quote:Op donderdag 24 februari 2022 12:02 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Klopt, maar zo heeft ieder land dit soort dingen. Waarbij Amerika de grootste schoften zijn en NIET de Russen. Die tering Amerikanen maken overal oorlogen en plegen overal misdaden. Nooit is het hun schuld
Dit was te verwachten met Bidenquote:Op donderdag 24 februari 2022 12:05 schreef Jimbo het volgende:
Tsja het ging weer te goed overal, pandemie over. Tijd voor oorlog, helaas. Nu maar zien hoe het zich uit pakt, als het in oekraine blijft is het kut voor hun maar so be it. Als het zich uitspreid krijg je straks wereldmacht tegen wereldmacht
t/m toch?quote:
quote:Op donderdag 24 februari 2022 12:01 schreef MichaelScott het volgende:
Met de komende kabinetsperiode ruim ¤ 4 miljard per jaar extra, gaat er 1,8% van het bbp naar Defensie. Daarmee zou Nederland in vergelijking met de NAVO-bondgenoten op het gemiddelde uitkomen.
quote:Met de komende kabinetsperiode ruim ¤ 4 miljard per jaar extra, gaat er 1,8% van het bbp naar Defensie. Daarmee zou Nederland in vergelijking met de NAVO-bondgenoten op het gemiddelde uitkomen.
Carnaval vieren.quote:Op donderdag 24 februari 2022 12:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat doen jullie als Putin straks ook Polen binnenvalt?
quote:
SPOILER: spoiler want is al 500x gepost in deze threadOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You know what they call a Quarter Pounder with Cheese in Paris?
Ja eigen belang en wij helpen hun. Dat is dus ook in het belang van de VS.quote:Op donderdag 24 februari 2022 12:05 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nee, de enige reden waarom de VS Europa heeft bevrijd is uit eigen belang, echt niet omdat ze ons zo lief vonden.
De NAVO de schuld geven en Poetin prijzen om zijn strategisch inzicht en conservatieve gezinswaarden!quote:Op donderdag 24 februari 2022 12:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat doen jullie als Putin straks ook Polen binnenvalt?
Gaat niet gebeuren.quote:Op donderdag 24 februari 2022 12:04 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat was geen antwoord op mijn vraag. Ik ben 45. Mocht men die weer in werking stellen, kan ik nog opgeroepen worden of niet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
Dit doe je om mensen te helpen. Niet om vrouwen te kunnen neuken. Walgelijk dit.quote:Op donderdag 24 februari 2022 12:05 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Mensen die hierop nee beantwoorden hebben geen idee hoeveel moois er tussen zit.
quote:Op donderdag 24 februari 2022 12:06 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]Misschien leuk voor in de OP deze.SPOILER: spoiler want is al 500x gepost in deze threadOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
quote:Op donderdag 24 februari 2022 12:06 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]Leuk voor in de OPSPOILER: spoiler want is al 500x gepost in deze threadOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
Jij bent de TS, doe er wat aan!quote:
Ik durf niet. Heb hem er net onder dwang al uit gehaaldquote:Op donderdag 24 februari 2022 12:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Jij bent de TS, doe er wat aan!
Het is geen getrol omdat het een afwijkende mening isquote:Op donderdag 24 februari 2022 12:07 schreef EinarBoe het volgende:
[..]ik vind dit soort getrol zo kansloos.
Je hebt geen idee wat het begrip 'massaslachting' inhoudt. Jij denkt dat het aantal doden bij een militair conflict een massaslachting is. Het gaat niet om de aantallen, het gaat om de intentie erachter. Dus een groep mensen, die zich niet (meer) kunnen verweren, ombrengen puur en alleen vanuit het doel om ze te doden. Dat kunnen ook militairen zijn inderdaad. Als die zich overgegeven hebben, je neemt ze gevangen en je moordt ze dan alsnog uit, is het inderdaad een massaslachting. Al zijn het er 20.quote:Op donderdag 24 februari 2022 08:39 schreef Glazenmaker het volgende: [..] Dus militairen zijn eigenlijk geen mensen en jij bent nog te schijterig om een aantal te noemen. Geen wonder dat je zo'n sterke leider fan bent. De invasie is nu gaande. Denk je dat er met al die knallen geen grote hoeveelheden doden zijn? Meneer de materie expert.
Uh... Van wie krijgen ze die A-status dan precies?quote:Op donderdag 24 februari 2022 12:08 schreef Alpha0 het volgende:
Met Oekraïne erbij krijgt Rusland er in 1 klap 40 miljoen mensen bij (mits ze niet iedereen neerknallen) en komen ze op 140 + 40 = 180 miljoen inwoners wat ze in 1 klap hun A-status als supermacht teruggeeft die immers in de laatste decennia toch een beetje verloren was gegaan. Reken maar dat dit meespeelt bij Putin zijn beslissing.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |