Alleen maar sancties. En de zwaarste sanctie, de Russen uit swift gooien, dat gaat hem geen eens wordenquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:35 schreef capuchon_jongen het volgende:
Biden VS en bondgenoten zullen eens gezind reageren . wat bedoelen ze hier mee. fysiek of ook met sancties
De redenatie die Putin gebruikt voor deze invasie is precies dezelfde die China ook zou kunnen gebruiken in de toekomst in het geval van Taiwan. Dus nee die gaan dit geen invasie noemen en gaan mee in het frame dat het een speciale operatie is. Tegelijkertijd willen ze ook niet dat de boel escaleert, net als dat ze dat ook niet zullen willen met Taiwan. Liefst een cleane operatie en klaar. China kijkt en maakt aantekeningen nu.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:27 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Serieus, wat een aanfluiting
Ik kan niet wachten om te posten in het laat-hier-weten-of-je-afgekeurd-bent topic!quote:
Als we in de zomers massaal LPG gaan importeren en dat overal in Europa onder de grond stoppen in oude holtes. Moet je best een eind kunnen komen denk ik.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:24 schreef Hathor het volgende:
[..]
Europa is voor 40% afhankelijk van Russisch gas, dus dat gaat moeilijk worden.
Ze kopiëren gewoon de Yanks. Die hadden ook een aanfluiting (WMD) nodig om Irak binnen te vallen.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:35 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
De redenatie die Putin gebruikt voor deze invasie is precies dezelfde die China ook zou kunnen gebruiken in de toekomst in het geval van Taiwan. Dus nee die gaan dit geen invasie noemen en gaan mee in het frame dat het een speciale operatie is. Tegelijkertijd willen ze ook niet dat de boel escaleert, net als dat ze dat ook niet zullen willen met Taiwan. Liefst een cleane operatie en klaar. China kijkt en maakt aantekeningen nu.
quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:36 schreef Discombobulate het volgende:
Nou, Kiev hebben ze voor morgenochtend nog te pakken hoor.
Aan de ene kant, liever een warme snikkel dan een koude bikkel. Aan de andere kant, Rusland. Lastig, lastig.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:34 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Klopt, of rusland straffen, of douchen met koud water. Lastige keuze wel.
Hou ik je aan.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:36 schreef Discombobulate het volgende:
Nou, Kiev hebben ze voor morgenochtend nog te pakken hoor.
Laatste troepenbewegingen op de deploymentkaart gezien? Zit een heerlijke pincermove aan te komen van het Bravo-bataljon.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:37 schreef Aangezwengeld het volgende:
Oh yes, het is weer oorlog. Dan gaat iedereen altijd zo lekker strategisch en tactisch praten. Zo lekker mannelijk en geil.
Beetje jammer dat ook 40% van onze elektra vanuit aardgas wordt opgewektquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:36 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
Als we in de zomers massaal LPG gaan importeren en dat overal in Europa onder de grond stoppen in oude holtes. Moet je best een eind kunnen komen denk ik.
Wat moeten we anders? Maar nudes posten mag ook hoor. Of thoughts and prayersquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:37 schreef Aangezwengeld het volgende:
Oh yes, het is weer oorlog. Dan gaat iedereen altijd zo lekker strategisch en tactisch praten. Zo lekker mannelijk en geil.
Dat denk ik ook wel. Met het tempo dat het nu gaat is het snel bekeken.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:36 schreef Discombobulate het volgende:
Nou, Kiev hebben ze voor morgenochtend nog te pakken hoor.
alleen zal de navo dan wel militair reageren want anders kan je die wel opheffenquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:35 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat verdraaien ze vast wel naar dat de NAVO hun aanviel en dat ze enkel de Russische burgers proberen te beschermen. Of eigenlijk wat ze nu dus ook al doen.
Kan er ook nog wel bij.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:37 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Compleet doorgedraaid.
Hier wil ik wel even een legitieme bron bijquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:37 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Compleet doorgedraaid.
Of niet en sws minder douchen. De eerste paar weken moet je even wennen aan de jeuk en daarna volstaat één of twee keer per jaar een zwempartij in het zwembad om je te ontdoen van de doorweekte huidschilfers.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:32 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Koud afdouchen is prima, maar m'n bad moet minstens lauw zijn. Ik denk (hoop) dat we vooral veel onzinbedrijven hebben die onzin produceren en veel gas verbruiken.
wutquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:37 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Compleet doorgedraaid.
Dat was een vraag voor de Oekraïense regering, in de afgelopen 20 ofzo jaar. Hadden ze moeten regelen voordat ze besloten om alle pro-Russen en etnisch-Russen weg te jagen en Rusland te tarten.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:31 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Ja leuk, maar hoe gaat Oekraïne dit gebruiken?
Ben wel blij met die Duitse supporters en clubs die principes tonen. Bij Bayern waar ze de Qatari de keet uit proberen te jagen en nu bij Schalke door gewoon met gazprom te stoppen. Prima.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:34 schreef Hathor het volgende:
[..]
Raken ze wel DE bron van inkomsten kwijt, en het ging al niet zo best met ze de laatste tijd.
Kreeg zijn zin niet.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:32 schreef Alpha0 het volgende:
Blijft bijzonder hoe Poetin in 20 jaar tijd van pro-NAVO (wilde zelfs lid worden) helemaal gedraaid is en nu zwaar anti-NAVO is.
Kunnen we die zooi niet ergens in Rusland droppen met een vliegtuig? Zijn er duidelijke instructies of zijn dit holbewoners?quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:37 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Compleet doorgedraaid.
quote:
Lekker als je net bij een eenheid zit die daar moet gaan vechten. Denk je lid te zijn van het machtige Russische leger, moet je gaan schieten in Chernobylquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:37 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Compleet doorgedraaid.
Gazprom zal binnenkort ook wel de maandelijkse overboeking naar Schalke weghalen.quote:
Je weet niet wat er gebeurd in Oekraïne.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:40 schreef phpmystyle het volgende:
Damn. Doet Oekraine wel wat terug?
Wat zijn eigenlijk concrete dingen die ze gedaan hebben op dit vlak. Want dat lees je nooit.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:39 schreef RetepV het volgende:
[..]
Dat was een vraag voor de Oekraïense regering, in de afgelopen 20 ofzo jaar. Hadden ze moeten regelen voordat ze besloten om alle pro-Russen en etnisch-Russen weg te jagen en Rusland te tarten.
Zolang ze FvD maar blijven ondersteunen!quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:40 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Gazprom zal binnenkort ook wel de maandelijkse overboeking naar Schalke weghalen.
2020quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:39 schreef polderturk het volgende:
Bayraktar TB2 drones vallen Russische eenheden aan.
[ twitter ]
Bij mij liep die stream telkens vastquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:39 schreef heywoodu het volgende:
Vloog iets langs op de Maidanstream vanuit m'n ooghoek
Maar het was een flinke kraai
quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:37 schreef Aangezwengeld het volgende:
Oh yes, het is weer oorlog. Dan gaat iedereen altijd zo lekker strategisch en tactisch praten. Zo lekker mannelijk en geil.
Op zich is NBC een betrouwbare bron. Maar ik wil ook nog wel even confirmatie zien ja.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:39 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Hier wil ik wel even een legitieme bron bij
Dat is niet dat er niet over gepraat wordt he. Sterker nog, het debat is verplaatst omdát er over gepraat gaat worden. Niet onlogisch.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:39 schreef Schaamlap het volgende:
Lees ik dit nu goed op de tweede kamer website?
Debat over gebeurtenissen in Oekraïne verplaatst
24 februari 2022
De Tweede Kamer debatteert op maandag 28 februari over de Russische inval in Oekraïne. Het debat is verplaatst in verband met kabinetsberaad over de ontstane situatie. Het stond gepland op donderdag 24 februari. U kunt het debat volgen via de livestream en de app Debat Direct.
Als dit zo doorgaat is het al over op 28 Februari.
Ja dat lees je goed, debat met de kamer is afgezegd omdat de ministers wel wat beters te doen hebben (overleggen met NAVO etc.) dan met elkaar in discussie te zijnquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:39 schreef Schaamlap het volgende:
Lees ik dit nu goed op de tweede kamer website?
Debat over gebeurtenissen in Oekraïne verplaatst
24 februari 2022
De Tweede Kamer debatteert op maandag 28 februari over de Russische inval in Oekraïne. Het debat is verplaatst in verband met kabinetsberaad over de ontstane situatie. Het stond gepland op donderdag 24 februari. U kunt het debat volgen via de livestream en de app Debat Direct.
Als dit zo doorgaat is het al over op 28 Februari.
LOL.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:32 schreef Alpha0 het volgende:
Blijft bijzonder hoe Poetin in 20 jaar tijd van pro-NAVO (wilde zelfs lid worden) helemaal gedraaid is en nu zwaar anti-NAVO is.
Tijd voor je wekelijkse orgasme vanwege rondslingerende ledematen zou ik zeggen!quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:37 schreef Aangezwengeld het volgende:
Oh yes, het is weer oorlog. Dan gaat iedereen altijd zo lekker strategisch en tactisch praten. Zo lekker mannelijk en geil.
Met zichzelf voorliegen bedoel ik wat de politieke en militaire top in Rusland zichzelf wijsmaken over de situatie. Er is eigenlijk maar één waanzinnig onwaarschijnlijk scenario waarin dit voor Rusland op de lange termijn nog goed uit kan pakken (weinig weerstand in Oekraïne, bevolking en andere landen leggen zich er snel bij neer) maar het is in ieder geval wel een strohalm die ze aan kunnen grijpen, een gok met een kans van 1% die ze toch kunnen wagen. Voor een inval in een NAVO staat is zo'n scenario er niet, dat loopt hoe dan ook uit op een ramp voor de Russen en dat weten ze zelf ook heel goed.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:35 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Er is geen tegenmacht, geen vrije pers. Ze kunnen voorliegen wat ze willen.
Ik heb die van Washington Post.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:41 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Bij mij liep die stream telkens vast
Maar daar hebben ze zelf en hun bondgenoot Belarus toch ook flink last van?quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:37 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Compleet doorgedraaid.
Lekker dan. Zometeen ook nog een nucleaire ramp.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:37 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Compleet doorgedraaid.
Jezus dat moment dat dat kind huilt verdomme..quote:
Weet jij hier meer van ?quote:
Tja, daarna wordt het pas moeilijk. Hoe gaan ze het (be)houden ?quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:36 schreef Discombobulate het volgende:
Nou, Kiev hebben ze voor morgenochtend nog te pakken hoor.
Heb je een link voor mij?quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:41 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik heb die van Washington Post.
Leuk geprobeerd maar dat zijn beelden van de oorlog tussen Armenië en Azerbaijan.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:39 schreef polderturk het volgende:
Bayraktar TB2 drones vallen Russische eenheden aan.
[ twitter ]
Het gevreesde leed is uiteraard onbeschrijfelijkquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:40 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Wat zijn eigenlijk concrete dingen die ze gedaan hebben op dit vlak. Want dat lees je nooit.
Ja dat vooral, is nou niet echt een locatie die logisch zou zijn om aan te vallen, zowel tactisch niet als met wat voor zooi er daar ligtquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:41 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Op zich is NBC een betrouwbare bron. Maar ik wil ook nog wel even confirmatie zien ja.
Ja hallo jij beweerde dat het al eens gebeurd was dus dat het makkelijk moest kunnen, moet je nu niet gaan terugkrabbelen hequote:Op donderdag 24 februari 2022 15:39 schreef RetepV het volgende:
[..]
Dat was een vraag voor de Oekraïense regering, in de afgelopen 20 ofzo jaar. Hadden ze moeten regelen voordat ze besloten om alle pro-Russen en etnisch-Russen weg te jagen en Rusland te tarten.
Maar ja, in plaats daarvan heeft de Oekraïense regering Rusland telkens getart om dan snel weg te rennen om zich achter de VS, de EU en de NAVO te verschuilen. Zelfs de afgelopen weken deden ze dat nog regelmatig.
Maar de VS, de EU en de NAVO waren het denk ik een beetje zat. En de Oekraïense regering had niet goed opgelet dat de VS, de EU en de NAVO een paar stappen achteruit hadden genomen.
En toen was het te laat om alles nog goed te maken met Rusland.
Zoiets. In populaire taal beschreven.
quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:42 schreef Discombobulate het volgende:
Ik hoop alleen dat dit niet volledig wereldwijd ook uit de klauwen gaat lopen, laten we ons er militair ABSOLUUT niet mee gaan bemoeien, dit is Rusland zijn eigen gevecht. Zo'n invasie brengt toch vooral een eigen dynamiek met zich mee, een eigen logica, een soort verstoring in het wereldwijde equilibrium, waardoor dingen veel onvoorspelbaarder worden.
In theorie is het ook het gevecht van Oekraïne, maar dat is bijzaak.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:42 schreef Discombobulate het volgende:
dit is Rusland zijn eigen gevecht.
Dit zou fantastisch nieuws zijn natuurlijk.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:42 schreef speknek het volgende:
Alexander Vindman (je weet wel, de geboren Oekrainse Amerikaanse leger generaal die tegen Trump getuigde) is wat positiever.
[ twitter ]
quote:
Thnx!!!quote:
Was al eerder in dit topic besprokenquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:43 schreef polderturk het volgende:
[..]
Waarom denk je dat? Ik heb de beelden nog niet eerder gezien.
Volgens mij laat iedereen zich erg veel meeslepen in ogenschijnlijke opmars tot nu toe. Het kan zo zijn dat het snel voorbij is, maar dat hoeft helemaal niet want met 100 man een vliegveld bezetten is iets heel anders dan een half land veroveren.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:42 schreef speknek het volgende:
Alexander Vindman (je weet wel, de geboren Oekrainse Amerikaanse leger generaal die tegen Trump getuigde) is wat positiever.
[ twitter ]
Maar wat als de Russen ontdekken dat ze zwakker zijn dan gehoopt en ze zich in het nauw gedreven voelen? Gaan ze dan met de staart tussen de benen terug naar Rusland of gaan ze dan een stapje verder?quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:42 schreef speknek het volgende:
Alexander Vindman (je weet wel, de geboren Oekrainse Amerikaanse leger generaal die tegen Trump getuigde) is wat positiever.
[ twitter ]
Schijnbaar meer dan 150.000 man las ik.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:45 schreef Mansjester het volgende:
Is bekend hoeveel middelen Rusland inzet? Hoeveel tanks, militairen, vliegtuigen, helicopters.
Ik heb echt geen idee waar je aan moet denken.
Dan ben je of compleet doorgedraaid of uit op verdere escalatie. Kan niet anders.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:45 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Hier ook een andere bron dat er soldaten Chernobyl binnen zouden zijn gegaan (waar geen kip woont).
Nou oorlog of niet ik douche gewoon lekker elke dag zolang het kan hoor. Ik zet liever eerst verwarming e.d uit voor ik aan de douche kom.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:39 schreef Vallon het volgende:
[..]
Of niet en sws minder douchen. De eerste paar weken moet je even wennen aan de jeuk en daarna volstaat één of twee keer per jaar een zwempartij in het zwembad om je te ontdoen van de doorweekte huidschilfers.
Niet dat dit nu mijn eerste keuze (ken het) zal zijn maar douchen en wassen, is voor mij in tijden van nood van wat minder belang. En ja de verwarming op de (slaap/hobby)kamers staat hier inmiddels ook (erg) laag.
Als men het warm wil hebben, is de huiskamer in je huispak een mooie (en wmb gezellige) plaats.
Was op Google Streetview even aan het kijken in de omgeving van dat vliegveld, kom je dit tegen:quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:23 schreef onlogisch het volgende:
[ twitter ]
Kiev valt nog voor het einde van de avond.
Stop toch eens met die onzin. Er was geen genocide bezig.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:39 schreef RetepV het volgende:
[..]
Dat was een vraag voor de Oekraïense regering, in de afgelopen 20 ofzo jaar. Hadden ze moeten regelen voordat ze besloten om alle pro-Russen en etnisch-Russen weg te jagen en Rusland te tarten.
Maar ja, in plaats daarvan heeft de Oekraïense regering Rusland telkens getart om dan snel weg te rennen om zich achter de VS, de EU en de NAVO te verschuilen. Zelfs de afgelopen weken deden ze dat nog regelmatig.
Maar de VS, de EU en de NAVO waren het denk ik een beetje zat. En de Oekraïense regering had niet goed opgelet dat de VS, de EU en de NAVO een paar stappen achteruit hadden genomen.
En toen was het te laat om alles nog goed te maken met Rusland.
Zoiets. In populaire taal beschreven.
Wat zegt dit over de staat van het Oekraïense leger? Die worden wel héél rap onder de voet gelopen.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:42 schreef speknek het volgende:
Alexander Vindman (je weet wel, de geboren Oekrainse Amerikaanse leger generaal die tegen Trump getuigde) is wat positiever.
[ twitter ]
Nee de bronnen zijn ongekend matig tot nu toe, ik had echt een betere informatievoorziening verwacht. Wil ook graag weten welke stukken nu al in handen zijn van de Russen, hoeveel landtroepen er worden ingezet etc.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:45 schreef Mansjester het volgende:
Is bekend hoeveel middelen Rusland inzet? Hoeveel tanks, militairen, vliegtuigen, helicopters.
Ik heb echt geen idee waar je aan moet denken.
Enige wat ik kan bedenken is dat ze het als een "veilig" (lol) uitvalsbasis willen gebruiken? Wetende dat ze daar niet aangevallen gaan worden?quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:45 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dan ben je of compleet doorgedraaid of uit op verdere escalatie. Kan niet anders.
quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:46 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Was op Google Streetview even aan het kijken in de omgeving van dat vliegveld, kom je dit tegen:
https://goo.gl/maps/rkP9dDgiivdw14eM7
Dan gooien ze alles plat.quote:Op donderdag 24 februari 2022 15:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Maar wat als de Russen ontdekken dat ze zwakker zijn dan gehoopt en ze zich in het nauw gedreven voelen? Gaan ze dan met de staart tussen de benen terug naar Rusland of gaan ze dan een stapje verder?
Je weet helemaal niet wat er gebeurt in Oekraïne nuquote:Op donderdag 24 februari 2022 15:46 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat zegt dit over de staat van het Oekraïense leger? Die worden wel héél rap onder de voet gelopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |