Lijkt me heerlijk om eens zo'n ding af te vuren op een Russische helikopter of tank.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:55 schreef AchJa het volgende:
[..]
Yup. Als je mist is het meestal een technisch probleem waar je als gebruiker niks aan kan doen. Ik heb honderden Stingers zien afvuren bij alle LFX'en waar ik bij betrokken ben geweest en echt missen is een zeldzaamheid.
Oh dat kan wel. Oekraine zit in de verdediging dus dat heeft wel een voordeel.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:48 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat kan natuurlijk niet kloppen.
200 raketten is best veel.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:42 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Oohh wegwerpraketten dus![]()
Ik dacht dat het herlaadbaar ofzo was. Dan is 200 best weinig
Nee, alleen tegen luchtdoelen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:57 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
En die kan zowel gebruikt worden voor grond targets als lucht targets?
Oorlogvoering 20 jaar gaat bijzonder worden wanneer er drone fighter jets zijn en de drone operators op een veilige afstand zitten. Als de drone kapotgeschoten wordt dan schakelen ze gelijk over naar een volgende.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:45 schreef vipergts het volgende:
[..]
We hadden er eigenlijk 193 moeten sturen. Ik weet niet hoe accuraat die dingen zijn maar als je met elke raket een vliegend voorwerp neerhaalt telt dat best op. Zeker als de piloot sneuvelt die trek je niet zomaar van het schap.
Ja Zelensky doet iedere keer uitspraken over wanneer de russen wat waar gaan doen. Maar die info krijgt hij wss direct van zijn Amerikaanse maatjesquote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:58 schreef vipergts het volgende:
[..]
Waarom zou Joe er mannetjes heen vliegen als hij gewoon achter de schermen intel kan leveren beetje wapens en vervolgens net doen of hij van niets weet. Mannetjes op de grond levert alleen maar gedoe op.
die gast is inderdaad erg goed op de hoogte van hoe of watquote:Op zaterdag 26 februari 2022 18:00 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ja Zelensky doet iedere keer uitspraken over wanneer de russen wat waar gaan doen. Maar die info krijgt hij wss direct van zijn Amerikaanse maatjes
Ja, ik stond vanochtend op met dit nieuws, en het was hier ook al gepasseerd.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 18:01 schreef Claudia_x het volgende:
Was dit al voorbijgekomen? Van de liveblog van de Volkskrant:
Opvallend genoeg weigerde Kazachstan, een andere trouwe bondgenoot van Rusland, zaterdag een Russisch verzoek om troepen te leveren voor het Russische offensief in Oekraïne. Kazachstan kreeg begin dit jaar nog hulp van tweeduizend Russische ‘vredestroepen’ bij het neerslaan van volksprotesten.
Alles wat Amerika en Co. aanraken eindigt in bloed en onschuldigen doden, het westen is het meest schijnheilige democratisch/tyranische beleid wat het denkvermogen van de normale burger zo erg naar de klote heeft geholpen dat ze alles voor lief nemen, elke jaar wat gepasseerd wordt met corruptie en fraude is de jaar erop alweer vergeten en vergeven. We weten al jaren dat het westen Rusland aan het demoniseren is, natuurlijk, vind je het gek? Een grote beer die niet luistert naar wat die lakke westerse leiders eisen is opeens het grote slechte kwaad?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:27 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Want bij Irak en Afghanistan stonden de aanvallers ook in hun recht? Hoe een burgeroorlog in Syrië hier iets mee te maken heeft, ben ik ook benieuwd naar.
Hmmm, dubbel. Begrijp dat zij het een goed iets vind. Maar anti-Putin gezinde Russen pak je hier ook mee.quote:
Die transitie gaat Duitsland een decennia kosten las ik ergens als ze compleet van het Russisch gas af willen met enorme kosten.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:59 schreef Vallon het volgende:
[..]
Een jaar of 5 gas pompen uit Groningen die daar mijn part allemaal het ridderkruis van verdienste (en zonodig een nieuwe of versterkte woning) kunnen krijgen en in de tussentijd een stel kerncentrales plaatsen zodat we 's nachts er ook warm bij zitten. Link of rechtsom zal er een situatie moeten worden bereikt dat autocraten niet langer hun dienst kunnen uitmaken.
NB, ik weet simpel maar de omslag moet er toch 's van komen dat met despoten niet valt te praten of te onderhandelen.
Stadsgevechten zijn hardquote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:49 schreef RegularOrange het volgende:
[..]
Oh, dat heb ik helemaal gemist dat Ukraine geen leger meer heeft.
Vordert Rusland minder snel dan verwacht in Oekraïne? Ex-commandant: "Aanwijzingen dat tijdschema niet gehaald is"quote:Dat de Russen nog veel meer troepen kunnen ontplooien, speelt uiteraard in hun voordeel, maar niet al die troepen zijn geschikt om in een stad te vechten, merkt De Kruif op. Uiteindelijk zal het Russische overwicht wel een groot probleem vormen voor Oekraïne, zegt De Kruif. "Maar dan komt een tweede fase: de bezetting van een land zo groot als Frankrijk, met een traditie van verzet. Dat wordt een hell of a job voor de Russen."
In die tweet benoemde ze ook JA21 en de PVV.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 16:41 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Mwah als je een fascistische dictator steunt die uit is op de vernietiging van de NAVO dan ben je in mijn ogen inderdaad een landverrader. De NSBers van 2022.
Als het 1939 was geweest had Baudet ongetwijfeld de Duitse inval in Polen gesteund omdat Polen traditioneel tot het Duitse Rijk behoorde.
Het was een relatief rustige dag daar. Maar nu de avond valt kwam er weer het een en ander op gang. Het is niet een echte schuilkelder, moet ik eerlijk bekennen. Eigenlijk gewoon een ondergrondse locatie. Ze stuurt filmpjes en het lijkt eigenlijk een beetje op een wirwar van gangen met een hoop deuren, zoals onder een groot appartementencomplex waar iedereen 'beneden' zijn berging heeft. Je ziet wat gemetselde muurtjes, smalle gangen. Allicht veiliger dan op straat, daar hou ik me dan maar aan vast.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:59 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Daar zit ze wel veilig. Hopelijk valt de stad niet.
Ik zou toch echt wel raar opkijken als mijn buurman een steen door de ruit gooit om wie ik over de vloer hebquote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:56 schreef snabbi het volgende:
[..]
In je eigen vergelijking - maar je zou er ook niet raar van moeten opkijken als je ineens een steen door je ruit krijgt. Het feit dat het niet mag/toegelaten moet worden betekent niet dat je er niet op zou kunnen anticiperen.
Het voorstel dat overigens door Rusland gedaan werd na de Maidanrevolutie was op een quasi neutraal gebied waarbij handel naar beide kanten mogelijk was.
En nogmaals ik ga geen oorlogsactie van Rusland hier goedpraten, maar vooral vanuit ons naief om te denken dat Rusland haar eigen strategische belang niet zal beschermen.
Lol.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 18:02 schreef Bredemug het volgende:
Op het gebied van geopolitiek is wat Rusland gedaan heeft absoluut geniaal en een slimme zet geweest, hij heeft het westen buiten spel gezet en nu raakt iedereen in paniek.
Handelsbelangen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:28 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik vraag mij af wat het belang van India is om zich niet concreet uit te spreken tegen Rusland.
Hoezo is het geniaal een slim? Kun je dat uitleggen?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 18:02 schreef Bredemug het volgende:
[..]
Alles wat Amerika en Co. aanraken eindigt in bloed en onschuldigen doden, het westen is het meest schijnheilige democratisch/tyranische beleid wat het denkvermogen van de normale burger zo erg naar de klote heeft geholpen dat ze alles voor lief nemen, elke jaar wat gepasseerd wordt met corruptie en fraude is de jaar erop alweer vergeten en vergeven. We weten al jaren dat het westen Rusland aan het demoniseren is, natuurlijk, vind je het gek? Een grote beer die niet luistert naar wat die lakke westerse leiders eisen is opeens het grote slechte kwaad?
Op het gebied van geopolitiek is wat Rusland gedaan heeft absoluut geniaal en een slimme zet geweest, hij heeft het westen buiten spel gezet en nu raakt iedereen in paniek.
Veel makkelijker inderdaad, geen doden aan Amerikaanse zijde maar toch lekker aan de knopjes draaien.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 17:58 schreef vipergts het volgende:
[..]
Waarom zou Joe er mannetjes heen vliegen als hij gewoon achter de schermen intel kan leveren beetje wapens en vervolgens net doen of hij van niets weet. Mannetjes op de grond levert alleen maar gedoe op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |