Gisteren toevallig nog met een Fin zitten praten in mijn gilde in WoW, en hij was de enige die zo'n beetje thuis was en zat te gamen, de rest van zijn familie en vrienden zaten allemaal in de kroeg.quote:Op maandag 21 februari 2022 08:21 schreef sp3c het volgende:
[..]
Aan de andere kant is Finland nog negen dagen dronken
Ripe for the takin!
Lol @ winlandquote:Op maandag 21 februari 2022 08:24 schreef Hathor het volgende:
[..]
Gisteren toevallig nog met een Fin zitten praten in mijn gilde in WoW, en hij was de enige die zo'n beetje thuis was en zat te gamen, de rest van zijn familie en vrienden zaten allemaal in de kroeg.
Niet enkel Oekraine maar icm Rusland kan het zorgen voor langdurige vrede en uitstekende handelsmogelijkheden.quote:Op maandag 21 februari 2022 08:17 schreef sp3c het volgende:
[..]
Ik zie Oekraïne voorlopig niets toevoegen aan de EU dus doe maar niet
Tja wanneer je buurman een bruut is die van vermoorden, verkrachten en uitbuiten houdt, een buurman die stukken van je land steelt, dan is het niet zo vreemd dat je je aansluit bij een clubje wat je misschien een beetje kan helpen om niet beroofd, verkracht of uitgebuit te worden?quote:Op maandag 21 februari 2022 08:34 schreef Mondkapje het volgende:
En toen zei Oekraïne: oké, wij zullen niet bij de Navo gaan. Alles opgelost.
Waarom moet zo'n land, van oorsprong Russisch, ook per se bij de Navo? Wat voor motieven zitten dáárachter? En dan huist er ook nog allerlei rechtsextremistisch gajes, zelfs uit buitenlanden, en Turkije zit er met wapens, ik zou het ook niet willen hebben in mijn achtertuin als ik Rusland was.
Nee, zo werkt de NAVO niet. Lidstaten kunnen niet zelf een oorlog beginnen en vervolgens een beroep doen op Artikel 5. Dat kan pas als ze zelf worden aangevallen.quote:Op maandag 21 februari 2022 08:41 schreef Mondkapje het volgende:
Als Oekraine bij de Navo zit, en het wil oorlog met Rusland, dan moet Europa meehelpen, heeft iedereen daar wel eens aan gedacht?
Joh? Wie heeft daar niet over nagedacht? Moeten ze wel aangevallen worden..quote:Op maandag 21 februari 2022 08:41 schreef Mondkapje het volgende:
Als Oekraine bij de Navo zit, en het wil oorlog met Rusland, dan moet Europa meehelpen, heeft iedereen daar wel eens aan gedacht?
Eh nee, we hebben onze voorraden al op peil gebracht d.m.v. LNG, volg het nieuws eens zou ik zeggen.quote:Op maandag 21 februari 2022 08:44 schreef Mondkapje het volgende:
En dan zitten wij zonder gas straks. Lekker.
Meisje toch, het is vreselijk! Ik denk dat het voor jou erger is dan voor al die mensen in Oekraïne! Respect!quote:Op maandag 21 februari 2022 08:44 schreef Mondkapje het volgende:
En dan zitten wij zonder gas straks. Lekker.
Klopt, daarom is de NAVO ook nooit met de schermutselingen van Turkije mee gegaanquote:Op maandag 21 februari 2022 08:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nee, zo werkt de NAVO niet. Lidstaten kunnen niet zelf een oorlog beginnen en vervolgens een beroep doen op Artikel 5. Dat kan pas als ze zelf worden aangevallen.
https://www.theguardian.c(...)ter-western-pull-outquote:The mission’s 680 monitors come from more than 40 countries, and the withdrawn American, British, Canadian and Dutch delegations represent 57, 40, 28 and seven people respectively, according to a January OSCE report.
Al eens van de Winteroorlog gehoord? Misschien moet je je eens inlezen, dan kom je er al snel achter dat dat voor Oekraïne geen optie is.quote:Op maandag 21 februari 2022 07:48 schreef Schaamlap het volgende:
[..]
Omdat iedereen maar wat brult en het liefst in eigen straatje.
Dus: Finland heeft GEEN probleem met Rusland en is gewoon EU lid. Dat kan de Oekraine dus OOK.
Oh ja joh, kunnen ze dat? Voor zover ik het me kan herinneren is de hele ellende juist begonnen met een associatieakkoord met de EU waar ome Vlad een woede-uitbarsting over kreeg.quote:Op maandag 21 februari 2022 07:48 schreef Schaamlap het volgende:
[..]
Omdat iedereen maar wat brult en het liefst in eigen straatje.
Dus: Finland heeft GEEN probleem met Rusland en is gewoon EU lid. Dat kan de Oekraine dus OOK.
Dat heet verkiezingenquote:Op maandag 21 februari 2022 08:57 schreef Mondkapje het volgende:
Als ik Oekrainer was zou ik liever bij Rusland willen horen dan overgeleverd zijn aan het stel bandieten dat er nu zit. Is er wel eens een enquete gehouden?
Je kan gewoon de auto pakken hoorquote:Op maandag 21 februari 2022 08:57 schreef Mondkapje het volgende:
Als ik Oekrainer was zou ik liever bij Rusland willen horen dan overgeleverd zijn aan het stel bandieten dat er nu zit. Is er wel eens een enquete gehouden?
Gas, gas??? Man, in de tweede wereld oorlog, TOEN was er pas gas!quote:Op maandag 21 februari 2022 08:44 schreef Mondkapje het volgende:
En dan zitten wij zonder gas straks. Lekker.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben inmiddels overleden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |