht het in een dagje te fixen
Misschien zit er een soort paard van Troje idee achterquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:12 schreef Evenstar het volgende:
[ twitter ]
Russen blijven materiaal leveren aan Oekraïne
Die 2 weken was voor het hele land toch?quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:24 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Mwoa, tegensprekende data. Ook gegevens waaruit zou blijken dat hij was uitgegaan van 2 weken. Moeilijk om te achterhalen wat waar is met al die bewuste desinformatie.
Die staan daar gewoon op go te wachtenquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:19 schreef EinarBoe het volgende:
Over dat konvooi en waarom het wellicht stilstaat (Het is een heel draadje):
[ twitter ]
@:AchJa kun jij hier nog wat over zeggen?
Lijkt mij wel gevaarlijk om met een Russische tank te gaan rijden zoals ze doen eigenlijk. Straks heb je een TB2 boven je hangenquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:24 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Misschien zit er een soort paard van Troje idee achter
Lijkt er wel op dat ook China is verteld door de Russen dat het een "speciale operatie/vredesmissie" zou zijn in het oosten, niet dit gedrocht van een landelijke invasie. Zo hebben ze bijv. totaal niet vantevoren geanticipeerd op evacuatie van Chinezen in Kyiv en Odessa.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
oh is bekend geworden dat China Rusland had gezegd om effe te wachten tot na de Spelen?
dat verwacht je toch ook niet
Dat zou ontzettend dom zijn want die soldaten moeten ook gewoon eten hebben en zich warm houden.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:25 schreef sp3c het volgende:
[..]
Die staan daar gewoon op go te wachten
Zeker nog wat jonger? 40- zeg maar?quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:25 schreef Simmertje het volgende:
Heb trouwens een collega op kantoor die zich echt veel zorgen maakt. Heeft inmiddels jodiumpillen en veel cashgeld in huis gehaald![]()
Heb al uitgelegd dat wanneer de oorlog echt uitbreekt cashgeld waarschijnlijk geen moer meer waard is. Mja.
Het lijkt erop dat het voor heel veel betrokkenen een verrassing was dat het meer werd dan een potje blufpoker langs de Oekraiense grens.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:25 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Lijkt er wel op dat ook China is verteld door de Russen dat het een "speciale operatie/vredesmissie" zou zijn in het oosten, niet dit gedrocht van een landelijke invasie. Zo hebben ze bijv. totaal niet vantevoren geanticipeerd op evacuatie van Chinezen in Kyiv en Odessa.
Dat las ik ook, maar ook dat de betreffende Babushka 76 jaar oud zou zijn? Maar ik kan me vergissen over de leeftijd. De slag om Leningrad begon in 1941quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:26 schreef Bosbeetle het volgende:
dat filmpje op het journaal waar een overlevende van de slag op Leningrad (?) Weet de exacte slag niet....
Maar een vrouw van in de 90 die met twee borden in de hand staat eruit ziet alsof mensen haar dat gewoon in de handen. Gedrukt hebben en die dan wordt afgevoerd door twee zwaarbewapende politie agenten die twee keer zo lang als haar zijn....
Rusland heeft geen idee meer wat het met zijn eigen burgers aanmoet. Ik denk dat die burgers een enorme kuttijd tegemoet gaan. Dit zou toch bijna in een burgeroorlog moeten ontaarden, helemaal als een Putin wel aan het wankelen komt, dat krijg je niet zomaar even eensgezind.
Ik wordt wel heel droevig van het nieuws, zo ook een Oekraïnse vrouw van de leeftijd van mijn moeder die verteld dat er op haar huis geschoten is, naar een berg puin wijst en zegtkijk mijn kozijnen zijn helemaal kapot
![]()
![]()
![]()
En vervolgens zegt, Rusland denkt niet zonder ons te kunnen maar we zijn al dertig jaar onafhankelijk...
het zou vooral dom zijn om ze alvast de stad in te sturen terwijl de rest er nog niet klaar voor isquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:26 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Dat zou ontzettend dom zijn want die soldaten moeten ook gewoon eten hebben en zich warm houden.
Dit is ook zo'n pijnlijke:quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:26 schreef Bosbeetle het volgende:
dat filmpje op het journaal waar een overlevende van de slag op Leningrad (?) Weet de exacte slag niet....
Maar een vrouw van in de 90 die met twee borden in de hand staat eruit ziet alsof mensen haar dat gewoon in de handen. Gedrukt hebben en die dan wordt afgevoerd door twee zwaarbewapende politie agenten die twee keer zo lang als haar zijn....
Rusland heeft geen idee meer wat het met zijn eigen burgers aanmoet. Ik denk dat die burgers een enorme kuttijd tegemoet gaan. Dit zou toch bijna in een burgeroorlog moeten ontaarden, helemaal als een Putin wel aan het wankelen komt, dat krijg je niet zomaar even eensgezind.
Ik wordt wel heel droevig van het nieuws, zo ook een Oekraïnse vrouw van de leeftijd van mijn moeder die verteld dat er op haar huis geschoten is, naar een berg puin wijst en zegtkijk mijn kozijnen zijn helemaal kapot
![]()
![]()
![]()
En vervolgens zegt, Rusland denkt niet zonder ons te kunnen maar we zijn al dertig jaar onafhankelijk...
Nee, het is juist iemand van de oude garde, denk mid 50. Overigens moet de rest van het kantoor er wel een beetje om lachen.quote:
Als WO3 straks uitbreekt maken we jou iig geen generaalquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:28 schreef sp3c het volgende:
[..]
het zou vooral dom zijn om ze alvast de stad in te sturen terwijl de rest er nog niet klaar voor is
Mwa, is iets van cashgeld in huis hebben (om een dagje vooruit te kunnen) niet toch wel verstandig nu? Je weet maar nooit wat zo'n bende gare cybercriminelen in St. Petersburg nog allemaal uit gaan spokenquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:25 schreef Simmertje het volgende:
Heb trouwens een collega op kantoor die zich echt veel zorgen maakt. Heeft inmiddels jodiumpillen en veel cashgeld in huis gehaald![]()
Heb al uitgelegd dat wanneer de oorlog echt uitbreekt cashgeld waarschijnlijk geen moer meer waard is. Mja.
Die zou dan wel al enige ervaring moeten hebben met de dreiging uit het oosten zou je zeggen.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:29 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Nee, het is juist iemand van de oude garde, denk mid 50. Overigens moet de rest van het kantoor er wel een beetje om lachen.
als jij een beter antwoord hebt dan ga ik gewoon met je mee hoor generaal Koffiekoekjesquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:30 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Als WO3 straks uitbreekt maken we jou iig geen generaal
Wie heeft 'Boris' gelezen over de slag bij Leningrad door Jaap ter Haar? Fantastisch mooi kinderboek.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:28 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Dat las ik ook, maar ook dat de betreffende Babushka 76 jaar oud zou zijn? Maar ik kan me vergissen over de leeftijd. De slag om Leningrad begon in 1941Dat is 81 jaar geleden
Edit: Ow, 90 jaar. nvm dan
No shit, sherlock. Niet zo heel verwonderlijk wanneer een tiran een democratisch buurland binnenrolt.quote:
Ik zou 60km aan voertuigen iig niet nutteloos brandstof en vreten verbruiken.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:30 schreef sp3c het volgende:
[..]
als jij een beter antwoord hebt dan ga ik gewoon met je mee hoor generaal Koffiekoekjes
Ja duh! Wat moeten ze dan doen Lavrovquote:
Het lijkt me geen ramp het punt even te bespreken. Het is niet zo dat het negatieve impact zal hebben op het helpen v/d vluchtelingen (tenzij je ongevaccineerden zou weigeren aan de grens, maar kan me niet indenken dat er mensen zo gestoord zijn om dat te doen).quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:10 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dan spreken we wat mij betreft af dat we vanaf nu dat het infantiele coronastandpunt m.b.t vluchtelingen vanaf nu is afgedaan.
Als die plannen er niet waren zou ik me zorgen maken want dan zou men totaal onvoorbereid zijn.quote:
gewoon aanvallen zonder om je heen te kijken dus?quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:31 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Ik zou 60km aan voertuigen iig niet nutteloos brandstof en vreten verbruiken.
Nee, je kan je resources dan beter ergens anders inzettenquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:32 schreef sp3c het volgende:
[..]
gewoon aanvallen zonder om je heen te kijken dus?
klinkt als een goed plan veldmaarschalk koffiekoekjes
Erg irritant, deze Russische act. Verklaar gewoon de hele wereld de oorlog als je dat zo graag wil, ipv dit soort toneelstukjes.quote:
ow dus je geeft ze gewoon helemaal geen eten en brandstof meer ofzo?quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:33 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Nee, je kan je resources dan beter ergens anders inzetten
Jawel maar dan zijn ze tenminste niet nutteloos in een konvooi aan het niksen.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
ow dus je geeft ze gewoon helemaal geen eten en brandstof meer ofzo?
En vreten moeten die mannen ook in de kazerne.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:34 schreef sp3c het volgende:
die staan gewoon op go te wachten
als de brandstof op is dan komt er een vliegtuig en die gooit er wat bij
Als ik de beelden zie dan krijg ik niet het idee dat de Russische soldaten nu wel eten krijgen, eigenlijk. Maar goed, de situatie van dienstplichtigen in Rusland is nooit erg leuk geweest.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
ow dus je geeft ze gewoon helemaal geen eten en brandstof meer ofzo?
Volgens mij stond daar in het vorige topic een linkje over van @speknekquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:26 schreef Bosbeetle het volgende:
dat filmpje op het journaal waar een overlevende van de slag op Leningrad (?) Weet de exacte slag niet....
Maar een vrouw van in de 90 die met twee borden in de hand staat eruit ziet alsof mensen haar dat gewoon in de handen. Gedrukt hebben en die dan wordt afgevoerd door twee zwaarbewapende politie agenten die twee keer zo lang als haar zijn....
Rusland heeft geen idee meer wat het met zijn eigen burgers aanmoet. Ik denk dat die burgers een enorme kuttijd tegemoet gaan. Dit zou toch bijna in een burgeroorlog moeten ontaarden, helemaal als een Putin wel aan het wankelen komt, dat krijg je niet zomaar even eensgezind.
Ik wordt wel heel droevig van het nieuws, zo ook een Oekraïnse vrouw van de leeftijd van mijn moeder die verteld dat er op haar huis geschoten is, naar een berg puin wijst en zegtkijk mijn kozijnen zijn helemaal kapot
![]()
![]()
![]()
En vervolgens zegt, Rusland denkt niet zonder ons te kunnen maar we zijn al dertig jaar onafhankelijk...
neem aan dat ze wel voor een paar dagen eten bij zich hebbenquote:Op donderdag 3 maart 2022 10:35 schreef capricia het volgende:
[..]
En vreten moeten die mannen ook in de kazerne.
Yup. De Von Ribbentrop van Poetin.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:36 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Eerst vond ik dat weglopen als Lavrov aan het woord kwam best wel "" maar begin nu ook zoiets te krijgen van ik hoef geen woord meer te horen van die lakei. Is alleen maar propaganda wat die man verkondigt en heeft zelf nul autoriteit. Opzouten.
ok?quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:38 schreef riazop het volgende:
Mooi dat die gehandicapten ook hard worden aangepakt!
Volgens mij in ieder geval eentje, paar dagen terug al.quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:37 schreef riazop het volgende:
Heeft Poetin al een aantal van zijn generaals vervangen?
Volgens mij zegt ze iets van "ik ga hier geen commentaar opgeven en ik wil dit niet geloven"quote:Op donderdag 3 maart 2022 10:13 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ja ik wil weten wat ze zegt...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |